Herkese selamlar. Anlatacağım vakası yaşadığımda 22 yaşındaydım. O zamanlar Üniversitede öğrenci olduğumdan halen ailemle İstanbul’da yaşıyordum. Dayım bundan birkaç yıl ilkin yengemden ayrılmış, 3 çocuğuyla birlikte yaşamaya başlamıştı. Dayım bir firmanın personel müdürü olduğundan ekonomik durumu bayağı iyi idi, sadece bir oldukça metresi olduğundan, evlatları daha çok Amcalarında, yada Halalarında, kısaca bizlerde kalıyordu. Dayımın iki kızı ve birde oğlu vardı. Oğlu benden bir yaş minik, kızlarından Arzu 16 yaşında, diğer kızı ise daha fazlaca küçüktü.

Çocuklar yazın kalmak için bize gelmişlerdi. Hep birlikte gayet güzel zaman geçiriyor eğleniyorduk. Ancak zaman zaman da olsa, Arzu’nun gelişen vücudu dikkatimi çekiyor, ister istemez tahrik oluyordum. Ama sonradan kendime kızıyordum, Dayımın kızı hakkında öyleki düşüncelere kapıldığım için. Çocuklar bizde kalmaya başladıktan yaklaşık 15-20 gün sonra, Hollanda’dan Teyzemler Türkiye’ye tatile gelmişlerdi. Birkaç gün Eniştemin akrabalarında Bursa’da kaldıktan sonra, bize geldiler. Teyzemlerin bizlere geldiğini duyan diğer akrabaların da bizlere gelmesiyle ev bayağı kalabalıklaştı. Saatler ilerledikçe muhabbet, biraz da içilen Rakıların etkisiyle koyulaştı ve bitmek bilmedi. Gecenin nihayetinde gelen misafirlerin bir çok bizde kaldı.

Bu kadar kalabalıkta doğal olarak yatacak yer sıkıntısı oluştu. Tüm çocukları ve gençleri (ben dahil) bir odaya verdiler. Dayımın iki kızı yatağa, dayımın oğlu, kardeşim, öteki teyzemin oğlu ve ben de, meydana getirilen yer yataklarında yatmak zorunda kaldık. Çoğu yol yorgunu olduğundan ve vakit te geceyarısını geçtiğinden, herkes uyuduk. Uykumun ortasında, sanki birisi beni uyandırmış şeklinde ansızın uyandım. Rüyamda Dayımın kızı Arzu’yla yine olmadık şeyler yapıyordum ve sikim kalkmıştı. Kafamı kaldırdım etrafa baktım, her insanın götünde pireler uçuşuyordu. Arzu derhal yanıbaşımdaki yatakta uyuyordu. Bir zaman öylece seyrettikten sonrasında, iyice arzulamaya başladım Arzu’yu.

Bu arada, Arzu 16 yaşında, kalçaları mükemmel, hafifçe balık etli ve güzel göğüsleri olan bir kızdı. Kendime hakim olamayarak, elimi pikenin üstünden Arzu’nun bacaklarına hafifçe değdirmeye başladım. Uyanmadığını görür görmez birazcık daha cesaretlenip, üstündeki örtüyü yavaşça açmaya başladım. Kalçaları ve bacakları açılıncaya kadar çektim üstündeki pikeyi. Heyecandan ve yakalanma korkusundan ölmek üzereydim, kalbim küt küt atıyordu. Hemen yanımda abisi yatmasına karşın, içimdeki karşı konulmaz istekten dolayı ve birazcık da Arzu’nun uyanmamasının verdiği cesaretle, belli belgisiz bacaklarına dokunmaya başladım Arzu’nun. Uyanırsa üstünün açıldığını söyleyecek ve örtüp uyuyacaktım…

Ama Arzu tekrar uyanmadı ve ben de yavaşça elimi yukarı doğru kaydırmaya başladım. Kalçalarının üzerine geldiğimde, heyecandan kalbim yerinden fırlayacaktı hemen hemen. Yusyuvarlak kalçaları sıcacıktı ve avucumun içindeydi. Arzu’nun halen uyanmamasının verdiği cesaretle, kalçalarına biraz daha baskılı bir halde dokunmaya, elimi az az bacaklarının arasına doğru kaydırmaya başladım. Amının sıcaklığını ve kıvrımlarını hissettiğim an zevkten kudurmaya başlamıştım bile. Ancak ilgi çekici bir biçimde Arzu uyanmıyordu. Ya uykusu çok derindi, yada uyanıktı ve o da istiyordu, yada uyanıktı fakat korktuğundan sesini çıkaramıyor diye düşünmeye başladım. Her üç durumda da sesi çıkmayacaktı kısaca.

Böyle düşünerek elimi bacaklarının içinde amının üstünde daha bir yakıcı gezdirmeye başladım. Arzu yan yatıyorken birden hafifçe hareketlenerek yüzüstü yatmaya başladı. Heyecanlanmama karşın, uyumadığı hissi daha bir ağır basmaya başladı. Yavaşça kalçalarında gezdirmeye başladım tekrar elimi. Arzu’yu pijamasının üzerinden okşarken, diğer taraftan da Şortumu ve Boxerimi indirmiş 31 çekmeye başlamıştım. Arzu hiç ses çıkarmayınca, elimi yavaşça pijamasının içine sokmaya başladım. Külodunun üzerinden kalçalarını sıkıyor, elimi amına doğru kaydırıyor ve amcığını okşuyordum. Sonra yavaşça elimi külodunun içerisine soktum. Amı alev alev yanıyordu ve Arzu halen sesini çıkarmamıştı.

Ben götünün deliğini parmağımla okşarken, Arzu hiç kıpırdamıyor, bu da bana müthiş zevk ve cesaret veriyordu. Külodunun içerisinden amına ilk ulaştığımda dünyalar benim olmuştu. Sıcacık amı ıslanmış, Arzu da terlemişti. Artık ne olacaksa olsun diye düşünerek, Arzu’nun pijamasını yavaşça küloduyla beraber aşağı indirmeye başladım. Dizlerine kadar indirdiğimde görünüm müthişti. Cesaretimi iyice toplayıp Arzu ve kardeşinin yattığı yatağa çıktım. Kardeşi daha çok küçük olduğundan, uyansa bile birşey anlamazdı. Arzu’nun yanına uzanarak boynuna bir öpücük kondurdum. Arzunun soluk alış verişi hızlanmış, ancak gözlerini açmamıştı. Dizlerine kadar inmiş pijamasını ve külodunu birazcık daha aşağı indirerek, Arzu’nun o minicik göt deliğini okşamaya başladım. Oradan amını, sonrasında yeniden götünü… Müthiş bir zevkti bu, korku ve heyecanla komplike!

Sonra birazcık aşağı doğru inerek Arzu’nun kalçalarının arasından ufak ufak amcığını yalamaya başladım. Dilim amına değdikçe Arzu’yu sikme isteğim iyice artıyordu. Amından sonra kalçalarını, giydiği Tişörtü birazcık yukarı sıyırarak sırtını öpüp yalamaya başladım. Oradan tekrar göt deliğine doğru inerken artık ne olursa olsun Arzunun götünü sikmeye karar vermiştim. Küçücük göt deliğini yumuşatmak için iyice yalamaya, dilimi küçük küçük o küçük deliğine sokmaya başladım. Biraz yumuşattıktan sonrasında orta parmağımı yavaşça Arzu’nun götüne sokmaya başladım. Ama parmağım bile küçücük götüne zor giriyordu. Bir müddet sonra parmağım artık iyice girmeye başlamıştı. Artık dayanacak halim kalmamıştı, Dayımın kızının o küçücük göt deliğini biran önce sikmek istiyordum. Yavaşça yukarı doğru çıkıp üstüne uzandım. Kulağına fısıltıyla “Seni fazlaca seviyorum Arzu’m. Bütün bunlar aramızda duracak, tamam mı?” deyip sikimi Arzu’nun götüne dayadım. Ancak ne kadar zorlarsam zorlayayım, sikim götüne girmiyordu.

Nasıl sokarım diye düşünürken aklıma mutfaktan Zeytinyağı almak geldi. Arzu’nun üstünden kalkıp şortumu çektim, Arzu’nun sadece üzerini örtüp mutfağa gittim. Mutfakta ilkin sikimi Zeytinyağı ile biraz yağladım ve çaybardağının içine, bardağın çeyreğini dolduracak kadar Zeytinyağı koyup odaya tekrar geri döndüm. Arzu’nun üzerini açınca pijamasının ve külodunun tekrar giyilmiş bulunduğunu gördüm. O anda Arzu’nun uyumadığına artık yüzde yüz emin olmuştum. Uyanıktı ve muhtemelen sesini çıkarmaya korkuyordu. O da istiyor olsaydı sanırım giymezdi külodunu ve pijamasını. Uyanık olduğunu ve sesini çıkaramayacağını anlayınca, gayet hoyrat bir biçimde Arzu’nun pijamasını ve külodunu yeniden dizlerine kadar indirdim. Sonra götünün deliğine bardaktan birazcık Zeytinyağı dökerek Arzu’nun götünü iyice yağlamaya, bir yandan da parmağımı sokmaya başladım. Zeytinyağını götüne iyice yedirdikten sonra, artık parmaklarım ikişer bile rahatlıkla giriyordu götüne.

Tekrar şortumu indirip Arzu’nun üzerine uzandım. Kazık gibi olmuş sikimi Arzu’nun götüne bastırmaya başladım ve bir anda başı içeri girdi. O anda Arzu’dan belli belirsiz bir inilti geldi ve çarşafı sıkıp yastığı ısırmaya başladı. Biraz o halde bekledikten sonrasında yavaşça sikimin hepsini içine sokmaya başladım. O anda Arzu sükunet içinde ağlamaya başladı. Üzerine iyice uzanıp, sikimin tüm bunlar içinde bir müddet bekleyip, kulağına fısıltıyla, “Geçti canım, şimdi alışacaksın, bunların tamamı aramızda kalacak!” deyip Arzu’yu sakinleştirmeye çalıştım. Yavaş yavaş götünde gidip gelmeye başladım. Kalçalarını kasıklarımın altında eziyor, Arzu’nun sessiz bir şekilde ağlamasına aldırış etmeden sikiyordum götünü. 10-15 dakika bu şekilde Arzu’nun götünü siktikten sonra, hayatımda hiç olmadığı kadar şiddetli bir halde Arzu’nun götünün içerisine tüm spermlerimi akıttım. Biraz öylece bekledikten sonra sikimi götünden çıkardım, külodunu ve pijamasını giydirdim. Yağlı bardağı alarak mutfağa gittim, bulaşık makinasına koydum geldim ve kendi yatağıma girdim. Gözlerimi kapatmış uyumaya çalışırken, Arzu’nun yataktan kalktığını farkettim. Odadan çıkıp banyoya gitti. Muhtemelen temizlendi ve yine gelip yattı.

Ertesi sabah uyanınca Arzu da, ben de hiçbirşey olmamış şeklinde davrandık. Diğer misafirler gidince ev rahatlamıştı ve Arzu yine kendi odasında minik kardeşiyle yatmaya başlamıştı. Bizde kaldıkları müddetçe (yaklaşık bir Ay daha bizde kaldılar), her gece, hepimiz uyuduktan sonrasında, Arzu’nun odasına gidip, minik kardeşi uyurken, Arzu’nun götünü siktim. Arzu ilk birkaç seferde hep sessiz bir şekilde ağladı, sadece daha sonraları asla sesini çıkarmadan uyuyor numarası meydana getirmeye devam etti.

Bizde her kaldığında Arzunun götünü hep siktim ve Arzu asla sesini çıkarmadı. Bu, Arzu 20 yaşlarında evlenene kadar devam etti. Evlendikten bir sene sonra kocasından ayrıldı ve hiç beklemediğim bir zamanda beni arayarak, benimle buluşmak istediğini söylemiş oldu. Buluştuk ve direk bir Otele gittik. Sabaha kadar durmadan sikiştik. Bu sefer Arzuyu amından da kucak kucak siktim. Bana, ilk zamanlar (Yaklaşık yedi sekiz Ay süresince) hep benden kurtulmak istediğini, ancak korkusundan sesini çıkaramadığını, ama zamanla götünü sikmemden zevk almaya başladığını, sonrasında da zevkten sesini çıkarmadığını söyledi. Oteldeki gecemizden birkaç hafta sonrasında minik bir apartman dairesi kiraladım, dayadım döşedim. Şimdi nerdeyse hergün Dayımın kızıyla sikişiyoruz.

Herkese bolca sikişli ve zevkli günler temenni ediyorum!