Merhaba ben İstanbuldan Nevin. 30 yaşında 1.63 uzunluğunda, 76 kiloda beyaz tenli bir kadınım. Küçük sayılacak yaşta evlendim. İki çocuğum var, İlkokulda okuyorlar. Bu anlatacağım olay başıma gelene kadar 12 senelik kocamı asla aldatmamıştım. Evlilik öncesi halamın oğlunun ilki bir tecavüzü ile süregelen ve evlenene kadar idame eden 6 defa yaşadığım anal sex deneyimi haricinde kocamdan başka birinin sikini dahi görmemiştim. Ben 17 yaşlarında iken, benden 5 yaş büyük halamın oğluyla şakalaşmalarımız öpüşmelere dönüşmüş, derken elbise üzerinden amımı götümü okşamış ve bana yarağını elletmişti. Elbiseli olarak başlayan bu oynaş, sonuçta bizi birbirimizin çıplak amını yarağını yalamaya götürmüştü.

Halamın oğlu benimle sikişmek istedi, ben de kabul etmedim ve azmış durumdaki halaoğlu beni zorla götümden sikmişti. Ona yalvarmasaydım kızlığım da gidecekti. Beni yüzüstü yere yatırmış, sikini ancak kalçalarıma değdireceğini söylemişti. Sikini kalçalarımda sezmek bana çok zevkli gelmişti. Halaoğlu kızlığımı bozmayacağına laf verince, ben daha rahat davranıyordum. Götümü sikeceği aklıma bile gelmemişti. Sikini ve götümü tükürüğü ile ıslatıp duruyordu. Eliyle arkadan göğüslerimi kavramış, kulak memelerimi öpüyordu. Kalçalarım arasında gezinen yarağı göt deliğime dayandı. Zorladı ve bastırmaya başladı. “Hüseyin acıtıyorsun yapma!” dediysem de, beni daha sıkı kavrayıp kendine çekti. Birden sikinin başı götüme girince götüm yırtıldı sandım. Acıyla kurtulmaya çalıştım. Bana daha sıkı sarıldı ben çırpındıkça o ittirdi. Ben hem elinden kurtulmaya çalışıyor hem ağlıyordum. O ısrarla sikini sonuna kadar soktu. Kasıkları iyice dayanmıştı ve sikinin tamamını içimde hissediyordum.

Sanki içimde sik değilde bir bıçak vardı. Dayanılmaz bir acıyla beraber halıyı yoluyordum. Halamın oğlu ise, “Az bekle, acısı geçer!” diyordu, ama ben öleceğimi sandım o an. Birkaç dakika kımıldamadan öylece durduk. Artık o acı yerini hafif bir sızıya bırakmıştı. Artık ağlamıyordum. Gözlerimi kapadım olanları bekledim. Halamın oğlu az az hareketlendi, ileri geri oluşturmaya başladı. Acı neredeyse kaybolmuştu ki, Halamın oğlu beni kasıklarımdan tutup kendine doğru çekti ve böğürür gibi ses çıkarmaya başladı. İçimde sıcacık bir şeyler akıyordu. Üzerime düşercesine kapandı. Hayatımın ilk götten sikişi bu şekilde saldırı gibi bir şekilde olmuştu. Sikini götümden çıkardığında halen dölleri akmaya devam ediyordu. Boşalan bir erkeği görmek beni tahrik etmişti, ama götüm bir iki gün daha hafif hafifçe acıdı. Halamın oğluyla bu olaydan sonra, evlenene kadar 5 kere daha değişik ortamlarda götten sikiştim. Sonrakilerde o acıyı bir daha hissetmedim. Ben 18 yaşlarında (Amımdan bakire olarak) evlendikten sonrasında peşimi bıraktı ve oldukça geçmeden o da evliliğe ilk adımını attı.

Kocamı bu anlatacağım vakaya kadar da hiç aldatmadım. Aynı apartmanda oturan kocamın iş arkadaşı Ahmet Beylerle ailece oldukca sıkı görüşüyorduk. Karısı Gültenle yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Gülten 35 yaşlarında, 1.65 boylarında, şişman sayılacak bir hanım. Kendine bakım yapmayı seven, giyimine itina gösteren bir kadın. Bundan iki ay önceydi. Beni kahvaltıya çağırmıştı. Kahvaltı esnasında herzamanki şeklinde hanım dergilerini inceliyorduk. Onunla beraber parfüm ve makyaj malzemesi falan sipariş ederiz, herkes kendi payını öderdi. Gülten kucak dolusu sipariş veriyordu. “Ne yapacaksın kız bu kadar güzellik malzemesini, hem kocan kızmıyor mu bu kadar para harcadığına?” dedim. Gülten de, “Erkeklere hoş gözükmek gerek, hem kocamdan para istemiyorum ki, benim her zaman yastık altı param olur!” diye cevapladı. “Kime süsleniyorsun kız öyle, kocan yetmiyor mu sana?” dedim. “Yetmiyor doğal!” dedi. Ağzım aleni kaldı, “Yetmiyor da noluyor sanki?” dedim. O da, “Ne oluyorsa o oluyor. Sikecek adam mi tükendi şu demek oluyor ki?” dedi. Gülten sanki her zamanki Gülten değildi, “Öyle yakışıklı ve paralı erkekler var ki, seni altına aldı mı bağırttırır. İkimizin de kocası bizden 7-8 yaş büyük. Seninkini bilmiyorum ama benim herifin haftada bir yarağı kalkıyor, o da bana yeter mi doğrusu?” diyordu.

Gültenle her türlü sırlarımızı paylaşırdık. Gülten son zamanlarda sık sık beni tanıştırmadığı bir arkadaşının yanına gidiyor, gittikçe açılıyor saçılıyordu. Yeni bir dev monitör LCD TV almışlardı. Hem hayırlı olsun ziyareti, bununla beraber bir ikindi çayı için Gültenin yanına gitmiştim. Gülten kapıyı üzerinde bir bornozla açtı, “Sen mutfakta çayları doldur, ben duş alıp geliyorum!” dedi. Nasıl olsa içeride ikimizden başkası yok diye bornozu kapının önüne bırakıp, çırılçıplak olarak banyoya girdi. Duşunu alıp sonrasında aynı kolaylıkla banyodan çıkıp, üzerine bornozu alıp karşıma oturdu. “Ne oluyor kız sana, am göt ortada dolaşıyorsun?” dedim. “Nolacak ki, beni yiyecekmisin doğrusu? Bende olan am göt sende de var!” dedi ve gülerek bornozun tamamını açtı, bacaklarını ayırdı. Çayımı yudumlarken Gültenin amcığını seyrediyordum, yeni traş etmişti. “Enişte her halde kaymak gibi amı seviyor?” dedim. “Nerede Eniştende bu yanan amı doyuracak sik?” dedi. “Ne yapıyorsun peki, için için yanıp kalıyor mu, yoksa Vibratör mü kullanıyorsun?” dedim. “Yok canım, yanmış amı kalkık bir sikten başkası doyurmaz. Canlı sik dururken kim siktirir Vibratöre?” dedi.

Gültenin götünde sanki kurt varmış gibi huzurlu oturamıyor, bana sanki birşeyler bahsetmek istercesine oturduğu yerde heyecanla kıpırdanıp duruyordu. “Kız yoksa biriyle gizli saklı ait mi var?” dedim. Gülten sırıtarak, “Aramızda kalsın, çatır çatır siktiriyorum valla!” dedi. Duyduğuma inanamadım. Aslında gültenin son zamanlardaki sıradışı davranışları gözümden kaçmıyordu. “Nasıl oldu bu iş?” dedim. Duyduklarım beni daha da şaşırttı. Gülten 2 ay önce internetten bir hanımla samimi olmuş ve Laleli’de buluşmuşlar. Burada evli hanımlarla hevesli erkekler bir defalık ilişki yaşıyor ve bir daha asla birbirlerini görmüyorlarmış. Kimse de kimseyi tanımıyormuş. Gülten öyleki ballandıra ballandıra anlatıyordu ki, şaşkınlığım arttıkça artıyordu. “Ne kısaca, gidip orada sikişiyormusun?” dedim. “Nolacak ki? Asla kimse ardına düşüp seni rahatsız etmiyor, özgürce sikişiyorsun!” dedi. “Bugün de sikiştin mi?” dedim. “Elbette, niye duş aldım sanıyorsun? 50 yaşlarında karısı çoktan ölmüş biri beni o şekilde sikti ki asla sorma! Orgazm olurken zangır zangır titredim valla. Hele geçen gün 18 yaşlarında biriyle sikiştim ki, hiç sorma, amım kendinden geçti adeta!” dedi.

Bunları konuşurken içim tuhaf olmuş, amım sulanmıştı, bacaklarımı kıstım ve Gültene belli etmeden Orgazm oldum. Artık Gültene abone olmuştum, her gün Gültenin yanına gidiyor, kiminle nasıl sikiştiğini soruyor, o anlatırken ben de (artık resmen Gültenin görebileceği biçimde) amcığımı ovalaya ovalaya dinliyordum ve boşalıyordum. Zavallı kocasının hiçbir şeyden haberi yoktu, Gülten gidip her gün başka biriyle sikişiyordu. Bu sikişlere Çöpçatanlık yapan ev, zengin erkeklerle ev hanımlarını buluşturuyordu. Gültenin dediğine gore bu erkekler asla Fahişelere gitmeyen ve kimliğini gizli saklı tutan kişilerdi. Hatta bazıları maske ile sikiyorlardı.

Yine bir seferinde Gülten sikişmelerini anlatırken, ben eteğimin üzerinden amımı okşuyordum. Gülten karşımda oturmuş olduğu koltuktan kalktı yanıma geldi ve benim şaşkın bakışlarıma aldırış etmeden eteğimi kaldırdı ve “Rahat olsana kız Orospu, benden mi çekiniyorsun?” diyerek, ıslanmış külodumu çekti bacağımdan çıkardı. Sonra birşey söylemeden gitti, yatakodasından aldığı Vibratörle geldi, “Al bununla yap!” dedi ve Vibratörü elime tutuşturdu ve yanıma oturdu. Ben Vibratörün ne olduğunu biliyordum, fakat ilk kez görüyor ve elimde tutuyordum. Benim şaşkın şaşkın Vibratörü incelediğimi kabul eden Gülten elimden aldı, “Bak böyle kullanılıyor!” diyerek önüme diz çöktü. Bacaklarımı ayırdı ve ayak bileklerimden tutarak ayaklarımı koltuğun üstüne koydu. Bir eliyle amımın dudaklarını aralayarak Vibratörü amıma soktu ve düğmesini çevirdi, Vibratör amcığımın içinde tiremeye başladı. Bir eliyle Vibtatörü amıma sokup sokup çıkarırken, bir eliyle de Klitorisimi sıvazlamaya başlayınca, ben zevkten çıldıracaktım. Çok geçmeden kasılmaya, titremeye ve inlemeye başlamıştım. Gülten Vibrtaörü am deliğimden çıkarıp, iki parmağını amcığıma yerleştirip, amımın arasında hareket ettirip, hızlı hızlı yerleştirip çıkarmaya başlayınca, ben artık saldım kendimi ve çığlıklar atarak Gültenin eline boşaldım. Hem de ne boşalım, am deliğimin suları fışkırırcasına akıyordu…

Öyle garip olmuştum ki, bütün duyguları aynı anda yaşıyordum. Utanma, zevk, coşku, Orgazm ve saadet, tamamı bir arada idi. Gülten sordu, “Kız Orospu, nezamandan beri sikilmiyor bu amın? Amının suları ortalığı göle çevirdi!” dedi. “Valla benim herif te senin herif şeklinde, ayda yılda bir canı isterse sikiyor, onda da iki dakikada boşalıyor, ben bir bok anlamıyorum!” dedim. Gülten de, “Bak sikişmek istersen yarın seni de götüreyim, sen de bir dene, pişman olmazsın! Benden utanmana çekinmene gerek yok, aramızda kalır!” dedi. “Valla şu ana kadar kocamı asla aldatmadım, bundan sonra da aldatacağımı asla sanmıyorum!” dedim. Dedim ama amım da yarak diye yanıyordu. Gülten gülerek, “Ohoooo, sen bu kafayla Vibratörden başka bir yarak yiyemezsin! Al sana hediye edeyim de, hiç olmazsa bununla söndür amının ateşini! İstediğin vakit seni ben de boşaltırım, ama gerçek yarağın yerini tutmaz doğal!” dedi.

O gün sabahı zor ettim. Duygularıma engel olamıyordum. Gece yatarken erkeğimin sikini yokladım, ama herzamanki benzer biçimde tık yoktu. Sabah Gültene, “Tamam ben de deneyeceğim!” dedim. Süslendik püslendik, Laleli’deki o eve birlikte gittik. Ara sokakta bir yerdeydi. Kapıyı başı örtülü, kapalı giyimli bir kadın açtı. İçeri girdik, salona geçtik. Gülten beni o hanımla tanıştırırken, “Nevin’in ilki olacak!” dedi. Kadın beni bir odaya götürdü, “Burda bekle!” dedi. Odada küçük bir TV çalışıyordu, müzik klipleri oynuyordu devamlı. Odada bir yatak, bir de kanepe vardı. Kanepeye oturdum, bahtıma iyi mi biri çıkacak diye beklemeye başladım. Derken kapı açıldı, içeriye 35 yaşında, uzun boylu, giyimi oldukça muntazam biri girdi. Heyecandan ölecektim. İlk kez kocamdan başka birinin yarağını yiyecektim. Adam beni ayağa kaldırdı, belime sarıldı ve dudaklarımdan öpmeye başladı. Heyecandan bir kuş şeklinde titriyordum…

Adam sonra soyunmaya başladı. Çok geçmemişti ki, külotu dahil hiç bir şey kalmamıştı, siki sallanıyordu. Siki hem kalın bununla birlikte uzundu. “Emsene!” diyerek omuzlarımdan bastırdı ve önüne çömeltti beni. Sikini elimle tutarak ağzıma aldım ve yalamaya başladım. Siki yaladıkça büyüdü. Kolumdan tutup beni yeniden ayağa kaldırıp, bluzümü çıkardı. Sütyenimi de çıkarınca memelerim boşandı salındı. Bilmiyorum neden yaptım fakat ellerimle memelerimi kapadım. “Utanıyorsun galiba?” dedi ve ellerimi memelerimden çektirdi. Memelerimi bir müddet okşayıp yaladıktan sonrasında eteğimi külotumla beraber indirdi ve önüme çömelip amcığımı yalamaya başladı. Kocam amcığımı hiç yalamazdı, dayanılmaz bir zevk alıyordum…

Adam ayağa kalktı dudaklarımdan öperek yatağa geçtik. Yatakta birazcık daha öpüştükten sonrasında 69 olmuştuk. Siki ağzımda, dili amcığımda, sarsıla Orgazm oldum boşaldım. Daha sikilmeden böyle boşaldıysam, sikince herhalde beni uçururdu. Beni sırt üstü yatırdı, bacaklarımı ayırarak, ağzıma zor sığan o kalınca sikini sırılsıklam olmuş amıma dayadı. Sikinin başı amımı yara yara, yaka yaka dibini boylamıştı. Girip çıkarken sıcacık siki am deliğimi adeta dağlıyordu. Her vuruşu beni uçuruyordu. Sonra bacaklarımı omuzuna attı, yarağı her giriş çıkışında kalçalarımdan ‘Şlop Şlop’ diye sesler geliyor, kalçalarımı adeta yamyassı ediyordu. Zaman terimini yitirmiştim, nekadar sikti hatırlamıyorum. Sonunda bağıra bağıra amcığıma boşaldı. Dölleri içimi yakıyordu. Ellerimi boynuna doladım ve ben de titreye titreye, inleye inleye boşaldım. Bu insanla ikinci Orgazmımdı ve hayatımda aldığım en büyük zevkti. Adam eliyle ağzımı kapatıyordu daha çok bağırmamam için…

Son damlasını da amcığıma akıttıktan sonra kalktı, üzerini hızla giyindi. Adını bile bilmediğim erkeğim kapıya yöneldi, döndü elime bir şey sıkıştırdı ve “Bu ilkini bana verdiğinin hediyesi!” dedi ve dudaklarımdan öperek odadan çıktı gitti. Avucumu açtığımda elimde 5 tane mavi yüzlük vardı. Şaşakaldım. Meğerse burası erkeklere evli hanım temin eden bir randvu evi imiş. Kendimi bir Fahişe gibi hissetsem de, aldığım zevk herşeye değerdi. Ben de hemen giyindim, toparlandım, salona geçtim. O hanım (Hacı Ana mı desem daha doğru olur herhalde) bana, “Siftahın bereketli olsun!” dedi ve bir çay verdi. Oturdum çayımı içerek biraz bekledim, Gülten de geldi. Kadınla vedalaşıp oradan çıktık. Gültene, “Kızım bana buranın parayla hanım satılan bir yer bulunduğunu söylememiştin!” dedim. Gülten sırıtarak, “Daha iyi ya, hem zevk hem para alıyorsun! Nasıl hoşuna gitti mi?” dedi. Hayatımda bu şekilde bir Orgazm yaşamadığımı anlattım. Gülten de, bugün kendisine yaşlı bir adam geldiğini, iki sokuşta boşaldığını, bir saat uğraşmasına rağmen tekrar kaldıramadığını, akşama bunun intikamı kocasından alacağını söylemiş oldu.

Evlerimize vardığığmızda, akşam Gülten (herhalde) gayet huzurlu bir şekilde kocasıyla sikişirken, ben kocama karşı kendimi çok suçlu hissettim, ama yeniden de birşey belli etmedim. Ertesi gün kocalarımız işe gittikten sonra Gülten beni aradı, “Hadi hazırlan da bir gidip gelelim!” dedi. Kocamı aldattığım için üzülüyordum, ama amım da yarak diye yanıyordu. O gün gittiğimizde, bu sefer 22 yaşında bir varlıklı sıpası bana yatağı dar etti. Orgazm olurken kalbim kalacak sandım. Amıma tam üç defa döllerini fışkırtarak göle çevirdi. 300 Lira da ikramiyesi oldu. Üçüncü gün, 70 yaşında bir ihtiyar, siki zor sertleşse de kendini de beni de Orgazma ulaştırdı ve başucuma 400 Lira bırakıp gitti.

Dördüncü gün Evli bir iş adamıyla beraberdim. Kalın sikiyle beni tam bir saat evire çevire sikti, amımı dizime indirdi. Ben giyinirken bana, “Kocana hiç götten veriyormusun?” diye sordu. Kocamla hiç götten sikişmediğimi söyledim. Karısının da kendisine götten hiç vermediğini söyleyerek, götümü sikmek için 1.000 Lira teklif etti. Halamın oğlunun beni zorla götten siktiği o günler aklıma geldi. Götten sikilmeyi sevmiyordum, fakat 1.000 Lira verecek olması da hoşuma gitmişti. Çantamdan el kremini çıkarıp verdim. Adam götümü ve sikini iyice kremledikten sonra, beni domaltıp, asla acıtmadan yarağını bir seferde götüme gömdü. O kalınca siki acısızca yemek hoşuma gitmişti. Çok fazla ileri geri yapamadan döllerini götüme fışkırtmaya başlamıştı. Boşalması bitince ikimiz de giyindik, teşekkür ederek 1.000 Lirayı verdi. Eve dönerken Gültene götten verdiğimden bahsettim. Gülten de, “Özellikle evli adamların götten sikmek için yapmayacağı şey yoktur. Genelde kendi karıları götten vermiyorlar. Hepsi göt delisi! Dev monitör LCD TV’yi iyi mi aldık sanıyorsun? Kocam mutfak masrafından tasarruf ettiğimi ve aldığımızı sanıyor, ama öyle değil işte, götüm sağolsun! Evli bir adama bir kere götten verdim de aldık!” dedi.

Hemen hemen iki ay oldu, Gültenle haftada 4-5 gün gidiyorum. Sikiştikçe sıkılmak yerine, daha da sekse düşkün oldum ve sikişin bütün inceliklerini de öğrendim, farklı değişik erkekler tanıdım, erkeklerin düşüncelerini tanıdım, adamların neler istediklerini, fantazilerini öğrendim. Sikiştiğim adamların gittiği benzer biçimde erkeğimin da başka kadınlara gitmesini engellemek için, artık kocama da götten veriyorum. Profesyonel Orospu bir karısı olduğunu bilmiyor ama, kocamı yatakta adeta uçuruyorum artık. Hatta ve hatta Gültenle aramızda mutabık kaldık, kocalarımızın haberi olmadan kocalarımızı değişiyoruz. Ben Gültenin kocasıyla amdan götten sikişiyorum, Gülten de benim kocamla. Özellikle de Gültenin tane görmüş olduğu günlerde kocasını ben doyuruyorum, benim belirli günlerimde ise Gülten erkeğimin altında inim inim inliyor. Ama en güzeli de, kocalarımızın bunlardan haberimiz yokmuş davranmaları ve bizden gizlemeleri. Kocalarımıza bunu oldukça görmüyoruz, nasılsa biz de birşey söylemeden, gidip başka erkeklerle sikişiyoruz, bununla beraber nerdeyse hergün!

Kısacası, alan memnun, veren memnun 🙂