Merhaba arkadaşlar, 38 yaşındayım, ama halen 22’lik bir kadın görünümündeyim. 90-65-80 ölçülere haiz, 30 yaşıma kadar aktif, 30’umdan sonra travesti olan biriyim. Doğrusunu söylemek gerekirse bu site, benim gibi değişik cinsel tercihleri olan insanlara da yer veren harika bir site. Ben de sizlere, nihayetinde travesti olmama neden olan özelimi itiraf edeceğim…

Çok samimi olduğum, evli bir arkadaşım var ve inanılmaz güzellikte de bir karısı var. Arkadaşım biraz hızlıdır, ne bulursa siker, erkek yada kadın farketmez. Arada bir evlerine giderim ve evlerine gittiğim vakit fazlaca hoş zaman geçiririm. Göz banyosu yaparım açıkcası. Karısı fazlaca güzel frikik verir, (Gösteririm fakat vermem!) der gibisinden. Yine bir akşam onlarda oturmuş, yemek yeyip içki içiyoruz. Karısı mini bir etek, askılı bir bluz giymiş. Altına sütyen takmadığı şekilde o dip-diri göğüsleri belli oluyordu. Arkadaşım arada bir karısının dudaklarına öpücük konduruyor, bacaklarını elliyor, göğüslerini bluzun üzerinden okşuyor, karısı uyardığı zaman da, “Boş ver, bir şey olmaz!” diyordu.

Sonunda dayanamadım ve arkadaşıma “Bak, beni de aranıza almak için bu tarz şeyleri yapıyorsan, niyetin buysa açık konuş!” dedim. Arkadaşım manalı manalı baktı ve “Bana kalsa ben çoktan hazırım, karım kabul ederse niçin olmasın?” dedi. Karısı da arkadaşıma kızarak, “Demek beni bir başkasıyla paylaşmaya hazırsın, öyle mi? Madem bu kadar hazırsın, tamam o zaman!” dedi ve bir çırpıda bluzunu sıyırdı. Arkadaşım, “Ya benlatife yaptım!” falan gibi laflarla geçiştirmeye çalıştıysa da, karısı, “Ok yaydan çıktı artık, bu gece bu macerayı yaşacağız, bunu sen istedin!” dedi ve kocasının önüne diz çöküp yarağını pantolonun üzerinden okşamaya başladı. Arkadaşımla göz göze geldik, aptallaşmıştı, ne diyeceğini bilemiyordu, fakat halinden de memnundu.

Karısı pantolonun fermuarını açıp, elini pantolunun önünden içeri yerleştirip, kocasının sikini dışarı çıkardı. Kazık şeklinde olmuş, sırım gibi dümdüz bir yarak! Karısı sıvazlamaya başladı siki. Bir yandan eliyle sıvazlıyor, bir yandan da sikinin başını ağzına alıp emiyor, dilini üstünde gezdiriyordu. Artık dostum da gömleğini çıkartmaya başladı. Yavaş yavaş ben de onlara sokuldum ve karısının saçlarını okşamaya başladım. Karısı bu sefer bana doğru dönüp baktı ve diğer eliyle de benim pantolunun üstünden sikimle oynamaya başladı. Ben kemerimi çözüp pantolonumu çıkardım, bir külot ve üzerimde bir gömlekle kaldım.

Karısı sikimi külodumdan çıkarıp eline aldı ve oynuyordu. Az sonra dostum da, ben de, çırıl-çıplak kaldık. Karısının üzerinde ise sadece etek kalmıştı. Arkadaşım karısını kollarından tutup ayağa kaldırdı ve kendisi sandalyeye oturup, karısının göğüsleriyle oynamaya, onları yalamaya başladı. Ben de ayağa kalktım ve karısının yanına yaklaştım, göğüslerinde ellerimi gezdirmeye, boynunu öpmeye başladım, dudaklarına doğru gitmeye başladım. Arkadaşım karısının eteğini sıyırıp, bacaklarının arasına kafasını gömdü. Karısı ve ben ayaktayız, dostum karısının önünde diz çökmüş, karısının göbeğini yalıyordu.

Az sonrasında arkadaşım karısının külodunu çıkartınca, artık üçümüz de tamamen çıplaktık. Karısı, “Hadi yatağa geçelim!” dedi ve hep birlikte yatakodasına geçtik. Karısı sırtüstü yatağa uzandı. Arkadaşım karısının bacaklarının arasına girip amını yalamaya başladı. Ben de benim ufaklığı karısının ağzına verdim. Karısı benim sikimi yalıyor, arkadaşım da karısının amını yalıyordu. Ben fazla dayanamadım ve karısının ağzına patladım. Karısı son damlasına kadar yuttu menilerimi. Arkadaşımla karısı 69 oldular. Ben kenara çekilip onları izleyerek otuzbir çekmeye başladım. Arkadaşım karısını tekrar yatırıp yalamaya başladı. Boynunu, dudaklarını, göğüslerini yalayarak tekrar aşağılara indi. O uzun yarağını yavaş yavaş karısının amına gömmeye başladı…

Hızla sokup, azar azar geri çekiyor, yine hızla sokuyor ve az az geri çekiyor, karısı altında inim-inim inliyordu. Bir anda, yarağını karısının amından çıkarıp ağzına vermesiyle boşalması bir oldu. Arkadaşım tüm menilerini karısının ağzına boşalttı ve yatağa, karısının yanına uzandı. Artık sıra bana gelmişti. Karısı ile yiyişmeye başladık. Karısı kocasının menilerinin hepsini yutmamış, bir kısmını ağzında tutuyordu. Karısı ile öpüşürken meniler benim de ağzıma bulaşıyordu, yani çok hoş bir tadı vardı. Ben karısıyla sevişirken, bir anda arkadaşımın elini kalçalarımda hissetmeye başladım. Bu benim için tanım edilmez güzel bir duygu idi…

Arkadaşımın parmakları göt deliğimin üzerinde dolaşmaya başladı. Daha hiçbir erkekle bu kadar yakın bir temasım olmamıştı, ve hoşuma gitmeye başlamıştı. Ben karısını öpmeye, sevymeye devam ediyorum, dostum da bana iyice sokulup, bir yandan sırtımı öpüyor, bir yandan da orta parmağını götümün deliğinesokmaya çalışıyordu. Ben sanki götümü parmaklamasını istemiyormuşum benzer biçimde davranmaya başladım, ama içimden devam etmesini istiyordum aslında. Ben karısını sikmeyi geciktiriyor, sevişmeyi uzattıkça uzatıyordum. Arkadaşım daha da ileri gitmeye başladı. Arkama geçip, göt deliğimi yalamaya başladığında, bende ipler çoktan kopmuştu bile…

Arkadaşım ellerini kasıklarıma doğru sokup, belimi hafifçe yukarı kaldırdı. Ben de dizlerimi çekerek, kalçalarımı yukarı kaldırdım. Karısı bir anda pozisyon değiştirdi ve 69 pozisyonuna geldik. Karısı benim sikimi yalarken, ben onun amını yalıyordum. Arkadaşım ise, benim göt deliğimi yalıyor ve parmağını götüme sokup çıkarıyordu, beni iyice kıvama getirmişti, ve sikecekti artık! Ben de dayanılmaz bir istek içerisinde, bir an evvel sikilmeyi, o zevki tatmayı istiyordum artık! Arkadaşımın karısı sikimi yalıyordu, ben artık kendimi arkadaşıma bırakmıştım. Arkadaşım sırtımı öperek yukarı doğru çıkmaya, ensemi, kulak memelerimi yalamaya başladı. Bu arada, yarağı de kalçama değiyordu ve alev-alev yanıyordu.

Arkadaşım kulağıma yaklaşıp, “Birazdan senin kocan olacağım!” dedi. Ben zaten kendimi tamamen ona bırakmıştım. Vücudumda yalanmadık yer bırakmadı, bir tek sikimi yalamamıştı. Karısının amına parmaklarını sokup çıkardı ve karısının amsuyunu göt deliğime sürdü. Benden uzanmamı istedi. Karısı kenara çekildi ve ben yüzükoyun yatağa uzandım. Karısını üzerimde domalttı ve sikini önce karısına soktu. Sonra karısının amsuyuna bulanmış sikini, az az benim göt deliğime sokmaya başladı. Hafif bir yüklenmeyle sikinin kafası göt deliğime girmişti. Canım oldukca yanmıştı. Altından kaçmaya, kurtulmaya çalıştım, fakat üzerime o şekilde bir abanmıştı ki, kaçmayı bırak, kıpırdamaya bile olanak yoktu!

“Senin kocan olacağım artık, seni yarağımın hastası yapacağım!” diyerek o şekilde bir yüklendi ki, bir anda bayılacam sandım. Yarrağının yarısından fazlası götüme girmişti. Götümün içinde yarağının alev alev yanışnı hissedebiliyordum resmen. Bir 15-20 saniye kadar durdu, sonra azar azar git gel oluşturmaya başladı. Göt deliğime sokuyor ve geri çekiyordu durmadan. Arkadaşım beni sikerken, karısı da götüme girip çıkan kocasının sikine tükürüyordu. Artık oldukça huzurlu içime girip çıkıyordu, zevkin doruklarına çıkmıştım, ilk kez sikiliyordum ve mükemmel bir duygu idi. Arkadaşım kendisini tutuyordu ve derhal boşalmıyordu. Yarağını götümden tamamen çıkardı, iki eliyle kalçalarımı iyice ayırdı, göt deliğime o şekilde bir tükürdü ki, o tükürüğün hepsini içimde hissettim. Tekrar yarağını soktuğunda rahatlamıştım.

Canım artık yanmıyordu, aksine fazlaca zevk alıyordum. Resmen sikiliyordum ve arkadaşımın karısı olmuştum. Arkadaşım tam 20 dakika süresince götümü sikti ve daha sonra içime öyleki bir boşaldı ki, menisinin her fışkırmasında kökleyerek boşalıyordu ve o menilerinin sıcaklığını içimde hissediyordum. Aldığım o zevkle ben de boşalmıştım. Arkadaşım sikini içimden çıkarıp yanıma uzandığında, götümde hafif bir ağrı vardı. Ama sikilmenin verdiği zevkin yanında bu ağrının lafı bile olmaz. Bana, “Artık sen benim karımsın. Seni benden başka kimse sikmeyecek, hep ben sikeceğim. Karım senin, fakat ikiniz de benimsiniz!” deyip, dudaklarıma bir öpücük kondurdu ve banyoya gitti…

Banyoda sikini yıkayıp geldi ve yarağını karısının ağzına verdi. Karısı, kocasının sikini yalayarak sordu, “Kocacığım, bana sikini yalattırıp kaldırtıyorsun, ama kim indirecek?” dedi. Arkadaşım da, “Levent indirecek!” dedi. Canıma minnet, beni tekrar sikecekti. Karısı, “O zaman, kim indirecekse o yalayıp kaldırsın!” dedi. Arkadaşım da bana doğru yöneldi ve “Hadi bakalım karıcığım, kaldır bakalım ufaklığı da vazifesini yapsın!” dedi. Hayatımda daha asla ağzıma yarak almamıştım. Sikilmekten çekinmeyen ben, ağzıma almaktan çekinmiştim. Bana, “Karımı öperken, karımın ağzından benim döllerimi yalamaya ve seni sikerken altımda zevkten kıvranmaya çekinmedin de, yarrağımı yalamaktan mı çekiniyorsun, lan ibne!” diyince, o siki yalamanın bir vazife bulunduğunu anladım. Yarağını ürkerek elime aldım, yavaşca dudaklarıma değdirdim ve azar azar öpmeye başladım.

Aniden saçlarımdan tutup, kafamı geriye doğru çekti ve “Aç lan ağzını ibne!” dedi. Ben daha ağzımı aralamamla birlikte, sikini ağzıma sokması bir oldu. Seri bir şekilde yarrağını ağzıma sokup çıkarıyordu. Hoşuma gitmişti, önce götümden sikmişti, şimdi de ağzımdan sikiyordu. Artık iyice yalamaya, somurmaya ve emmeye başlamıştım. Arkadaşım yatağa sırtüstü uzanmıştı, ben önünde domalmış yarağını yalıyordum, karısı da arkama geçip göt deliğime tükürüyor, parmaklarını göt deliğime sokuyor, beni yine kocasına, şu demek oluyor ki ikimizin kocasına, erkeğimize hazırlıyordu! Göt deliğim iyice açılmıştı, artık götümde karısının üç parmağını birden hissediyordum.

Az sonra arkadaşımın yarağı kazık gibi olmuş ve zevk suları gelmeye başlamıştı, çok hoş bir keyfi vardı, yalamaya doyamıyordum! Sonunda arkadaşımın o devasa yarağı artık köküne kadar ağzımın içinde idi. Beniyatağa yatırdı, boynumdan başladı öpmeye. Bir hanımla sevişir benzer biçimde benimle sevişiyordu. Onun için ben bir adam değildim artık, bir kadındım. Karısı benim sikimi yalarken, kendisi de tüm vücudumu yalıyordu. Dilini ağzımın içine sokup, yılan gibi kıvrandırıyor, alev alev yanan o dudakları ile beni emiyordu. Ben boşalmak üzereydim, boşalacağımı söylediğimde, sikinin üstüne boşalmamı istedi ve ben tüm menilerimi kocam olan arkadaşımın yarağının üzerine boşalttım…

Bana, “Şimdi seni kendi menilerin ile sikeceğim!” dedi. Beni önüne domalttı, yarağının üstünden parmakları ile almış olduğu menilerimi göt deliğime sürdü. Kalçalarımı iyice ayırıp göt deliğime tükürdükten sonra, öyle bir kökledi ki, bu sefer canım oldukca yanmıştı. Bir anda tuvalete gidesim gelmişti. Ona içimden çıkmasını, wcye gideceğimi söylediğimde, “Seni sıçırana kadar sikeceğim, hemen sonra gidersin wcye!” dedi vebeni bırakmadı. Hızlı hızlı gidip geliyordu, öncesinde içime boşalttığı menilerinin verdiği kayganlıkla yarağı fazlaca huzurlu girip çıkıyordu. Yarağını tamamen çıkarıyor, başını göt deliğime dayıyor ve birden hızla köklüyordu. Artık taşakları taşaklarıma değiyordu. Zorlanıyordum, tuvalete gitmem gerekiyordu. Yalvarmaya başladım, dayanamadı içimden çıktı, kendimi wcye zor attım…

Tuvalete oturduğumda, içimdeki menileri ile kanla komplike tuvaletimi yaptım. Canımın yanması artmıştı, çok kötü olmuştum. Tuvaletimi bitirdim, zorlanarak odaya geldim ve sırtüstü yatağa uzandım. Beni yan çevirdi, “Hiç kurtuluşun yok, bu gece sabaha kadar sikişeceğiz!” dedi. Sol yanıma dönmüştüm, sağ bacağımı yukarı kaldırdı, arkadan göt deliğime sikini dayayıp köklemesi ile hepsini birden sokması bir oldu. Artık süratli süratli girip çıkıyordu, nefesi sıklaşmıştı, boşalacaktı. Bir anda içimden çıkıp, sikini ağzıma verdi ve boşalmaya başladı. Bütün menilerini ağzıma boşaltmıştı. Yutabildiğimi yuttum, yutamadığımı da karısı yüzümden yaladı… O gece beni tam 4 defa sikmişti, iki kere yatırarak, bir kere ayakta ellerimi duvara dayayarak, bir defa de yerde köpek siker şeklinde sikmişti! Bu kadar sikilmenin üstüne, gecenin finalini de benkarısını sikerek yapmıştım.

3 sene sürdü bu üçlü ilişkimiz. Her sikişmemiz ilk başlangıçtaki şeklinde oluyordu, önce beraber karısının ağzına veriyorduk, sonra o önce karısını sikiyor, ardından da beni sikiyordu. 3 senenin sonunda yurtdışına gitmeleri ile ilişkimiz [ne yazık ki] sonlanmış oldu. Ondan sonra hayatıma bir fazlaca adam girdi. Ama hiçbiri yeni sevgilim olan ve şu an 25 yaşında olan Oktay’ın verdiği zevki vermedi. Artık genç sevgilim Oktay ile beraber yaşıyorum. Kendisi bildiğim tanıdığım tüm erkeklerden daha hızlı ve daha iyi bir sikici.

Ha unutmadan, bu arada sevgilim Oktay’ın, yatağımın oldukça iyi bulunduğunu, ama bir eksiğimin olduğunu, bu eksikliğimi tamamlamam halinde, oldukça daha iyi olacağı tavsiyesi üzerine, gördüğüm hormon tedavisi cevabında, 90-65-80 ebatlarında tam bir dişi, tam bir travesti oldum artık. Oktay’ın beni sırtüstü yatırıp, bacaklarımı ayırıp, 90 santimetre’lik göğüslerimi emerken beni sikmesi yokmu, tarif edilmez bir duygu. Oktay’ın, yumruk gibi başı olan, damarlı, oldukca kalın ve büyük sikini, bir bebek şeklinde, ağzıma alarak emerek uyumak ise en büyük zevkim oldu artık…