Onunla Facede tanışmıştım. Uzun zamandır aradığım kişiyi bulduğumu anladığım anda peşini bırakmak istemedim. Bakire değildi, ama 7 yıldır da ilişkiye girmemiş bir genç kızdı. Ne pahasına olursa olsun onu bulmalı ve daracık am deliğini sikmeliydim. Çok uğraştım, didindim ve sonucunda buldum. Ve hemen onu görebilmek için randevu istedim, o da kabul etti. Çok zor şartlarda görüşmüştük. Ancak onunla olduğum ortamda içimden birşeyler yanıyor, beni kudurtuyordu. Sonunda Onunla birlikte olmak istediğimi, onu sabaha kadar sikmek istediğimi söyledim. Buna inanamadı, bu sebeple ben oldukça yakışıklı ve atletik yapıda birisiydim. Kendine fazla olduğumu düşünüp dalga geçtiğimi zannediyordu, ta ki o harika geceye kadar.

O gece beni gizlice evine aldığında evde bir tek değildik. Bizden habersiz olan akrabaları içerde mışıl mışıl uyurken, ben salonun ortasında parmaklarımın ucuna basa basa onun odasına girdim. Ve ne kadar tehlikeli bir iş yaptığımızı birbirimize fısıldarken, nefesimizin sıcaklığını hissettiğimiz anda, dudaklarımız birbirine kenetlendi ve uzun uzun öpüşmeye başladık. Bakire kız amı kadar dar olan amına elim dokunur dokunmaz irkildi. Ürkekti. Bir yanı istiyor, bir yanı daha oldukca istiyordu. Üzerine çullandığım zaman soluk alışları beni mahfetmeye yetiyordu. Hele o memelerinin uçlarını dişlerimin arasına aldığım zaman yok mu, adeta inlercesine “İçime gir!” diyordu. Ben de onu fazla bekletilmeden, o mis gibi daracık amına yarrağımı sürtmeye başladım. İçine girmem için beni kalçalarımdan kendine çekiyordu. Ama kaymak benzer biçimde amının üzerinde kayarak delirmesini takip etmek beni daha sevinçli ediyordu. Ve nihayetinde o güzel derinliğe dalışımı gerçekleştirmiştim. Sanki, kor olmuş bir mangalın içine maşayı sokar gibi, alevlerin sıçrayışını görüyordum.

Köküne kadar bastığım için çılgın oluyordu. Yutkunması bile, sesi soluğu bile bir başka olmuştu artık. Benden önce boşalmaya başlayacaktı ki, bunu fark ettiğimde onu durdurup, sakin olması gerektiğini, sabaha kadar onu sikebileceğimi, çabuk etmemesi gerektiğini söyleyip, sakin sakin, tadını çıkara çıkara, kanırta kanırta sikiyordum. Daha sonrasında sikimi içerisinden çıkarmadan o güzel sırtını bana döndü ve kendi başına oyuncağıyla oynar benzer biçimde amını yarrağa doyurmaya çalışıyordu. Bu arada yarrağımı içine alırken taşaklarımı da okşamayı dikkatsizlik etmeiyordu. Ve sonucunda üzerime sırt üstü yatıp kendini bana bıraktı. Onun amının sıcaklığı bütün vücudumu sarmıştı, ben de alev alev yanıyordum. Ancak bu ateşin sönmemesi için, onlarca kere içine boşaldığım biçimde, ona belli etmeden yarrağımı dimdik tutmayı başardım. (Bunu bu güne kadar bilmiyor!) Neden derseniz, boşaldığımı söyleseydim gebe kalacağından korkup, geceyi bitirmeyi düşünebilirdi.

Saatlerce sikiştikten sonrasında beni üstünden attı. “Yeter artık, 7 senenin acısını bir günde çıkardın, amım kullanılmaz hale geldi, canım acıyor artık!” demesine karşın, ben onu dinlemeyip tekrar içine girdim ve bu giriş resmen saldırı benzer biçimde oldu. Ancak O da bunun zevkine varınca inlemeleriyle bana eşlik etmeye devam etti. Kalçaları avuçlarımın içinde gidip gelmesi beni çılgın etmişti. O olay her yaşandığında onu tekrar tekrar sikmek istiyordum. İçimde onu sikmek için çılgın olan başka bir güç vardı sanki. Hayatımın en güzel, en anlamlı, en özgür, en sevinçli gecesini sıkışmam nedeniyle yarıda bıraktığım için fazlaca üzgündüm. Pencereden işememem için bana yalvardı, gitmemi istiyordu. Aslında bir yerdede harap olmuş amının kurtuluşu için de sevinçli gibiydi. Eminim ben gittikten sonra deliksiz, harika bir uykuya dalmıştır, fazlaca yorulmuştu. Ve yeniden eminim ki götünün üzerine oturamamıştır.

Onu hergün olsa her gün ilk günkü benzer biçimde sikebilirim. Onun nefesi bile beni tahrik etmeye yetip artıyor. Onu deli benzer biçimde seviyorum, yine aynı şeyleri yaşayabilmek için yolunu gözlüyorum. Ama o ürkek tavşan gibi kaçmak için elinden geleni yapıyor. Ve ben duygularıma gem vuramadığım zamanlar, onun iş yerine gidip, en azından yarrağımı ağzına verip, ağzına boşalarak rahatlamaya çalışıyorum…