Slm, ismim Çağdaş. 25 yaşında, kaliteli bir Gay olarak aranızda oturuyorum. Hep uzun soluklu ilşkiler yaşayan, temizliğe itina yayınlayan, vücudumun pek çok yerine Epilasyon yaptırmış biriyim. Partnerlerimin mutluluğu için herşeyi yaparım. En son 1 yıldır ilişkim olan Cüneyt’in beni bir bayanla aldatmasına dayanamadım, günlerce işe gitmedim, kimselerle görüşmedim. Etrafımdaki Gay arkadaşlarım bana hep, “Yanlış yapıyorsun, günlük yaşa! Öbür türlü sikilip sikilip bir hanıma tercih ediliyoruz, hayallerimiz yıkılıyor!” derlerdi. Artık onlara hak vermiştim. İçlerinden Alpay bana, Beyoğlundaki 31 Sinemalarında oldukça güzel anlamış olur yaşadığını anlatıp dururdu. İçimdeki intikam hırsı, Cüneyt’in beni arayıp düzmece özür dilemesiyle, iyice kabarmıştı.

Alpay’ı arayıp o Sinemanın adını öğrendim. Ayrıca Sinemada yer yayınlayan birinin ismini da verdi bana. Öğlen saatlerinde hemen Beyoğluna gittim, bilet aldım, yer gösteren kişiyi sormuş oldum. Kendisi 40’lı yaşlarda, hafifçe kırık konuşan biriydi. Alpay’ın adını duyunca, “Ben de ibneyim, senelerdir sike ve sikilmeye doymak için bu Sinemada çalışırım!” dedi. Ona durumumu anlatıp, “Beni güzel arkadaşlık kurabileceğim birinin yanına oturt!” dedim. O da, “Bana inan Çağdaş, intikam ateşiyle yanan götünün ateşini burda o şekilde bir söndürürler ki! Hem sen çok kaliteli bir ibnesin, her yerinden belli, seni sikmeye doyamazlar! Zaten öğlen saati, içerde 7-8 şahıs var, tüm bunlar de iyi götçüdür, ama seni Vahap’ın yanına oturtacam. Yalnız dikkat et, sikmekle yorulmaz!” diyerek, beni çam yarması Ayı şeklinde birinin yanına oturttu ve erkeğe, “Vahap’cım, al sana kaliteli bir ibne! Sik sikebildiğin kadar!” diyerek gitti.

Ayı Vahap o sırada 31 çekip sikiş filmi izliyordu. Ben tam (Yok bu bana gore değil!) deyip gidecekken, derhal kafamdan tutup yarağını ağzıma soktu. Hayvan herif (Canın sakso çalmak istiyor mu?) diye sormadı bile. Neyse ayıp olmasın diye, kıllı, kalın, keskin meni kokan sikini somurmaya başladım. O sırada Vahap, “Sinemada oğlan var!” diye bağırdı. Ordaki 7-8 abaza götçü derhal oturduğumuz sıraya gelip koltuklara oturdular. Bir tanesi donunu çıkarıp, benim pantolonumu yırtarcasına indirdi. Giydiğim kırmızı Tangam ve pırıl pırıl tüysüz götüm adamı iyice azdırmış olacak ki, sağlam bir tükürüğün peşinden, direk götüme soktu sikini. Ben arkama bakmak istedikçe, Vahap kafamı yarağına bastırıyor, dönmeme izin vermiyordu. Beni kimin siktiğini zaten karanlık Sinemada görmüyordum. Sadece fena sikiyor ve bol kıllı bulunduğunu hissediyordum. Parlak kıçım kasık kıllarıyla tahriş olmuştu. Ardından Vahap bol miktarda spermlerini ağzıma doldurdu. Daha yutamadan sıra atladı ve yan koltuktan başka bir Hayvan, “Al sikimi ağzına götoş! Hepimizin malısın!” diye sikini suratıma dayadı…

Tabi ki kıllı sikin götüme lavlarını boşaltması fazlaca uzun sürmedi. Bana çok ters bir ortamda, asla yapmayacağım birşey yapıyor, fakat bu hoşuma gitmeye başlıyordu. Sinemada sırasıyla hepsinin yarağını rahatlattım. Götüm 2 saatliğine onların olmuştu. Zaten saksoya ve sperme de doymuştum. Kimisi tuzlu, kimisi ağır kokulu, kimisi ekşimtrak sperm kokteyli, hem göt deliğime, hem suratıma, hem ağzıma, kucak kucak fışkırmıştı. Hatta yer yayınlayan kıyak yapmış olup, boş bir buzlu bardak getirip, son postaları bardaktan içmemi sağlamıştı. Gerçekten götümdeki intikam ateşi sönmüştü!

Tüm uzun ilşki peşinde koşan Gaylara tavsiyem, derhal Beyoğluna gidip, 31 Sinemalarından birisine girin ve kendinizi abaza götçü siklere bırakın… Hoşçakalın! Hepinizin Yaraklarından öpüyorum!