Slm. Adım Hasan, 23 yaşındayım. Sizlere gerçek bir ömür kesiti sunmak istedim. İzmir Çeşme’de yaşadığım bir vaka bu. 4 dost yeni oluşturulan Disko’ya gittik ve elbette içkiler arka arkaya gelmeye başladı. Bir saat sonrasında arkadaşlarımdan birinin (en yaşlımızdı 45 Y) karşıdaki bar bölümünde olan bir sarı saçlı bayana baktığını farkettim. Disko ortamı olduğu için etraf loş ve tam yüzü seçilmiyor, ama fazlaca iri bir kadın görüyordum. Az sonrasında arkadaşımız yüzüyle ve ağzıyla oynamaya başladı, bayanda aynısını yaptı. Bir el hareketi gördüm ve arkadaşımız “Kalkın, bizi yanına çağırıyor!” dedi. Kalktık, yanına yaklaşınca birde ne göreyim, iriyarı sarı saçlı, saçı uzun bir erkekmiş! Turist bulunduğunu derhal anladık, Danimarkalıymış.

Benim niyetimde ancak sohbet olduğu için yanına oturduk 4 kişi. Arkadaş ve Turist başladılar sohbete. Ben Almanca ve İngilizceyi oldukca iyi biliyorum, sadece arkadaşımda sadece Türkçe var. Her ikisi de değişik dil konuşmalarına karşın, birbirlerini anlayabiliyorlardı. Ben buna oldukça şaşırmıştım o vakit, fakat sonradan anladım ki, ibnelerle adam sevenler için dil farkı yokmuş. Daha sonrasında Danimarkalıyı da alıp, hep beraber kalkıp arkadaşımın bekar evine gittik. Arkadaşımın evinde ancak bir yatak vardı, ve oraya girince Danimarkalı turist hemen soyunmaya başladı. Donunu da indirdiğinde baktım ki siki kalkmamıştı. Benim arkadaşta soyundu, fakat onunki dimdikti. Danimarkalı yatağa sırtüstü uzandı. Arkadaş ağzına bile vermeden, kalınlaşmış yarağının kafasını tükürükleyip, bacaklarını omuza aldıktan sonra Danimarkalının götdeliğine gömdü. Danimarkalıdan bir kadın sesi kalınlığında, “Ohhhhhh!” diye bir ses duydum. Arkadaşım tam 15 dakika sikti Danimarkalıyı…

Ben de bu tarz şeyleri seyrediyorum, ama Danimarkalının gözü bende. Yarağım pantolana sığmaz olmuştu, zaten o da yarağımın kalınlaşmasını seyreder gibiydi. Hayatımda asla adam sikmedim o ana kadar, içimden (Ya beni de çağırırsa ne yaparım?) diyordum. Ve harbiden beni çagırdı, ben kafamı sallayarak, “Hayır!” dedim. Ama arkadaş geldi, yarağı bacaklarıma sürterken belime dolandı, “Gel oğlum, bir posta da senden istiyor, hadi sik şu ibneyi!” dedi. Mecburen yanına gittim. Danimarkalı halen sırtüstü pozisyonunda, fakat ben ilkin ağzına verdim. Güzelce yalıyordu yarağımı, hatta bir hanımdan daha güzeldi diyebilirim. Yarağım artık nerdeyse patlama konumuna vardığında, ben onu aşağı indirip domalttım ve aslına bakarsanız yeteri kadar hazır olan götüne tüm gücümle soktum…

O kadar hoşuma gitti ki bir erkeği götten sikmek, kesinlikle hiç bir kadında o zevki alamamıştım. Kendimi sıkarak 10 dakika siktim ibnenin götünü. Boşalmama azca kalmıştı ki, dostum geldi götümü avuçlayarak, “Koçum ne güzel vuruyorsun! İbneyi dağıttın!” dedi. Ben ise sadece ileri geri gidip geliyorum götdeliğinde, altımdaki deliriyor zevkten, başını sağa sola sallıyor siki yedikçe. Arkadaşımın elini yine götümün üstünde hissettim, ama birşey demedim. Aslında götümün üstünde bir erkek eli benide oldukça uyarmıştı, kendi kendime (Ellesin ne olacak?) dedim. O da arasıra parmaklarını götümün içinde gezdirdikçe, götdeliğime de münasebet ediyordu. Göt deliğimle canlandırırken birden boşaldım. Yarağımı derhal Danimarkalının götünden çıkarıp ağzına boşalttım geri kalanı.

Elbette hepimiz zevkten dörtköşe olmuştu. Ben koltuğun üzerine uzanıp bacaklarımı da koltuğun köşesine yasladım. Baktım Danimarkalı dölüme doymamış kalktı geldi ve yarağımı taşaklarımı emmeye başladı. Ama yarağım kalkmıyor! Ben de, “Az mola ver!” dedim, kalkmıyordu ne yapabilirim ki? Yarağımı ağzında kaldırmaya uğraşırken, arkadaş geldi, beni önce dudaklarımı olmak üzere okşamaya başladı, daha sonra göğüslerime indi (vücudum atletik ve göğüslerim de büyük) onları okşamaya başladı. Benim hoşuma gitti ve baktım yarağım kalkmaya başladı. Arkadaşım, “Bak şimdi yarağın nasıl atyarağı şeklinde olacak!” dedi ve götüme doğru parmaklarını indirdi. Bacaklarım yukarda olduğundan götdeliğimi bulması zor olmadı. Benimde süper hoşuma gitti. Birkaç kez götümün deliğinin çevresinde parmaklarını gezdirdikten sonrasında, hafif deliğimin içerisine kaydırmaya başladı ve ben o vakit derin bir nefes alıp kendimi bıraktığımı hatırlıyorum. Parmağı deliğimin içinde gidip geldikçe yarağım gerçekten derhal kalktı (aslen hemen hemen onun yarağının üzerine oturacaktım, son anda söylemekten vazgeçtim) ve Danimarkalıyı bir kez daha siktim.

Bu olayın üstünden epey zaman geçti, ama şimdi diyorum ki, keşke o vakit ortam da varken kendimi siktirseymişim. Halen içimden çıkmadı bu sikilmek arzusu. Hepinizin yaraklarınızdan, taşaklarınızdan ve yazımı okuyan hatunların da amından yalarım! Hoşçakalın!