Selam arkadaşlar. Ben de bu özelimi yazmak, rahatlamak isterim. Adım Tolga, 6 senedir evli ve Almanyada, Nordrhein-Westfalen’de yaşayan bir beyim. Karım Ceyda burada Almanyada doğup büyüme. Karım 24 yaşlarında ve fazlaca sexy bir kadın. Ben de 26 yaşındayım, tabi ben de kötü sayılmam yani :)) Karımla sevinçli bir evliliğimiz var. Seks yaşantımız da fazlaca güzel. İlk başlangıçta gece gündüz demeden sadece ve sadece sikişir, birbirimizi mutlu ederdik. Son zamanlarda, yatakta karımla sikişirken, değişik değişik seks fantazilerimiz ortaya çıkmaya başlamıştı.

Benim takıntı haline gelen fantazilerimden birisi de, yatakta karımla birlikte ikinci bir hanımla sex üstüne kurulmuştu. Karımla sikişirken hep, “Karıcığım, şimdi şuanda yanımızda bir kadın daha olsaydı ve ben ikinizi de sikseydim, ne güzel olurdu!” deyip, kendimdem geçerdim. Karım ilk başlangıçta bu fantazime pek alaka duymuyordu, fakat son zamanlarda benimsemiş ve “Tamam, tecrübe edelim bunu, bulalım bir hanım…” der olmuştu. Tabii sikiş bitince, gene normal yaşamımız devam ediyordu.

Bu arada karımın ailesi de burada Almanyadalar. Baldızım daha evli değil ve ailesi ile asla geçinemez. Yine bir gün ben işten gelince, karım, “Tolga ne olur kızkardeşimi yanımıza alalım, bak böyle giderse orospu olacak. Annemle telefonda konuştum, kızın yemediği bok kalmamış!” deyip ağlamaya başladı. Ben de, “Canım kızkardeşin tabii ki gelebilir! Hem sormana bile gerek yok, gidelim getirelim, burda bizimle kalsın!” dediğimde, karım oldukca sevinçli bir halde beni yalayarak öpmüştü.

Hemen hazırlandık, kaynanamlara gidip, baldızımı yanımıza almaya ikna ettik. Baldızım Selda 18 yaşlarında, sülün şeklinde bir kız. O boy, o endam… iri memeleri dışarı fırlayacak gibi duruyor, dar kot pantolonundan amının izleri belli oluyordu. Yolda baldızım, annesinin onu oldukça bunalttığını, dışarı çıkmasına bile izin vermediğini sölyeyip ağlıyordu. Karım da, “Tamam Selda, bundan sonrasında bizimlesin, dışarı da çıkacağız, gezeceğiz de, ama bizlere dürüst ol, tamam mı?” deyip baldızımı rahatlattı ve eve geldik. Karım o gece benle sikişirken bir başka iştahlıydı. Tabii, kardeşinin bizde kalmasına izin verdim ya :))

Karımla yatakta sikişirken tekrar fantaziye dalmıştık ve ben yeniden, “Şimdi bir kadın daha olacaktı ki, ikinizi de sikip döllerimi yalatacaktım…” demeye başlamıştım. Karım da, “Ben de ozaman bugün sana kendi fantazimi anlatayım…” diye başladı ve devam etti, “Ben de iki adam, iki yarak isterim! Beni götümden ve am deliğimden aynı anda sikin isterim!” diye. Bu fantazi bana önce şaşkınlık, sonra da zevk, heyecan vermeye başladı. O gün sabaha kadar üç kere siktim karımı…

Sabah kalktığımda, baldızım gecelikle odasından çıkıp, “Günaydın Enişte!” deyince, gözlerim fal taşı gibi açılıverdi. O ne bacaklar öyleki… Sülün gibi karşımda bembeyaz bacaklar ve güzel bir Ahu. Gözlerimi alamadım baldızımdan. O gün işyerinde akşama kadar baldızımı düşündüm. Tuhaf bir arzu vardı içimde. İşten bir iki saat erken çıkıp bir an önce eve gidip, baldızımı görmek için can atıyordum. Ve eve geldim. Karım çalışıyordu ve daha üç saat sonrasında çıkacaktı işten. Kapıyı oldukca yavaş bir biçimde açtım. Baldızım yoktu içerde. Ben de ses çıkartmadan banyoya bakmaya gittim.

Baldızım banyodaydı ve evde kimse yok nasılsa diye banyonun kapısını kapatmamıştı. Amını traş ediyordu. O an şaşkınlıkla ve içimi gıcıklayan bir duyguyla hemen mutfağa geçtim. Su vanasını kapatıp, hemen kahvemi ve gazetemi alıp beklemeye başladım. Baldızım söylenerek geldi mutfağa. Mutfakta beni görünce saşırdı. Amı götü yarı köpüklü bir şekilde ortada, “Enişte?!? Sen ne arıyorsun bu saatte evde!?!” diyerek şaşırdı ve baka kaldı.

Ben de, “Hayırdır, ne oldu?” diye sormuş oldum. Baldızım elindeki havluyla amcığını kapatarak, “Sorma, sular kesildi, duş alıyordum, yarım kaldı!” deyip hemen banyoya geri döndü. Ben iyice azmıştım artık, onu sikecektim. Baldızıma, “İstersen bir bakayım, belki arıza banyodadır!” deyip hemen banyoya daldım. Orada jileti görünce, “Ooooo, amcığını mı traş ediyordun güzelim?” dedim. Baldız utandı ve kafasıyla yere doğru bakarak evet anlamında işaret yapmış oldu. Ben de, “Garip, ama iyiki de sular kesilmiş, yoksa seni iyi mi görürdüm bölye… Ben bir su vanasına bakayım!” deyip banyodan çıktım.

Bu ona ilk yaklaşmamdı ve olumlu idi. Hemen mutfaktaki vanadan suyu açıp tekrar banyoya daldım ve “Sular geldi mi, bir baksana Selda?” dedim. Selda suya bakmak için eğilirken, yarım köpüklü amı arkadan ayna şeklinde ortaya çıkmıştı. Bu arada kalkan sikimi saklamam imkansızdı. Baldızım, “Evet geldi Enişte!” deyip döndüğünde, gözlerini alamayıp kalkmış sikime bakıyordu. Ben, “Hadi sen am deliğini traş etmeye devam et tatlım!” deyip çıktım. Salonda televizyonu açıp seyretmeye başladım. Ama kafam hep baldızımdaydı. Tazecik vücudu beni etkilemişti. O tazecik amının suyunu kesinlikle yalamak istiyordum…

Bir süre sonrasında baldız banyodaki işini bitirip, üzerinde bir bornozla salona geldi. Ona, “Eee, iyi mi gidiyor bakalım, alıştın mı eve?” diye sordum. “Evet alıştım, sağol Enişte.” dedi ve yanıma oturdu. Şampuan ve krem kokusunu alanbenim yarrak adeta kudurmuştu. Gerçekten çoktandır böyle kalkmamıştı yarrağım. Baldızım da çaktırmadan yarrağıma bakıp, iyice yanıma yaklaşıyordu.

Baldızıma, “Gerçekten anlattıkları kadar oldukca erkek arkadaşın oldu mu? diye sorunca, “Yoooo, olmadı!” diye tehlike dolu yanıt verdi. Ben de, “Korkma, sen yetişkin bir kız oldun, doğal ki adam arkadaşların, sevgililerin olacak. Maşallah, baksana her şeyin yerinde!” deyip saçlarını okşamaya başladım. Kendimi fazla tutamadım ve “Bak Selda canım, sana bir şey söylemek istiyorum, ama bu bir sır olarak aramızda kalacak, tamam mı? Seni fazlaca beğeniyorum, senin için erken geldim bu gün eve!” dedim. O da hafifçe kızararak, “Enişte ben de seni fazlaca beğeniyorum, fakat ablamla evlisin!” dedi.

Ben de, “Düşündüğün şeye bak. Hem bir başkasına vereceğine, bana ver tatlım. Ne de olsa eniştenim senin!” deyip iyice yaklaştım. Dudaklarından öpmeye başlayınca titremesini hissettim bir ara. Ama ben artık duramıyordum. Ona, “Seni şimdi yedi kat göklere çıkaracağım birtanem!” dedim. O da kendini iyice bıraktı aslına bakarsanız. Ben, hafiften dudaktan boyundan derken, o arzuladığım nemli ve kaymak benzer biçimde amının dudaklarını öpmeye başlamıştım bile.

Tertemizdi amı. Yeni banyodan çıktığı için vücudu daha bir diri idi. Artık o da rahatlamış ve bana mukabil veriyordu. Bir ara kemerimi açıp hemen benimkini eline aldı. Sonra da yalamaya başladı. Aman Tanrım, o da neydi, baldızım sikimi öyle güzel yalıyordu ki, sanki dondurma yalar gibiydi. Kesin daha ilkin yarrak görmüştü bu zilli.

Ona, “Daha ilkin yarrak yedin mi asla?” diye sormuş oldum. Kafasını aşağı sallayıp, “Evet aşkım, ben başkalarıyla sikiştim, rahat huzurlu sik beni, kız değilim ben!” deyince, ben dururmuyum, derhal yatırdım ve amına girmeye başladım. Ben soktukça baldızım Selda zevkten çılgınlar benzer biçimde bağırıyordu. Taze ve dar am sikmek gerçekten güzeldi, sanki daracık bir göte girer gibi giriyordu amına sikim. Amında gidip gelmelerimde onun boşaldığını hissedebiliyordum. Ve sonucunda ben de gelmek üzereyken yarrağımı amından çıkarıp ağzına dayadım ve ağzına boşaldım. Selda azgın bir oruspu şeklinde hepsini yalayıp yuttu ve hemen banyoya koştu…

O günden sonrasında fırsat buldukça baldızımı sikiyordum. Tabii karımı da sikiyordum, ama karımın baldızımı siktiğimden haberi yoktu. Karımı sikerken, tekrar yatakta hep ikinci bir hanımı hayal edip, hem karımı hem kendimi çıldırtıyordum. Yine bir gece karımı sikerken aynı fantazimi söylemeye ve karımı kendinden geçirmeye başladım, “Seni ikinci bir kadınla birlikte sikmek isterim aşkım. Önce benim fantazimi gerçekleştirelim, sonrasında seni ikinci bir erkekle birlikte sikeceğiz!” diyordum. Karım kudurmuş gibi sikimi yalıyor, “Ben de istiyorum kocacığım, ne olur tecrübe edelim bunu artık!” diyordu.

O gece hepimiz sikişirken bir ara döşek odamızın kapısına gözüm takıldı, anahtar deliğinde hareket eden bir karartı gördüm. Baldızım gizlice bizi izliyordu. Ben de karımı çok sert sikiyor, bilhassa bağırmasını ve inlemesini sağlıyordum. Sikiş bitip de wcye gitmek için odadan çıktığımda, salonda baldızım büyük bir hışımla amını ovalıyordu. Beni görür görmez, “Enişte ne olur, ben de sikişmek istiyorum, ben de yarrak istiyorum!” diye yalvarıyordu bana. Ben de, “Benim için hava hoş, ablan kabul etse, biliyorsun ben dünden razıyım!” dedim. O an aklıma birşey geldi ve “Sen otuz dakika sonrasında bir bahane uydur yanımıza gel, bir bakalım neler olacak…” deyip tuvalete gittim.

İşim bitince, elimde bir şişe şarapla geri girdim yatakodasına. Karıma derhal bir duble verdim ki, maksadım sarhoş etmekti. Karım arka arkaya yuvarladı şarabı. Ben doğal olarak boş durmuyor, karımı yalayıp yutuyorum ve hep ikinci kadından, ikinci erkekten bahsediyorum. Karım da, “Tamam aşkım, yapalım!” diye çıldırıyordu. Karım ayrıca iyice çakırkeyif olmuş ve “Hadi aşkım, sik beni! Kiminle istiyorsan sik beni!” demeye başlamıştı. Tam yarağımı karımın amına soktum ve sikmeye başladım ki, o sırada baldızım kapıya vurdu ve “Abla, ben korktum, yanınıza gelebilirmiyim?” diye seslendi. Hemen toparlandık ve yorganı üstümüze çektik. Karım sarhoşluğun verdiği rahatça, “Gel canım, fakat şu an üstümüz başımız dağınık…” dedi. Harika, işte benim için filim burada başlıyordu.

Baldızım sevinçle içeri girdi. Yatağa girer girmez de ablasına sarılıp yanağından öperek teşekkür etti. Karımla sikişimiz yarım kalmıştı ve istekli karım da kendinden geçercesine bana bakıp kıvranıyordu. Ben ikisini seyretmeye dalmışım. Tanrım, ne güzel bir manzaraydı! Karım ve baldızımla aynı yatakta idim. Biraz onları seyrettikten sonra karıma yaklaşarak, “Ne güzel, sanki iki karım var yatakta!” diyerek karımın amcığını ellemeye başladım. Karımın amını okşadığımı farkeden baldızım da, “Abla, ben de vurdurmak istiyorum. Ne olur, beni yabancı biri sikeceğine eniştem siksin. Ya değilse valla gidip başkasına siktirecem. Canım yarrak istiyor! Nolur abla, eniştem ikimizi de siksin, lütfen abla!” deyince, karım gülerek, “Demek öyleki küçük orospu! Yabancı biri sikeceğine, benim kocam sikisin ikimizi, ha? Tamam siksin, fakat sıranı bekle, ilkin beni sikecek!” dedi ve yorganı açtı…

Sonra da beni üstüne çekerek, “Hadi aslanım, şu yarım kalan işimizi bitirelim, sik beni! Bak fantazin gerçekleşti, iki tane kadın var yatakta. Hadi, tadını çıkar!” dedi. Yarağım zaten asla inmemişti, karımın amına soktum ve az az sikmeye başladım. Baldız ise hiç zaman kaybetmeden geceliğini ve külodunu çıkardı ve kendi amcığını okşamaya başladı. Ben de elimi baldızın memelerine attım. Odada ancak iniltiler vardı, hepimiz inliyor, zevk alıyordu. 10 dakika sürmeden karım boşalmıştı. Şimdi sıra baldızımın o minik tatlı amındaydı. Karımın üstünden kalkıp, baldızımın bacakları arasına geçtim ve amına kökledim. Ben amına pompaladıkça, baldızım kendinden geçiyor, “Ohhhh, sik beni Enişte!” diye deli şeklinde inliyordu…

Sabaha kadar ikisini de siktim. Sonra hep birlikte uykuya dalmışız. Sabah uyandığımda karımdan korkuyordum. Ama o şekilde olmadı. Karım, “Aşkım, artık kardeşim de karın sayılır. Kardeşim kendini yabancı birilerine siktireceğine, onu da sen sik hep, ona da kocalık yap!” deyip, öperek sarıldı bana. Bunu duyan baldızım, “Abla kızmazsan birşey itiraf etmek isterim. Sen yokken ben eniştemle sikiştim, aslına bakarsan benim de kocam olmuştu!” deyince karım da gülerek, “Bunu hissetmediğimi mi sanıyordun, küçük orospu?” dedi ve beraber gülüştüler.

O günden sonra yatağım şenlenmişti. Artık, hergün işten erken eve nasıl giderim diye planlar yapıyor, eve biran ilkin varmanın yollarını arıyordum. Eeee, sikilmek isteyen iki adet am evde beni bekliyordu nede olsa :)) Bu taa ki bigün karımla ve baldızımla sikişirken, karımın bana, “Aşkım, biz de iki adam tarafınca vurdurmak istiyoruz!” demesine kadar sürdü. Şimdi karımı ve baldızımı bir başkasına siktirmem lazımdı. Bu aklıma geldikçe içim bir tuaf oluyor, ama biryandan da tahrik oluyorum. Karımı iki yarakla sikmek… Baldızımın o küçük dar amını bir başkasına taktim etmek…