Slm adım Aylin, Ankarada oturuyorum. 35 yaşlarında ve dulum, 6 sene önce kocamdan boşandıktan sonra birdaha evlenmedim. 1,70 boyunda, balık etli, ince belli ve dolgun kalçalıyım. Annemle beraber yaz tatili için Aydın’a gitmiştik. Orada eski komşularımızla Güzelçamlıya deniz kenarına gittik, ben, annem, komşumuz Sibel teyze ve onun 16 yaşındaki cılız torunu Emre ile. Hem piknik yaparız, hemde birazcık yüzeriz diye.

Piknik yaptıktan sonra ben biraz yüzmek istedim. Annemler aslına bakarsan pek denize girmezler, oturup söyleşi etmek istediler. “Kızım siz Emreyle gidin yüzün, eğlenenin…” dediler. Emre dünden razıydı, “Hadi gidelim Aylin abla!” dedi, kalktık girdik denize. Suda biraz oyalandıktan sonra ben Emreye sormuş oldum, “Emre sen bilirsin, buralarda sakin bir yer var mı, hani kimse rahatsız etmeden biraz güneşlenebileceğim?” diye. “Var abla, şu kayaların peşinde küçük bir sahil var, tenhadır, hele bugün haftaiçi kimse gelmez.” dedi. Annemlere seslendik, “Biz kayalıkların oraya gidiyoruz.” diye ve yüzerek oraya gittik. Küçük bir sahildi ve kumu oldukça güzel, temizdi. Emrenin dediği benzer biçimde bizlerden başka kimse de yoktu.

Kumlara uzandık yan yana, güneşlenmek için. Emreye sordum, “Bikinimin üstünü çıkarsam olur mu, göğüslerim birazcık esmerleşsin?” dedim. Emre hemen, “Çıkar abla, kimse görmez! Arasıra turistler de üstsüz güneşlenirler burda!” dedi. “Bana bak, kimseye söylemezsin dimi?” dedim. “Yok valla söylemem, sen menfaat!” dedi. Ben etrafa birdaha bakındıktan sonra bikinimin üstünü çıkardım. Emre çıplak göğüslerimi görünce gözlerini alamadı doğal olarak. Anladığım kadarıyla Emre buraya üstsüz güneşlenen turistleri dikizlemeye geliyordu. Fakat sanırım ilk kez bukadar yakından görüyordu çıplak göğüsleri. Ben gözlerimi yumdum ve vücudumu yakan sıcak güneşin tadını çıkarmaya başladım. Birkaç dakika sonra gözlerimi açtığımda, Emre mayosunun üzerinden kalkık sikiyle oynuyordu. Kafamı kaldırınca utandı ve hemen elini çekti sikinden. Ama ben mayosunun önüne bakınca şaşırdım, 16 yaşında ve öylesine cılız bir oğlanın yarağı nasıl oluyor da kadar büyük ve kalınca oluyor diye takıldı kafama. Doğruldum ve derhal bikinimin üstünü giydim, “Gidelim artık…” dedim. Kalktık yüzerek tekrar annemlerin yanına gittik.

Annemlerle birazcık oturduk, birşeyler içtik. O sırada plajda turistlere Atlarla Safari icra eden biri geldi. 3 adet at, atın birisine binmiş, diğer iki atın da yularından tutmuştu. Emrenin tanımış olduğu bir arkadaşıymış, Emreye sordu, “Safari yapmak istermisiniz Emre?” diye. Emre de bizlere sordu. Ben, “Yapalım…” dedim, fakat annemler istemediler, “İstiyorsanız siz yapın.” dediler. Emre de, “Ozaman Safariye gerek yok, ben güzergahı biliyorum, ikimize bir at yeter.” diyerek, arkadaşından atın birini 2 saatliğine kiraladı. Emre ata bindi, ben de arkasına oturdum, normalde Safari meydana getirilen Ormana doğru dolaşmaya çıktık. Atın üzerinde Emreyle hem muhabbet ediyor aynı zamanda yavaş yavaş gidiyorduk. Biraz ilerledikten sonrasında ben Emreye iyice yaslanmışım farkında değilim. At sendeledikçe düşmemek için arkadan Emreye iyice sarılıyor, sıska vücuduna daha da yaslanıyordum. Bu konum hoşuma gitmeye başladı. Emrede ancak şort vardı ve üzeri çıplaktı, bende de alt üst bikini ve sadece hasır şapkalar vardı başımızda.

Hava fazlaca sıcak ve nemli olduğu için ve ben Emreye sıkıca sarıldığımdan dolayı ikimizin de vücutları terlemişti. Emreye, “Bikinimin üstünü çıkarabilirmiyim Emre? İnsanlar varmıdır buralarda?” dedim. Emre, “Rahat ol abla kimse olmaz, haftaiçi!” dedi. Bikinimin üstünü çıkardım sadece bikinimin altı kalmıştı. Göğüslerim Emrenin sırtına iyice yapıştı. Bir zaman daha gidince, aklıma Emrenin yarağı geldi, kaldırdı mı diye yoklayayım dedim. Atın sendelemesini fırsat bilerek, Emrenin göbeğine doladığım ellerimi aşağıya indirdim, kerata dikmiş sikini, sem sert olmuştu. “Ne bu Emre? Ayıp değil mi?” dedim. “Abla valla elimde değil, kendiliğinden oldu!” dedi. Hem hoşuma gitmişti, hemde çocuğun durumuna üzülmüştüm, “Biraz da ben süreyim mi atı Emre?” diyince, dünden kabul etti. Hemen inip arkama oturdu. Bu sefer o benim vücudumu tutmuş vaziyette giderken, iyice arkama yaslandı. Aramızda asla boşluk kalmamış, büyük ve kalın sikinin şiddetini kalçalarımda hissediyordum.

Kasıtlı olarak, atın başını seviyormuş benzer biçimde yapmış olup biraz öne eğildim ve kalçalarımı biraz havaya kaldırdım. Emre de bunu fırsat bilip iyice sokuldu altıma. Artık Emrenin sert yarağı amıma sürtünüyordu, daha da hoşuma gitmişti bu vaziyet. “Biraz mola verelim mi Emre?” dedim. “Tamam abla verelim.” dedi. Attan indik aşağıya. “Bak Emre burada yapacaklarımız sır kalacaksa sana bir sürprizim var.” dedim. Emre sanki ne yapacağımızı sezinler gibiydi, “Tamam abla, sır duracak!” dedi. Atı yularından bir çalıya bağladık. Emrenin elinden tutarak bir ağacın altına geçtik. Emreyi ağaca yaslayıp, önüne çömeldim ve mayosunu indirdim. Cılız oğlanın kocaman ve kalın siki dimdik önümde duruyordu, elime alıp okşamaya başladım. Emre asla konuşmasa da, çok hoşuna gittiğini anlayabiliyordum. Biraz sikini okşadıktan sonra, busefer ağzıma aldım tazecik yarağını ve yavaş yavaş emmeye başladım. Zevkten dört köşe olmuştu çocuk. Emmeyi bıraktım ve kalktım, birazcık daha emmeye devam etsem kati ağzıma boşalacaktı.

“Emre beni sikmek istermisin?” diyince, “Zaten hep hayaline dalıyordum!” demez mi. “Tamam o vakit gel!” dedim. Ağacın gövdesine iki elimle tutunarak domaldım, kalçalarımı biraz yukarı kaldırıp, belimi de aşağıya indirdim, “Hadi sok!” dedim. Emre belimi tutup sikini amcığıma sokmaya çalıştı, ben de birazcık yardım edince soktu ve gidip gelmeye başladı. Ama ben daha zevkimi alamadan hemen boşaldı. “Emre naptın?” dedim. Utanarak, “Dayanamadım abla…” dedi. Emrenin sikini yine ağzıma alıp yalamaya başladım. Siki yine kalkınca derhal sikmek istedi yine. “Dur bakalım, şimdi sen yala bakalım!” dedim ve ağaca sırtımı yaslayarak bacaklarımı araladım. Emre amcığımı yalamaya başladığında ben de artık iyice kudurmuştum. Tekrar önünde domaldım. Bu sefer kendisi soktu ve 20 dakikaya yakın gidip geldi am deliğimin içinde. “Hızlı, yavaş…” diye komutlarla ritmi ben ayarladım ve sonunda biz de aynı anda boşaldık…

Emreye, “Kimseye söylemezsen, tatilim bitene kadar kendimi sana hergün siktireceğim!” dedim. Anlaştık, Emreden sözü aldım. Ata bindik ve annemlerin yanına döndük. Çok güzel bir gün olmuştu benim için.

Siklerinizden öpüyor ve hepinize güzel sikişmeler temenni ediyorum. Hoşçakalın.