Baldızımı götten siktiğim günden sonra, pek fazla fırsatımız olmadığı için kaçamak sikişler yaptık. Zaten baldızımla sikiştikten ortalama 1 yıl sonrasında işyerimi İstanbula taşımam gerekiyordu. Aylardan Kasım idi, taşınacağım için eski işyerimde işlerimi azar azar toparlamaya başlamıştım. Cep telefonuma bir bildiri geldi, “Bana borcunu nezaman ödeyeceksin?” yazıyordu. Numara bende kayıtlı değildi, kime ne borcum var diye merak ettim ve aradım. Bir tane kız çıktı, “Kimsiniz? Ne borcu?” falan diye sordum. Telefondaki kız heyecanla, “Ben Hacer! Baldızın Pelinin en yakın arkadaşıyım!” dedi. “Evet tanıdım, ama sana borcum olduğunu hatırlayamadım, ne borcu?” dedim. Hacer, “Telefonda olmaz, buluşalım ne borcu olduğunu söylerim!” dedi. Ertesi güne buluşmak için anlaştık, ama bundan Pelinin haberi olmamasını istediğini söylemiş oldu. Ben de, “OK!” dedim.

Ertesi gün sözleştiğimiz bir Cafede buluştuk. Hacere, “Anlat bakalım sana olan borcum nerden geliyor?” dedim. Hacer kirli pis sırıtarak ve şeytanca bir yüz ifadesiyle, “Bak Adnan abi, Pelinin seninle beraber olması için ben ikna ettim! Biz Pelinle kardeşten öteyiz, herşeyimizi paylaşırız, Pelin hep senden bahsediyordu, resmen sana tapıyor, hayranlık duyuyordu, ben de enişteni sevinçli et, onun dibine yat diye aklına girdim! Baldızını götten sikmeni bana borçlusun şu demek oluyor ki!” dedi. Anlattıkları karşısında donup kalmıştım, “Peki benden ne istiyorsun?” diyebildim. Gülerek, “Korkma yapamayacağın birşey değil, hatta fazlaca hoşuna gideceğinden inanırım. Pelini bağırta bağırta götten siktiğin benzer biçimde, benimle de beraber olmanı istiyorum!” dedi. Aslında bu duruma çok sevinmiştim bir çıtır daha düştü diye, her erkeğin başına gelebilecek bir vaziyet değildi istemeden bir kızın kendisini sunması. Normalde derhal teklifini kabul etmem gerekirdi, ama bu durumu baldızım Pelinle paylaşmam icap eder diye düşündüm ve “Olmaz!” dedim. “Neden olmasın, ben isterim seni, hem baldızınla birlikte oluyorsun da hiç tanımadığın biriyle niçin beraber olmuyorsun?” dedi. İçinde olduğum durumu göz önüne alarak çaresizce, “Tamam fakat iyi mi olacak? Bizim ev müsait değil, otele mi gideceğiz?” dedim. “Hayır, Kurban Bayramının 2. Günü bizim ev müsait, annemler köye gidecekler, ben gitmeyeceğim, gelirsin beraber oluruz! Haa bu arada, bu konuştuklarımızdan Pelinin haberi olmasın!” dedi. “Tamam!” dedim.

Oradan ayrılınca derhal baldızımı aradım, “Pelin, acil konuşmamız lazım!” dedim ve baldızımla buluştuk, Hacerle konuştuğumuz herşeyi ona anlattım. Baldızım, “Enişte ben seni uyanık biri sanırdım, Hacer resmen sana yem atmış, sen de yemişsin!” dedi. “Nasıl kısaca?” dedim. “Enişte bizim yaşadığımız düzgüsel bir ilişki mi de Hacere anlatayım? Bu senle benim aramda bir sır, kimseye bu tarz bir olay ifade edilir mı hiç?” dedi. Ben resmen koca bir çam devirdiğimi ve hayatımda ilk kez böyle bir faka bastığımı anladım. Pelin elimden tutarak, “Olan olmuş artık enişte, meydana getirecek birşey yok, mecburen Hacerin götünü de sikeceksin!” dedi. Ben kem küm edince, “Enişte daha ne istiyorsun? Hacerin götü de güzeldir, bununla birlikte götten vermeye alışık o orospu, fena mı işte?” dedi. “Evet haklısın, Hacerin götüne hasta olmuştum zaten, seve seve sikerim, fakat olayların bu biçimde gelişmesi ve beni faka bastırması canımı sıktı!” dedim. “Ozaman biz de Hacere bir oyun oynarız! O benim haberim olmadığını zannededursun, Hacere birlikte gideriz, benim yanımda sikersin orospunun götünü! Ben de ilk kez Hacerin sikiştiğini canlı olarak görürüm, fena mı olur?” dedi. “Tamam!” dedim ve ayrıldık ordan.

Artık bayramın gelmesini iple çekiyor, bazen Hacerle telfonlaşıyor, heycanla neler yapacağımızı konuşuyorduk. Sonunda Bayram geldi ve Bayramın 1. Gününü kaynanamlarla birlikte geçirdik, onlarda kaldık. 2. Gün baldızımın yanında Haceri aradım, annesigil akşam yola çıkacaklarmış, ertesi gün saat 12’de sözleştik. Peline, “Yarın sen evden nasıl çıkacaksın?” diye sormuş oldum. Baldız da, “Yarın Hacere gideceğimi anneme söyledim, Hacerin ailesi köye gidecek, Hacerle birlikte takılacam diye, annem de izin verdi!” dedi. Benim de bahanem hazırdı, arkadaşlarla bayramlaşmaya gidecektim.

Sabah hep beraber kahvaltı yaptık. Eşime, “Aşkım ben arkadaşlarla bayramlaşayım ayıp olmasın.” dedim, eşim de onaylama verdi. Baldızım da, “Enişte beni de Hacere bırakabilirmisin?” dedi. “Tamam!” dedim ve evden baldızımla beraber ayrıldık. İçim güp güp atıyor, heyacanlanıyordum. Hacerlerin eve vardık, zili çaldık. Hacer kapıyı açtı ve kapıda beni Pelinle görür görmez çok şaşırdı, yeni banyo yapmış, bornozlu haliyle kekeleyerek, “Pelin? Senin ne işin var?” dedi. Pelin de gülerek, “Orospu, benim haberim olmadan enişteme götünü siktirecektin haa? Yok öyleki yağma! Götün sikilirken ben de seyredeceğim!” dedi ve içeriye girdik. Hacer, “Ne sikişmesi kızım yaa?” falan demeye kalktı, baldızım da sözünü keserek, “Kızım yeme beni, uzatma artık da hadi başlayın sikişe!” dedi ve Hacerin kolundan tutarak, üçümüz beraber yatak odasına geçtik.

Ben asla zaman geçirmeden Hacerin kiraz dudaklarına yumuldum, bornozunu tek hamlede çıkarttım. Hacerin vücudu tıpkı tahmin ettiğim benzer biçimde pürüzsüz ve nerede ise baldızımın ikizi gibiydi. Yavaşca yatağa uzattım ve vücudunun her tarafını yaladım. O kadar mutluydum ki anlatamam. Hacerin göğüsleri yuvarlak ve mükemmeldi, yalanmadık hiç bir yerini bırakmadan amına yöneldim, pürüzsüz kaymak gibi am deliğini dillerken Hacer almış olduğu zevkten kasılıp kasılıp bırakıyordu kendini, o denli zevk aldığı çıkardığı hırlamalı seslerden belli oluyordu. Amıyla işini bitirdikten sonrasında iki bacağını baldızıma tutturup kaldırtarak, altından minik göt deliğini dillemeye başlamıştım. Klitorisi ile de oynayınca Hacer çok geçmeden titreye titreye boşaldı. Amından akan zevk suları götünün deliğine kadar süzülüyordu. Manzara müthişti, mest olmuştum. Bu arada baldızım da çırıl çıplak soyunmuştu…

Hacerin orgazmı geçince Haceri domaltarak yatağın uç tarafına getirdim. Baldızımın da sayeinde bir çırpıda soyunup, kalkık yarağımı Hacerin ağzına verdim. Hacer baldızıma oranla biraz daha iyi yalıyordu, ne de olsa deneyimliydi orospu. Ben tüm bu olanlardan aşırı bir zevk alıyor ve hepsini Hacerin ağzına sokmaya çalışıyordum. Hacerin burnunu sıkarak daha ağzını daha da açtırıp derinlere girmeyi başarmıştım. Hacer boğazına giren yarağın etkisiyle gözünden istem dışı yaşlar süzülüyordu. Baldızım benim bu yaptığımı hayretle izlerken, kendi amını okşuyordu. Ritmik bir biçimde Hacerin ağzını sikerken, baldızım, “Ağzına deşarj enişte, onun da midesi bulanır!” dedi. Ama dinleyen kim, Hacerin burnu tıkalı olduğu için istese de istemese de ağzını sonuna kadar açıyordu. Ben daha çok dayanamadan bütün şiddetimle boğazına boşalttım döllerimi. Sikimi Hacerin ağzından çıkarmadan, baldızıma bir bardak su getirmesini söyledim. Ağzından çıkarır çıkarmaz suyu Hacere içirip döllerimin midesine gitmesini sağlamıştım.

Benim orgazmım bittikten sonrasında Hacerin dibine yastıkları doldurup götünü dışarı çıkarmasını sağladım. Ve Hacerin bütün ihtişamıyla duran götünü 15 dakika süresince dilledim, yaladım ve parmakladım. Hacerin göt deliği baldızıma gore biraz daha esnekti, orospunun daha önce birine deldirdiği hemen belli oluyordu. Baldızımı yatağa çağırarak sikimi yalamasını ve sertleştirmesini istedim. Baldızım sikimi yeniden kazık gibi yaptıktan sonrasında da iki eliyle Hacerin götünün yanaklarını aralamasını istedim. Hacerin göt deliğini emerek daha bir genişletip büzüğünü iyice dışarı çıkarttım ve sikimi tükürükleyerek yavaşça minik göt deliğine yerleştirdim. Hacerin canı fazla yanmamıştı, bu beni daha tahrik etmişti, süratli ve seri bir halde, zevkini çıkara çıkara Hacerin götünün en altına giriyor çıkıyordum. Hacer almış olduğu zevkten çığlıklar atarak bağırıyordu, “Daha derine sok, kökle hepsini, bitir beni!” diye. Baldızım da Hacerin popsuna şaplaklar atıyor, Hacerin çatırdayan memeleriyle oynuyor, “Bas enişte, dağıt orospunun götünü!” diye gaz veriyordu…

Bu biçimde Hacerin götünü 10-15 dakika süratli git geller yaparak siktikten sonra müthiş bir boşalım daha yaptım. Bir vakit arasında tuttuktan sonrasında sikimi Hacerin götünden çektiğimde, Hacer derin bir, “Ohhhhhh!” çekerek almış olduğu zevki dile getirdi. O gün farklı pozisyonlarda 2 kere daha Hacerin götünü, 1 kez da baldızımın götünü bağırta bağırta siktim (baldızım götü hala açılmamış). Üçlü Sikiş gerçekten harika oluyormuş. Bu vakadan kısa bir süre sonra bizler İstanbula taşındık, uzun bir süreden beri baldızımı ve Haceri sikemedim. Fakat ikisiyle de telefonda konuşuyoruz, yazın beraber İstanbula gelmek istiyorlar…

Herkese bol sikişli günler!