Merhabalar ben Almanyadan Emre. Alman karım Amanda ile bundan 3 sene ilkin evlendiğimde, kendisinin 13 yaşlarında Chantal isminde bir kızı vardı. Chantal’ı ancak birgün görmüştüm Amanda’yla evlendiğimde, 3 sendedir de birdaha görmedim. Üvey kızım Chantal, geçen aya kadar, Aachen’da yaşayan babasıyla (Amanda’nın eski kocasıyla) kalıyordu. Geçen ay karım Amanda, Chantal’ın 16 yaşına girdiğini, buluğluk dönemi yaşadığı için de babasıyla anlaşamadığından söz etti ve Chantal’ın bizle kalıp kalamayacağını sordu. “Tabii ki kalabilir! Hemen atlasın gelsin!” dedim. O gece karım (herhalde kızının bizle kalmasına izin verdim diye) daha bir yakıcı sikişti benle. 3 yıllık evliliğimizde derhal hemen her gece karımla sikişirdik, ama böyle yakıcı sikişmesine fazlaca ender tanık olmuştum.

Üç gün sonrasında, bir Pazar günüydü, Chantal’ı karşılamaya Bahnhof’a gittik. Chantal bir elinde çantası, bir elinde de çekmiş olduğu tekerlekli valiziyle çıkıp ulaştığında şok olmuştum! O benim 3 yıl ilkin hatırladığım cılız, kısa boylu, tahta gibi götü, minicik memeleri olan, yüzü çilli kız evladı gitmiş, yerine 16 yaşlarında, 1.75 uzunlukta, etine buduna dolgun, devasa göğüsleri, iri yuvarlak götü olan, terim yerindeyse ‘Kısrak gibi’ bir yetişkin kız gelmişti! Chantal’ın güzelliği karşısında ağzım açık baka kalmıştım. Tanrım, bir kız 3 senede bukadar mı serpilir ve güzelleşebilirdi. Chantal önce annesine sarıldı ve kucaklaştı, sonrasında, “Hallo Emre!” diyerek geldi bana sarıldı. Boyu tam benim boyuma geliyordu. Sarıldığımız o birkaç saniye beni alıp götürmüştü. Chantal üvey kızım olmasaydı da, bir başakası olsaydı, ne bileyim sevgilim falan olsaydı, ona orda saatlerce sarılmak isterdim. Mis benzer biçimde kokuyordu, kokusu beni çıldırtmaya yetmişti bile! Chantal’a sarılmayı istemeye istemeye bıraktım ve valizini aldım, arabanın bagajına koydum. Amanda yanıma, Chantal arkaya bindiler ve hareket ettik.

Eve varana kadar Anne Kız otomobilde söyleşi ettiler. Bense pek konuşmuyor, belli etmeden sürekli aynadan Chantal’ın arkada kısa eteği ile rahat oturuşundan dolayı görünen Tanga küloduna ve külodundan tüm detaylarına kadar belli olan amcığına bakıyordum. Sikim kalkmıştı ve karım farkedecek diye çekiniyordum. Chantal (belki kasıtlı, belki de farkında olmadan) bacaklarını hafif hafifçe açıp kapatıyor, sanki oturduğu yerde Orgazm olacakmış şeklinde, belli belirsiz hareket ediyordu. Evin önüne geldiğimizde nerdeyse pantolonuma boşalmak üzereydim. Karımla Chantal arabadan indiklerinde, ben (sikim insin diye) birkaç saniye torpidoda birşeyler arıyormuş gibi yapmak zorunda kaldım. İnip bagajadan valizini alarak girdik Apartmana. Merdivenlerde onlar önümden çıkıyorlardı. Ben de elimde valizle arkalarından, Chantal’ın sütün gibi bacaklarına ve her basamağa adım attığında götünün arasına girip çıkan Tangasının ipine baka baka, gördüğüm mükemmel görünüm karşısında kudurarak, çıkıyordum.

Eve girdiğimizde salonda birazcık soluklandıktan sonra Chantal’a hazırlamış olduğumuz odasını gösterdik. Valizini yatağına koydum. Chantal derhal valizi açtı ve annesiyle beraber elbiselerini dolaba ve çekmecelere yerleştirmeye başladılar. Oda’da benim varlığımdan rahatsız olmadan, Chantal valizindeki külotlarını ve sütyenlerini annesine veriyor, annesi de inceledikten sonra bana gösteriyor, “Çok sexy şeyler değilmi?” diyerek çekmecelere yerleştiriyordu. Benimse dilim damağım kurumuş, sadece, “Evet fazlaca sexy!” diyebiliyordum. Valizdeki eşyaları yerleştirme işleminin sonuna doğru, karım valizden bir Vibratör çıkınca, aldı eline ve Chantal’a, “Bu da ne? Ne yapıyorsun bununla?” diye sordu. Chantal sinirli bir biçimde, “Üfff anne! Neye benziyor? Vibratör tabi ki! Masturbasyon yapıyorum onunla!” diyerek, Vibratörü annesinin elinden aldığı benzer biçimde çekmeceye koydu. Annesi şaşırmıştı, “Kızım gençsin güzelsin, cinsellik yaptığın erkek arkadaşın yok mu da Masturbasyon yapıyorsun?” diye sordu. Chantal da, “Yok anne! Bu konuyu sonra konuşsak…” dedi, nedense bu mevzuda rahatsız olmuştu.

Odayı yerleştirme işi bittikten sonrasında karım, Chantal’a, “Ben akşam yemeğini pişirirken sen de gir bir duş al!” dedi. Karım mutfağa, Chantal banyoya gitti, ben de salona geçtim oturdum. Oyalanmak için TV’yi açtım, ama kafamdan Chantal’ı atamıyordum birtürlü. Salonda biraz oyalandıktan sonra mutfağa gitmek niyetiyle kalktım. Koridordan geçerken banyo kapısının aralık olduğunu gördüm. İçeriye bir göz attığımda Chantal çırılçıplak duş yapıyordu. İçimden girip saldırmak istedim, ama bunu yapamazdım. Chantal’ın duştan çıkacağını anladığım için hemen tekrar salona geçip koltuğa oturdum. Chantal 2 dakika sonrasında çıktı. Havluya sarılmış. O biçimde geldi yanıma oturdu. Bacakları kaymak benzer biçimde harikaydı, fazlaca muntazam vücudu vardı. Beynimde şimşekler çakıyordu, sarılıp dudaklarına yapışmak istiyordum, fakat yapamıyordum…

Karım Amanda elinde yemeklerle geldi ve Chantal’a, “Hadi giyinin de yemek yiyelim!” dedi. Chantal, “OK!” deyip giymeye gitti. Çok seksi görünüyordu, gözümü alamıyordum, arkasından baka kalmıştım. Bunu ayrım eden karım, “Harika bir kız değil mi, büyüdü devasa oldu!” dedi. Ben de, “Evet, fazlaca tatlı!” dedim. Karım gülümsedi, dudağımı öperek, “Ona haiz olmayı istiyorsun değil mi?” dedi. Ben de, “Bunun olası olacağını bilsem, evet, bununla birlikte çok arzu ederdim! Fakat Chantal senin kızın, benim de kızım sayılır!” dedim. Karım bunun üstüne, “Bak Emre, dürüst olduğun için teşekkür ederim. Evet Chantal kızım, fakat anladığım kadarıyla erkek arkadaş ve seks konusunda oldukca mutsuz. Kızımı böyle mutsuz görmek istemem, sevinçli olmak ve güzel seks onun da hakkı. Anladığım kadarıyla kızım da senden çok hoşlandı, bu konuda hislerime fazlaca güvenirim. Kızımla yatmanı istiyorum!” dedi. Duyduklarıma bir an inanamadım, “Beni deniyormusun yoksa!” dedim biraz sert bir ses tonuyla. Karım derhal, “Hayır! Asla! Bu konuda çok ciddiyim. Sen evet de, ben kızımla konuşurum!” dedi. “Evet ozaman!” dedim, oldukça sevinmiştim ateşli yakıcı öpüyordum karımı.

Chantal giyinip geldiğinde üstünde bol bir mini etek ve Bady vardı, biz halen öpüşüyorduk. Chantal, “Oh muhabbete bak be, sevişecekseniz odanıza gitsenize!” dedi. Hemen öpüşmeyi kestik ve “Yemeğimizi yiyelim!” dedim. Karım yemeğin yanına şarap getirdi. Bir kadeh te Chantal’a koydu. Chantal, “Ben içmem anneciğim.” dedi. Karım da, “Bu gece içelim kızım, bu gece bizim gecemiz olsun!” dedi ve Chantal’ın şerefine kaldırdık kadehlerimizi. Daha 2. Kadehte Chantal rahatlamış, kafası hafif iyi olmuştu. Yemekten sonrasında karım boşları alarak, “Sen de gel kızım mutfağa, hem bulaşıkları yıkarken Ana Kız konuşuruz birazcık!” dedi. Birlikte mutfağa gittiler. Ben salondan duyabildiğim kadarıyla konuşmalarını dinliyordum. Karım, “Sen artık dev gibi kız oldun, herzaman öyle Vibratörle, Masturbasyonla olmaz! Gerçek Cinsellik, reel Seks senin de hakkın, bunu tat, yaşa!” dedi. Chantal da, “Anneciğim Erkek dostum yok, daha bakireyim! Bilmiyorum neden fakat, erkekler benden yeterince hoşlanmıyor galiba!” dedi. Karım da sözü uzatmadan, “Bak kızım, Emre’yle konuştum, bu gece sana gerçek seksi yaşatacak!” dedi. Chantal da minimum benim azca evvelde şaşırdığım kadar şaşırmıştı, “Sen ciddimisin anne?” diye sordu. Karım da, “Evet, oldukca ciddiyim! Bak bir kere yapınca ve tadını alınca hep isteyeceksin yavrum! Bu gece yapalım, eğer hoşuna gitmezse, söz bırakacağız!” dedi. Ve Chantal kabul etti!

Ben luktan havalanabilirdim, sakin olmaya çalışıyordum. Derken ikisi de neşeli bir şekilde salona geldiler. Karım bana, “Biz seni çağırınca döşek odamıza gel Emre!” diyerek, kol kola gittiler. O beklediğim 10 dakika bana sanki 10 yıl gibi gelmişti. Sonunda karım, “Gel Emre!” diye seslendi. Heyecandan kalbim yerinden fırlayacakmış atıyordu. Yatak odasına girdiğimde, Ana Kız ayakta beni bekliyordu. İkisi de şeffaf geceliklerin arasında görkemli görünüyordu, fakat Chantal tam bir içim suydu. Yanlarına vardığımda karım dudaklarımdan öperek beni soymaya başladı. Az sonra üzerimde sadece Boxer külodum kaldı, ama heyecandan sikim kalkmamıştı! Karım külodumun üzerinden sikimi biraz okşayınca, benimki çadırı kurdu! Sonra karım çekingen duran Chantal’ın kolundan tutarak iyice yanıma yaklaştırdı, “Bu senin gecen kızım!” diyerek. Chantal vücudunu benimkine yapıştırarak sarıldı bana. Mis gibi kokuyordu. Boynundan, kulaklarından başladım ve dudaklarından öpmeye devam ettim. Yavaş yavaş, ürkütmeden, dikkatlice fakat zevkini çıkara çıkara öpüyordum…

Karım omuzlarımızdan ittirerek, “Hadi yatağa geçelim!” dedi. Ben ortalarına olmak üzere yatağa uzandık. Bir karımı öpüyordum, bir üvey kızımı. Karım külodumu sıyırıp çıkardığında özgür kalan sikim göbeğime yapışmıştı. Sikimi biraz sıvazladıktan sonrasında yalamaya, emmeye başladı. Sonra Chantal’ın elini tutarak sikimin üzerine bıraktı. Chantal da annesi ne yapıyorsa aynısını yapıyordu, biraz okşayıp ağzına aldı, yalayarak emmeye başladı. Bu arada karım da kendi geceliğini, sütyen ve külodunu çıkararak çırılçıplak soyundu.

Ben de Tangasının üstünden Chantal’ın amcığı ile oynamaya başladım. Sonra Tangasını ve sütyenini çıkardım, göğüslerini bir müddet yalayıp emdikten sonra, Chantal’ı üzerime alarak 69 olduk. Amcığını yalamıyor, adeta bir meme şeklinde emiyordum. Tüysüz, kaymak benzer biçimde daracık amcığı, ateş benzer biçimde yanıyordu. Chantal’ın amı sırılsıklam olmuş, hafiften inlemeye ve kasılmaya başlamıştı. Annesi, “Tamam, hazır benim bebeğim, hadi hanım olma vakti geldi!” diyerek, kızını üzerimden alarak sırt üzeri yatırdı, bacaklarını araladı…

Ben de kalktım ve Chantal’ın bacakları arasında yerimi aldım. Sikimi son kere karımın ağzına verip yalattıktan sonra, sikimi yavaşça dayadım Chantal’ın bakire amcığına. Karım, “Hazırmısın birtanem?” dedi. Chantal başını sallayarak “Evet!” dedi. Sikimi yavaşça soktum. Amcığı fazlaca dardı. Biraz ittirdim ve santim santim girmeye başladım. Sikimin yarısı girmiş kızlık zarına dayanmıştı. Son bir hamleyle patlattım zarını. Chantal annesinin ellerini sıkıyor, “Acıyor acıyor!” diye inliyordu. Karım da, “Geçti kızım, bırak kendini!” dedi. Ben artık azar azar Chantal’ın amcığına gidip gelmeye başlamıştım. Bir zaman sonra acısı geçip alışınca, Chantal zevkle inlemeye başladı. Ben de hızlanmaya başlamıştım, öyle hızlı gidip geliyordum ki, 10 dakika sonrasında Chantal çığlıklarla boşaldı. Bu Chantal’ın sikilerek ilk Orgazm’ıydı ve durmak bilmiyordu. Annesi kızını öpüyor kutluyordu. Az sonra, “Ben de gelmek üzereyim!” dedim. Karım da, “Emre içerisine boşal da hissetsin!” dedi. Ve içerisine fışkırmaya başladım. Chantal, amının çeperlerine tazyikle fışkıran döllerimi hissetmeye başlayınca, hem şaşırmış, bununla beraber oldukça sevinçli olmuştu. Adeta uçuyordu, “Anneciğim harika birşey bu! Sıcak sıcak içime akıyor!” dedi luktan yüzü gülerek. Annesi de bu kadar mutlu bulunduğunu görünce, “Sen herşeyin en iyisini hakediyorsun, güzel kızım benim!” diyerek öptü kızını…

Chantal’ın arasında bir süre bekledikten sonra çıktım. Nemli mendille temizlendikten sonra oturup karımla birer sigara yaktık. Chantal, “Anne ben de yakabilirmiyim bir tane?” dedi. Karım izin verince o da yaktı. Meğerse kendi babası sigara içmesine izin vermiyormuş, birazcık da o yüzden atışıyorlarmış babasıyla. Sigaralarımız bitince karım Chantal’a sordu, “Nasıl, kadın olmak, gerçek seks yapmak güzelmiymiş?” diye. Chantal da, “Harika anneciğim, harika!” dedi ve bana sarılarak kucağıma oturdu, “Seni çok seviyorum Emre!” dedi. “Ben de seni oldukça seviyorum bebeğim!” dedim öperek…

Gecenin ilerleyen saatlerinde, karım yeniden sikimi yalayıp kaldırdıktan sonra, “Hadi beni götümden sik de, kızım da görsün, öğrensin!” dedi. Herzaman yaptığım benzer biçimde karımı domaltıp götünden sikmeye başladım. Chantal tuhaf bakıyordu, imrenir şeklinde. Sonra beni çekti annesinin götünden ve “Beni de götten yap!” dedi. Chantal’ı da domalttım annesinin yanına, götünü yaladım, parmakladım ve soktum götüne. İkisine de sırayla götten sokuyordum artık, birinden çıkarıp ötekine. Yarım saat götlerini siktikten sonrasında Chantal’ın götüne boşaldım. Sikimi Chantal’ın götünden çıkardığımda, karım derhal ağzına aldı ve sikimden gelen son damla döllerimi de emerek yaladı…

Üvey kızım Chantal artık geceleri yanımızda yatıyor, artık yatakta iki karım var ve çok mutluyum. Son zamanlarda fantazilerimizi de iyice geliştirdik. Şimdilerde evli çiftler arıyoruz Grupseks için…