seks hikaye sitesinin takip edeni herkese merhaba. İsmim Sinan, bir devlet kuruluşunda işyar olarak çalışmaktayım. Eşim de büyük bir hastanede hemşire olarak vazife yapıyor. Ben bu siteyi 6 aydır takip ediyorum ve benim de uzun bir zaman ilkin başımdan geçen ve halen devam eden dul kaynanamla olan ilişkimi yazmak istiyorum.

Ben ailemi asla tanımadım ve çocuk esirgeme kurumunda büyüdüm, devletin imkanlarıyla da memur oldum. Bu yüzden eşimin annesini ve babasını kendi ailem gibi gördüm ve fazlaca sevdim, saydım. Bundan 8 sene önce eşimle tanışarak evlendik, sevinçli bir evliliğimiz var. Evlendiğimizde kaynanam 40 yaşlarında idi. Biz evlendikten 6 ay sonrasında kayınbabam kalp krızi sonucu yaşamını yitirdi. Kaynanam genç yaşlarında bir başına dul kalmıştı ve oldukca üzülüyor, rahmetlinin sürekli yasını tutuyordu. Birbirlerini oldukca seviyorlardı. Eşimle ben, kaynanamın kendini sadece hissetmemesi için elimizden gelen herşeyi yapıyorduk. Eşimle karar aldık, hep birlikte bizde otururken kaynanama, “Bak anne acını anlıyorum, fakat bu bu şekilde olmaz, yaşam devam ediyor, sen o evde kaldığın sürece bu acı hiç bitmeyecek. Bizim bir teklifimiz var, sen de bizlere taşın hep beraber gül gibi geçinir gideriz, senin de bizlerden başka kimsen yok!” dedim…

Kaynanam kem küm etsede teklifimizi kabul etti ve bize taşındı. Belli bir müddet sonra evini de içerisindeki eşyalarla beraber kiraya verdik. Bir müddet sonra da rahmetlinin emekli maaşını da kaynanama bağladılar. Böylelikle kira geliriyle de ailemizin bütçesi rahatlamıştı. Kaynanam emekli maaşını ve kirayı alır almaz eşime veriyordu. Bankada rahmetliden birikmiş parayla da güzel bir araba almıştık bana. Hayatımız gayet rutin bir halde akıp gidiyordu. Biz eşimle işe gidiyor, kaynanam da evin işleriyle uğraşıp, akşam yemeğimizi hazır ediyordu. Eşim hemşire olduğu için haftada 2-3 gece nöbete kalıyordu. Ben kaynanama hiç bir zaman kötü gözle bakmadım, aklımın ucundan dahi geçirmedim. Kaynanama başka niyetle bakmak bana fazlaca ters gelen bir durumdu. Kaynanam da zaten namusuna düşkün biriydi ve kadınlığını rahmetliyle birlikte toprağa gömmüştü.

Aradan 2 yıl geçmişti ve biz tam aile olmuştuk. Kaynanamla geceninin ilerleyen saatlerine kadar uzun uzun seviyeli sohbetlerimiz olurdu, zaman zaman eşim de olurdu bu sohbetlerde. Kaynanamla hiç bir vakit cinsellikle ilgili konuşmazdık. Yine bu şekilde bir gün kaynanamla konuşurken, kaynanam, “Oğlum ben bir duş alayım, terledim!” dedi. Şaşırmıştım, kaynanamın ben evdeyken hiç duş aldığını hatırlamıyorum. Ama ne olduysa hemen sonra oldu, şeytan benim de içime girip beni dürtmeye başlamıştı. Bana neler oluyordu böyle? Bedenimi ateş basmış, kaynanamı çıplak hayal ediyor, sikim benden habersiz elimde olmadan kalkıyordu. Çok geçmeden kaynanam duştan çıktı ve doğruca kendi odasına giderek üzerini giyindi ve yanıma geldi. “Oğlum Sinan neyin var? Terlemişsin! Sen de bir duş al gel istersen!” dedi. “İyi olur…” diyerek yerimden kalktım. Bu arada eşofmandan sikimin kalktığını unutmuşum, kaynanam bunu farketti ve hafiften yüzü kızardı. Ben de utanmıştım, doğruca banyoya gittim.

Banyoda pis sepetinin üstünde ne göreyim? Kaynanamın azca ilkin çıkarttığı siyah külotunun amına muadil gelen bölümü ıslak ve beyazdı. Külotu elime aldım inceleyerek burnuma götürdüm, kokladım. Aman Tanrım bu ne güzel bir kokuydu bu böyle. Kendimi kaybetmiştim, adeta sikimi kerpetenle sıkıyorlardı, dizlerimin bağları çözülmüş ne yapacağımı bilemiyordum. Sikimi çırakıp, külotun ıslanmış yerine başını sürtmeye başlamıştım ki, zangır zangır titreyerek yoğun bir biçimde boşaldım. Hayatımda böyle birşey ve bu kadar yoğun boşalmam ilk kez oluyordu. Tam bu sırada kaynanam banyonun kapısını açtığında dona kalmıştım. Kaynanamın da benden farkı yoktu. Kendini toparladı, hiç bir şey söylemeden elimden külotu aldığı benzer biçimde kapıyı kapatıp çıktı banyodan. Ne yapacağımı bilemeden çaresizce bekledim, kendimden oldukca utanmıştım. Aklım yerine gelmeye başlamıştı, demek ki kaynanam da benden etkilenmiş ki, amı sulanmış, belki de boşalmış diye düşündüm. Banyodan çıkarak yavaşça kaynanamın odasına yaklaştım. Kapısı hafif aralıktı, kaynanamı görebiliyordum. Elinde külotu, benim döllerimi inceliyor, hafifçe hafifçe kokluyor, eliyle hissediyordu. Beni görmemesi için geri çekildim ve kapıyı vurarark içeri girdim…

Kaynanam kafası önünde, külotu bırakmıştı elinden. “Biraz konuşalım mı?” dedim. “Oğlum yalvarırım çık odamdan!” dedi. “Sakin ol, sadece konuşacam!” dedim ve yanına oturdum. Kaynanam yüzüme bakamıyordu. Elimle tutup yüzünü bana çevirdim, yavaşça dudağına bir öpücük kondurdum. Kaynanam hiç reaksiyon vermiyordu, ben de yavaşça, onu ürkütmeden devam ettim. Boynunu, kulağını öpüyor, tekrar dudağına geliyordum, fakat mukabil alamıyordum. Tam konuşacağı zaman elimi ağzına götürüp sus işareti yaptım ve yeniden yumuldum dudaklarına. Bu sefer hafifçe de olsa karşılık vermeye başladı. Ben de ayrıca ellerimle göğüslerini sıkıp okşuyordum. Bu halde bir müddet öpüştükten sonrasında, kaynanamı yavaşça yatağa uzatıp, bacaklarının arasına girerek sikimi amında hissetmesini sağladım. Üzerindeki Bodysini çıkartmak için yataktan doğrulttum, Sütyenini de çıkarınca, elleriyle memelerini kapatmak istedi. Ama yavaş yavaş öperek ellerini çektirdim ve tekrar yatağa uzattım. Fazla sarkık olmayan mükemmel göğüslerini çılgın benzer biçimde yalıyordum. Artık hafiften kaynanam da kıvama gelmiş, meme uçları kabarmıştı…

Dilimle göbeğine kadar indim, eteğini hafiften beline dolamak istedim. Kaynanam eliyle beni engelliyor, “Oğlum yapma! Bu yaptığımız oldukca yanlış!” diyordu. Ama dinleyen kim? Beyaz külotunun içinde amı kabarmış, adeta sikime davetiye çıkarıyordu. Külotunun üstünden amcığını okşarken, hafif hafif külotu ıslanmaya başlamıştı. “Hani yapma diyordun? Banyodaki külotun benzer biçimde bu da ıslandı, bir de amına sor istersen, istiyor mu istemiyor mu?” dedim. Kaynanam çaresizdi. Külotunu da çıkarttım. Gördüğüm manzara müthişti. İlk kez yaşlı biriyle sikişecektim, onların amı böyle olmaz diye düşünüyordum. Deli şeklinde kaynanamın am deliğini yalamaya ve ısırmaya başladım. Müthiş zevk alıyordum. Amının suları yüzüme burnuma bulaşmış, hiç aldırış etmeden çölde susuz kalmış benzer biçimde yalamaya devam ettim. Kaynanam da iyice kıvama gelmiş, eliyle çarşafı sıkıyor, kafasını sağa sola sallıyor, hırlamalı sesler çıkartıyordu…

Artık tarihi gelmişti, bir çırpıda soyunup, yarağımı tükürükleyerek amına hafiften bastırdım. O an kaynanamla göz göze geldik, mel mel gözlerimin içerisine bakarak, yapma der şeklinde bir ifadeyle boynunu sağa düşürdü ve bakış açısından yaşlar gelmeye başladı. Ama ben kalacak durumda değildim. Ama garip birşey vardı, sanki bakire amı siker şeklinde girmekte zorlanıyordu sikim, kaynanam epeydir yarak yemediğinden olsa gerek. Yavaş yavaş git gel yaparak amının derinliklerine ilerliyor, yaşadığım anın tadını çıkartıyordum. Kaynanam da benden ayrımsız, ohluyor ahlıyor, garip ilginç sesler çıkartıyordu. Ben birazcık hızlanıp, birazcık yavaşlıyordum. Tam bu sırada kaynanam kasılmaya başladı, çarşafı yırtacak gibi sıkıyor, deli benzer biçimde kafasını sağa sola sallıyordu. Ben mesajı almıştım, daha da hızlanarak sikimi amının derinliklerine dibine kadar sokuyor geri çekiyordum. Kaynanam uzun süreden beri yaşayamadığı orgazmı altımda titreyerek kasılarak yaşıyordu. Kaynanamın amından çıkan sular çarşafı resmen göle çevirmişti. Kaynanamın orgazmını geçirmeden devam edip hızlı süratli sikimi yerleştirip çıkarttım. Artık benim de daha fazla dayanacak gücüm kalmamıştı, ben de boşalmak üzereydim. Kaynanamdan ilk kez, “Devam et, durma neolur, yine gelecem!” sözünü duydum ve aynı anda boşaldık!

Birbirimize hiçbirşey demeden ve sikimi amından çıkarmadan, kaynanamın üzerine yığılmış vaziyette uyuduk. Uyandıktan sonra kaynanam kendi isteğiyle sikimi elleyip kaldırarak, üstüne oturdu ve kendini siktirmeye başladı. Tıpkı bir Amazon gibi ata biner vaziyette, kendini bir öne bir arkaya atarak, sikimi en derin yerine alıyordu. 10 dakika sonrasında daha da hızlandı ve bağıra bağıra boşalıp üzerime yığıldı. Ben daha boşalamamıştım, kaynanamı üzerimden kaldırarak altıma aldım ve süratle amına girip çıkmaya devam ettim. 5 dakika sonrasında müthiş bir şekilde kaynanamın amına döllerimi akıttım. Birbirimize sarılarak, canımlı cicimli konuşmaya başladık. Kaynanama, “Beni ne zamandır arzuluyorsun?” diye sormuş oldum. “Sinan yavrum ben seni bu eve taşındığım günden beri diliyorum. Rahmetliden başka kimseyi görmedim bu hayatta, onun için sana açılmadım. Ama hep seni düşündüm, kendi dünyamda rahatladım!” dedi.

O gün kaynanamla sabaha kadar farklı pozisyonlarda sikiştik. Ama ne yaptıysam o gün bir türlü sikimi ağzına almadı, hiç yapmamış. Kaynanamla ilişkimiz yaklaşık 7 senedir devam ediyor. Artık ağzına da alıp boşaltıyor, minik göt deliğinden de sikiyorum!