Selam, erkek götü sikenler! Siklerinizi devasa öperek yazıma adım atmak isterim. Adım Talha, 29 yaşında, İstanbulda yaşayan, kendine ait Cafesi olan, fazlaca hoş bir Gayım. Yıllardan beri sikilmiş ve bundan oldukca haz almış olmama rağmen, Türk erkeklerimizin halen bize yeteri önemi vermediğini, hatta bizi nasıl sikebileceklerini dahi pek bilmediklerini düşünüyorum…

Maddi durumum (ailemden dolayı) iyi olduğundan, hatta yüksek tahsilimi de yurtdışında yaptığımdan, basit cinsellik deneyimlerim oldu. Size iyi mi ilk ibne oluşumu anlatmayacağım, buna gerek de yok aslına bakarsan. Önemli olan şu an Gayliğimi ne kadar oturuyorum, ya da yaşayamıyorum, bu önemli. Bu dertler aslen bütün Gaylerin ortak sıkıntısı. İyi okuyun beyler, fazlaca kabasınız, tek derdiniz derhal götümüze koca siklerinizi yerleştirip siklerinizi rahatlatmak, tabiki sikeceksiniz, amaaa… Aranızdan pek bir çok bizi, (Dur bir de ibne sikeyim!) diye sikiyor. Bu çok yanlış! Bir defa biz Gayler değer verilmeye ehemmiyet veriyoruz. O beş para etmez makyaj güzeli kızlar bizim size sunduklarımızı veremez! İlk tanışmada lütfen nazik olun, ne yeriz, ne içeriz, hobilerimiz ne, hayata bakışımız, erkeklerimizden ne bekleriz, onları sıkıntı bizlere. Biz o sohbetlere bayılırız. İnanın sizden oldukça isteriz bizi sikmenizi, ama söyleşi te mühim.

Sikişe başlamadan mutlaka okşayın bizi, götümüzü sıvazlayın, boynumuza yumulun, dudaklarımızı kopartın ve lütfen götümüze sokmadan birazcık sürttürün, sikinizin şişmekten patlayacak başından akan zevk sıvınızla deliğimizi ıslatın. Sikerken kanırta kanırta sikin, hatta popomuza şaplaklar atın. Ancak dölleri fışkırtırken lütfen deliğimize tam köklemeyin, o zaman güzelim döller en dipte kalıyor, lütfen sikinizi dışarı doğru hafifçe hafifçe çekerek patlatın ki dölleriniz bütün deliği yıkasın ve hemen çıkarmayın.

Ağzımıza verirken mümkün oluğunca bizlere bırakın sikinizi, hemen boğazımıza kadar sokmayın, bırakın dilleyelim, başına küçük ısırıklar atalım, toplarınızı emelim, kasıklarınızı ısıralım. Anlıyorum sizi, fakat siz de bizi anlayın, gırtlağımıza kadar yerleştirip spermlerinizi yutturmak istiyorsunuz, fakat bırakın tam patlarken dudaklarımızın arasına alalım sikinizi, ordan attırın, ağzımızın her yeri tatlı sıvınızla dolsun, yudum yudum içelim. Zaten döl yutmayan gay var mı? Boğazımıza kadar yerleştirip zorla yutturuyorsunuz, zaten yutacağız, bırakın da tadına varalım!

Hele göt bekareti bozarken fazlaca acımasızsınız, biraz daha nazik sikemezmisiniz? Zaten o göt sizin, daha usul, daha sakin sikin ki, ibneliğini dolu dolu yaşasın! Haa, bir de bakirliğini aldığınız Gayin lütfen psikolojisini düşünerek kullanılmış eşya şeklinde atmayın. Özellikle ilk bir ay yeni gelin muamelesi yaparak her gün sikin onu! Biz Gayler Kocacığım lafını fazlaca severiz, birine fazlaca sadık kalırız, kızlar benzer biçimde Orospu değiliz, asla aldatmayız. Sadece sik ateşimiz tutunca minik kaçamaklar yaparız, genelde değişik ortamlarda söndürürüz götümüzün yangınını. Yani aynı ortamdan kişilerle boynuzlamayız kocalarımızı. Genelde 31 sinemasına gideriz, ama ordaki hayvanlar fazlaca acı ve kaba sikiyorlar. Lütfen biraz sakin olun, aslına bakarsanız oraya vermeye gelmişiz, sex köleniz olacağız, niye o hırs? Döllerinizi her yerimize fışkırtmalar, posta posta sikmeler. Ben oraya hepinizinkini almaya gelmiyorum ki, sikebilirmiyim diye sormadan hepiniz atlıyorsunuz. Biz tertipli siktirmek istiyoruz, çok göte açsanız sıraya girin hayvanlar…

Bir de sex partilerinde niye kızlardan sonra ikinci planda sikiliyoruz? Bu evrensel haklara aykırı! Önce am ve kız götü, sonrasında cila olsun diye son postalar bize. Hatta bir puşt bana sakso çaldırıp, tüm spermlerini bir kızın ağzına boşaltmıştı, nekadar adilik bu! Neyse, benim yazdığım tiyolar bukadar, bunlara önem verin ki, bizleri kaybetmeyin ve sadece erkek götü sikin! Siklerinizi öpüyorum. Baayyyy!