Uzun yıllar evli kalın seksin artık bir zevki kalmıyor. Seks dergileri, web, cinsellik hikayeleri derken muhtelif fantaziler keşfettim. Sevgili karımın başka bir adamın altında inleyerek sikilmesi hayali beni müthiş azdırıyordu. Yatağımız yeniden eskisi benzer biçimde canlanmıştı. Karım Ne oldu sana böyle? Diye sıkıştırınca anlattım, “Seni kalın ve uzun yarraklı bir erkeğin siktiğini hayal ediyorum…” dedim. Karım kıyameti koparttı, fakat sonrasında onunda bu tarz şeyleri konuştuğumuzda amının oldukça sulandığını ve orgazmlarını müthiş yaşadığını farkettim. Anlamıştım, karım da büyük ve kalınca yaraklı bir adam tarafından vurdurmak istiyordu…

Bu arada karım oldukça bakımlı, genç kızlara taş çıkartacak bir fiziğe haiz, kısa boylu, ama tam bir çıtır, sikmeye doyamam karımı. Karım onayı verdikten sonrasında araştırmalara başladık ve sonunda güvenilir birini bulduk. Selim 33 yaşında, atletik bir yapısı olan, 19 santimetre yarrağa haiz bıçkın bir delikanlıydı. İlk buluşmada sadece tanıştık, konuştuk, başka birşey olmadı. Karım ilkin beğenmedi, “Çirkin.” dedi, ama sonraki günlerde istemeye başladı. Arayıp haftasonu için bir buluşma daha ayarladık.

Ve o gün geldi. Bu, karımın yabancı bir erkeğe ilk sikilişi olacaktı. İstanbul haricinde bir otelde yer ayırttık. Buluşup yola beraber çıktık. Karımla Selim arkada yan yana oturdular. Selim yolda rahat durmuyordu, ama karım tedirgindi ve benden çekiniyordu. Ben kafamla olur dediğimde, iş çığrından çıktı. Selim karımın göğüslerini ve am deliğini ellemeye, mıncıklamaya başladı. Biraz sonra karım Selimin sikini dışarı çıkardı, ilk görmesinde, “Amannn bu ne?” dedi. Ben de aynadan baktığımda, Selimin yarrağı sanki at yarrağı gibiydi. İçimden (yandın kızım, sen bunu hiç alamazsın) dedim. Ama karımın bir yarak yalaması vardı inanamadım. Hepsi ağzına sığmasa bile, başı kaybolmuştu. Ben “Acele etmeyin, esasen otele geldik…” dedim. Üçümüze bir Suit oda tutmuştum, odamıza çıktık. Odaya girince, ben “Hazırlanalım ilkin, yiyecek yiyelim, birazcık içelim…” dedim. Duşlarımızı aldık, giyindik, hazırlandık, fakat aklımız hep Selim’in yarrağındaydı. Yemek ve içkilerden sonra çakır keyif olduk ve odamıza çıkmaya karar verdik. Selim’le karım sanki beni unutmuşlardı, sarmaş dolaş odaya çıktık.

Odaya girince Selim karımı bir çırpıda soydu, karımın görkemli memelerini ağzına alıp, emmeye başladı. Ben de soyundum ve onları izlemeye başladım. Karım tekrar tedirgindi, kulağına, “İsterseniz sizi ilk seferinde bir tek bırakayım.” dedim. Karım, “Çok düşüncelisin kocacığım…” dedi ve ben odadan çıktım. Ama 10 dakika sonra sessizce tekrar geldim. Selim karımı yatağa yatırmış am deliğini o şekilde bir yalıyordu ki, karım inim inim inliyordu. Daha sonra Selim yarrağını karımın ağzına verdi. Karım o muhteşem yarrağı 5 dakika emdi. Ve ilk sikiş vakti gelmişti. Karım, “Ne olur çabuk etme!” diyordu. Selim çok ustaydı, yavaşca yarrağını karımın amına sürtmeye başladı. Karım kendinden geçmiş, “Hadi sok artık, ne olursa olsun!” diyordu. Selim yavaş yavaş o kalınca yarrağını karımın amına sokmaya başladı, karım sanki bakireliği bozuluyormuş şeklinde çığlıklar atıyordu. Selim biraz daha bastırdı, belliki karım zorlanıyordu, fakat halen Selime, “Sok! Hepsini sok!” diyordu.

Karımı hiç böyle görmemiştim, meğer ben karımı asla sikememişim. Selim son bir hamleyle yarrağının hepsini karımın amına soktu ve öylece bekledi. Inanamıyordum karımı başka bir adam düdüklüyordu, fakat ne sikiş! Selim az az ileri geri yaparak, yarrağını karımın amına yerleştirip çıkarmaya başladı. Sanki karım her sokuşta boşalıyordu, döşek sırılsıklam olmuştu. Böylece 10 dakika karımı sikti. Selim birazcık hızlandığında karımın o muhteşem orgazmına şahit oldum. Tırnaklarını Selimin omuzlarına batırmış kan akıyordu, kendiside öyle bir titriyordu ki emin olun korktum. Bir insan böyle mi orgazm olurmuş diye kendi kendime hayıflandım. Bir süre sonrasında Selimde fazlaca sert sikişlerle karımın amına boşaldı. Ama karım hareketsiz kalmıştı, sanki bayılmıştı. Karımı öyleki hareketsiz görür görmez telaşlandım ve “Karıma ne oldu?” diye hemen saklandığım yerden çıktım. Selim “Korkma birşey olmadı, ilk siktiğimde hanımefendiler hep bu şekilde olur…” dedi.

Gece yarısına doğru karımı Selimle birlikte 2 kere daha siktik, ben götünden Selim amından, karımı aramızda tost yaptık. Ve ertesi günü döndük. Üçümüz de oldukca zevk almıştık, ama karım 3 gün kendine gelemedi…

Karımın 2. Kalın Yarrak Yeme Macerası!

Karım benim yanımda ilk olarak kalın yarraklı bir adam tarafından sikildikten sonra oldukça değişti, çok mutlu bir insan oldu, eviyle ve benle çok daha fazla ilgilenir oldu. Yani kadınların cinsellikte tam doyuma erişmesi lazım. Karımla sevişmelerimizde günlerce Selimin onu sikişini anlatarak müthiş orgazmlar yaşadık. Ama artık başka birini bulmamızın zamanı gelmişti, tek şart bulacağımız erkeğinde yarrağı minimum Seliminki kadar iri ve kalınca olmalıydı…

Araştırmalar sonucunda, benim işyerindeki Otopark görevlisi Muhittin’in yarrağının oldukça büyük bulunduğunu öğrendim. Muhittin’le samimiyeti ilerlettim, onu içki içmeye götürüp ağzını yokladım, uzun süreden beri kimseyle sikişmemişti, evi’de olmadığından Otoparkta yatıp kalkıyordu. Kendisini bizim eve davet ettim, “Gel banyo yaparsın, yengen’de çamaşırlarını yıkar…” falan dedim. Önceleri olmaz dedi, ama daha sonraki günlerde kabul etti, en nihayetinde kendisini bir akşam bizim eve gitmeye ikna ettim. Karımı arayıp ‘kalın yarrak yiyecek için’ hazır olmasını, Muhittin’i getireceğimi söyledim. Karımın luk içerisindeki çığlığını duymalıydınız. Kendi kendime (Vay Orospu vay, kalınca yarrak diyince nasılda havalara uçtun!) dedim.

Muhittin’i akşam kirli çamaşırlarıyla birlikte arabamla müstakil bahçeli olan 3 kattan oluşan evime götürdüm. Karım kapıyı açtığında dilim tutuldu, hiçbirşey giymeseydi bu kadar seksi olamazdı. Karımın üzerinde beyaz daracık bir kıyafet vardı ve iç çamaşırı giymediği derhal belli oluyordu. Ayrıca beyaz elbise nerede ise saydam, memelerinin kapkara uçları dimdik olmuştu. Eminim amının suyu da bacaklarına doğru akmaya başlamıştı. Tanıştırdım Muhittinle karımı. Muhittin karımı gözleriyle sikmeye başlamıştı bile, hemen hemen beni unutmuştu.

Karım yemekten ilkin Muhittin’in banyo yapmasını istedi ve banyoyu gösterdi. Muhittin banyoya girdi. Karım hemen anahtar deliğinden bakmaya başladı. Bir ara karım, “Ohaaa! Bu ne yaaa?” diyince, ben, “Ne oldu karıcığım?” dedim. Karım bana, “Hasan beni öldürsen bunu alamam!” dedi. Ben de, “Karıcığım sakin ol, istemezsen vazgeçeriz!” diyince biraz rahatladı. Ama ben Muhittin’e karımı siktirmeden bırakırmıyım? Neyse muhittin banyodan çıktı, kendisine verdiğimiz şorttan neredeyse yarrağı dışarı fırlayacaktı, utandı garibim. Ben de, “Rahat ol, burası senin evin.” dedim.

Yemekte içkiler içildikçe ortam rahatladı, Muhittin karıma alkışlar yağdırıyordu ve artık el temasları başlamıştı. Karım, “Hasan bir dans müziği açsana, dans edelim.” dedi. Ben de açtım ve karımı dansa kaldırdım. Neredeyse karımı oturmadan sikecektim, ellerim kalçalarında, hatta götünün arasına elimi sokup duruyordum. Karımın kulağına “Ne diyorsun deneyelim mi?” dedim. Karım da, “Tamam, ama bak söyleyeyim, canım yanarsa asla siktirmem!” dedi. Ben de, “Tamam karıcığım…” dedim. Muhittinin yanına gittim ve “Şimdi de sen dans et karımla.” dedim, onu zorla kaldırdım ve sevgili karımı kollarına bıraktım. Muhittin kendinden geçmiş, o devasa yarrağını karımın göbeğine dayamış dans ediyordu. Bir ara karım Muhittinin ellerini kalçasına doğru indirtti. Muhittin bana baktı, ben de kafamla ‘Devam!’ dedim. Muhittin bundan sonra hemen hemen karıma yumuldu.

Artık ok yaydan çıkmıştı. Karım Muhittin’in ellerinden tutup üst kattaki döşek odamıza götürdü, ve ben de onları seyretmeye başladım. Muhittin karımın üzerindeki tek parça elbiseyi tek seferde çıkarttı. Çırılçıplak kalan karım derhal eğilip Muhittinin şortunu indirdi. Aman tanrım, o ne tarz bir yarrak o şekilde! Başı yumruk kadar, gövdesi aşağı doğru kalınlaşıyor ve en az 25 cm var! Karım Muhittinin sikini ağzına almaya çalıştı, fakat olmadı, yanlarından diliyle yalamaya başladı. Muhittin’de elleriyle karımın memelerini mıncıklıyordu. Birden biraz hoyrat davranmaya başladı ve karımı tutup yatağa fırlattı, “Seni orospu! Beni çıldırttın!” dedi ve karımın kız amı gibi tertemiz olan amını yalamaya başladı. Ama ne yalama! Adamda bir dil var, up uzun!

Karımın inlemeleri yükselerek artıyordu. On dakika yaladıktan sonra şimdi sıra o dev gibi yarrağı karımın amına sokmaya gelmişti. Muhittin bu işi harbiden oldukca iyi biliyordu, hiç acele etmeden yarrağının başını karımın o daracık amının üzerinde daireler çizerek gezdiriyor, ara sıra yukarıdan tükürüyor ve bazende yarrağının kalın kafasını karımın amının içerisine hafiften itip tekrar çıkarıyordu. Bu bile karımın defalarca boşalmasına sebep olmuştu, yatak karımın am suyundan sırıl sıklam oldu. Karım “Artık sok! Hepsini isterim!” diye mırıldanıyordu. Muhittin artık zamanının geldiğine inanmış olsa gerek ki, yarrağını aniden karımın amına soktu! Karımdan bir çığlık geldi ve sesi bir daha çıkmadı. Hemen karımın yanına geldim, belli belgisiz mırıldanıyor, “Hasan söyle çıkartsın, ölüyorum…” diyordu.

Muhittin biraz çekti öylece bekledi, ve yine hafiften soktu. Karımın inlemeleri yeniden başladı, sanki alışmıştı. Muhittin artık karımın amına girip çıkmaya başladı, fakat yinede hepsini sokmuyordu. Bu erkek bu işin ustasıymış meğer. Böylece karımı belki onbeş dakika sikti. Karımın emin olun kaç defa boşaldığını ben sayamadım. Muhittin artık hızlanmaya başladı ve “Geliyorum!” diye böğürerek, tüm menilerini karımın amına boşalttı. Bir süre öylece bekledi, yarrağı birazcık ufalınca çıkarttı. Ama çıkartırken ‘Flop’ diye bir ses çıktı, sanki şişe tapası açıldı. Karımın amından bir sperm akıyor, resmen bir çay bardağını doldurur. Sonra öylece yan yana yattılar. Ben karıma “Nasıldı karıcığım?” dedim. Karım sevinçli bir biçimde, “Müthişti! Sana nasıl teşekkür etsem azdır kocacığım!” dedi.

Biraz dinlendikten sonrasında karım elini yine Muhittinin yarrağına attı ve biraz sonra o yarrak eski haline geldi. Karım, “Şimdi sıra bende!” diyerek Muhittinin üstüne çıkıp, yarrağını amına hizaladı ve üzerine oturdu. Ama aniden eli boşluğa ulaşınca Muhittin’in 25 cm’lik yarrağı karımın amında tümden kayboldu. Ben bile şaşırdım, karım bu yarrağı nasıl aldı içerisine diye. Böylece oturup kalkarak beş dakika kendini siktirdi karım. Daha sonra Muhittin karımı domaltıp karnının dibine bir yastık koydu ve arkadan karımın amına pompalamaya başladı. Karım artık hepsini içine rahatça almaya başlamıştı. Bu git geller esnasında ben de katıldım ve sikimi karımın ağzına verdim…

Birazdan Muhittin sırt üstü yattı, karım da üzerine. Muhittin karımı amından sikerken, ben de karımın güzel götüne arkadan sikimi soktum. Karım artık zevkten başını sağa sola sallıyor, Muhittinin her yerini morattarak tırnaklarını geçiriyordu. Bu sefer karıma harbiden bir şey olacak diye korktum. Karımı Selimle bile böyle görmemiştim, belki beş dakika titreyerek boşaldı ve Muhittinin üstüne yığılıp kaldı. Ama ben karımı götünden sikmeye devam ettim. Tam gelecekken, karımı sırt üstü yatırdım ve bütün menilerimi yüzüne, memelerine ve göbeğine boşalttım. Bu arada Muhittin’de 31 çekerek karımın üzerine menilerini boşalttı. Mübarek sanki işiyor, bir insandan bu kadar meni geldiğini ilk kere görüyordum. Karımın vücudunu dölle sıvadıktan sonrasında, Muhittinle birlikte banyoya geçtik.

Biz yıkandıktan sonra sigara içmek için salona indik. Karım kendine gelince o da banyoya gidip yıkandı. Sonra salona indi ve ikimizinde kucağına uzandı, “Erkeklerim benim, ikinize de teşekkür ederim, beni yarrağa doyurdunuz!” dedi ve Muhittin’e “Ne zaman istersen gelip beni sikebilirsin!” dedi. O günden sonrasında Muhittin karımın ikinci kocası oldu, uzun vakit karımı sikti, ben seyrettim. Bazen ben de katıldım ve üçlü sikiştik. Ama artık değişiklikler arıyoruz…