Slm, ben Stuttgarttan Mehmet. Bir Restorantta çalışıyordum ve buraya gelip giden esmer, uzun boylu, balik etli bir kadın vardı. Dikkat çekmek için elinden geleni yapıyordu. Ben de Ondan hoşlanmıştım ve araya başka bir bayanı koyarak kendisiyle tanıştım. Meğer O’da Türk’müş, bu dahada hoşuma gitmişti. Telefon numarasını bir arkadaşından almıştım, bazen SMS’lerle, zaman zaman de telde görüşüyorduk. O’da bana karşı boş değilmiş, bunu anlar anlamaz onu birşeyler içmeye davet ettim. “Başka bir Restorantta olur…” dedi.

Bir başka Restorantta buluştuk. Tanışma faslı, söyleşi falan derken elimi tuttu. Anlattıkları ile hareketleri çelişkili idi. Temiz bir aile kızı olduğundan söz etti, sıcak bir yuva kurmaktan söz etti, ama ilk görmüş olduğu erkeğin da elini tuttu. Bu konum hoşuma gitmemişti. Neyse kalktık. O otomobiliyle gelmişti, ‘beni eve bırakacağını’ söylemiş oldu, “Olur.” dedim. Tam benim evin önüne ulaşınca, eve davet ettim, gelmedi. İlk seferde elimi tutan iyi mi olurda eve gelmedi diye şaşırdım, birazda bozuldum yani. Birkaç gün telden ve SMS’lerle görüştük. Sonra onu çalıştığım Restoranta davet ettim, kabul etti, ‘Akşama geleceğini’ söylemiş oldu. Akşam oldu ve laf verdiği şeklinde geldi. Dudaklar kıpkırmızı boyanmış, kirpikler uzatılmış, fileli çorap giyilmiş, oldukca şuh olmustu. “Ne ikram edeyim?” dedim, “Kırmızı Şarap alırım.” dedi. Onunla beraber bir kadeh te ben içtim. Biraz sohbet ettikten sonra işyerimden çıktık. Yine, “Seni evine bırakayım.” dedi, “Olur.” dedim.

Tam evime yaklaşmışken, “Eve çıkalım, orda sohbetimize devam ederiz…” dedim. Bu sefer, “Olur…” dedi. Yani ilk seferde elimi tutan ikinci seferde neden yarrağımı tutmasın diye düşündüm. İçeri girdik, ceketlerimizi çıkardık, onu koltuğa oturttum, ben de yanına oturdum. Yine elimi tuttu. Ben de fırsat bu fırsat diyerek dudaklarına yapıştım. O’da vantuz şeklinde yapıştı dudaklarıma. Derken elini önüme attı, fermuarımı açtı ve yarrağımı eline alıp oynamaya başladı. Bana da, “Elini tişörtümden içeri sok!” dedi. Ben de öyleki yaptım. Memelerini elimle kavradığım şeklinde okşamaya, sıkmaya başladım. Yavru yanıyordu, çok açık ki yarrak yemek istiyordu. Kulağıma, “Yatağına götür beni!” dedi. Ayağa kalktık, tam odama götürüyordum ki, telefonu çaldı. “Açma…” dedim. Arayan numaraya baktı, “Annem, açmam lazım!” dedi ve açtı. Annesi telefonda bağırıp çağırıyordu, ‘Nerede kaldın orospu!’ diye. Telefonu kapattı, “Eve gitmem lazım!” dedi. “Gitme…” dedim, fakat gitti. Ben kaldım mı kazık benzer biçimde olmuş yarrakla bir başıma! Sinirlendim, bir posta 31 çektim ve yattım, uyudum. Sabah oldu Onun SMS’i ile uyandım. Özür diliyordu, kabul ettim.

Boş olduğum bigün ona telefon ettim, “Görüşelim mi?” diye. “Olur.” dedi. Bu arada kendi kendime ‘Onu öyleki bir sikmeliyim ki, yaşam boyu unutamasın’ diye düşünüyordum. Bir arkadaşım vardı, onda Viag.. Bulunurdu, alıp onunla sikecektim yavruyu. Arkadaşıma telefon ettim, evdeydi, gittim ilacı istedim. (20 Euroya birtane sattı bana, kazıkladı beni ibne!). Sonra yavruya telefon ettim, ‘1 saat sonrasında bana geleceğini’ söyledi. Eve gittim ilacı içtim, bir hararet bastı, vücudum ısındı, yarrağım kazık gibi oldu. Derken kapı çaldı, açtım yavru gelmişti. Dudaklarına yapıştım derhal. Nerdeyse birbirimizi parçalayacaktık. Direk döşek odasına götürdüm, üstünü parçalarcasına çıkardım, çırılçıplak yatağa uzattim. Ben de soyunup, hatunun bir bacağını omuzuma aldım ve yüklenerek bir seferde amına soktum yarrağımı. Yavru bir çığlık attı, ama ben devam ettim. Amı yanıyor benzer biçimde sımsıcacıktı. Ritmik hareketlerle, bazen yavaş, ara sıra hızlanarak sikiyordum, ki 10 dakika sonrasında yavru sarsılarak orgazm oldu, boşaldı…

Ama ilacın etkisinden halen benim yarrak kazma sapı gibiydi. Durmaya asla niyetim yoktu. Sırtüstü yatağa yattım, yavruyu üzerime aldım, yavaşça yarrağımın üzerine oturttum, alttan hızlı süratli pompalıyordum. Bu pozisyon onun fazlaca hoşuna gitmişti. “Çok güzel sikiyorsun! Sik beni aşkım! Pompala!” diyerek müthiş tahriklerde bulunuyordu. Hiç durmadan uzun bir süre yavruyu siktim, dağıttım. “Yeter! Ne olursun dur! Bittim! Mahvoldum!” diye yalvarmaya, hatta yataktan kaçmaya bile çalıştı. Ama nafile! Ona ömrünün sikişini yaşatmalıydım, her amı sulandığında benim yarrağımı hatırlamalıydı. Ve öylede oldu, bu ‘Temiz aile kızını!’ tam 2 sene süresince siktim. Sonunda bıktım ve Ondan ayrıldım. Şimdi duydum ki bir başkası ile evlenmiş. Halen SMS atıyor, ‘Kocam beni senin siktiğin benzer biçimde sikemiyor!’ diye, ‘Seninle sikişmelerimizi unutamıyorum!’ diye…