Slm arkadaşlar. Bu satırları yazarken hepinizden yardım bekliyorum. 19 yaşlarında Ankarada yaşayan bir öğrenciyim. Adım Aşkın. Tabi ki ibneyim, daha yani yeni ibne oldum. Oldum olası kızlardan hiç hoşlanmam, hep sik yemenin iyi mi olduğunu, sperm tadını merak ederek, bir erkeğin götümü arkadan nasıl acıta acıta sikeceğinin hayalini kurarak, geçen haftaya kadar yaşadım. Cesaretim olmadığı için hep fantazilerimi süsleyen vurdurmak hissi, tanım edilmez bir istek uyandırmış, artık dygularıma hakim olması imkansız bir hale gelmiştim.

Üniversitedeki dostlarım, “Oğlum ibnemisin? Hiç kız arkadaşın yok, bizle porno izlerken hanım amı yerine erkek yarağına bakıyorsun, var ise bir konum haberimiz olsun!” deyip hep ağzımı yoklamışlardır. Hatta, “Bak hepimiz bir yerlerden geldik, gurbetteyiz. Bazılarımızın kız arkadaşı var, bazılarımızın yok. Gel yarraklarımızı boşa patlatma, ver götünü, sen de rahatla, biz de rahatlayalım ve bir kız bulana kadar sikecek ibnemiz olsun!” ısrarlarına daha fazla dayanamadım. “Tamam! Madem götçü arkadaşlarınız var, tanıştırın! Ama bir şartla, ben götümden bakireyim, beni bir şahıs siksin, öyle gruba sokmayın. Ne saksoyu biliyorum, ne de götten vermeyi. Biraz tecrübe kazanana kadar vakit tanıyın ki, size iyi sikilebileyim! Tabiki, iyi sikici bulun, götümün ilk sahibi olacak, ilk kez spermlerini yutturacak, unutulmaz olmasını isterim!” dedim.

Kabul ettiler. Ertesi gün bekar evine ilk kez bir sike meze olmaya gidiyordum. Nasıl heyecanlaydım. Tüm hazırlıklarımı yapmıştım. Kapıyı dostum açtı. İçerde, Ankaranın değişik Üniversitelerinde okuduklarını öğrendiğim dört kişi daha vardı. Şok olmuştum, hepsi çatır çatır kız siken tiplere benziyordu. Organizasyonu yapan dost bana, “Aşkın bütün şartlarını kabul ettik, senin durumunu anlatınca gördüğün şeklinde bütün popüler erkekler bile heyecanlandı. Şimdi aramızda kura çekeceğiz ve biri senin ilk erkeğin olacak. Ama gözlerini bağlaycağız, şu sebeple kimse deşifre olmak istemiyor. Ya kabul et, yahut git yaraksız kal!” dedi. Bu kadar kız siken adamların beni arzulamasına inanamamış, iştahım, heyecanım daha da kabarmıştı. “Tamam!” dedim. Gözümü sıkıca bağlayıp, beni çırıl çıplak soydular ve karanlık bir odaya soktular. “10 dakika sonra sikicin gelecek, loş kırmızı ışığı yakacak ve senle asla konuşmadan sikecek seni!” dediler.

Gözlerim tamamen bağlı 10 dakikanın geçmesini bekledim. Bu 10 dakika bana 10 saat gibi geldi. Derken kapı açıldı. Heyecanım doruktaydı. Şanslı sikicim gelmişti. Beni diz çöktürdü. Sanırım kendisi de sandelyeye oturdu. Ellerimi pantolonuna götürdü, ne yapmam gerektiğini anlamıştım. Hemen fermuarını açıp, taş benzer biçimde sikini ağzıma sokmaya çalıştım. Yarağı oldukca büyüktü, hele kafası kocamandı. Yalamaya doymuyordum. 5 dakika sonra ilk spermlerini kana kana yuttum. Zevkten kudurmuş gibiydim, kalkıp sikicimin asla inmeyen koca sikine oturmak istedim. Ama o beni domaltıp, daracık bakire deliğime abandı. Sikicim beni devasa yarağıyla, bağırta bağırta 15 dakika siktikten sonra, paramparça olan göt deliğim de, sikicimin tüm tazzikiyle fışkıran spermleriyle buluşmuştu. Spermler götümün kanayan sızlayan deliğine adeta merhem etkisi yapmıştı. Yarağını götümden çıkardıktan sonra sikicime yalvarıyordum, “Ne olur kimsin söyle, ilk sikicimsin, izin ver göreyim, laf veriyorum, senelerce cinsellik kölen olurum!” diye. Ama hiç dinlemedi bile, derhal yarağını ağzıma sokup susturdu.

O gün ağzım, midem, göt deliğim sperm banyosu yaptı. Beşinci postanın sonunda, beni kullanılmış ve atılacak bir eşya gibi, orda bırakıp çıktı gitti. Bir haftadır organizasyonu meydana getiren arkadaşıma yalvarıyorum, “Kim sikti beni? Söyle!” diye. Pis kirli gülüp, söylemiyor. Oysa geceleri götümde yanan ateşle uyanıyorum, o yarağı tekrar yalayıp yutmak, götümden asla çıkarmamak isterim! Beni siken kim? Lütfen Ankaranın Üniversitelerinde okuyan arkadaşlar, beni kimin siktiğini biliyorsanız, açıklayın beni bulsun ve tekrar siksin!