Merhaba arkadaşlar. Karımla fazlaca zevkli sikişmelerimiz olmuştur. Karımla yatakta her türlü fantaziyi yaşar, çılgınca seks yaparız. Anal cinsellik hariç. Bir kere denedik canı yandı. Karım da fazlaca istiyor ama ‘Göt kaslarım gevşer, tuvaletimi tutamam’ diye korkuyordu hep. Bu anlatacağım vaka tam 20 sene ilkin yaşandı. Karım bir bankada idareci olarak çalışmaktaydı, arada yanına uğrardım. Bir keresinde gittiğimde alt katta WC’ye gitmiştim. Labirent şeklinde bir yer. Özel kasaların bulunduğu koridordan geçiliyor, mutfak falan var, en sonda da duş ve WC’ler var. Alt katı ilk defa görmüştüm.

Yine birgün bankaya karımın yanına uğramıştım, yerinde yoktu. Müşteri koltuğuna oturdum, beklerken mesai arkadaşlarından biri geldi, “Birazdan gelir, hususi kasalara indi.” dedi. Özel kasa sahiplerine bir görevlinin refakat ettiğini biliyordum. Biraz bekledim karım gelmedi. “Ben bir WC’ye gideyim…” dedim ve aşağı indim. Kasaların orda kimse yoktu. Karım heralde WC’de diye düşündüm. Labirentten geçip WC tarafına giderken ne göreyim, mutfakta sandalyede karım birinin kucağında sikiliyordu! Dikkatli kapının aralığına sessizce yaklaştım, karım kucakta ağzı ve elleri arkadan 2 kravatla bağlanmış, ikinci adamda karşıda onları seyrediyordu. Karımın gömlek düğmeleri açılmış, yarım südyeni boğazında. Karımın külot giymediğini aslına bakarsan biliyordum, teşhirciliği sevdiği için. Çok da güzelliğine güvenen biridir. Mini eteği de belinde, erkek karımı kucakta zıplatıyordu. Karım inlemeli sesler çıkararak sikiliyor, saçlarını sağa sola savuruyordu, “Hayır!” der gibiydi. Fantazilerimizde Tecavüz de vardı, içeri girmedim…

Karım erkeğin kucağında zıplarken birden yığılıp kaldı, o an boşaldığını anladım. Ama adam sikmeye devam ediyordu. Adam iyice hızlandı, sert sert sikmeye başladı ve karımın içine patladı. Sonra karım kucağında iken ayağa kalktı, karımı mutfaktaki masaya yatırdı. Diğer erkek hemen karımın amını götünü yalamaya başladı. Karımın beli ininip inip kalkıyordu. Karım zevk almaya başlayınca ellerini çözdüler, ağzını da. Adam karımın bacaklarını ayak bileklerinden tutup havaya kaldırdı ve iyice açtı, tek hamlede koca yarrağını karımın amına gömdü ve sikmeye başladı. Biryandan da, “Oruspu her geldiğimde amına kadar gösterip vermezdin, 1 senedir hergün sana 31 çektim, al sana yarak!” diyerek sert sert köklüyordu karımın amına. Karım da kendinden geçmiş, bankada bulunduğunu bile unutmuş, karşılık veriyordu, “Sik canım, sik beni, dağıt amımı!” diye fısıldıyordu. Diğer erkeğin da yarrağı kalkınca karımın ağzına vermeye başladı. Karım iştahla onun da yarağını somuruyordu. Karımı siken adam içine patladı ve biraz bekledikten sonrasında sikini çıkardı…

Hemen yer değiştiler. Diğeri karımın amcığını seyredip, amından akan sıvıları alıp karımın götüne sürüyordu. Karım başına gelecekleri anlayınca, “Ordan olmaz!” demişti. Ama adam parmağını çoktan karımın götüne sokmuş, ileri geri yapıyordu. 1 parmak, 2 oldu, derken 3 oldu. Sevgili karıcığım masada sırt üstü yatarken, tek hamlede ters döndü ve domaldı, “Yeter artık, sikecesen sik götümü!” diyordu. Adam da masaya çıkıp, domalan karımın götüne yarağını azar azar sokmaya başladı. Diğeri de bir eliyle karımın ağzını kapatıp, bir eliyle de ensesinden sıkıca kafasını tutuyordu. Adam karımın götüne kökleyince, karımın gözlerinden yaş geldi. Adam bir müddet bekleyip, azar azar git gel oluşturmaya başladı. Karım da diğerinin yarrağını ağzına almıştı. 10-15 dakika sonrasında erkek karımın götüne boşaldı ve çekildi. “Her geldiğimde senin amcığını götünü dağıtacam, gösteripte vermeyen oruspu! Daha seni kocanın önünde de sikeceğiz, hemde kendi yatağında! Tadını alman yeter, bundan sonrasında kendi ayağınla geleceksin ve siktireceksin!” şeklinde sözler ediyor, bir taraftan da giyiniyorlardı.

Ben ne yapacağımı şaşırmıştım, hemen sükunet içinde ordan uzaklaştım ve saklandım. Adamlar çıkıp gittiler. Karım da WC’ye gitti, üstünü başını düzeltmeye. Ben de fırsat bilip yukarı çıktım. Karımın müşteri koltuğuna oturdum, beklemeye başladım. Karım geldi, “Hoş geldin aşkım.” dedi, ama konuşacak hali dahi yoktu. Hemen çantasını açıp rujunu sürdü, “Lavobaya gitmiştim de…” dedi. Karım yönetici olduğundan erken çıkmak için müdürden izin aldı. Beraber çıktık eve gittik.

Kapıdan girer girmez karım, “Çok yorgunum…” diye duşa girdi, saatlerce çıkmadı. Adamlar karımı sike sike perişan etmişlerdi, ben de görmüştüm fakat tek kelime konuşamıyordum, tutulmuştum. O akşam karımla sikişirken Tecavüz Fantazisi kurup sikiştik. Karım ilk defa o gece, “Bağla beni, götten zorla sik beni!” demişti. Öyle de yaptım. Nihayet karımın güzel götünün tadına ben de bakmıştım. Karımın götünü sikerken, biryandan da erkeklerin söylediklerini düşünerek daha bir iştahla sikiyordum. Sikişmemiz bittikten sonrasında karım hemen uyudu. Ama benim gözüme uyku girmedi, erkeklerin birdahaki sefere karımı benim yanımda sikecekleri fantazisi, beni acayip heyecanlandırdı, sabaha kadar uyutmadı…

Busefer karımı yanımda, gözümün önünde siktiler!

Yaşadığım bu vakadan tam 2 hafta sonra karım ‘Akşam alan kişi yemeğine dışarı çıkacağımızı’ söylemişti. Doğal olarak ben alışıktım sık sık dışarda akşam yemeklerine. O akşam da karımı bankadan almaya gittim. Ben otomobilden inmedim, tam mesai bitimine ayarlamıştım. Karım çıktı ve arabaya bindi. Bir iki dakika otomobilde konuştuk ‘Nereye gideceğiz’ diye. Kale’de (meşhur) bir Konakta yer ayırtmış. Oraya vardık, yukarı çıktık. Görevli bizi karşıladı, karımın rezerve etmiş olduğu masamıza oturduk. Siparişler için misafirlerimizin olduğunu, birazcık bekleyeceğimizi söyledik. Bu arada karım Şarap hastası, kendine özel Şarap, ben de Rakı sipariş ettim.

Hafif bir meze ile içkilerimiz geldi, tam servis yapılırken misafirlerde geldi. Karım misafirleri benimle tanıştırdı, “Bankanın iyi müşterilerinden falan filan bey.” diye. İki kişilerdi fakat eşleri yoktu, halbuki ben eşleriyle gelirler sanmıştım. Gelen adamlar Bankada karımı siken adamlardı, derhal tanıdım, oldukça bozulmuştum. Karımda bozulduğumun farkındaydı ve tedirgin olmuştu. Gelenlerin duyamıyacağı bir halde, “Hayatım naıyım, vazife icabı, müşterilerle diyaloğumuz iyi olmalı, müdür şehir haricinde ben ilgilenmek zorunda kaldım.” dedi. “Sorun değil…” desemde benim için sıkıntı olmuştu. Tanışma faslından sonrasında, yiyecek, içki, sohbet derken ortam yumuşamıştı. Senli benli konuşmalar, derken samimi olmuştuk. Yemekten sonrasında bir fasıl restoranta gittik. Biz onların misafiriydik artık, vakalar bizim kotrolümüzden çıkmış, onların elindeydi. Altlarında lüx araçlar, 3 araç peşi sıra, “Buranın tadı yok, şuraya gidelim…” gibi, 3 mekan değiştirdik. Sabaha karşı son çıktığımız mekandan ayrılırken kafalarımız iyi olmuştu. Biri ‘Araba kullanıp kullanmamda sorun olup olmadığını’ sordu. Ben de, “Sorun yok.” diyince, bizi kahve içmeye Gölbaşındaki evine davet etti. “OK!” deyip peşlerine düştük gittik. Haftasonu olduğundan rahattık.

Muhteşem bir Villanın bahçesine araçları park edip içeri girdik. Villanın sahibi hemen şömineyi yaktı. Biz Kahve beklerken, karıma Şarap, bizede Viski servisi yapmış oldu. Bir iki kadeh derken, şöminenin önünde mayışmaya başladık. Zaten kafalarımız iyi. Kadeh kaldırırken yer minderlerinin üstünde kapaklanıyorlar, karımın üstüne yıkılıyorlar. Karım tekrar mini etekli, arada bır beyaz Tanga kilotu görünüyor, hatta kenarından taşan kısa am kılları bile görüküyor. Ben çaprazdan gördüm kaç kere, adamlar tam karşısında, onlar nasıl gördüler Tanrı hatırlar. Adamlar bana sürekli ‘Çok şanslı olduğumu, böyle bir eşimin olmasıyla gurur duymam gerektiği’ gibi iltifatlarda bulunuyorlardı. Adamlardan biri kadeh kaldırdı karıma ve üzerine kapaklandı, bir müddet öyleki kaldılar, herkes güldük, fakat karımın amı götü meydana çıkmıştı. O kafayla dikkatlice baktığımda, erkeğin öteki eli karımın kilotunun arasında karımın amcığını okşuyordu. Derken birden karımın dudaklarına yapıştı, bırakmıyordu. Diğeri ise karımın kilotunu syırıp aldı, koklayıp kenara attı, bir yandanda yarağını sıvazlayıp duruyor bana bakıyordu. Ben yine şoktaydım, ama onlar değildi. Karım esasen sarhoş, ne yaptığını bilmiyor, zevkten inliyordu…

Benim kafa 1500 olmuş, olanları çaresizce seyretmekten başka yapacak birşeyim yoktu. Adamlar Şöminenin önünde, yer minderleri üzerinde, sabaha kadar amından götünden defalarca siktiler karımı. “Tatlı oruspum, kocanın önünde seni sikecem demiştim sana!” diyerek sert sert vura vura siktiler karımı. Bu olaydan sonraki haftalarda, 5-6 defa daha karımla bu Villaya gittik, ve karımı gözlerimin önünde siktiler. Birinde Buse adında Transsexüel birini getirmişler, karımı ona siktirdiler. Buseyi de ben siktim, karım izledi.

Ama artık tamamı mazide kaldı, zira sonrasında karımla boşandık. Keşke o günlere geri dönebilsekte, o yaşadıklarımızı tekrar yaşasak diyorum!