Merhabalar; ben Mert, 24 yaşındayım ve yurtdışında (ABD’de) oturuyorum. Biseksüelim. İlk gay ilişkimi birkaç sene evel, oldukca yakın bir arkadaşımla Oral Seks yaparak yaşadım. O günden sonra gizli gizli hep Anal Seksi merak ettim, fakat cesaret edemedim. Yurtdışında ailemden ve tanıdıklardan uzak olduğumdan dolayı bir yolunu bulup kendimi siktirmeyi kafaya taktım. Gay olduğumu kimse bilmediği için erkeklerle sık sık sikiş muhabbetine giriyordum. Bir gün bir arkadaş bir masaj salonundan bahsetti; dediğine nazaran masaj icra eden bayanlar masajdan sonra belli bir ücrete sex yapıyorlardı. Ben de şakayla komplike, “Erkek masörler ne yapıyor?” diye sordum ve kahkahayla komplike bir yanıt aldım; erkek masörler bulunduğunu ve bazı zengin kadınların gelip onlardan masaj istediklerini öğrendim.

Bunu öğrendikten 2 gün sonra hemen masaj salonunu aradım. Bana web sitelerinde masörlerin ve masözlerin profillerinin bulunduğunu ve ordan bir tane beğenip geri aramamı rica ettiler. İnternet sitelerinde harbiden çok yakışıklı ve kaslı erkekler vardı. Jeff isminde, geniş omuzlu, bronz tende, sarı saçlı bir çocuk beğendim. Geri aradığımda yazman önce bana hangi kızı istediğimi sordu, ben de bir erkek istediğimi söyleyince, hiç şaşırmadan bana Jeff ile bir buluşma ayarladı. Salona gitmeden ilkin kıllarımı kestim ve götümü sikilmeye hazırladım (Enema yaptım). Masaj salonu oldukça şık bir yerdi ve bekleme odasındaki hepimiz fazlaca seviyeliydi. Sıram vardığında beni oldukca ferahlatıcı bir odaya aldılar. Her taraf paravanlarla kaplıydı ve bir sikiş niteliğinde dışarıya ses gidebilirmiş şeklinde gözüküyordu.

Odaya girdikten sonrasında bana soyunmamı ve şayet istemiyorsam iç çamaşırımı çıkarmak zorunda olmadığımı söylediler. O sırada utanarak, “Peki!” dediğimi gören yazman, beni rahatlatmak için, “Biz iç çamaşırınızı çıkarmanızı öneriyoruz, bizim masörlerimiz hiç sizi rahatsız hissettirmezler!” dedi. Bunun üstüne tamamen soyunup yüzü koyun uzandım. Bir-iki dakika sonra Jeff geldi. Hafifçe kafamı kaldırdım. 1.80 boylarında, 25-26 yaşında ve inanılmaz kaslı bir tanesiydi. O kadar erkeksi bir vucudu vardı ki, kendimi tamamen bir kız şeklinde hissettim. Oysa ki gay olmama rağmen feminen tavırları ve kızca davranışları ve hisleri asla sevmem. Ama bu adam sanki dünyanın en erkeksi insanıydı. Çok kibar bir şekilde selamlaştı ve popoma havlu örttü. “Nasılsın, iyi misin?” şeklinde laflarken bir taraftan hazırlanıyordu. Ben de kara kara nasıl beni sikmesini isteyeceğim diye soracağımı düşünüyordum.

“Yağ istiyor musun?” diye sorunca, asla düşünmeden, “Evet!” dedim. Üzerime yağ dökerek az az masaja başladı. Masaj yaparken bir taraftan bana havadan sudan sorular soruyor, sıcak davranıyordu. Fakat ben yarım yarım ve saçma cevaplar veriyordum. Daha önce de hoşlandığım erkekler olmuştu, ama ilk kere bir adamın beni sikmesini bu kadar hırslı istiyordum. Bu erkeğin yanında kendimi daha azca erkek hissediyordum; sanki bu adam gerçek adam ve reel sikici ve geri kalan adamların çoğunluğu ancak taklitçi şeklinde geliyordu. Popoma pek dokunmadan bir süre masaj yaptıktan sonrasında, benim masaj için gelmediğimi anlamış olacak ki, “Yanlış algılama ama, çok hoş bir vücudun var, epey bir kız götürüyorsundur!” dedi. Ben de yarım ağız, “Yok o kadar değil…” dedim. Bu lafımdan sonrasında biraz ağzımı aramaya başladı. “Kız arkadaşın var mı? Yatakta nelerden hoşlanırsın?” şeklinde sorular sormaya başladı. Sonra kendisinin Biseksüel olduğunu ve sevişmede her şeye aleni olduğunu anlattı.

“Ben de aslen açığım fakat birazcık cesaretsizim!” dedim. Bunu dedikten sonra, “Bir zaman havlunu atıp masaj yapacağım, rahatsız olursan söyle!” dedi. Popoma yağ döküp yavaşça ovalamaya başladı. Parmaklarını deliğime yaklaştırıp aniden yukarı çekiyordu ve bunu oldukca seri yapıyordu. Arada bir taşaklarıma değiyordu ve her hareketinde ben çıldırır benzer biçimde oluyordum. Hoşuma gidip gitmediğini sordu. Yine biraz çekinerek, hoşuma gittiğini, devam etmesini söyledim. “Parmaklarla genel hatlarıyla aran nasıldır?” dedi. Ne demek istediğini anlamadığımı söyleyince, baş parmağıyla deliğime dokundu. Hiçbir şey demedim, birazcık daha devam etti. “Bu daha çok hoşuna gidecek!” deyip, deliğimin tam üzerine biraz daha yağ döktü ve parmaklamaya başladı. Derin ve süratli bir soluk çektim. “Hiç bir erkekle birlikte olmayı düşündün mü?” diye sordu. “Evet!” dedim. Kendi deneyimlerinden, çok zevk aldığını ve genelde aktif olduğunu, ama pasif olmaktan da zevk aldığını söyledi. Ben eğer bir erkekle olmayı düşünseydim hangi pozisyonu tercih edeceğimi sordu. Biraz mesafeli oynuyordu; bir şekilde ben sikiş istemezsem kendisinden şikayetçi olabileceğimi düşünüyor olmalıydı.

Bu saatten sonrasında çekinmenin anlamı olmadığını farkettim ve “Başka biri sorsa düşüneceğim bir soru bu, ama şayet beraber olacağım erkek sen olursan, beni götümü yırtana kadar sikmen lazım!” dedim. Beni evvel sadece masaj için geldiğimi sandığını, sonrasında çekingenliğimi farkedip biraz benimle oynamaya başladığını söyledi. Ona, “Seni ilk gördüğümde kendimi bir kız benzer biçimde hissettim!” dedim. Güldü, “O zaman sana bir kız benzer biçimde mi davranmalıyım?” diye sordu. “Bana kızmışım gibi davranmana gerek yok, ama biraz maçoluğunu göster!” dedim. “Başlayalım o zaman!” deyip, bir dolaba yöneldi. Değişik bir dildo çıkarıp, “Seni birazcık genişletmek lazım!” dedi. Hemen yatağın üzerinde 4 ayak pozisyonuna geçtim. Önce güldü, sonrasında belimi birazcık indirdi ve götümü iyice ortaya çıkardı. Bacaklarımı iyice açtırıp, hafifçe hafif parmaklamaya başladı. Kafamı yatağa yasladı ve bıraktı. Parmaklamayı da kesti. Bluzünü çıkardı. Yavaş yavaş pantolonunun düğmelerini açtı. Pantolonunu indirmeden, tam dikleşmemiş yarrağını yatağa şaplattı ve “Bunu tam dikleştirmeyi dene!” diyerek, götümü tekrar parmaklamaya başladı.

Çok garip bir pozisyondaydım, fazla hareket edemiyordum. Yarrak suratımdaydı ve az az kalkıyordu. Yalamaya başladım. Yaladıkça büyüdü ve bir canavar oldu. Bulunduğum pozisyonda iyi göremediğimi düşündüm ve kalktım. Gerçekten dev gibi bir yarraktı. Dediğine gore ortalama 20 cm idi ve epey kalındı. “Biraz ben de seninkini emeyim!” dedi. “Hayır, sen pantolonunu indir ben emeceğim!” dedim. Yere indim ve eğilip emmeye başlıyordum ki, elime dildoyu verdi ve yavaş yavaş üstüne oturmamı söyledi. Üstü yağlanmıştı. Oturdum ve ucuna kadar içine aldım. Deliğimin genişlemesi için, ben emerken içimde kalmasını söylemiş oldu. Garip bir histi; fakat o canavar yarrağı ağzıma almaya calışırken asla hissetmedim bile. Dişlerimi yarrağına değdirmemek için ağzımı sonuna kadar açtım, ona rağmen arada bir değiyordu. Yalamaya geçinmek istiyordum fakat ilk boşalmasını götümde hissetmek istiyordum; o yüzden yarrağı bırakıp Koç taşağı şeklinde iri ve hafifçe kıllı taşaklarını yalamaya başladım. Sonra az az götüne geçtim…

Jeff ayrıca inliyor ve arada saçımı okşuyordu. “Yarrak için yanıp tutuşuyor olman lazım!” diyerek, beni bir kız gibi kollarımın altından tutup masaj yatağına sırtüstü yatırdı. Yarrağına birazcık yağ sürdü ve götümden dildoyu çıkardı. Bacalarımı kaldırdı ama sokmadı. Onun yerine beni birazcık göğsümden öpmeye başladı. Beni öperken yarrağı göt yanaklarıma değiyor ve beni çıldırtıyordu. Bacaklarımı bana tutturdu ve canavarını doğrultup deliğime dayandırdı. Bacaklarımı geri aldı ve “Sana reel adam iyi mi olurmuş gösterecem şimdi!” dedi. Bir kerede köküne kadar girdi. Acımadı, ama ona rağmen bir kız benzer biçimde inleyerek feryat attım. Önceleri sakin sakin girip çıkıyordu. Zevkten çatlayacak gibiydim, “Sik beni, daha sert sik!” diyordum istemeden. Bu adamın önünde tüm erkekliğimi yitirmiştim; sanki bana sikmeyi öğretiyordu beni sikerek.

Hızlanmaya başladı. Benim inlemelerin, götümden şap şap diye çıkan seslerle karışıyordu. Birinin duyup duymayacağını sormuş oldum. Çalışanlardan başka kimsenin duyamayacağını söyledi. Bu bana daha fazlaca cesaret verdi ve sanki çalışanlar duysun diye, “İnanılmaz sikiyorsun!” diye bağırıp, daha sesli inlemeye başladım. O da, “Liseli bir Orospu benzer biçimde al içine!” diye bağırıyordu. İyice hızlanmıştı ve ben artık nefesimi kontrol edemez haldeydim. Tam da dediği benzer biçimde Liseli Orospu kızlar gibi yiyordum yarrağını. Benim sikim küçülmüştü ve her sokuşunda göbeğime şaplıyordu. O sırada beni omzumun üstüne çevirip sikmeye devam etti. Bir vakit böyle siktikten sonra sırtüstü çevirip birkaç kere daha gidip geldi. 3-4 kere oldukca sert girerek içime bir sel gibi boşaldı.

Biraz içimde beklettikten sonrasında çıkardı, “Ağzına al taş gibi olsun, bir de seni domaltarak sikeyim!” dedi. Başta götümden çıkan siki ağzıma almak değişik geldi, ama nedense bu ERKEK’in isteğine diyecek lafım yoktu. Yere inip ağzıma almaya başladım. Götümden dölü akıyordu halen. Severek ağzıma alıyordum. Götüm dağılmış şeklinde hissediyordum ve bundan gurur duyuyordum. Acı yoktu fakat bir ağırlık vardı götümde. Her götün rahat kolay kaldıramayacağı bir yarrak tarafınca deliler gibi sikilmiş olmaktan gurur duyuyordum. Siki beni şaşırtacak halde ilk hali şeklinde sepsert oldu. Kalktım ve tersimi döndüm. Ellerimi yatağa dayadım ve götümü iyice dışarı çıkarttım. Bacaklarımı açtım. Sikini dayadı ve kalçalarımı bir kızın kalçasını kavrar benzer biçimde kavradı koca elleriyle. “Sikiş bu şekilde yapılır!” dedi gülerek ve bana ayaklarımı havalandıracak halde kalçalarımdan çekerek girdi…

Deliğimi eskimiş şeklinde hissediyordum, bir arabanın kilometre yapması benzer biçimde benim deliğim de yüzbinlerce kilometre yapmış gibiydi. Gurur duyuyordum bununla. Hiç acımadan sikiyordu beni. Ben artık inlemelerime hakim olamıyordum. Buzlu camdan kapının önünde bekleyen bir iki şahıs konuşuyormuş benzer biçimde görüyordum zaman zaman ve kendimi tutmaya çalışıyordum. Ama tutamıyordum. Çığlık çığlığaydım ve çok sert sikiliyordum. Bu sefer pozisyonda daha da huzurlu olmalıydı ki, daha sert ve süratli gidip gelebiliyordu. Üzerime eğilip kollarını göbeğime sımsıkı sardı. Köpek benzer biçimde sikmeye başladı ve oldukca sert girip çıkıyordu. Ben artık dayanamıyordum ve azar azar sol eliyle benim sikimi kavradı. Kavramaysıyla birlikte ikimizde aynı anda boşaldık. Öyle bir boşaldı ki, içime ve dışıma ve bölgelere akıttı. Yanağıma bir öpücük kondurarak, kulağıma, “Sabaha kadar devam edebilirim!” dedi. Bir zaman o halde durduk…

Sikinin içimde yumuşadığını hissettim. Sonra çıkardı ve odanın bir köşesindeki duşa soktu beni. Gerçekten yürüyemiyordum. İki elimle deliğimi rahatlatarak ve adımlarımı yanlara doğru açarak duşa vardım. Beni hafif yıkamaya başladı. Bir yandan ne kadar iyi bir götüm olduğunu söylüyordu kurnaz yaramaz bir ağızla. İyice temizlenip kurulandıktan sonrasında biz de üstümüzü giyindik. Yürüyemeyişimi belli etmemeye çalışıyordum. Bana öncesinden odayı gösteren hemşirenin yanına gittik. Yüzünde bir gülümseme vardı ve ben de talep eder istemez güldüm. Fena halde sikildiğim her yerimden okunuyordu. Jeff Hemşireye, “Sadece masaj parası alın lütfen!” dedi ve benimle vedalaştı. Hemşire bana, “Gay olduğunuzu düşümemiştim!” dedi. İlk Anal ilişkim olduğunu ve Biseksüel olduğumu söyledim. Hemşire Jeff’in kendisiyle de bir kez seks yaptığını ve oldukca iyi bulunduğunu anlattı. Zar zor yayan ayrıldım ordan, fakat Jeff ile ilişkim devam etti.