Selam ben Frankfurt’tan Cansu. Şu anda 18 yaşındayım, 1.65 uzunluğunda, 60 kiloda ve esmerim. Ablam geçen yıl evliliğe ilk adımını attı. Ablamın kayınpederi Kaya amca, 53 yaşlarında bulunmasına rağmen, yaşından fazlaca genç gösteriyor, fazlaca yakışıklı ve o kadar da karizmatik biridir, vücudu fazlaca kaslı. Anlayacağınız herşeyiyle dört dörtlük bir erkek. Kaya amcayı gören her kadının amının suyunun akacağından eminim. Kaya amcayı ilk gördüğümde ona aşık oldum, ama bu aşkımı asla söyleyemedim kendisine.

Geçen sene, bir akşam, annem mutfakta fısıldaşarak telefonla konuşurken kulak misafiri oldum. Baktım canımlı aşkımlı konuşuyor, gizlice dinlemeye başladım. Telefonda konuşmuş olduğu şahıs babam olamazdı, şu sebeple babam salonda oturuyordu. Ayrıca annem babama canım aşkım demez, çünkü babamı sevmez orospu. İyice kulak verdim, konuşmuş olduğu kişi artık kimse, onu eve davet ediyordu, “Sabah saat 7:30’da herkes gidiyor, evde tek ben kalıyorum, yarın gel, hem kahvaltı yaparız, hemde pezevenk erkeğimin yatağında sikersin beni!” diyordu. Çok sinir olmuştum, ama sesimi çıkarmadan dinledim. Karşıdakinin ne dediğini bilmiyorum, ama annem, “Tamam canım, tamam aşkım, tamam sikicim, yarın sabah umuyorum!” dedi, telefonu kapattı.

Ertesi gün okula masraf benzer biçimde evden çıktım, bir apartman ilerde beklemeye başladım. Yarım saat falan sonra Kaya amcayı bizim evin ilerisindeki fırına girerken gördüm. Önce anlam veremedim, niye ta buraya fırına geliyor ki diye düşünürken, Kaya amca elinde birşeylerle çıktı fırından. Ama arabasını orada bıraktı, bizim eve doğru yürümeye başladı. Olamaz dedim, annemin sikicisi Kaya amca olamazdı! Ama malesef ta kendisiymiş, gitti bizim binaya girdi. O an dünyam yıkıldı. Arkasından yürüdüm, eve gidip onları rezil edecektim. Binaya girdim, evimizin kapısına kadar vardım, sonrasında vazgeçtim. Çünkü onları rezil etmekle elime birşey geçmezdi. Hatta annemin canına bile minnet olurdu, babamdan boşanmak için bahane arıyordu aslına bakarsan orospu. Olan bana olurdu, Kaya amcayı kaybederdim. Onu yitirmek istemiyordum, onu harbiden çok seviyordum ve aşıktım ona.

Tekrar binadan çıktım, ne yapacağımı düşünmeye başladım ve birazcık daha bekleyip, tam onlar sikişmeye başlayınca girmeye karar verdim. Yarım saat kadar dışarda dolaştım ve sükunet içinde eve girdim. Annemgilin odasının kapısı yarım açıktı ve acayip inleme sesleri geliyordu. Sessizce kapıya iyice yaklaştım. Kaya amca sırtüstü yatmış, annem yarağının üzerine oturmuş, üzerinde deli şeklinde zıplıyordu, acaip sesler çıkarıyordu. Bir ara annem, “Aşkım orospunu dibine alda sik!” dedi. Kaya amca, “Tamam!” diyince annem üzerinden indi. Aman Tanrım o da neydi öyleki? Kaya amcada öyleki bir yarrak varmış ki, bana küçük dilimi yutturdu. Annemin o dev gibi yarrağı içerisine aldığına inanamadım, zira annem minyon tipli, ufak tefek bir hanım. Kaya amca annemi altına aldı, o kacaman yarrağını annemin amına dayadı ve öyleki bir girdi ki, annem derin bir, “Oohhhh!” çekti. Annem ayrıca Kaya amcanın altında kayboldu gitti.

Kaya amca annemin amına öyle bir pompalıyordu ki, o pompaladıkça benim de am deliğimden sular yürüdü. Pantolonumun içine elimi soktum, külotum su şeklinde olmuştu. Başladım amımla oynamaya. Fazla dayanamadım, elektrik çarpmış benzer biçimde oldum, orgazm oldum, kendimden geçtim. Annemin çığlıklarıyla kendime geldim. Annem, “Aşkım çıkma, içimi döllerinle doldur sikicim!” diye bağırıyordu. Kaya amca da acaip sesler çıkararaktan annemin içine boşalmaya başladı. Boşaldıktan sonrasında annemin üstüne hareketsizce yığıldı kaldı. Tabi ben de derhal kendi odama girdim. Kapıyı hafifçe açık bıraktım ki odamdan onları gözetleyecektim.

Birkaç dakika sonra Kaya amca annemi kucağına almış, yarrağı halen annemin amının arasında banyoya girdiler. Banyonun kapısını kapatmışlardı. Biraz sonra su sesi geldi, ben de odamdan çıkıp, banyonun anahtar deliğinden baktım. Annem Kaya amcanın yarrağını yıkıyordu. Yarağı inmişti, fakat inik haliyle bile oldukca büyüktü. Anlayacağınız gözüm baya korktu. Yıkanmaları bitip te kurulanmaya başladıklarında, ben yeniden odama geçtim, beklemeye başladım.

Biraz sonrasında banyodan çırılçıplak çıktılar, yine döşek odasına geçtiler. Ben de ne yapacağımı düşünmeye başladım. Aklıma bir cinlik geldi, onlar yine sikişmeye başlayınca, sükunet içinde kapılarına gidip, bir biçimde kendimi Kaya amcaya gösterecektim. Bir süre odamda bekledim ve annemgilin odadan yine inleme sesleri gelmeye başlayınca derhal kapılarının kenarına yanaştım, baktım. 69 pozisyonuna geçmişler, Kaya amca alttan annemin amına yumulmuş, iştahla yalıyordu. Annem de Kaya amcanın o kocaman yarrağını iki eliyle tutmuş, aynı iştahla yalıyordu, fakat ağzı yırtılacak gibiydi. O koca yarrak annemin ağzına zor giriyordu, yinede annem byük bir zevkle yalıyordu.

Tabi bu ara ben de boş durmuyordum, kendimi annemin yerinde hayal ederekten elim am deliğimde çılgın şeklinde mastürbasyon yapıyordum. Onlar halen birbirlerini yalıyorlardı, ama ben ayrıca yine orgazm oldum. Ama ne orgazm, hiç bu kadar zevkli orgazm olmamıştım, kalbim duracak gibiydi. Annemlerin ahlamaları ohlamaları tekrar birbirine karışmış vaziyetdeydi. Annem, “İçime gir aşkım, dayanamıyorum!” diyordu. Kaya amca da, “Gireceğim orospu, daha senin götüne de gireceğim!” diyordu. Annem, “Gir ekeğim gir, istediğin yerden gir, deliklerimin hepsi sana kurban olsun!” diyordu. Ama ben annemin o devasa yarrağı götten albileceğini asla tahmin etmiyordum, çünkü amına ve ağzına alırken okadar zorluk çeken biri, ufacık götüne iyi mi alacak diye düşünüyordum.

Bu arada annem tekrar Kaya amcanın o koca yarrağının üzerine oturdu ve zorlana zorlana köküne kadar içerisine aldı, biraz bekledikten sonrasında kalkıp oturmaya başladı. O koca yarrak annemin amında bir görünüyor bir kayboluyordu. 10 dakika kadar bu şekilde sikiştiler, sonrasında Kaya amca anneme, “Domal da sikeyim!” dedi. Annem Kaya amca ne derse yapıyordu, yatağın kenarına köpek benzer biçimde dörtayak domaldı. Kaya amca tam yataktan doğrulduğunda, benimle göz göze geldi ve dondu kaldı. Ben hemen kenara çekildim. Ne meydana getirecek diye beklerken, Kaya amca anneme, “Bekle, ben bir wcye gidip geliyorum!” dedi ve yanıma geldi. Bir eliyle ağzımı kapattı ve kolumdan tuttuğu benzer biçimde beni de banyoya götürdü, “Eve ne vakit geldin?” dedi. “Hep burdaydım!” dedim. “Sessizce çık git, hiç kimseye birşey söyleme, ne istersen vereceğim!” dedi. Ben de, “Seni istiyorum!” deyince, çok şaşırdı. “Şimdi git, bu meseleyi sonra dışarda konuşuruz!” dedi.

Yarrağı halen kalkıktı, “Ozaman bir defa yalayım!” deyip elime aldım, fakat elime sığmıyordu. Önüne çömelip ağzıma almaya çalıştım, başı ağzıma zor sığdı. Başını emmeye başladım. Okadar güzeldi ki, saatlerce emebilirdim. Fakat Kaya amca, “Yeter bukadar, hadi git şimdi!” deyip kaldırdı. “Hayır, kalıp annemin götünü siktiğini görmek istiyorum!” dedim. Yarrağı halen elimdeydi, “Klozete doğru tut şunu da işeyim hiç olmazsa, annen şüpehelenmesin!” dedi. Yarrağını klozete doğru nişan aldırdım ve Kaya amca işemeye başladı. İşemesi bitince, “Peki izle, fakat annene yakalanma, sonrasında derhal çık git!” dedi ve sifonu çekip banyodan çıktık. Kaya amca annemin yanına gitti, ardından ben de gittim, kapının yakınında bekledim…

Annem bu arada herhalde pozisyonunu bozmuştu ki, Kaya amca tekrar domalmasını söylemiş oldu. Annemin beni görmemesi için müsait pozisyon ayarlıyordu. Anneme, “Kafanı yastığa göm iyice… Hah, işte böyle!” dedi. Bu bununla beraber benim izlemem için işaretti. Kapıya yanaştım iyice. Kaya amca annemin arkasına geçti, yarrağını annemin amına aşağı yukarı sürtmeye başladı, sonrasında amına girdi. Önce azar azar, sonra hızlı hızlı sikmeye başladı. 5 dakika kadar am deliğini siktikten sonra yarrağını annemin amından çıkardı, bana doğru göstererek yarrağının kafasını tükürükleyip sıvazladı. Benim elim yine amımdaydı. Kaya amca sonrasında annemin göt deliğine de bolca tükürük bırakıp, o kocaman yarrağını annemin götüne dayadı. Annem, “Yavaş gir aşkım, canımı acıtma! Götümü nezaman siksen, bir hafta götümün üzerine oturamıyorum!” dedi. O da, “Tamam acıtmam, kendini sıkma yeter!” diyordu.

Annemi belinden tuttu ve yüklenmeye başladı. Herhalde başı girdi ki, annem bastı feryadı. Kaya amca bana bakaraktan, “Tamam aşkım kafası girdi, zor bölümü geçti!” dedi. Kaya amca yeniden yüklendi. Annemden boğuk boğuk sesler çıkmaya başladı, ama ayrıca Kaya amca yarrağının yarısından fazlasını sokmuştu annemin götüne. Sokarken de habire bana bakıyordu. Derken kalanını da birden kökledi. Annem, “Biraz bekle aşkım, oldukça acıdı!” diye inledi. Kaya amca birazcık bekledi, ayrıca da elinin birini annemin amına attı ve oynamaya başladı. Annem bu sefer zevkten inliyordu. Kaya amcanın yarrağı annemin götüne girip çıkmaya başladığında, annem, “Sik götümü aşkım, dağıt!” diyordu. Kaya amca 20-25 dakika anneme götten pompaladı, sonra böğürerek içerisine boşaldı. Ama bu arada ben de bittim. Kaya amca eliyle bana git işareti yapmış oldu. Sessizce evden çıktım, yeniden azca ilerdeki apartmanın orada oyalanmaya başladım.

Ben evden çıktıktan otuz dakika kadar sonra Kaya amca da çıktı. Ben birazcık yürüdüm, arkamdan otomobille geldi, yanıma durdu, “Bin hadi!” dedi. Arabaya bindim, hareket ettik, mahalleden uzaklaştık. Epeyce bir süre ikimizden de çıt çıkmadı. Bu arada şehir dışına çıkmıştık, otobanda yol alıyorduk. Sessizliği ben bozdum, “Nereye gidiyoruz?” dedim. “Bilmiyorum, gidiyoruz işte…” dedi. “Gidiyoruz işte olmaz, çek bir yere, konuşacağız!” dedim. Otobandan ayrılıp bir orman yoluna saptı ve parkedecek yer aramaya başladı. “Annemi yatakta sikiyorsun, beni ormanda mı sikeceksin?” dedim. “Ne sikmesi, ancak konuşacağız! Hem sen benimle bu şekilde konuşmaya utanmıyormusun?” dedi. “Sen annemi sikmeye utanmıyorsun da, ben bu şekilde konuşmaya niye utanayım? Konuşacak birşey yok, annemi siktiğin gibi beni de sikeceksin, ben de siktirmek isterim!” dedim.

Kaya amca arabayı kuytu bir yere çekip, kontağı kapattı ve “Saçmalama! Olmaz öyle şey!” dedi. “Ama ben isterim!” deyip dudaklarına yumuldum. İlk başta tepkisiz kaldı, fakat sonradan o da karşılık verdi ve dudaklarıma öyle bir yapıştı ki, heyecandan heryerim zangır zangır titriyordu. Deli benzer biçimde öpüşmeye başladık, dillerimiz birbirine dolanıyordu. Elleri de boş durmuyordu, tişörtümü yukarı sıyırmış, memelerimi birer birer okşuyordu. Ordan elinin biriyle pantolonumun düğmesini çözdü. Sonra elini içeri soktu ve ıslanmış külotumun üstünden am deliğimi okşamaya başladı. Ben tamamen kendimden geçtim, bulutların üstündeydim sanki. Ben de Kaya amcanın fermuarını açtım, elimi içeri soktum ki, yarrağı demir gibi olmuştu, sıvazlamaya başladım. Ama bu arada ben kendimi daha fazla tutamadım, titreye titreye orgazm oldum, nefesim kesildi, Kaya amcanın kucağına yığıldım kaldım. 10 dakikada sadece kendime geldim, nefes alışverişim düzeldi.

Kaya amca, “Mutlu oldun mu şimdi?” diye sordu. “Hemde çok! Nezamandır hayalini kurduğum yarrak şuan elimde, bundan daha büyük mutluluk olması imkansız!” dedim. Kaya amca çenemden tutup başımı kaldırdı ve “Hadi sen de beni mutlu et! Elindekini ağzına al da, ben de sevinçli olayım!” dedi. Hemen yarrağını pantolondan çıkardım, fakat yarrağı öyle olmuştu ki, kafası şişmiş mosmor olmuş, bütün damarları belli oluyordu. Yarrağını biraz sıvazladım, sonra bir elimle orta yerinden tuttum, eğildim kafasına öpcükler kondurdum. Sonra dondurma yalar benzer biçimde kafasını yalamaya başladım. Ağzıma almak istiyordum, fakat kafası şişkin olduğu için ağzıma sığmıyordu. Biraz uğraştım, zorlana zorlana ağzıma aldım. Sırf kafası ağzımı doldurdu, o halde kafasını emmeye başladım. Ama keyfi güzeldi, 20-25 dakika kadar yaladım, emdim…

Kaya amca başıma bastırmaya başladı. Boğulacak benzer biçimde oluyordum. Bu arada kasılmaya başladı, meğer boşalacakmış. Ağzıma öyle tazzikli boşalıyordu ki, döllerinin bir çok direk boğazımdan mideme indi. Ağzım da doluydu, yarrak ağzımdan çıkınca tükürürüm diye düşünürken, kafamı bastırıp, “Yut hepsini, yut!” dedi, mecburen yuttum. Yarrağını ağzımdan çıkardığında kafasında halen döl vardı, “Yarrağımın kafasını yala, temizle!” dedi, güzelce yaladım, temizledim…

Bu sefer ben Kaya amcaya sordum, “Mutlumusun?” diye. “Evet, dünyanın en sevinçli erkeğiyim, bu sebeple son bir senedir seni oldukca arzuluyordum!” dedi. Bunu duyunca benim mutluluğum bir kat daha arttı, önce dudağına, sonrada yarrağının kafasına güzel birer öpücük kondurdum. O da beni öptü. Sonra üstümüzü başımızı toparlayıp konuşmaya başladık. Ona, “Madem beni arzuluyordun, annemi niye siktin?” dedim. “Anneni sikmeye başladığımda sen daha küçüktün!” dedi. “Annemi ne zaman sikmeye başladın ki?” dedim. “Ablana söz kestikten 2 ay sonra anneni sikmeye başladım!” dedi. Yani derhal derhal 3 yıldır annemi sikiyormuş. Haklıydı, o zaman benim yaşım fazlaca küçüktü. “Şimdi ne olacak peki?” dedim. “Anneni bırakamam, oldukça üzülür! Seninle sadece annenin haberi olmadan buluşuruz!” dedi, ben de kabul ettim.

Kaya amcayı oldukça seviyorum, ne derse yaparım, yeter ki beni bırakmasın, onun ikinci değil üçüncü karısı olmaya bile razıyım!