Selam dostlar, ben de 22 yaşında bir Gayım. Adım Armağan, İstanbul’da yaşıyorum, Üniversite öğrencisiyim. 17 yaşından beri adamların siklerini her türlü alıyorum. 5 yılda bütün yaşadıklarımı bir günlüğe kaydettim. Geçenlerde bir TV programında oldukca bilmiş kadınlı erkekli bir grup Sosyo-Psikolog (sözüm ona Bilimadamı), Eşcinsellik üzerine atıp tutuyorlardı. Çok ama çok kızdım! Neymiş efendim, yok Eşcinsellik Psikolojik bir hastalıkmış, yok sapkınlıkmış, yok yanlış eğitimin sonucuymuş, yok ailenin hatasıymış, yok çevrenin etkisiymiş, falan filan. Ha, bir de Çift Cinsiyet geyiği var. Sahi, bunlara hem ben, hemde benim şeklinde sik sevdalısı tüm Gaylar gülmekten ölüyor. Herifler kendilerini, olmayan bilgilerini pazarlayıp, bizler sik sevdalılarının üstünden prim yapıyor. Bir de son zamanlarda o denli oldukca bu tip program var ki, en sonucunda 5 yıldır kaydettiğim anılarımın en mühim satırbaşlarını, fazlaca sevdiğim bu siteden okuyucularla paylaşıp, bizlerin ne olduğunu ne hissettiklerini, öfkelerini, sevinçlerini, aşklarını ve sikilmeyi iyi mi hiçbir şeye değişemeyeceğimizi anlatmaya çalışacağım!

Başlamadan önce, ailemin çok düzgün insanlardan oluştuğunu ve çocukluğumda olumsuz hiçbirşey yaşamadığımı da bilhassa eklemek isterim.

10 Eylül; Sevgili günlük, artık kuduruyorum götüme soktuğum hiçbir Obje beni rahatlatmıyor, sik istiyorum, siktirmek istiyorum! Sınıftaki Kaan keşke Ayça yerine beni sikseydi. Ayça’yı çok kıskanıyorum!

23 Eylül; Beyoğluna 31 Sinemasına gittim. Oradaki adamlardan oldukca korktum, hemen çıktım.

01 Ekim; Planım tutmadı. Bizim evde porno seyretmek için ancak Kaan’ı çağırmıştım, hedefim tam zevke erişince, “Sik beni ne olur!” diyecektim, ama iki arkadaşını daha almış getirmiş, oldukca sinirliyim! Bir de gözümün önünde 31 çektiler, ağzımın suyu aktı. Spermlerini sildikleri peçeteleri, “Çöpe atacam.” deyip aldım, bir kısmını yaladım, keyfi çok güzeldi.

25 Ekim; Seksshop’tan aldığım yeni Vibratörüm sik ateşimi söndürmekten fazlaca, daha da azdırdı. Offf offf! Acaba beni ilk kim sikecek? Acaba 31 Sinemasına yine mi gitsem?

27 Ekim; Adi Kaan! Dürüstçe, “İbne olmak isterim, ne olur sik beni!” dedim diye, bana yumruk attı, “Siktir git Götoş!” dedi. Çok kırıldım! Pis herif Ayça Orospusunda ne buluyorsa? Bir de bana, “Ben götçü değilim!” dedi. Ben de, “Yalancı, Ayça’yı ilk götünden sikmedin mi?” diyince, “O kız götü, başka!” dedi. Salak şey, halbuki bir sikse beni, o zaman göt görecek!

05 Kasım; Şaka gibi yaa günlük, şaka benzer biçimde! Yan sınıftan Hale bana haber göndermiş, benden hoşlanıyormuş. Aaayyyy çığlık atacam! Bir kız benden hoşlanıyormuş, ne kadar iğrenç bir konum! Bööööö!

11 Kasım; Adi Kaan, tüm okula ibne olmak istediğimi yaymış, birkaç gün okula gitmek istemiyorum. Offff!

14 Kasım; İnanmıyorum, alt sınıftan Cemil aradı, “Kaç gündür yoksun, gözlerim seni aradı!” diye, “Hem Kaan’ın söyledikleri doğru mu?” dedi. Sustum günlük, sadece sustum, haykıramadım!

14 Kasım; Aaaaa, aynı gün Cemil yine aradı, inanmıyorum! Taş şeklinde çocuk, çok yakışıklı, çok sert biri, “Size geleyim mi?” diye sordu. “Gel doğal olarak!” dedim. Yoksa bu gün o gün mü? Ayyy kuduracam günlük!

15 Kasım; Aaarrrrtıııkkk ibneeeyimmm canımmm günlüğüm! Dün gece Cemil’im bizim evde kaldı, herşeyi konuştuk. Bana, “Seni sikerim, ama ne istersem yapacaksın!” dedi. “Şaka mı Cemil? Sik yiyecek için ölüyorum, Vibratör kırmaktan usandım, ne olur sik! Her söylediğini yaparım, ama çok sik! Bir kerede bırakma! Hele spermlerini hep yutttur, hep sakso çaldır, ben ‘Hayır yeter!’ desem de, ver ağzıma, durma!” dedim. Odamda sabaha kadar sikti beni! İlk kez sikin sıcaklığıyla irkildim, Cemil’in taze taze fışkıran spermlerini ilk ağızdan daha patlarken yuttum. Hiç peçeteden yaladıklarıma benzemiyor, oldukça fazlaca daha leziz! Canımm kocam Cemil! Götüme ilk sperm attıran, götümü delen kocam, hiç unutmuyacağım seni!

12 Mart; Köpek Cemil beni terketti! Hemde Orospu Sevilay için! Puşt, aylardır sikti götümü, bir de kaç arkadaşına siktirdi beni, hiç sesim çıkmadı, ‘Kocam ne dese yaparım’ dedim. Adi bir de veda sikişimizde utanmadan bana, “Bu yarağı unutamazsan zaman zaman sikerim meraklanma!” dedi. Puşt ne olacak!

08 Nisan; İnternetten takıldığım Gay gruptan sevinçli olan yok, tüm bunlar terkedilmiş. Siksizlik öldürecek, tekrar Vibratör istemiyorum, bir kocam olmalı!

21 Nisan; Oohhhh buldum yeni kocamı! Mahallemizin Elektrikçisi Ünal amca! 48 yaşında, fakat olsun! Kötü sikti bugün beni! Eeee, ben de azca cilve yapmadım! Bana, “Dükkana gelip pek bir kıvırıyon, bizim memleketteki parlak oğlanlar şeklindesin, deyyus canın yarrak mı istiyor? Gel al bakayım ağzına!” diye başladı. Yeni kocam 5 posta da bağırta kanırta sikti! Yaşasın!

10 Haziran; İnternetteki grubumla Partiye gittik. Emo Kızları siken bir öbek genç iyice kafayı bulunca bizlere döndü. Götüme giren yarakları sayamadım, ohhh içim eridi. Sanırım beni enaz 4-5 şahıs sikti, zevkten bayılmışım!

24 Temmuz; Mahalle Esnafının sikine meze oldum, hepsi ayrı ayrı sikiyor, ama döle doymuyorum. Hepsi yaşlı, bir çok tek atımlı, yetmiyoor! Lise de sona erdi, acaba Üniversite iyi mi olacak? Yoksa Askere mi gitsem, 18 ay sik yerim, kucak dolusu abaza vardır!

04 Nisan; İyi ki Üniversitedeyim, İstanbul’a okumaya gelen Anadolu’lu abaza gençlerin siklerini rahatlatmaktan çok mutluyum, hele Beşir’in dölüne doyamıyorum. O da götüme tabii… Canımm yeni kocam benim, hem harçlığını veriyorum, hem yemeğini yapıyorum, hem donlarını yıkıyorum, aynı zamanda karısı gibiyim. Ne olur hiç ayrılmayalım, o siksin hep beni!

21 Haziran; Hay salak kafam! Kampüs boşken Ahmet’in sikini yalarken, Beşir’e yakalandım. Tokat atıp gitti! Yoksaa yoksaa… Ay günlük ne olur ayrılmasın benden!

05 Kasım; Yok günlük yok, Beşir gibisi gelmez! Hala onu unutamıyorum! Ne İrfan, ne Coşkun, ne Rıza, ne Mustafa, ne Furkan ve adını bile bilmediğim bir gecelik götümün misafirleri… Nerdesin Beşirim? Nerdesin sikicimmm?

18 Temmuz; Offf sıkıldım Bodrum’dan. Çok Turist karı var, götüme kısmet çıkmıyor. Hep Garson, o da parasını verirsen!

18 Eylül; Beyoğlu’nda Gay Nedim’e uyup, götümüzü tinercilere siktirdik! Hayvanlar 8 kişi siktiler, götüm yırtıldı! Ağzıma iki yarrak birden soktular! Nedim de utanmadan, “Her ibne bunu yaşamalı şekerciim!” diyor.

01 Ocak; Hoş geldin yeni sene, sefalar getirdiniz yeni sikler, götümün kısmeti çok olsun!

14 Ocak; Üfff sevgili günlük, yeni yıl iyi gelmedi, götüm yanıyor fakat söndürecek sik yok! En iyisi İnternet’ten bulayım tekrar! Gerçi son sefer sikilmekten ölüyordum, 4 kişiye tek çarpıştım, tövbeliyim, fakat olsun, ölürsem sikten öleyim!

21 Şubat; 31 Sinemasındaki Asım iyi çocuk bence, hem tatlı tatlı sikiyor, hem minimum 3 postası güvence. Ağzıma patlıyor! Zaten götüm folloş oldu, oldukça kalın sik eğer olmazsa ı-ıhhh, tad alamıyorum!

08 Mayıs; Nişantaşı süper ya, ne güzel kaliteli sikler var, ne güzel sikiyorlar! Yaşasınnn, sik yarak yiyecek, sperm yutmak varmış!

19 Haziran; Aayyy ayyyyy günlük, oldu işte, iyi ki Süslü Mustafa’nın söylediğini yapıp, Afrika tatili yaptık! Hem ekonomik, bununla birlikte Kongo’lu köylüler için nefes alan herşey sikilmeye kıymet! Sikip sikip, bizi öldü diye bıraktılar. Ayol geleli 1 hafta oldu, hala kendimde değilim, hem götümün yırtıkları geçmedi, hem boğazım acıyor!

27 Ekim; Tarlabaşı’nda 3 kuruşluk Pala, bana leş benzer biçimde mekanda Orospu muamelesi yapmış oldu! Adi herif, ben o siksin diye kirli evine gittim, hem sikti hem arkadaşlarına siktirdi. Tamam, sik’e sperme doyurdular, fakat bir de siktirdiklerinden benim adıma para aldı puşt! Orospumuyum ben?

15 Kasım; İbneliğimin yıl dönümü, Parti verdim, iki kocamla yattım sabaha kadar. Biri götüme, biri sikime çalıştı. Ne güzel şey ibnelik, ne güzel şey sperm yutmak, iyi ki ibne olmuşum!

15 Temmuz; Ohhh bu Yaz’ki beşinci yurtdışı seyahatim! Bir uzakdoğu siki yememiştim, Moğalistan’da sike sike yedirdiler! Kız Timur doğru söylemiş, sike doymak, döl patlaması yaşamak için en kalınca yarraklar burda! Sadece 5-10 dolara götünü yardıra yardıra, ağzına boğa boğa sikliyorlar! Ohuşş, canım sağolsun! Yaşasın sik yiyecek, yaşasın değişik ülke götçülerinin taşak kokusu!

Evet, bunlar benim günlüğümün ancak küçücük bir bölümü. Sik yemenin tadını, meni yutmanın tuzunu bilmeyen sayın Psikolog bozuntuları, alın tadını, alayınız benim gibi olmuş olursunuz! Öküzler, hiç bir bok bilmiyorsanız hiç olmazsa bu siteyi okuyun, gerçek ibnelerin reel yaşanmışlıklarıyla dolu! İtiraflarının tüm bunlar, dinmeyen sik sevdası üzerine! Benim benzer biçimde, sınıf arkadaşlarından Esnafa, Garsondan otuzbirciye, tinerciden Nişantaşılıya, Afrika’lıdan Moğalistan’a gider, verir verir kudurursunuz! Sik ayrı bir dünyadır, yersen bilirsin, yersen kopamazsın! Sikilmek ne güzel şeyy!

Türkiye’deki ve farklı ülkelerdeki bütün götünü siktiren ve erkek götü siken Milyonlarca Gay arkadaşa, “Hoşçakalın, ümit ederim siksiz ve götsüz kalmazsınız!” diyorum…