16 yaşındaydım. İskitlerde çıraklık yapıyordum. Eve gidecektim, saat basit geç olmuştu. Gece saat 22:00 civarı yalnız başıma Kurtuluş parkında karanlıkta ilerliyorum. Bu arada şuradan biri çıksa da (Seni sikebilirmiyim?) dese diye düşünüyorum. Çünkü oldukça meraklıyım bir yarrak görmeye. Eskiden arkadaşlarla konuşurduk aramızda, işte ibne, götveren falan diye, ondandır merakım. Ben bunları düşünürken 40-45 yaşlarında bir amca beni takip etmiş, sonradan farkettim. Yanıma sokuldu, “Naber yiğenim?” dedi. O sıralar babam da Almanyada, evde annem ve kardeşlerim birlikte kalıyorduk, doğrusu serbestim. Ben de amcaya tatlı bir sesle, “İyilik amca, eve gidiyorum.” dedim. “Yalnız korkmuyormusun yiğenim?” diyerek söze daldı. “Yoo, ben korkmam.” dedim. “İyi o biçimde, gel oturalım da biraz konuşalım!” dedi. Çimlerin üstüne oturduk başladık sohbete.

“Bayağı cesursun oğlum, gece vakti, böyle tenha bir parkta!” falan diyordu. Ama ayrıca beni de deniyordu, zaman zaman elini yarağına götürüp okşuyor, karanlıkta görmem diye. Biraz sohbetten sonra bir elinide benim dizime koydu, bacağımı okşamaya başladı. Ben de elimi onun pantolonundan okşayarak yarağına kadar götürdüm. Fermuarını açtı ve “Hadi okşa bakalım!” dedi. Çıkarttım amcanın o kalın sikini ve sıradan bir okşadım, yarrağının kafası ıslanana kadar. “Ağzına alırmısın?” dedi. Benim arayıpta bulamıyacağım bir fırsat, derhal önüne eğildim ve yarrağını yalamaya başladım. Ağzıma ilk kez bir yarrak alıyordum, yarrak yalamak çok tatlıymış. Ömrüm süresince unutamayacağım bir an bu. Amcanın yarrağını emerken, biryandan da, keşke beni birde sikse diye kafamdan geçiriyordum.

10-15 dakika kadar bu şekilde devam ettikten sonrasında, yaşlı amca azar azar götümü okşamaya başladı. Götümü sikeceğinden emindim artık. Acaba bu kalın ve uzun yarrak götüme nasıl girecek diye düşünüyordum. Nede olsa götümden ilk kere sikileceğim. Derken kemerimi çözdü ve pantolonumu sıyırarak götümü yalamaya başladı. Ben zevkten çıldırıyorum ve bir an ilkin siktirmek için sabırsızlanıyorum. “Yat bakalım yüzükoyun!” dedi. Hem siktirmek istiyordum, hemde bir yandanda korkuyorum, ya götüme birşey olursa eve nasıl izah edeceğim diye. Dediği benzer biçimde çimenlere uzandım. Yaşlı amca da benim üzerime uzandı. Yarrağı sap gibi olmuştu, az az götüme sürtmeye başladı. Çok heyecanlıydım. Yarağını götüme sürttükçe ben zevkten inliyordum. Artık o kalınca yarrağı götüme almak istiyordum, “Amca sok artık!” diye inliyordum. Birden yüklendi ve geçirdi götüme devasa yarrağını. Benden bir acı bir çığlık geldi ama durmasını da istemiyordum. Amcanın da zaten durmaya niyeti yoktu, köküne kadar geçirdi ve götümü sikmeye başladı.

Bu arada amca beni sikerken, bizi çaktırmadan dikizleyen biri daha varmış haberimiz yok. 10 dakika götümü siktikten sonra amcanın işi sona erdi, götümün içine boşaldı. Hemen üzerimden kalktı, pantolonunu düzeltti ve elimede bir 5 lira para verdi gitti. Ben sikilmenin sarhoşluğu ile yerimden kalkamadım bir süre. Korkumdan götüm kanıyor mu diye kontrol ediyordum. Bizi dikizliyen adam çalılıklardan çıktı geldi yanıma. Ben daha donumu bile çekmemiştim. Merhaba falan demeden ürkek bir sesle, “Bana da verecen mi?” dedi. İlk sikilmemden çok zevk aldığımdan ötürü hiç itiraz etmedim, “Vereyim abi.” dedim. 22-23 yaşlarındaydı yakışıklı bir delikanlıydı. O abi busefer beni domaltarak sikti. Yani hayatımın ilk sikilmesi verimli gelmişti, aynı günde 2. Sikilişimde çok fakat çook tatlıydı.

Ogünden sonra 45 yaşıma kadar götümü siktirmeye devam ettim. Epey bir zamandan beri, 8-9 senedir sikilmedim. Yaşımdan çekinerek, kimselere, “Beni sikermisiniz?” diye soramıyorum yada sikilecekmiş şeklinde birilerine yanaşamıyorum, utanıyorum. Sikilmek isterim, götüm yine yarak istiyor, götümü vurdurmak için yanıyorum ama meydana getirecek bir şeyim yok. Gerçek yaşanmış hayatım bu. Şu anda 54 yaşındayım. 1.78 boyunda, 80 kiloda, götü güzel sarışın biriyim, çok iyi yarak yalarım, ağzımla boşaltırım. Beni sikmek isteyenleri beklerim. Ankaradan yazımı okuyanlar olur ise, beni akşamları Kurtuluş parkında bulabilirler.