Herkese slm. Sizlerle bir ay önce başımdan geçen harika vakası paylaşmak isterim. İnanın en yakın sırdaşlarımla bile konuşamıyorum, şu sebeple tanıdığım insanoğlu duyunca ya benle ilişkisini kesecek veya… her neyse okuyunca anlarsınız. Sadece bu sitede benim yaşadıklarımı yaşamış, aynı dünya görüşüne haiz arkadaşlar olması, itirafta bulunmamı cesaretlendiriyor.

Adım Ufuk. 35 yaşlarında, Finans işleriyle uğraşan, oldukça yakışıklı, mali durumu da fazlaca iyi olan biriyim. Bir senelik evliyim. Karım Nazlı 28 yaşında, Reklam Ajansı sahibi, uzun boylu, kızıl saçlı, taş mı taş gibi vücuduyla benim diyen adama ‘Ooff Off!’ dedirtecek, şahane bir hanımdır. Girdiğimiz ortamlarda kadınlar bana, erkekler de karıma asılır. Doğrusu ben sağlam sikiciyimdir, am buldum mu affetmem, oturmadan sikerim. Karım nazlı ise gösterip vermeyen cinstedir, her ortama girdiğimizde herifleri azdırır, sonrada yanıma gelip hepsini piç benzer biçimde bırakır. Benim karı kız indirmeme de bozulmaz, “Kocacım sikin sağolsun, bu kadar istenen erkeğin eşim olması bana gurur veriyor!” der. Ben de, “Hayatım etrafın erkek dolu, senin canın hiçmi kaçamak yapmak istemiyor?” diye sorunca, bana, “Ufukçuğum evlenmeden ilkin neler yaşadığımı biliyorsun, en azından birkaç yıl seni aldatmayı düşünmüyorum, sonrasını bilemem. Tabii ki boynuzlanacaksın, fakat şu an değil!” der. İnsanın Nazlı şeklinde emin karısı olması ayrıca mutluluk kaynağı. Fakaaat, bu güzel Tabloyu ben mahfettim…

Birgün Nazlının en yakın arkadaşı Serpili eve attım ve siktim. Sonra Serpili uğurlarken son birdefa da salonda sakso çaldırırken, ansızın karım Nazlı eve geldi. İşin kötüsü, tam basıldığımız anda Serpilin ağzına boşaldım. Nazlı ne yaptımsa beni affetmedi, 1 hafta hiç konuşmadı benle. Sonra bir gün evdeyken, “Bak Ufuk, Serpille barıştım, sonuçta en iyi dostum, ama benle şaşırtıcı ve hayret verici kafa buluyor, ‘Sen bizi bastın fakat kocan çıkamadı ağzımdan, birde asla istifini bozmadan boşaldı! Ha ha ha!’ deyip sinir ediyor, bunu ödeyeceksin!” dedi. “Ne yapacaksın karıcığım? Kendini siktirip intikam mı alacaksın?” dedim. “Evet hayatım, biliyorsun etrafım beni düzmek isteyen erkeklerle dolu, ne tekliflerle geliyorlar, son olay herşeye bakış açımı değiştirdi, artık aldatma işini öne aldım, bu güzelliğimi başkalarına da tattıracağım!” dedi. O an yaptığım hatayı anladım, ama geriye dönüşü yoktu dostlar.

Nazlıya, “Karıcığım şu an boynuzlanmaya hazır değilim, ne olur biraz ertele!” diye yalvardım. Saatler devam eden pazarlık kararı, Nazlı çatır çatır sikilmesini bir ay erteledi. Ayrıca yaşamına, etrafından kendi seçeceği ve benim de tanışacağım üç kişiden fazlasını sokmayacaktı, fakat Serpil olayını birkaç gün arasında bana ödetecekti. 2 gün sonra gündüz beni telefonla arayıp, “Ufukçuğum sana boynuz takacak adamları bu akşam davet ettim, birbirlerinden habersiz evimize gelecekler, hem tanışır kaynaşırsınız, hemde şu Serpil olayını bu gece çözmek istiyorum!” dedi. Ben de, “Umarım bu gece sikişmeyeceksin, bana psikolojik olarak 1 ay zaman verdin, fakat Serpilden dolayı hırsını almak istiyorsan, planım şu: ….” diyerek anlattım. Karım dinleyip, gülerek kabul etti.

Akşam müstakil evimize 15 dakika arayla birbirinden habersiz, çok kaliteli, farklı yaşlarda üç adam geldi. Hepsi hayret içindeydi. Birer kadeh Viski ikram edip, “Beyler konum böyleyken böyle, karım beni boynuzlamaya karar verdi, gelecek ay itibariyle sizler Nazlıyı evire çevire sikeceksiniz, fakat bu gece ne olursa olsun amına yada götüne yarrak sokmayacaksınız, ağzına vermeyeceksiniz!” dedim. Adamlar şaşırdılar, “Bu iş nasıl olacak peki?” diye. Hatta birtanesi, “Ufuk bey, Nazlı kadını fena aldatmışsınız, bırakın hanımı bu geceden sikişsin, hem hep birlikte burdayken öbek sikeriz, sizde seyreder 31 çekersiniz, toplu performansımızı görürüz, çünkü bundan sonra ayrı ayrı çarpışacağız, esasen kusura da bakmayın, şahsen ben bundan sonra Nazlıyı sikip sikip kullanırken, size de seyretme izni vermem, bu fırsatı kaçırmayın!” dedi. “Olmaaz! İşinize gelirse!” dedim.

Hemen Nazlı devreye girip, “Hadi sikicilerim, size muhteşem bir başlangıç yaşatacağım!” diyerek, büyük üçlü koltuğa adamları donlarına kadar soyarak yanyana oturttu. Büyük bir heyecanla elimdeki kadehten Viskimi yudumlayarak karşılarına oturdum. Canım karım görkemli vücuduyla erotik dansına başladı. En son tanga külodu kaldığında, heriflerin sikleri taş şeklinde olmuş, kudurmak üzereydiler. Tangasını çıkaran Nazlım, adamlara bir bir koklatıp, “Amıma doyuracam sizi! Söyleyin beni kaç kere düşünüp 31 çektiniz?” dedi. Hep bir ağızdan, ‘25, 30, 100’ benzer biçimde sesler yükseldi. Hemen ilk sıradaki adamın önüne diz çöken karım, cop gibi olmuş yarağı tutarak, “Şimdi 31’leriniz benden!” diyerek, 35 yaşlarındaki erkeğin sikinin başındaki zevk suyunu alarak bütün sikine yaydı. Güzel karımın ne yapacağını anlamıştım, herifi parmaklarıyla tamamlayacaktı. Daha önce bana da onlarca kere yapmıştı, o zevke, o masaja dayanmak imkansızdı.

Adam adeta yalvarıyor, “Canıımm Nazlım, ne olur ağzına al, ne olur hayatım benim!” diyerek inliyor. Nazlı da, “Söz cinsellik yasağım bitsin, en az 1 hafta cinsellik kölen olacağım, sikicim benim. Güzel sikin tam sağılmalık kıvama geldi, ver attır döllerini aşkım!” diye adamı iyice azdırıyordu. Bir taraftan da yüzünü bana dönerek, “Bak Ufukçuğum, ne sikler benim için inliyor, görüyormusun?” deyip beni kızdırıyordu. İbne herif te hırıldıyarak, “Göt! İbne! Böyle kadın aldatılır mı Puşt? Bak iyi mi sikecem karını Götoş, Yavşak!” diyerek bana söz sokuyordu. Karım bana, “Kocacığım boş Viski bardağı hazır mı?” dedi. Karımın mutluluğu için ben de üstüme düşeni yapmalıydım arkadaşlar. Hemen, “Tabi karıcığım, hem buz kovası da yanımda!” diyerek bardağı uzattım. İlk erkek, “Ouhhh Nazlımm all sana döl, al hepsi senin!” diye zevkten geberircesine bardağa patlattı. Son damlasına kadar karım adamı sağmıştı. Ben de derhal kovadan birkaç buz atıp, Spermlerin hem taze, hemde daha lezzetli kalmasını sağladım.

Karım tabii ki sıradaki iki adamı da, “Ne olur Nazlım al ağzına, en azından öp başını!” inletmeleriyle sağdı. Bir kristal Viski bardağı dolusu buzlu Sperm kokteylini canım karım büyük bir keyifle gözlerini kısarak dudaklarını yalayarak içti. Karımla gurur duyuyordum. Adamlar sikseler bu kadar doyum olmazlardı. İçlerinden en genç olanı, 25 yaştaki, en çok dölü fışkırtandı. Siki asla inmemişti, “Afiyet olsun Nazlıcım, daha neler patlatacam ağzına yüzüne aşkım!” dedi. Karım da, “Sen bu şekilde fışkırt, her gün alacam, emecem sikini, kocamın yanında boşaltacam ağzıma, erkeğim!” diye adamı çılgın etti. Üç numaralı ortağım da, ellili yaşlarda, çok olgundu. Sitemkar bir biçimde, “Nazlıcım, birinin cinsellik kölesi oluyorsun, birinin genç diye musluk şeklinde akan Spermlerini hergün yutuyorsun, bana ne kaldı yahu?” dedi. Karım gülerek, “Canıımm alındın mı? Sen hep, ‘Boşa kocanı gel çocuk doğur bana!’ demiyormuydun? Gerçi iyi mi sikişken olduğumu gördün, artık evlenmezsin, ama içlerinde en varlıklı sensin, hepimizi kaç defa satın alırsın, istersen senin döllerinle şişiririm karnımı!” dedi.

Bana da, “Ne diyorsun hayatım?” diye sordu. Karım çok aleni sözlüydü, ona fazlaca güveniyordum, en azından beni kandırmayacak, hamile kaldığı adamı bilecektim. “Tabi canım karıcım, aslına bakarsanız bir arkadaş Otomotivçi, genç arkadaş sanırım Manken, eee beyfendi de Fabrikatör, onun döllemesi daha uygun, en azından coçuğumuzun geleceği kurtulur!” dedim. Adam da, “Siz asla merak etmeyin, karınızı hamile bırakmak benim için şereftir!” diyerek sözlerini tamamladı. Nazlım, “Ufukçuğum, seneye çocuk istiyorduk, o zamana kadar bol bol siktireyim kendimi, seneye de hamile kalırım!” dedi.

Sohbet güzeldi, ama erkeklerin sikleri yeniden taş şeklinde olmuştu. Nazlımla gözgöze geldik. Hemen, “Hadi beyler…” diye domaldı ve “Şimdi ikinci postaları isterim!” diyerek, her erkeği çıldırtacak güzellikteki götünü eliyle araladı. Götü amı, herşeyi tabak şeklinde ortada duruyordu. İlk Otomotivçi geldi, önündeki domalmış, ‘Sik beni!’ diyen göte, am’a bakıp, kendi haline 31 çekiyordu. Tabi yine yalvararak, “Nazlım hiç değilse ucu değsin, götüne bir sürttüreyim, amının ballı ıslaklığına değdireyim!” diyerek karımın götüne yanardağ patlaması yaptı. Sıradaki iki adam da, sperm üzerine sperm fışkırtarak karımın götüne, göt deliğine, hatta süzdürüp amına döllerle imzalarını attılar. Ben de hemen tatlı kaşığıyla karımın götünden spermleri alıp, kaşık kaşık yedirdim karıma.

Herifler, “Ufuk ne olur izin ver sikelim karını, laf çok iyi sikeceğiz, gel gebertme bizi, karını sike sike, soka soka bitireceğiz!” diye izin istediler. Ben de, “Olmaz beyler, geldiniz tanıştık, karımı zaten nerdeyse sokmadan siktiniz, bu kadar yeter, esasen 1 ay sonrasında sizindir Nazlı, hırsınızı o vakit alın!” dedim. Gerçi adamlara da oldukça üzüldüm, ama meydana getirecek bir şeyim yoktu. Arkalarına baka baka, elleri siklerinde gittiler. Nazlımla, Serpil mevzusunda ödeşmiştik.

Tabi aradan 1 ay geçtiii ve sıra benden intikamına geldi… Bu aralar karım öyle sikişiyor ki, anlatamam. Geçen gece manken çocuk gelip, “Tüm gün siktim, doymadım!” diye, gece de bizim yatağımızda sikti. İşte böyle arkadaşlar, beni en iyi sizler anlarsınız. Ama adamın karısını sikiştirmesi kadar zevkli birşey yok, bol bol 31’lik araç-gereç çıkıyor bana. Sizlere slm, karımı sikenlere de, Siklerine kuvvet! Diyorum. Üçünün de dölleri bol olsun…