Slm, ben Adana’dan Emir. O zamanlar 16 yaşımdayken kendimi ilk defa siktirdiğm günü sizlere anlatacam. Aslında kendimi vurdurmak şeklinde bir düşüncem yoktu, vaka bir şekilde ablamın yardımıyla oldu sayılır. Ablam nişanlısı ile gezer, onla buluşmaya giderken de, evden birşey dememeleri için beni de yanında götürürdü. Bazı akşamlarda bizim ev musait oldukça, ablam nişanlısını eve çağırırdı ve yatakodasına geçerlerdi.

Yine bir keresinde merak edip ikisinin konuşmalarını dinlemek istedim, fakat içerden gelen seslerden konuşmadıklarını, zevkten birbirlerini çılgın edecek halde seviştiklerini anladım. Önce oldukça garipsedim, fakat sonrasında duyduğum sesler beni de tahrik etti. Ablam delicesine inleyip, “Sok! Sok!” diye bağırıyordu. Dayanamayıp kapının önünde sikimi çıkardım, okşamaya, 31 çekmeye başladım ve kendimi doygunluk ettim. Ablam nişanlısını eve her çağırdığında, gidip kapıda onların sikişmelerini dinliyor, çılgın oluyordum, ama 31 çekmekten de başka bir şey yapamıyordum.

Artık ben de biriyle beraber olmak için can atıyordum, ama kiminle olacaktım bilmiyordum. Sonunda durumu en yakın adam arkadaşıma anlattım. Arkadaşım yüzüme bakıp gülerek, “Sikmeyi çok mu istiyorsun?” dedi. Ben derhal, “Evet!” dedim. Arkadaşım da, “İstersen birlikte yapalım!” dedi. “Nasıl şu demek oluyor ki?” diye sormuş oldum. “Birbirimizi sikelim!” dediğinde şaşırmıştım, fakat (erkek de olsa) birinin içine boşalmayı fazlaca istediğimden dolayı, “Yapalım!” dedim ve bu işin nasıl olacağını sormuş oldum. Arkadaşım meğerse bu konuda basit bir tercübeli imiş, “Merak etme ben esasen mahalledeki erkeklerle sikişiyorum, senle de sikişirim, istediğin zevki yaşarsın, doğal olarak bana da yaşatırsın!” dedi, kabul ettim ve akşam sikişmek için sözleştik.

Akşam hava karardıktan sonrasında arkadaşımla buluşup, bir site inşaatına girdik. Arkadaşım üzerindekileri çıkarmaya başladı ve “Hadi sen de soyun, çabuk ol!” dedi. Beni bir heyecan sarmıştı ki anlatamam. İstediğim şey birini sikmekti, ama buna ulaşmak için kendimi de siktirecektim. Olsun razıydım, o zevki almak istiyordum. İkimiz de soyunduktan sonrasında, dostum sikini elime verip, “Okşa!” dedi. Ben onun kalkmış yarağını okşarken, o da benim götümün deliğini parmaklamaya başladı. Artık istediğimi elde etmek için sabırsızlanıyordum, arkadaşıma, “Götünü sikmek istiyorum!” dedim. Arkadaşım da, “Tamam, hadi sik!” deyip önüme eğilerek domaldı. Sikimi arkadaşımın götüne dayadığımda, sikimin başı zevk sularından iyice ıslanmıştı. O anki heycanla iyi mi abandıysam, sikim tamamen götüne girdi. Adeta götü sikimi sıkıyor bırakmıyordu. 10 dakikaya yakın arkadaşımın götünü siktim. Boşalacağımı anladığı an, bana, “Dur, daha değil, derhal boşalırsan zevki kalmaz!” diyerek sikimi götünden çıkardı.

Kendisi ayağa kalktıktan sonrasında, “Sıra bende!” dedi ve beni önüne çömelterek sikini ağzıma verdi. Sikinin tuhaf bir tadı vardı, ama bendeki zevkin etkisiyle arkadaşımın sikini yalamaya başladım. O da götümü parmaklıyor, “Hepsini al!” diyerek ağzımın içerisine sikinin tamamını sokuyordu. Ağzımdan gittikçe büyümüş yarağını çıkarıp arkama geçti ve götüme dayadı. Heyecandan kıpırdayamıyordum. Sikinin kaygan başı götümün deliğine girdiğinde dahada heycanlandım. Arkadaşımda öyleki bir ateşlenmişti ki, bir hamlede köküne kadar soktu hepsini. Acıdan deliye döndüm, ağrıdan kıvranıyordum. Arkadaşım sikini içimde bekleterek, “Kendini sıkma bırak, ağrı geçer!” dedi. Dediğini yaptığımda, hakikaten de ağrı geçmişti. Artık arkadaşımın yarağı götümde kolaylıkla gidip geliyordu. Siki sıcacıktı ve götümü yakıyordu, sikilmek fazlaca aşırı hoşuma gitmişti. Arkadaşımın beni sikerken inlemesi daha da hoşuma gidiyor, daha hızlı ve sert sokmasını istiyordum. Sonunda hızını iyice artırıp içime patladığında, o an zevkten deliye döndüm.

Sıra bendeydi, derhal arkadaşımı duvara domaltıp götüne geçirdim. Aldığım zevk o kadar artmıştı ki, bir iki gidip gelmeyle arkadaşımın götüne boşaldım. Sonunda istediğime kavuşmuş, birini sikmiştim, ama kendi götümü feda ederek. O gün, sikmek ve sikilmek fazlaca hoşuma gittiği için, arkadaşımla ilerleyen günlerde de sikişmeye devam ettik. Daha sonraki zamanlarda mahalleden birkaç erkekle daha sikişir oldum.

Şu anda evli olmama rağmen, halen gizlice götümü siktiriyorum. Eşimi sikerken bile, gözlerimi kapatıp bir erkek tarafınca sikildiğimi hayal ediyorum…