Birlikte büyüdüğümüz amcaoğluyla akran sayılırız. Amcamlarla aynı evde oturuyorduk ozamanlar. Anlatacağım olaylar gerçekleştiğinde ben 18 yaşındaydım, Amcaoğlu ise benden 7 ay büyüktü. Erotik dergilerdeki resimlere bakıp, yarraklarımızla oynuyor, 31 çekiyor ve beraber boşalıyorduk. Bunları yaparken her ikimiz de belden aşağı soyunup o şekilde yapıyorduk. Amcaoğlunun gözleri devamlı götümdeydi. Ne vakit göz göze gelsek, O’nu götüme bakarken yakalıyordum. Ama ben de her defasında onun iri ve kalın yarrağına bakıp öyle 31 çekiyordum.

Benim yarrağım da minik sayılmazdı, ama amcaoğlunun aleti muhteşemdi. Bazen evde yalnızken, götüme dolmakalem, havuç, salatalık benzer biçimde şeyler sokarak amcaoğlunun iri ve sert yarrağını hayal ederek ve bundan zevk alarak 31 çekiyordum. Bu nedenle, beraber olduğumuz zamanlarda da amcaoğlunun yarrağına bakarak 31 çekmekten hoşlanır olmuştum.

Birgün amcaoğlu ile dayımlara gittik. Yemek yedik, geç vakitlere kadar oturduk. Dayım, “Vakit fazlaca geç oldu, bu gece burda yatın, sabaha evinize dönersiniz.” dedi. Yengem de ikimize tek bir döşek hazırladı. Yatağa yattıktan sonrasında birazcık kakara kikiri yapıp uyumaya çalıştık. Amcaoğlu arkamdan beni kucaklayıp, “Lan karı koca gibi aynı yatakta yatıyoruz, dimi?” diye sorunca ben birazcık kıkırdadım. “Ne o lan, hoşuna mi gitti?” dedi. Ben de, “Evet, arkama ne güzel yaslandın.” dedim. Bu arada yarrağının şiddetini arkamda hissettim. Sanki kıçımın ayırımına getirip yaslamıştı. Yarrağının sıcaklığını hissediyordum.

Elimi arkama götürüp yoklayınca belden aşağısının çırılçıplak bulunduğunu anladım. Ve elim onun sertleşmiş ve irileşmiş yarrağına değdi. “Tutsana biraz.” dedi. Avucuma aldığım yarrağında sanki kalp atışlarını duyuyordum. “Yavaş yavaş avuçla biraz.” dedi. Ben de elime aldığım yarrağını hafifçe hafifçe avuçlayıp bırakıyordum. Aynı zamanda da sıvazlamaya başladım. Benim yarrağım da sertleşmiş, iyice kalkmıştı. Öbür elimle de kendi yarrağıma aynı şeyi yapıyordum.

“Hadi sen de pijamanı ve külotunu çıkarsana.” dedi. Bir çırpıda hepsini çıkarıp ayak ucuma doğru ittim. Şimdi ateş benzer biçimde yanan sert ve irileşmiş yarrağını götümün arasında hissediyordum. Bu bana şaşırtıcı ve hayret verici bir zevk veriyordu. Biraz sonrasında arkamda bir ıslaklık hissettim. “Ne o lan, geldin mi yoksa?” dedim. “Hayır oğlum, ön sıvılarım akıyor götüne.” dedi. Benim de sıvım geliyor elime akıyordu. Çünkü o bana sürttürdükçe ben de 31 çekiyordum.

“Götünü biraz bana doğru çıkarsana, benimkinin başını deliğine değdirmek istiyorum.” dedi. Kıçımı ona doğru yaklaştırdım. Kayganlaşan yarrağının başını götümün deliğine değdirmeye başladı. Zevkten gözlerim kapanıyordu, inanılmaz bir derecede zevk almaya başlamıştım. Daha önce hiç böyle bir deneyimim olmamıştı. Aynı anda amcaoğluna karşı, komplike duygular duymaya başladım. Nefes alışları sıklaşmış, kollarıyla iyice belime sarılmış, sert yarrağını götüme bastırmaya başlamıştı. Acı ile karışık zevk dalgaları arasında gelecek gibi oldum. Ama ne kadar ileri gideceğini bilemediğim için gelmemi geciktiriyordum. Amcaoğlunun deliğime dayadığı yarrağından daha çok zevk almaya çalışıyordum.

O birden, “Lan dayınlar uyudumu acaba, bizim inlemelerimizi duymuşlarmıdır ki?” dedi. Ben, “Hayır, onların odasından uzaktayız, fakat tekrar sessiz olalım!” dedim. Ben aldığım zevkin doruğuna doğrutırmanmaya başlamıştım. Yarrağının başı deliğimi zorluyor, fakat bir türlü içime giremiyordu. Canımda yanmaya başlamıştı. Belime sardığı kollarını göbeğime oradan memelerime doğru kaydırıyor, her yerimi istediği benzer biçimde mıncıklıyordu. Artık dayanamayacağımı anladım, “Ben geliyorum.” dedim. “Lan ben de geliyorum, fakat götüne gelmek istiyorum, oldukca kasıyorsun sokamıyorum götüne.” dedi.

Elimi apışaramdan arkama doğru uzatıp sırılsıklam olmuş yarrağını avuçladım, taşaklarımla bacaklarımın arasına yerleştirdim ve iyice kıstırdim. “Hadi şimdilik bu şekilde boşal, götümü sikmeyi ondan sonra denersin, ben bittim artık tutamayacağım kendimi.” dedim. “Kasıklarına mı boşaltayım, böyle mi istiyorsun?” dedi. “Evet hadi getir artık bellerini, fışkırt her yerime sıcak sıcak.” dedim. Her ikimizde birden patlayıverdik. Ben avucuma, amcaoğlu da götüme, kasıklarıma, bacakarama fışkırmaya başladı. Sıcak sıcak belleri sanki yanardağ lavları şeklinde yarrağından akıyordu ve bitmek bilmiyordu. Yapış yapış olmuştum. “Yatağı kirletmeyelim, yengem sabah yatağı kaldırırken anlamasın.” dedim. Sonra sessiz bir şekilde wcye gidip yıkandım, yatağa dönerek, götümü iyice ona yaslayıp yattım ve uyuduk.

Sabah kalkıp kahvaltı yaptıktan sonra doğruca eve geldik. Geldiğimizi annemlere haber verip, birazcık bahçede oyalandık. Daha sonra amcaoğlu bana bakıp gülümseyerek, “Hadi gene deneyelim mı?” dedi. “Yapalım ama, nerede yapacağız?” dedim. “Evin altında bodrum gibi bir oda var ya, orada.” dedi. O odaya kullanılmayan eşyalar konuluyordu. Eskiden arada bir o odaya girip beraber oynardık. “Bir krem filan mı bulsak acaba, çok büyük yarrağın var, canım fazlaca acıyor.” dedim. “Ben annemin kremlerinden birini alıp geleyim hemen.” dedi. Koşarak alıp geldi, birlikte bodrumdaki odaya süzüldük. Kapıyı da arkadan sürgüledik.

Hemen soyunduk. Çırılçıplak kalıp, birbirimizi yalamaya ve sevişmeye başladık. Amcaoğlunun vücudu oldukca kıllı idi, sürekli traş olduğundan sakalları da sert çıkıyordu. Bense tam bir kız gibiydim. Ne sakalım ne de kıllarım vardı. Götüm de Kaymak benzer biçimde idi. Beni yalayıp öptüğünde sakallarını boynumda, koltukaltımda, götümün yanaklarında hissediyordum, oldukça zevk veriyordu. “Memelerimi emsene.” dedim. Birden memelerime saldırıp, ısırarak emmeye başladı. Nasıl zevk alıyordum anlatamam. “Hadi yarrağımı ağzına al. Emmeni istiyorum, götünü sikecek yarrağımı kıvamına getir, hadi.” dedi.

Önüne diz çöküp, şehvetten kabarmış, irileşmiş, ucunda sıvıları akan yarrağını ellerimle kavrayarak ağzıma götürdüm. Sıcacıktı. Kalp atışlarını hissediyordum dudaklarımın içinde. Yarrağının başı, dışarı akan sulardan kayganlaşmıştı. Ağzıma erkekliğinin kokusu doldu ilkin. Bu beni iyice tahrik etmeye yetmişti. “Em yarrağımı, taşaklarımı da hafif hafif avuçla!” diye emir verdi. Alabildiğim kadar ağzıma soktuğum yarrağını emmeye başladım. Bir yandan da taşaklarını sıvazliyor, avuçlarımda o muhteşem toplarla oynuyordum. Bir süre iştahla emdim ve yaladım. Kaygan fakat leziz bir keyfi vardı yarrağından sızan sularının.

Nefesi sıklaşmaya başladı. “O yumuşak, kılsız, yuvarlak götünü sikmek için kendimi zor tutuyorum.” dedi. Ellerini aşağı doğru memelerime uzatmış, onları mıncıklayıp duruyordu. O kadar çok şehvetlenmiştim ki, artık götümün deliği açılıp kapanıyor ve kaşınıyordu. “Hadi artık sik beni, yarrağını götüme sokmanı istiyorum, akıt içime sıcak bellerini, doyur götümü yarrağına.” deyince beni domalttı. Dönüp ona baktığımda, elinde krem kutusundan parmakladığı krem duruyordu. Götümün deliğini kremlemeye başladı. Parmağını da yavaş yavaş içime daldırıyordu. Sonra deliğime iki, daha sonra da üç parmağını soktu. Götdeliğim iyice açılıyordu. Zevkten kendimden geçiyordum. Soktuğu parmakları bu şekilde zevk veriyorsa, o kocaman sert yarrağından iyi mi zevk alacaktım, bunu hayal ederek beklemeye başladım.

Her iki eliyle götümün yanaklarını ayırıp, yarrağının başını deliğime yerleştirmeye başladı. Yarrağının başı kolayca içime kaydı. Zevk ve şehvetten gözlerim kapanmış oldu, tarif edilmez bir zevk dalgası götümden kasıklarıma oradan da memelerime yayılmaya başladı. Geri çekilip çıkarır şeklinde yapmış olup yine götüme yüklenmeye başladı. Yarrağının başını ve biraz geri kalanını soktu. “Acıyor, daha yavaş sok.” dedim. “İlk girişte biraz acır, merak etme sonrasında zevkten gebereceksin, daha sonraki sikişte reel zevki tattıracağım sana.” dedi ve iyice sokup çıkarmaya, götümü sikmeye başladı. Taşakları ‘Lap, lap!’ diye ses çıkararak götümün yanaklarına vuruyordu.

Daha sonrasında iyice köklediğinde uçuyordum zevkten. Ayaklarım yerden kesilmişti sanki. Götümü, beni siken amcaoğluna iyice bastırıp, daha derinlerime ulaşmasını sağlıyordum. “Ulan kızlarda bile yok böyle bir göt, bittim götüne. Bundan sonrasında kızlara bakmayacağım bile.” deyip, sokup çıkarışlarını hızlandırmaya başladı. Amcaoğlu üzerimde götümü sikiyor, ben de altında ona eşlik etmeye çalışıyordum. “Daha fazla dayanacak halim kalmadı, patlat içime.” dedim. Ve benim bellerim, üzerine çıktığımız kanepeye, bacaklarıma ve karnıma doğru fışkırıyordu. “Daya götünü iyice yarrağıma, bak geliyorum işte, akıtıyorum içerisine sıcak sıcak bellerimi. Ağzına da getirecem, yutturacağım sana bellerimi.” diyerek götüme boşaldı.

İçime bir ısı yayılmaya başladı. Bir doluluk hissi, muhteşem bir zevk… Sonra üzerime yığılıp bir an öylece kaldı. Götümün deliğinden bacaklarımın iç taraflarına doğru belleri taşmış, sızıyordu. Ne kadar fazlaca beli vardı. Benim belimin enaz dört beş katı beli geliyordu, her seferinde. Yavaş yavaş içimden çıkardığı yarrağını, taşaklarından ucuna dogru sıvazlayarak, kalan bellerini de dışarı çıkardı. Hemen ağzıma, dudaklarımın arasına aldığım yarrağını emmeye başladım. Buruk kokulu ve ıslak bir şeydi beli. Ama kokusu yarrağının kokusuna benziyordu. Yavaş yavaş inmeye başlayan yarrağını yalayıp bir güzel temizledim. Ağzıma dolan belleri de yuttum. Damağımda yapışkan bir tad kaldı.

“İşte şimdi tam olarak karı koca şeklinde olduk. Nasıl, beğendin mi götümü? Beni herzaman yarrağına ve bellerine doyuracaksın, değil mi kocacığım?” dedim. “Seni sikmek hep aklımdaydı. Götünün güzelliğini fark ettiğimden beri bunu istiyordum. Ama sen de oldukça güzel göt verdin bana, beni zevkten kudurttun. Hadi yanyana biraz uzanalım. Yarrağımı ağzına alıp em biraz ve tekrar sertleştir, o yumuşak, kılsız, güzel götünü bir daha sikmek istiyorum, hadi karıcığım.” dedi.

Bel kokusuyla sıvanmış yarrağını dudaklarımın arasına aldığım an sertleşmeye ve irileşmeye başladı. Yavas hareketlerle emmeye başladım. Bir taraftan da taşaklarının kıllarını okşuyor, kocamı yeni bir sikişe hazırlıyordum. Kaşınmaya süregelen götümden halen belleri dışarı sızıyor, kasıklarıma doğru akıyordu. İştahla erkeğimin yarrağını emmeye devam ettim. Bir kere daha götümü sikti o gün. O götümü sikmekten, ben de götümü ona siktirmekten inanılmaz zevk almıştık. O günden sonra amcaoğlu artık benim kocamdı, ben de onun ibnesiydim!