Birçok seks ilişkimden birini anlatmak isterim sizlere. 29 yaşlarında, 1.86 boyunda, bilgisayar işiyle uğraşan biriyim. Çalıştığım firmanın merkezi İstanbulda fakat Türkiyenin değişik illerinde de ofislerimiz var. Geçen yıl, genel test ve güncelleme yapmak için Anadolunun bir ilindeki ofisimize gittim. Ofiste en oldukça dikkatimi çeken satış elemanlarından Seda, iyi giyimli, göz alıcı, 1.75 boylarında, süper kalçaları olan bir bayandı. Onu ilk gördüğüm andan itibaren (Bununla mutlaka sikişmem gerekiyor!) dedim kendi kendime, ama hiç bir şey belli etmedim.

Ofiste 5 adet bilgisayar vardı ve hepsini de bir bir güncellemem gerekiyordu. Seda’nın bilgisayarına oturduğumda, O da iskemle alarak yanıma oturdu. “Şimdi ne yapacaksın? Yoksa özel dosyalarımı mı karıştıracaksın?” dedi gülerek. Ben de, “Hayır, Update yapacam…” dedim. “O nedir?” falan derken mevzu yine özel dosyalara geldi. Ben de, “Ne var ki özel dosyalarında?” dedim, yine güldü. Ben bilgisayarı karıştırmaya başladım ve bir yerde Seda_özel klasörünü buldum, arasında porno resimler ve videolar vardı. “Bunlarımıydı sakladığın?” dediğimde, “Evet bunlar, ama lütfen silme!” dedi. Bu arada saat 6 olmuş ve ofisin kapanma zamanı gelmişti. Ben aslına bakarsanız gurbet elde olduğum için emek harcama saatim yoktu. Elemanlara, “Ben daha çalışacağım, siz çıkın.” dedim. Seda’da “Efe bey’i işi bitince ben bırakırım.” dedi ve ofiste sadece ikimiz kaldık. Ben bir taraftan işlerimi yapıyor, bir tarafta da bir bahane ile o resimlere bir halde iyi mi göz atarım diye fırsat bekliyordum.

Seda “Kahve içer misin?” diye sorunca, “Evet, lütfen!” dedim. O kahve oluşturmaya mutfağa gittiğinde ben de hususi klasöründeki resimlere ve videolara baktım. Vay be! (Yoksa bu kız seks manyağı falan mı?) diye düşünürken kendimi kaptırmıştım ve Seda’nın geldiğini görmemiştim. “Oo hayırlı işler…” dedi. “Pardon ya…” dedim ve derhal kapattım. “Bakıyorum da videoyu izleyince seninki hemen kalkmış?” dedi. Çok utanmıştım, fakat ağzımdan şu söz çıkıverdi “Nasıl kalkmasın senin benzer biçimde güzel bir kadın ve bu videolar varken.” dedim. “Sen şimdi benimle sikişmek te istiyorsundur.” dedi. Şaşkınlıktan ağzımı açamadım, aptallamıştım. Cevap vermekte gecikince, “Beni şöyleki güzel bir siksen kötü mü olur?” dedi. Bende filim koptu ve “Hemde süper olur!” dedim. “Tamam, işlerini bitir bana gideriz.” dedi, kabul ettim.

Yolda giderken birşeyler yedik. Arabayı o kullanıyordu, ben de bir taraftan bacaklarını okşuyordum. Eve gittiğimizde kapıyı annesi açtı ve ben kıpkırmızı oldum. Nedense evde yalnız olacağımızı düşünmüştüm. Annesi “Buyurun, sefalar getirdiniz.” dedi. “Rahatsızlık vermeyim Seda kadın, ben otelde yer ayırtırım.” diye bir şeyler saçmaladım, ama annesi ve Seda, “Olur mu o şekilde şey? Bu akşam burada kalacaksın!” dediler. Neyse içeriye girdim, fakat bende sikecek hal kalmadı. Annesi 45 yaşlarında, zımba şeklinde kadındı. Çay kahve, sohbet falan derken, anası “Ben uzanacağım, size iyi akşamlar.” dedi ve odasına gitti. O anda Seda üstüme zıpladı ve beni deliler şeklinde öpmeye başladı. “Ne yapıyorsun? Annen içerde!” dedim. “Merak etme, annem biraz dinlensin, o da gelir!” dedi. “Nasıl?” dedim “Boşver, sonra öğrenirsin!” dedi. Fermuarımı açıp sikimi çıkardı ve ağzına aldı, deli benzer biçimde yalamaya, emmeye başladı. Ben kendimden geçmiştim, 3 dakika bile dayanamım ve “Geliyorum!” diyerek ağzına boşaldım. Birazını bile dışarı bırakmadı, hepsini yuttu.

“Sıra sende, amımı yalamanı istiyorum!” dedi. Benim de hasta olduğum şeydir amcık yalamak. Seda’nın tertemiz, kaymak gibi amcığını yalarken, birden götümün yalandığını hissettim. İrkilerek arkamı döndüğümde, götümü annesinin yaladığını gördüm. Seda gülmeye başladı, “Anne, Efe süper yalıyor, birazdan sen de yalat!” dedi. Ben, “İkinizin de amcığını hem yalarım, hem sikerim!” dedim ve Seda’nın amını yalamaya devam ettim. Annesi de götümü, sikimi yalamaya devam etti. Deli keyif alıyordum. Annesi kızına, “Kalk Seda! Efe biraz da benim amımı yalasın!” dedi. Yer değiştirdiler. Annesinin de tertemiz ve mis kokulu bir amcığı vardı. Keyifle yalıyordum. Annesi, “Yala! Deli gibi yala! Sabaha kadar sik bizi!” diye inliyordu. Seda, “Annemi yalarken beni de sik!” diyerek yere altıma uzandı. Ben de üstüne. Annesi koltuktaydı. Annesinin amcığını yalarken Sedayı da sikiyordum. Analı kızlı deli şeklinde inliyorlardı. Annesinin amcığını yalamayı bıraktım ve Sedayı sikmeye konsantre oldum. Seda ardı ardına orgazm oluyor, “Anne bu adam süper, diğerlerine benzemiyor!” diyordu. Demek ki bu ilk olmuyordu, fakat umurumda da değildi, bulunduğum ortamın tadını çıkartıyordum.

Seda, (sanırım dördüncü kere) boşaldıktan sonra, “Ben bittim, mahvoldum, annemle de ilgilen!” dedi. Sedanın üzerinden kalktım, “Anneni de götünden sikecem!” dedim. Annesi dünden razıydı götten vermeye, “Sik götümü, dağıt beni erkeğim!” diyerek derhal koltuğa domaldı. Ben de tükürükle ıslattığım yarağımı yavaş yavaş annesinin götüne yerleştirip, sikmeye başladım annesini götten. Yarağım götüne köküne kadar girip çıktıkça, anası, “Kızım cidden bu erkek süper sikiyor!” diyordu. Götünü 15-20 dakika kadar siktikten sonra iyice hızlanmaya başlamıştım. Bukadar anca dayanabilmiştim, “Ben geliyorum!” dedim. Annesi de, “Götüme boşal!” dedi. Ve deli şeklinde annesinin götüne boşaldım. Sikimi asla çıkarmadan annesinin götünü sikmeye devam ettiğimi ve sikimin inmediğini gören Seda, “Beni de götümden sik!” diye inlemeye başladı. Annesinin o güzel götünden çıkmak istemedim, her taraf döllerim ile dolmuştu, fakat halen sikiyordum. Sedanın yalvarmasına dayanamadım, “İyi hadi domal annenin yanına!” dedim.

Seda, “Hayır, üstüne çıkacağım, ata biner pozisyonunda isterim!” dedi. Ben de, “Okey!” dedim, annesinin götünden çıktım, yere uzandım. Seda annesinin götünden akan döllerimden iki parmağıyla alarak kendi götünün deliğine sürdü ve götüyle yavaşça yarağıma oturdu. Üzerimde zıplarken, “Amcığımı okşa!” diye inliyordu. Yarağımı köküne kadar götüne alırken, ben de amcığını okşamaya başlayınca deliler şeklinde bağırıyor, sarsıla sarsıla boşalıyordu. Boşalması bitince, “Halim kalmadı!” diyerek kendini üzerimden zor attı. Yarağımı bir saniye bile boş bırakmak istemiyorlardı sanki. Bu kez anası sarıldı yarağıma hemen, yalamaya başladı. “Daha beni de am deliğimden sikeceksin!” diyordu. Ama ben bitmiştim artık. Annesi dinlemedi beni, zorla amcığından siktirdi kendini. “Geliyorum!” dedim. Annesi, “İçime boşal!” deyince böğüre böğüre amına boşaldım. Üçümüz de mahfolmuştuk, bir saat kadar dinlendik. Sonra annesi, “Ben duş alıp yatacağım…” dedi, banyoya gitti. Annesinden sonrasında biz de duş aldık ve yatmaya gittik. Hemen uyumuşuz.

Sabaha karşı, sabah şiddeti ile bir parti daha götünden siktim Sedayı. Kahvaltı yapmış olup işe gittiğimizde, benim konuşacak halim yoktu. İşlerimi bitirip, tekrar İstanbula dönerken, Seda, “Bundan sonra her vardığında bu şekilde sikişmek istiyoruz! Hiç kurtuluşun yok!” dedi. “Mutlaka, ben de istiyorum!” deyip ayrıldım. Şimdi 2 ayda bir o ile gittiğimde, kızını da annesini de sikiyorum. Eee, naparsın? Körün istediği bir göz, Tanrı vermiş iki göz…