Merhaba arkadaşlar, ben Yasemin, 35 yaşındayım, 17 senelik evliyim ve Almanyada yaşıyorum. Almanyaya kocam getirdi beni. Kocam 39 yaşında, adını vermek istemediğim tanınmış bir fabrikada işçi olarak çalışıyor. Benim hikayem karılarını döven erkeklere ders olsun. Evlendik evleneli kocam hep Maçodur. Dediği dedik, ondan iyi bilen olmaz tavırları ve hep benim diyen davranışlarıyla beni usandırmıştı. Fakat sikmeye geldi mi, canım gülüm der, işi bitince yine o Hanzo tipine bürünürdü. En son beni hiç yere dövmüştü. Dövme nedeni de yemekti. Söylemesi ayıp, birgün önce Karnıyarık yapmıştım ve yarısı artmıştı, ben de israf olmasın diye, ertesi gün akşam yemeğinde pilavla salata yaptım ve kalan Karnıyarıkları da ısıttım. Kocam da, “Ne ulan bu? Her gün aynı yemeği getiriyorsun önüme! Akşama kadar evde götünü büyüteceğine, kocana doğru dürüst yemek yap, amına koduğumun Orospusu seni!” diye vurmuştu. Beni dövmesine değil de, bana “Orospu!” demesine çok üzülmüştüm ve “Ne Orospuluğumu gördün şimdiye kadar?” diyince, “Orospuya bak birde cevap veriyor!” deyip birtane daha vurmuştu.

Beni dövmesi ve bana “Orospu!” demesiyle o anda içimde bazı duyguları da öldürmüştü. İçimden, (Demek Orospu haa? Ben sana gösteririm Orospuluğu!) deyip sesimi kesmiştim. Bu olaydan sonra kocamla ancak o isteyince sikişiyordum. Beni hayvan benzer biçimde sikip, işi bitince de sırtını dönerek yatıyordu. Kocamın bana, “Orospu!” demesi oldukca fakat oldukca kırmıştı beni.

Alt kattaki Alman komşum Walter beni her görüşünde elimde birşey var ise alır kapıma kadar getirirdi. Çok nazik bir erkekti. Bir sabah yeniden elimde poşetlerle Supermarkt’tan gelirken beni görüp elimden poşetleri aldı ve yukarı getirdi. Ben de, “Lütfen içeri girin, her dafasında yardım ediyosunuz, bir kahvemi için!” dedim. “Rahatsız etmeyeyim…” diye önce teklifimi geri çevirdi, fakat ısrar edince girdi. Çocuklar okulda, kocam da işteydi. Kahveleri yaptım, karşıklıklı oturduk ve sigara içiyorduk. Alman komşum Walter oldukça kibar birisi idi. Konuşurken birden, “Geçen gün kavga yaptınız herhalde, sesiniz aşağılara geldi.” dedi. Kıpkırmızı olmuştum, “Evet, kocam beni dövdü!” dedim. Walter, “Neden Polis çağırmadın? Bu devirde kadın dövmek mi?” falan diye hayretle yüzüme bakıyordu. Benden cevap çıkmayınca, “Nasıl olur bu? Kocanı mı aldattın yoksa?” diyince, “Hayır, kocam Maço bir adam!” dedim. Adam gülerek, “Evet, bence bu bütün Türk erkeklerinin problemi!” deyip beni sakinleştirmeye ve teselli etmeye çalışıyordu.

Bense utandığımdan konuyu değiştirmeye çalışıyordum, “Sen neden evli değilsin?” diyince, Walter, “Kızarkadaşım var, ama evlilik istemiyoruz, serbest seksten yanayız, o istediği erkekle ben de istediğim kadınla beraber olma özgürlüğüne sahibiz, birbirimizi kısıtlamıyoruz.” dedi. Kahvelerimiz bitince, tazelemek için mutfağa gittim. Mutfakta (Neden Walterle sikişmiyorum ki?) diye düşünmeye başladım. Hem öküz kocam boynuz takmalıydı, kocamdan intikamımı Walterle sikişerek alacaktım. Kahveleri tazeleyip geri geldim. Walter tekrar gayet nazikçe teşekkür ederek kahvesini aldı. Ben bu sefer bacak bacak üzerine atıp, bilincinde değilmişim gibi eteğimin açılmasını sağladım. Walter bacaklarımdan gözünü alamıyordu. Başladı, “İnsan böyle güzel karısını döver mi?” falan diye…

Yavaşça yanına yaklaştım, kahve fincanını elinden alıp sehpaya koydum ve “Walter senden bir ricam var!” dedim. “Lütfen buyurun!” diyince, “Beni sikmeni isterim, hemde şimdi!” dedim. Adam şaşkın şaşkın bakıyordu sadece. “Lütfen beni sik!” dedim ve dudaklarından öpmeye başladım. Şaşkınlığını atan Walter bana mukabil vermeye ve beni soymaya başladı. Öyle nazikti ki, elbisemin her çıkardığı parçasını güzelce yere bırakıyor ve soyduğu bölgeleri öpüp yalıyordu. Birkaç dakika sonrasında tamamen çıplak kalmıştım. Walteri elinden tutup yatakodasına götürdüm. İstiyordum ki kocama boynuzu erkeğimin kendi yatağında taksın. Beni yatağa uzatıp kendisi de soyundu ve amcığımı yalamaya başaldı. Öyle güzel yalıyordu ki amımı, kendimden geçiyordum. Derken dudaklarını ve dilini götümde hissetmiştim. Öküz kocam birkere bile öpmemişti götümü. İyice azmıştım, artık, “Bitte Fick Mich!” diye inliyordum…

Walter beni üstüne almış olduğu şeklinde 69 yapmış ve yarağını ağzıma vermişti. Siki ben yaladıkça büyüyordu. Kocamın siki kadar vardı büyüklüğü. Amım ve götüm yalanırken onlarca defa Orgazm olmuştum, sırıl sıklam olmuşamım yanıyordu. “Ne olur sok artık!” diye üzerinden indim ve domaldım Walterin önüne. Yavaşça yarağını amıma soktu ve belimden tutup gidip gelmeye başladı. Tam karşımda kocamla ikimizin düğün resmi vardı, gözüm oraya takılınca sanki kocam görüyormuş benzer biçimde hırsla ve zevkle sikişmeye başladım. Walter de bana ayak uydurup hızlanıyor, hızlandıkça da yatak ileri geri sallanıyordu. Walter erkeğimin sikmediği gibi oldukca ustaca düdüklüyordu beni, içimde hızlanıyor, birden yavaşlayıp, sonrasında birden hepsini köklüyordu. Walter beni dibine alıp sikmeye başladığında ise artık iyice delirmiştim. Kocamdan daha iyi düdüklüyordu, en önemlisi kocam şimdiye kadar çoktan boşalmıştı. Ve ben şimdiye kadar almadığım zevki ve hazzı alıyordum. Amıma pompalarken memelerimi yalıyor, boynumu hafif hafifçe ısırıyordu. Adamın altında delirmiş gibi inliyordum…

Beni yarım saate yakın siktiğinde ikimiz de yorulmuş ve terden sırılsıklam olmuştuk. Öyle güzel sikiyordu ki, şimdiye kadar siktirmediğime pişman oldum. Sonra birden, “Jasmin geliyorum!” dedi (Yasemin diyemediği için bana hep Jasmin der). Ben de, “Lütfen içime boşal, çıkma içimden!” dedim. Son bir defa bana kenetlendi ve kendinden geçmiş bir vaziyette içime boşaldı. Önce asla konuşmadık, dakikalarca beni okşadı, öptü. Siki amımın arasında küçülünce kalktı ve “Artık gideyim!” dedi. Ben de, “Gitmeden senden bir ricam olacak, lütfen kimseye birşey söyleme, biliyorsun ben evli biriyim ve evli kalmak istiyorum. Bu kocamdan intikam içindi!” dedim. Walter de eğilip beni birdaha öptü ve “OK!” deyip gitti.

Ben de kalktım fakat banyo yapmadım, Alman komşumun dölleriyle dolu amımı kocama yalatıp siktirecektim. Yaptım da! Bu da üzerine kapak oldu! Karılarını döven erkeklere ders olsun!