Slm, ben İstanbuldan Kubilay, 18 yaşındayım. 20 yaşındaki bekar ablam ve 39 yaşındaki (boşanmış) annemle birlikte yaşıyorum. Erkeklere alaka duymaya başladığımda yaşım hemen hemen 16 idi. Mahalledeki yaşıtlarım karı kız sikmekten bahsederken, ben gizlice internetten çıplak erkek resimlerine bakıyordum. Bunda benim vücüt yapımın da tesiri oldu diyebilirim. Penisim oldukca minik, kalkmış hali anca 5 santimetre gelir. Kılsız ve pürüzsüz bir vücudum var. Parlak, hafif çıkık ve yuvarlak kalçalarım var. Göğüslerimse nerdeyse 13 – 14 yaşındaki kızların göğüsleri benzer biçimde. Arkadaşlarım göğüslerimle hep dalga geçerlerdi, kız şeklinde diyerekten. Kadınımsı görünüşümden dolayı beni gruplarına almazlardı hiç.

17 yaşıma geldiğimde, evde kimse olmadığı zamanlar, gizlice annemin ve ablamın külotlarını giyiyor, aynada bir süre kalçalarımı seyredip, sonrasında külotlarını tekrar çekmecelerine koyuyordum. O yıl ilk kez banyoda götümü parmaklayarak zevk almaya başladım. Zamanla götümü parmaklama işi yerini götüme değişik cisimler sokmaya dönüştü. Götüme ilk soktuğum cisim, banyoda bulunan tarağın sapı idi. Tarağın sapını götüme sokup çıkararak bir adamın beni siktiğini hayal ediyordum. Daha sonraları her banyo yapmaya girerken yanıma, gizlice minik kola şişesi, buzdolabından yürüttüğüm salatalık, patlıcan, havuç ve pırasa gibi sebzeleri alıp, götüme onları sokuyordum.

18 yaşıma geldiğimde artık canım reel yarak yiyecek istiyordu. Bir adamın yarağını ağzıma almak, yalamak, ağzımla boşaltıp, döllerini yutmak istiyordum. Güçlü kuvvetli bir adamın beni domaltıp, bağırta bağırta götümü sikmesini ve döllerini götümün derinliklerine boşaltmasını istiyordum. İnternette izlediğim filimlerdeki sikilen erkekler benzer biçimde, büyük yaraklı, kuvvetli güçlü ve olgun erkekler tarafınca sikilmek istiyordum. Kendimi tam anlamıyla kadın şeklinde duymak, beni sikecek adama karılık yapmak ve onu sevinçli etmek istiyordum.

Sikilmeye karar verdiğimde, ilk defa kime siktireceğime de kararımı vermiştim. Bizim sokakta Mühendislik bürosu olan Ersin abiye siktirecektim götümü. Ersin abi 44 – 45 yaşlarında, esmer, uzun boylu, iri yapılı, kıllı bir erkekti ve bana karşı tam olarak çözemediğim bir halde alaka duyuyordu. Ben sokaktan geçerken her seferinde beni bürosuna, birşeyler içmeye davet eder, ama ben hep, “Belki başka zaman…” deyip geçiştirirdim. Ersin abi evliydi ve akşamları büroyu kapadıktan sonra, bürosunun arka kısmında birkaç bira içip, evine o şekilde giderdi.

O gün ablamın tanga külotlarından birini giydim ve Ersin abi akşam tekrar tam bürosunu kapatacağı saatte, moralim bozuk benzer biçimde yaparak, ağır ağır büronun önünden geçiyordum. Ersin abi hemen bana seslendi, “Gel meşrubat birşeyler ikram edeyim!” diyerek beni bürosuna çağırdı. Bu sefer hiç ikiletmeden girdim büroya. Ben girdikten sonra kapıyı kilitledi ve “Arkaya geçelim, orda hem birşeyler içeriz, hemde söyleşi ederiz!” dedi. Arkaya geçtik. Arka bölme sanki küçük bir ev şeklinde döşenmişti, koltuklar, çekyat, TV, DVD, buzdolabı, bilgisayar, webcam falan vardı. “Geç otur. Ben bira içecem, sana ne vereyim?” dedi. Geçtim çekyata oturdum ve bir bira da ben istedim.

Ersin abi buzdolabından iki bira alarak geldi yanıma oturdu. Biranın birini bana vererek, “Hayırdır Kubilay? Moralin bozuk gibi duruyorsun? Karı kız meselesi mi?” dedi. Ben biradan bir yudum alarak, Ersin abinin gözlerine baktım ve “Yok abi, kızlara alaka duymuyorum, benim derdim başka!” dedim. Ersin abi sanki niyetimi anlamıştı, “Dünyada halledilmeyecek dert yok!” diyerek elini bacağıma koydu ve bacağımı çok hafifçe okşamaya başladı. “Çok güzel bir oğlansın Kubilaycığım, derdini hallederiz, merak etme!” dedi ve bacağımı okşamaya devam etti. Biradan birkaç yudum aldıktan sonrasında, çekine çekine ben de elimi onun bacağına koydum ve okşayarak elimi az az yarağına doğru yaklaştırdım. Siki pantolonun arasında kalkmaya başladı ve gittikçe büyüyordu. Sikini tutmak ve okşamak istiyordum, ama cesaret edemiyordum.

Ersin abinin tepkisini ölçmek için gözlerine baktığımda, Ersin abi elimi tutarak sikinin üzerine götürdü ve pantolonun üzerinden sikini okşattı. Heyecandan ve zevkten kalbim duracak gibiydi. Sikini öylece bir süre okşadım. Ersin abi, “Bir saniye Kubilaycığım…” diyerek kemerini çözdü, fermuarını açtı. Pantolonunu boxer şortuyla beraber dizlerine kadar sıyırdığında, kıllı siki ortaya çıkmış, dimdik duruyordu. Siki okadar kalın ve büyüktü ki, elimi yarağına attığımda avcuma sığmıyordu. Sikini ve taşşaklarını birazcık okşadım ve sıvazladım. Sikini gövdesinden avuçluyor, başparmağımla kafasını okşuyordum. Biraz sonrasında sikinin kafasından bir iki damla saydam ve ıslak sıvı geldi. O sıvıyı sikinin kafasına yaydım ve birazcık daha okşadım.

Ersin abi ensemden tutarak yüzümü yarağına yaklaştırdı, birşey söylemese de, yarağını ağzıma almamı istiyordu. Sikinin kafasını önce öperek yalamaya başladım, sonra da ağzıma aldım. Sikinin kafası şişmiş, ağzımı doldurmaya yetiyordu. Ersin abi ensemden birazcık daha bastırarak yarağını ağzıma doğru ittirdi. Siki ağzıma yarısına kadar girdiğinde, sikinin kafası gırtlağıma değiyordu. Saçlarımdan tutarak başımı ileri geri hareket ettirmeye başladığında resmen ağzımı düdüklüyordu. Biryandan da, “Ohhh, çok güzel yapıyorsun Kubilaycığım. Devam et güzelim!” diyordu. Bu arada elini arkama atmış, pantolonumun üstünden götümü okşamaya başlamıştı. “Ohhh, yumuşacık götün var Kubilaycığım!” diyerek beni ayağa kaldırdı ve “Soyunsana!” dedi. Ben soyunurken, kendisi de soyundu.

Ersin abi çırılçıplak soyunmuştu, benim üzerimde ise sadece ablamın tanga külodu kalmıştı. “Ooooo, külodun da çok seksiymiş, çıkarma üzerinde kalsın!” dedi. “Ablamın külodu!” dedim. “Eminim ablana da yakışıyordur, ama sana daha fazlaca yakışmış. Çok güzelsin aşkım, kaymak şeklinde vücudun var!” diyerek, boynumu boğazımı yalamaya başladı. Göğüslerimi tek tek ağzına alarak emmdikten sonrasında, beni ters çevirdi ve omuzbaşlarımı hafifçe hafifçe ısırarak emdi. Sırtımı yalayarak aşağı, kalçalarıma indi. Ablamın külodunun üstünden kalçalarımı dişledi. “Ohhh, yumuşacık, pamuk gibi!” diyordu. Sonra beni çekyata dizlerimin üzerine domalttı ve ablamın külodunu yana çekerek götümün deliğini parmakladı. “Harika, kız götü şeklinde götün var aşkım!” diyordu. Bu iltifatları karşısında eriyordum adeta ve ablamın küloduyla kendimi çok daha kadınca hissediyordum. Ben de ona, “Senin de yarrağın oldukça güzel kocacığım! O kalın yarrağını sok götüme! Bir orospuyu siker gibi sik beni erkeğim!” diyordum.

Ersin abi götümün deliğine tükürüp, sikinin başını da ıslattıktan sonra, götümün deliğine dayadı ve hafif iteledi. Yarrağının başı girdiğinde, duyduğum acıdan, “Yandım anam!” diye bağırmışım. Ersin abi ise, “Sus bağırma anasını siktiğim! Daha kafası girdi ancak!” dedi. “Anama sövgü etme Ersin abi!” dedimse de, Ersin abinin gözü dönmüştü. “Ananı da sikerim, bacını da! Amına koyduğumun çoçuğu!” diyerek yarrağını götüme öyle bir kökledi ki, acıdan bayılacaktım nerdeyse. Anneme ve ablama sövgü etmesin diye sesimi çıkaramıyordum, yarrağı götüme girip çıktıkça acıdan inliyordum ancak. Yaklaşık otuz dakika kadar götümü sert bir biçimde siktikten sonra tempoyu yavaşlattı, boşalmak üzereydi galiba. Derken inleyerek, sıcak döllerini götümün derinliklerine fışkırttı…

Ersin abi bir müddet üzerimde hareketsiz kaldıktan sonrasında, yarrağını götümden çıkarttı ve ağzıma vermeye çalıştı. Her nekadar ağzıma almak istemediysem de, “Aç ağzını, bacısını siktiğim!” diyerek saçlarımdan tuttu ve zorla ağzıma soktu yarrağını. “Yala lan orospunun evladı!” diyerek zorla yarrağını yalattırdı. Daha sonrasında, “Bugünlük bukadar yeter! Giyin!” dedi ve kendisi de giyindi. “Birdahaki sefere annenin külotlarından birini giyip gel!” diye tembihleyerek beni yolladıktan sonra kendisi de büroyu kapatıp evine gitti. Ersin abinin anneme ve ablama küfür etmesine fazlaca bozulmuştum. Fakat yiğidi öldür hakkını yeme, oldukça güzel sikmişti götümü!

Birkaç gün sonrasında götümün acsıcaklık geçince, götüm tekrar kaşındı. Canım tekrar vurdurmak istiyordu ve Ersin abinin yarrağı aklımdan çıkmıyordu hiç. Akşama doğru tekrar büroyu kapatma saatine yakın, busefer annemin en seksi külodunu giyip gittim yanına…