Bir gece Taksimden eve dönüyordum. Biraz sarhoş gibiydim, bir taksiye bindim. Gece olduğu için etrafta oldukça travesti vardı. Konu onlardan açıldı. Ben de, onları kınamadığımı, benim de bir gay olduğumu söyledim (normalde bunu hemen inkar ederdim ama). Taksici fazlaca genç ve yakışıklıydı. Bana adının İlkay olduğunu, daha ilkin hiç erkeklerle ilişkiye girmediğini söyledi. Bense onun gözlerine bakıyor, aletini okşuyordum, ama o ellerimi itiyor, yapmak istemediğinden bahsediyordu. Kendime şaşırıyordum, galiba ona aşık olmuştum. Ona yolun bitmesini hiç istemediğimi söyledim. O da, “Maalesef geldik aslına bakarsan, hadi in!” dedi. Taksiden indim, ama onun için eriyip bitmiştim. Bir erkek bukadar mı güzel olur. O otomobilini sürdü, uzaklaşmaya başladı. Biraz arkasından baktım sonra eve yöneldim.

Tam kapıyı açacakken bir korna çaldı. Baktım benim taksici, bana (Gel) işareti yapıyor. Yanına gittim, bana, “Senin ev uygun mi?” dedi. “Hayır, ama istersen çok güzel bir yer biliyorum!” dedim ve onu kimsenin olmadığı bir yere götürdüm. Heryer karanlıktı. O herhalde benim daha önce bunu yaptığımı zannediyordu, fakat götümü ilk kere O sikecekti. Yani beni ilk defa o bozacaktı. Bana, “Hadi, ilk ilkin bir ağzına al bakalım!” dedi. Ben de pantolonunun üstünden yarağını öperek yalayarak onu soymaya başladım. Kocaman bir yarağı vardı, hemde kalındı. İçimden o siki bana derhal geçirmesini istiyordum. O ise taksiyle durduğumuz bu yerden huzursuz olmuş, hemen gitmek istiyordu. Ama öyleki bir ağzıma aldım ki onun sikini, zevkten inlemeye başladı.

Ben sikilmek istiyordum. Kesin ona vermeliydim. Pantolonumu ve külodumu indirdim, “Götüm de çok güzeldir, sik hadi beni!” dedim. “Domal da bir bakiim!” dedi. Domaldım. “Biraz daha!” dedi. Çok heyecanlıydım, yarrağını eliyle götümün deliğine hizaladı ve bastırdı. Ben anında feryat attım, “Çıkar menfaat, çok acıyor, yapamicam!” dedim, ama aslına bakarsak sikilmeyi çok istiyordum. “Kes sesini!” dedi, tabi yarrağı kalkmıştı birkere. Beni itti, ben arka koltuklara doğru yüzüstü düştüm. Bacaklarımı ayırıp yarrağını götüme birden hızla geçirdi. Canım çok acımıştı, titriyordum, içimde de bir acı vardı, yarrağını götüme sokarken taa karnım ağrıyordu, oldukca süratli ve şiddetli sokuyordu. “Yavaş!” diye seslendim, dinlemedi. Götümü sikmeye devam ederken, “Aahhh, ohhhhh!” diye inliyordu.

O anda kendimi kastığımı ayrım ettim. Kendimi birazcık huzurlu bıraktım, o da daha huzurlu girmeye başladı. Götümün acsıcaklık biraz azalır gibi oldu fakat yinede oldukça şiddetli düdüklüyordu. Arkamda bir ileri bir geri devamlı gidip geliyordu. Onun inleme sesi beni de tahrik etmişti, tenlerimiz birbirine çarpıyor ve ses çıkıyordu. Bir eliyle saçımı tutuyor, diğeriyle göğüslerimi okşuyordu. Birden üzerime iyice abandı, beni boynumdan ısırdı ve daha da hızlandı. Sanki bütün bedenini geçiriyordu bana. Az sonrasında kesik kesik inleyerek, hırlayarak götümün içerisine boşaldı.

Başım dönmüştü, acıyı, zevki ve heyecanı birarada yaşamaıştım. Kalçama bir şaplak atıp, “Geçmiş olsun!” dedi. Bense ona bakıyordum ve ilk erkeğim bulunduğunu söylemek istiyordum. Sonra üzerine çeki düzen verdi ve bir sigara yaktı. “Hadi hazırlan, seni evine bırakayım!” dedi. Ben evet anlamında başımı salladım ve toparlandım. Yolda sigarası bitince elini yüzüne kapattı ve “Naptım ben ya?” diye kendi kendine konuşmaya başladı, “Daha önce hiç yapmamıştım, niye ya, niye yaptım?” dedi. Ben de, “Beni beğenmedin mi, iyi değilmiydim?” deyince, “Senden hoşlandım. Fakat sorun bu: Benim bir nişanlım var, yakında evlenicez. Bunu iyi mi yapabildim anlamadım?” dedi.

Ben de, “Boşver, birdaha birbirimizi görmeyiz, birbirimizi unuturuz olur biter!” dedim. O ise, “Ben seni hiçbir vakit unutamam, senle konuşurken bile yarağım kalkıyor, seni sikmek güzelmiş, sen benim için ilk oldun, bir tek bunu bil!” dedi. Ben de cevabı verdim, “Sen de beni siken ilk kişisin!” dedim. Şaşırdı. “Seni ben mi bozdum?” dedi. “Evet kocacığım, götümün bekaretini sen bozdun!” dedim. Birbirimizin telefonlarını aldık sonrasında aramak için ve beni evime bıraktı.

Şimdi Taksimde bir yerde buluşuyoruz zaman zaman ve saatlerce sikişiyoruz. Ona çılgın şeklinde aşığım, ama O yakında evlenecek. Acaba evlenince beni bırakır mı?