Selam dostlar. Bu sitedeki hikayelere hayranım. Hergün bir iştahla siteyi açar, yeni yazılan hikayeleri özen ile okur ve keyif alırım. Ben de başımdan geçen bir gerçeği itiraf etmek isterim. Bundan dört sene önceydi. İşyerim bir Liseye yakın olduğundan, öğrencilerden bazen bana uğrayıp halimi soran, bazen toplu iğneye, zaman zaman borç paraya, bazende muhabbet etmek için gelen oldukça olur. Bunlardan biri asla kuşkusuz Lise 2.Ci sınıfa giden bir adam öğrenciydi. Beni oldukca severdi ve sık sık yanıma gelir, boş zamanlarımda muhabbet ederdik. Yaşı henüz 16-17 şeklinde idi. Sarışın, uzun boylu, bebek yüzlü ve kalçaları genç kız benzer biçimde hafif çıkıktı. Biraz etine dolgun olunca, onu her gördüğümde sanki bir kız ile görüşüyor ve konuşuyor şeklinde heyecanlanır ve müthiş zevk alırdım.

Yaklaşık 6 ay falan, sık sık sohbet etmekle geçti günlerimiz. Önce düzgüsel şeylerden süregelen sohbetlerimiz, zaman içinde seksle ilgili konulara ve kız erkek ilişkileri derken, erkek erkeğe ilişkilere doğru kaydı. Önceleri mehabalaşırken vakit arasında birbirimizi yanaktan öpmeye, daha sonra dudaktan öperek birbirimize sarılarak ayrılmaya başladık. Birgün yeniden karşılıklı konuşurken erkek erkeğe sevişmenin oldukca güzel bulunduğunu, fakat bu işlerin cesaret istediğini, bu işlerin yaşının olmadığını ve önemli olan karşılıklı seka bulunduğunu konuştuk. Zaman içinde birbirimize aşık olacak derecede bağlanmıştık, ama bir türlü birbirimizle sevişecek pozisyona giremedik.

Ogün sohbetimiz öyle koyulaşmıştı ki, artık ikimizin de dayanacak gücü kalmamıştı, fakat bir türlü ilk hareketi yapamadan birbirimize sarılmış birbirimizi seviyorduk. Tam ayrılacağımız esnada benim elim onun arkasında, onunki de benim arkamda olduğu halde biraz bekler vaziyette durduk. Kalplerimiz çok hızlı bir halde çarparak nefes nefese idik. Derken ben bir ara elimi ön tarafına attım ki ne göreyim, yarrağı kazık gibi olmuş, hemen hemen yerinden fırlayacak vaziyetteydi. Biraz elimle sıvazlayınca asla reaksiyon vermedi. Anladım ki bu bizim ilk hamlemize kafi gelecekti. Ben hemen “Oooo bu ne lan, at yarağı gibi, biraz sevebilirmiyim?” dedim. O da anında “Elbette!” dedi. Zaten böyle bir hamle bekliyormuş. Biraz pantolonunun üzerinden sıvazladım sikini. Fakat birileri görür diye hemen kapıyı kilitledim. Zaten ikimizden başka kimse yoktu. Hemen elinden tutup arka odaya götürdüm, burada başladık yiyişmeye.

Bir yandan dudaklarımız birbirini yerken, bir yandan da ellerimiz boş durmuyordu, birbirimizin siklerini sıvazlıyorduk. “Biraz yalayabilirmiyim?” dedim. O da asla itiraz etmeden kabul etti. Ben onun, o da benim pantolonumu çıkarttı ve yiyişmeye başladık. Sonra yandaki çekyat’a uzandık ve hemen 69 olduk. Aylardır özlemiyle ve hasretiyle yanıp tutuştuğum o muhteşem kalçalar ve pürüzsüz göt deliği işte karşımdaydı. En az 15 dakika birbirimizi yaladık. Göt deliği o denli muhteşemdi ki anlatamam. İyice kıvama getirdikten sonra yüz üstü yatırdım ve sikimi de tükürükle birazcık kayganlaştırarak o görkemli deliğe nişan aldım. Yavaş yavaş içerisine girdim ama aklım başımdan gitmişti. Sanki bir oğlanın götünü sikmiyor, ilk kere gerdeğe giren bir damat edasıyla kızın am deliğini sikiyor ve bakireliğini alıyordum. Muhteşem bir duyguydu ve ortalama 20 dakika siktikten sonra götünün derinliklerine bir volkan gibi patladım. Ama ne patlayış. Adeta tanıştığımız günden bu güne kadar birikmiş tüm menilerimi boşaltırcasına götüne akıttım ve halen sikim inmemişti. Eminim ki saatlerce siksem doymayacaktım. Öylece bir müddet daha sikim ininceye kadar pompaladım ve sikimi çıkarttım. Götünden ılık ılık meni akıyordu. O da, ben de fazlaca mutluyduk.

Sikme sırası ona gelmişti. Yalnız onun siki benimkine oranla daha büyük ve enerjik duruyordu. Ben yüzüstü uzandım ve kendimi yeni kocam olacak genç aşkıma teslim ettim. O da sanki yılların tecrübeli göt sikicisi şeklinde ustalıkla göt deliğimi bir güzel yalayıp kıvama getirdikten sonra o muhteşem yarrağını götümün deliğine dayadığı gibi içine bir gömdü ki, yeminle ağzım açıkta kaldı. Önce çok acı duydum, fakat onun bana sunmuş olduğu bu güzel ziyafete reaksiyon veremezdim. Kendimi genç kocama, genç sikicime teslim ettim. O da yaklaşık 30 dakika götümü siktikten sonra içime bir Ejderha benzer biçimde patladı ve üstüme yığıldı kaldı. Bir müddet sonrasında yarağını götümden çıkardı. Ben derhal sikinden çıkan son menilerini de yalayıp yuttum. O gün biz de mutluluktan uçuyorduk. Biraz dinlendikten sonra birer posta daha sikişip oradan ayrıldık.

Böylece aşkımızın ilk temellerini atmıştık. Sonraki günlerde artık birbirimizin müptelası olduk. Hergün sikişmeden edemiyorduk. Karı-Koca benzer biçimde, senelerce birbirimizi hergün farklı pozisyonlarda ve değişik yerlerde siktik. Karı-Koca şeklinde artık bibirimizi göremeden duramıyorduk, ta ki o Üniversiteyi kazanıp başka bir şehire okumaya gidinceye kadar. Şimdi hasretle birbirimize kavuşacağımız izin günlerini bekliyoruz. Ona Burs da veriyorum. Denk gelirse tayyare biletini alıyorum, direk bana geliyor ve o gün saatlerce sikişip tekrar onu yeniden uçakla gönderiyorum. Sikişmelerimiz halen aynı heyecanla devam ediyor. On tane karın olacağına, siken sikilen genç Gay bir sevgilin olsun yeter diyorum. Ondan aldığım zevki ve heyecanı hiç bir yerden alamıyorum. İyi ki varsın aşkım, seni seviyor ve götünden, yarağından öpüyorum!