Ogün evde yanlızdım ve çok bunalmıştım. Telefon açtım arkadaşım Kemal’i çağırdım, belki sıkıntımı geçirir diye düşünmüştüm. Yarım saat sonra kapı çalındı, açtım. Gelen dostum Kemal’dan baskası değildi, içeri girdik. Gelirken eli boş gelmemiş bir tane 70’lik rakı’da getirmişti. Hemen masayı kurduk içmeye başladık. Arkadaşım, “Filmin yok mu hiç?” diye sordu, ben de, “Var.” deyip VCD’ye bir filim attım. Film Seks Filmi idi, hem seyrediyor, hem yorum yapıyor, bununla beraber rakı içiyorduk.

Filmi izlerken siklerimiz kalkmış, kazık şeklinde olmuştu. Ellerimiz ister istemez siklerimize gidiyor, pantolonun üzerinden okşuyorduk. Arkadaşıma, “Benim yanımda rahat ol, istersen kendini doygunluk edebilirsin.” dedim ve sikimi çıkardım, kendimi doyum etmeye başladım. Arkadaşım ilkin çekingen davranıyordu. “Ne o lan, yoksa sikin minik mü?” diye sormuş oldum, O’da mecburen açmak ve sikini çıkarmak mecburiyetinde bırakıldı. Ben, benimki büyük derdim Kemal’inkini görmeden… Stereo bir şekilde 31 çekiyorduk. Birer sefer boşaldık ikimiz de, fakat ben doymamıştım. Kemal’in hareketleri de bunu gösteriyordu.

Yavaşça kalktım Kemal’in yanına gittim, “Ben birdaha boşalmak istiyorum!” dedim. O yanlış anlamıştı beni, “Ben de!” dedi, ayağa kalktı ve beni öpmeye başladı, dona kalmıştım. Fakat benim de hoşuma gitmişti bu, ben de mukabil verdim. Artık biz de dönülmez bir yola girmiştik. Ben O’nun yarağını, O’da benimkini yalıyor somuruyorduk. Parmaklarımız karşılıklı göt deliklerimizi zorluyordu, biz de terden su şeklinde olmuştuk.

Kalktım ve önünde domaldım. O sikini götüme yaslamıştı bile, yavaş hareketlerle bastırıyor, tam girecekken geri çekiyordu. Başta bu hareketler bana acı veriyordu, fakat alışmaya başlamıştım. Sikinin tamamını götümde istiyordum artık. O bastırdığında birazcık daha fazla girsin diye ben de götümü bastırıyordum. Kemal bir eliyle de bana 31 çektiriyordu. Sikerken sikilmek bu işte dedim kendi kendime. Artık Kemal’in taşaklarını hissetmeye başlamıştım. Götümde hissettiğim acılar sonlanmış olan, zevk dolu dakikalar başlamıştı benim için. Kemal’in hareketleri ve nefes alışları hızlanmış, “Geliyorum!” diye bağırıyordu. “Çıkartma!” dedim. Kemal tüm sarsıntısıyla içime boşalmıştı, sıcaklığını hissedebiliyordum.

Biraz ara verdikten sonra Kemal benim sikimi ağzına alarak yeniden kaldırdı. Sonra da, “Hadi, sıra sende!” dedi. Düşüncesi bile beni heyecanladırıyordu. Kalktım ve gerisinde yerimi aldım. Kemal iyice terlemiş, göt deliği bile kayganlaşmıştı. Sikimin kafasını göt deliğine yasladım hemen, bastırdım geri çektim. Kemal bana, “Kibar davranma!” dedi, bu da bana cesaret vermişti. O’nun yaptığının tam aksine, bir hamlede geçirdim sikimi götüne! “Aaahhh!” diye inledi Kemal. Ama kalçalarından kendime doğru çekiyor ve bastırıyordum. Fazla sürmedi, Kemal da alıştı. Artık ritmik hareket ediyorduk. Bir adamın sikilmeye bu kadar istek duyacağını hiç düşünemiyordum. Kalçalarını öyle bir vuruyordu ki taşaklarıma, patlayacak sandım bir an. Artık zamanım dolmuştu, Kemal’a asla sormadan son bir darbeyle götünün içerisine boşaldım.

O gün Kemal ile sabaha kadar sikiştik. Ama biz de ertesi gün sandalyeye oturamaz olmuştuk. Birbirimize bakıp gülüyorduk. Artık Kemal ile her günümüz beraber geçiyor ve kızların ardında koşmuyoruz, birbirimizi sikiyoruz…