Slm arkadaşlar. Benim yaşım 31, karım Gül ise 27 yaşında. Kendime ait işyerim var, ama son zamanlarda işlerim ters gidiyordu. Bir arkadaştan yüklü bir miktar borç para aldım, yetmedi ve birazcık daha aldım. Ama söz verdiğim günde ödeyemedim. Arkadaştan her fırsatta özür diliyordum, mutlaka ödeyeceğimi söylüyordum. Arkadaşımsa, “Boşver kafana takma, ödersin!” diyordu. Önceleri beni sevdiği için alacağını istemiyor sanıyordum, meğerse niyeti fark etmiş, karımda gözü varmış. Karıma sürekli mesaj gönderip arıyormuş, karımdan kendisiyle birlikte olmasını istiyormuş. Karım da namusuna çok düşkün bir hanım, arkadaşmdan kurtulamayınca bana söyledi durumu. Neye uğradığımı şaşırdım, kan tepeme sıçradı, duyduklarıma inanamadım. Biraz sonra sinirim geçip te sakinleşince, düşündüm ki bu durumdan yararlanabilirdim. Karıma, “Sen merak etme, ben bir yolunu bulur hallederim!” dedim.

Arkadaşımla daha sık biraraya gelmeye başladım. Bilerek her fırsatta mahçupluğumu dile getiriyordum ve hep karımdan bahsediyordum, sex yaşantımızdan falan. Bu da arkadaşımı iyice tahrik ediyordu, bana hep, “Çok şanslısın, Gül mükemmel bir kadın, yerinde olmayı oldukca isterdim!” deyip duruyordu. Birgün bana, “Eğer istersen bana olan borcunu silebilir, hatta bankaya olan öteki borçlarını da ben ödeyebilirim!” dedi. Ben de, “Olur mu öyle şey?” dedim. Arkadaşım da, “Olur olur, fakat bir şartım var, kızmak küsmek yok, sadece Evet veya Hayır diyeceksin, tamam mı?” dedi. Tamam anlamında başımı salladım. “Şartım Gül!” dedi. Anlamamazlıktan gelip, “Ne omuş Gül’e?” dedim. O da, “Gül ile yatmak isterim!” diyince, numaradan boğazına yapışıp, “Sen ne dediğinin farkındamısın?” dedim. O da, “Evet, Gül’ü çok temenni ediyorum, senin borçlar da çok, yarın birgün kapına haciz gelecek, sana yarına kadar müsade, düşün!” deyip gitti.

Tam istediğim oluyordu. Diğer gün aradım, “Düşündüm, tamam teklifini kabul ediyorum!” dedim. Yarım saat sonra epeyce nakit parayla yanıma geldi, “Hadi gidip ilkin bankaya olan borçlarını kapatmış olalım!” dedi. Gittik tüm borçlarımı ödedi. Sonra bir kahveye oturup, diğer işin iyi mi olacağını konuştuk. Ona Gül’ün böyle birşeyi hiç kabul etmeyeceğini söyledim. O da, “Biliyorum!” dedi ve cebinden bir kutu hap çıkarıp verdi, “Uyku hapı, bu akşam Gülün içeceğine at ve önce sen bir dene, farkına varmazsa yarın akşam da ben gelir sikerim!” dedi ve gitti. Heyecanla akşam olmasını bekledim. Eve gittim, korkudan ve heyecandan betim benzim atmıstı. Karım ne işe yaradığını sordu, biraz rahatsız olduğumu söyledim. Karım yemekten sonrasında çay yapmıştı. Hapı Çayına koymalıydım, ama iyi mi yapacaktım? Aklıma bir düşünce geldi, karımın boynunu öpüp, “Aşkım ter kokuyorsun!” dedim. Gül oldukça titiz olduğundan, “Hemen iki dakika duş alayım!” diyerek banyoya gidip duşa girdi…

Uyku hapından 3 tanesini Çaydanlığa karıştırıp, kendime Bira aldım ve bekledim. Karım duştan çıkıp kendine bir bardak Çay doldurup içti. İkinci Çayını da içince esnemeye başladı. Az sonra, “Üstüme ağırlık çöktü, fazlaca uykum var, ben yatacağım.” dedi, beni öpüp döşek odasına gitti. Biraz bekledikten sonra gittim, pijamalarını giymiş yatmış, mışıl mışıl uyuyordu. Biraz dürttüm, “Gül! Hayatım, karıcığım?” diye seslendim, çimdikleyip, bir iki tokat attım, ama top atsan uyanacak benzer biçimde değildi. Sıra şimdi ikinci aşamayı uygulamaya ve denemeye gelmişti. Karımı daha önce asla uyurken sikmemiştim, nasıl bir duygu bulunduğunu ve karımın gerçekten uyanıp uyanmayacağını merak ediyordum. Karımı çırıl çıplak soydum, hertarafını öpüp yaladım, amını götünü parmakladım, karımda en küçük bir uyanma belirtisi yoktu. Acaip heyecanlanmıştım ve sikim de kazık şeklinde olmuştu. Hemen soyunup karımı otuz dakika evire çevire siktim. Karımı sikerken daha ilkin hiç böyle zevk almamıştım, bu fazlaca değişik bir duyguydu. Fakat karımın amına boşalmayıp, göbeğine attırdım. Sonra peçeteyle temizleyip pijamalarını yeniden giydirdim.

Sabah ben işe giderken karım daha uyuyordu, birkaç kez dürttüm yeniden uyanmadı. Öğlen aradığımda daha yeni kalkmıştı, heyecandan ölebilirdim, ama anladığım kadarıyla dün gece yaptığım hiç birşeyin bilincinde değildi. Akşam eve gittim. Yemekten sonra yine (herzamanki şeklinde) Çay yaptı getirdi. Ben bir bardak içtikten sonrasında, “Karıcığım çok yorgunum, bana bir Bira getirirmisin?” dedim. Karım mutfağa Bira getirmeye gidince Çayına yine uyku hapı attım. Bir süre sonrasında tekrar esnemeye başladı ve “Bana ne oluyor, iki gündür şaşırtıcı ve hayret verici uykum geliyor…” diyerek gitti uyudu. Hemen arkadaşımı aradım, geldi. İkimizde de coşku ve vehamet bir aradaydı. Hemen karımın yanına gittik. Yorganı açtık ve karımı birlikte çırıl çıplak soyduk. İkimizin de yarakları kazık şeklinde olmuş, pantolonlarımızı zorluyordu…

Arkadaşım derhal kendisi de soyundu, ancak külotuyla kaldı. Sonra yanımda karımın göğüslerini ve amını öpüp okşamaya başladı. Sonra bana dışarı çıkmamı söyledi. Ben ise yanlarında olmak istiyordum, “Çıkmasam, seyretsem?” dedim. Arkadaşım bana, “Çık dışarı amına koduğumun Pezevengi!” diye bağırarak beni odadan çıkarttı, kapıyı kapadı. Ama ben kapının anahtar deliğinden seyretmeye başladım. Arkadaşım içerde uyuyan karımı sikerken, ben kapının deliğinden izleyerek, kıskançlık, heyecan ve tanım edilmez bir zevkle karışık, 31 çekiyordum. Arkadaşım ortalama bir saat kadar karımı siktikten sonrasında odadan çıktı. Bitkin bir haldeydi ve öyleki sevinçli görünüyordu, bana, “Çok şanslısın bu şekilde bir karın olduğundan!” dedi. Ben de kendisine teşekkür edip kapıya kadar uğurladım. Arkadaşım vedaşalırken kirli pis sırıttı ve “Bu Borcunun ilk taksidiydi, 2 gün sonrasında tekrar tahsilata gelecem, ozaman sen de yanımızda kalabilirisn!” dedi ve gitti.

Hemen karımın yanına gittim. Pijamalarını giydirecektim, bir baktım ki karımın amından döller akıyordu. Şerefsiz, karımın amına boşalmıştı! Karımın amındaki dölleri temizleyip, bir kere de ben siktim karımı ve pijamasını giydirdim. Arkadaşım 2 gün sonra yeniden geldiğinde, ozaman yanılarında ben de olacağım düşüncesinin heyecanıyla uykuya daldım!