Merhabalar, ben Dilek. cinsellik hikaye Sitesinin müdavimi bir kadın olarak, ben de ilk sevgilim, azgın bir hayvan olan Fatihle yaşadığım ilişkimi bahsetmek istedim. Lise yıllarından beri oldukca Karizmatik bulduğum bir arkadaşımdı Fatih. Özellikle Bedeneğitimi derslerinde eşofman giydiğinde hep gözüm onun üzerindeydi, koşarken gözlerim hep çatırdayan iri Penisindeydi. Adım gibi biliyordum, bütün kızlar da benim gibi düşünüyor, hepimiz, “Fatihe bak!” diyordu.

O sıralar okulda sınıflar arası Halı Saha Turnuvası başlamıştı. İlk gün Fen Sınıfı Takımının Maçı vardı ve benim kesinlikle Maça kaçmam lazımdı. Öğlen paydosunda Teyzemin kızıyla buluşup okulu astım ve maçı izlemeye kaçtım. Gittim ki ne göreyim, aslına bakarsanız tüm derslik kaçmış Maçı izlemeye. Çok güzel oynuyordu harbiden büyük aşkım. Devre içinde göz göze geldik, bana, “Hoşgeldin!” dedi. Terli vücudu acayip etkiliyordu beni, orada dudaklarına yapışasım geliyordu. Ama kendi kendime ‘Gelin Güvey olma Dilek!’ diyordum, baksana her insanın gözü onun üstünde. O sırada gözüm soyunma odasına takıldı. O da oradaydı, üzerini çıkarmış terini siliyordu. Keşke ben silseydim terini, indirip şortunu ağzıma alsaydım o iri yarağını diye düşlüyordum. Beni gördüğünü hissettim bir an gülümsedi bana. Çok utanmıştım, azgın Orospular benzer biçimde hissettim kendimi o an. İzledik Maçı Teyzemin kızıyla. İyi ki kaçmışız Maçı izlemek için derken, Fatih duşunu almış çıkmıştı bile. Yanımıza geldi. Okul çıkışına daha oldukca vardı ve birşeyler yapmış olup başbaşa kalmam lazımdı. Çok anlayışlıdır Teyzemin kızı, “Ben eve döneceğim, sen de artık açıl, evladı kaptıracaksın!” dedi. Takmıştım kafaya, bıkmıştım onu düşünüp geceleri kendimi doyum etmekten.

Merkezde birazcık yürüdük. Şehir içinde oturuyordu biliyordum. Çok karnının acıktığını, annesinin evde bir fırın dolusu Börek yaptığını söyledi. Gitmeyecektim, ama ısrar edince kabul ettim. Utandım aslına bakarsak evde biri vardır diye. Ama nerden bilebilirdim, o da beni sikmeyi kafasına takmış, eve atmaya çalışıyormuş. Evde kimse olmadığını öğrendiğimde rahatlamıştım. En azından öpüşürüm diye düşünüp hayal kuruyordum. Ama bana dese ki, ‘Gel benim ol!’, kucağına atlayacak kadar da azmıştım.

Eve çıktık. Üzerini değiştireceğini söyledi. “Peki.” dedim. Bu arada ben de Börek hazırlayacaktım ve ona aşkımı anlatacaktım sözde. Salondaki aynadan, Fatihin girdiği kapı hafif aralıktı, gözüm takıldı birden. Baktım Penisini çıkarmış ovuşturuyordu. Aman Tanrım! O nasıl bir şeydi o şekilde? Babamınkini görmüştüm bir keresinde duştan çıktığında. Fatihin Penisi o kadar kalındı ki, Babamınki yanında küçücük kalıyordu. Bir an aynadan göz göze geldik. Acaba beni görmüşmüydü diye düşünecek zaman kalmamıştı bile, gelip arkadan belime dolandı ve boynumu öpmeye başladı. Kendimi tutmak istiyordum, “Yapma!” dedim. Ama sımsıkı sarmıştı iri kollarıyla beni. Sırtımı öpmeye başlamıştı. İnanamıyordum, hayalini kurduğum adam benim bacakaramı sıvazlıyordu. Hemen dönerek sarıldım, o iri dudaklarına yapıştım ve sikini avuçladım. Portakal kadar Taşşakları vardı. Penisi o kadar kalındı ki, avuçlayamıyordum. Ağzıma aldım ve mantar şeklinde olan kafasını ısırıp yalıyordum. Böğürüyordu ayılar gibi. Acaip kıllı göğsü vardı. Omuzları bile kıllıydı. Bu ne kadar cazibeli bir vücuttu bu şekilde! (Bizim aile sarışın ağırlıklıdır).

Salona beni kucaklayıp götürdü. Hiç birşey düşünemiyordum artık. Ne olacaksa olsun artık diyordum içimden. Kendimi kaybetmiştim zevkten. Beni soydu. Kendi de bir çırpıda soyundu. Eteğimi, külotlu çorabımı ve gömleğimi çıkarması 5 saniye bile sürmedi. Ve am deliğime yumuldu. Vücudum tiril tiril titriyordu. Ağzımdan tek bir cümle çıktı: “Seni oldukça arzuluyorum aşkım!” dedim. O da, “Ben de seni deliler gibi istiyorum, her gece seni düşünüp masturbasyon yapıyorum!” dedi. Artık Penisi içime girmek üzereydi. “Kızlığım!” demeye kalmadan, gözlerimde şimşekler çaktı! Tarif edilemez bir acıyla bağırdım! Kalın siki içimdeydi. Bir hamlede sokamamış, üstüste zorlamıştı ve sonucunda içime girmişti. “Anneciğim! Anneciğim!” diye bağırıyordum, fakat dinlediği yoktu, böğüre böğüre içimde gidip geliyordu. 3-5 dakika sonrasında garip bir şekilde hızlandı. Boşalıyordu anlamıştım, am deliğimden dölleri dolup taşmıştı. Acıdan yerimden kalkamıyordum. Biraz bekledi, sonra gidip sikini yıkadı geldi ve ağzıma verdi. Sikini, Taşşaklarını yalatıyordu busefer. Ağzıma boşaldı. Artık bayılacak gibiydim acıdan. Ancak 1 saatte ayağa kalkabildim ve giyinip yola çıkabildim. O gün ilk kere sikilirken oldukça acı çektim, ama sonraları alıştım o bilek benzer biçimde şeye.

Bir sene süresince beni evire çevire, çimende, tarlada, evde, inşaatta, her yerde, deliler gibi amcığımı götümü sikti. Aradan yıllar geçti, onun siktiği benzer biçimde daha kimse sikemedi beni. Şimdi Öğretmen olduk biz de. Evlenmiş, duydum, ikiz çocukları olmuş. Bugüne kadar onun Penisi şeklinde kalınca Penis asla görmedim. Kızlar aman diyelim, en büyüğünü bulduğunuzda bırakmayın. Götüm kaşındığında artık kimse kaşıntımı geçiremiyor, Salatalık bile yarar etmez oldu. Aaaahh koca sikli Fatih ahhh, nasıl beni bu şekilde minik Penislere muhtaç ettin…