Merhabalar ben Avusturyadan Emin, 38 yaşlarında ve evli biriyim. Maddi durumun oldukca iyi, Linz’de kendime ait işyerim ve Wels’in dışında büyük bahçeli, yüzme havuzlu dublex Villam var. Karım 31 yaşında ve iki çocuğumuz var. Size karımı nasıl siktirdiğimi bahsetmek isterim. Önceleri kafamda hiç karımı sikilmek falan yoktu, herşey buradaki itirafları ve hikayeleri okuduktan sonrasında başladı. Birgün karım ile seviştikten sonrasında internette dolaşırken, tesadüfen ‘Kaymak Gibi Sikilen Amlar’ sitesini bulduk ve sabahın beşine kadar karımla birlikte burdaki bütün itirafları ve hikayeleri okuduk. Okurken fazlaca heycanlandığımızı farkettik, ve o heyecanla karımla öyleki bir sikiştik ki, anlatamam! Okuduklarımız, başka insanların cinsellik fantazileri, ikimizi de acayip tahrik ediyordu.

Artık her sevişmemizde, burdaki itiraflardan bahsediyorduk ve seks hayatımıza renk gelmişti. Fakat tekrar birgün karımla sikişirken, karım, “Ellerde ne anlayışlı kocalar var, karılarına değişik erkekler sunuyorlar, sen cok Egoist’sin!” falan demeye başladı. Belli etmesem de, karımın bu sözüne oldukça sinirlenmiştim. Yetmiyormuş benzer biçimde, karım, eğer bir başka erkek olsa onunla yapacaklarını anlatarak, beni iyice kudurtuyordu. Fakat birşeyin daha farkına vardım, karımın anlattıkları karşısında, kıskançlık hissi ile beraber acayip te tahrik oluyordum. Sikim anında taş şeklinde oluveriyordu ve karımı sikerken daha oldukca zevk alıyordum.

Birgece tekrar karımla sevişirken, karıma, “Sen de yapmak istermisin? Başka bir erkekle sikişmek istermisin?” diye sormuş oldum. Karım, “Hemde iyi mi isterim!” dedi. Aldığım yanıt beni şok etti, “Ciddi yaparmısın?” diye tekrar sormuş oldum. Karım nerdeyse yalvarırcasına, cidden istediğini ve yapmamızı söyledi. Ben, “Peki kiminle olacak?” dediğimde, aldığım yanıt ile birkez daha şok oldum! Karım, yanımda Garson olarak çalışan Yakup ile sevişmek istediğini ve onu fazlaca arzu ettiğini söylemiş oldu. Ben de, “Bunu iyi mi yaparız? O benim yanımda çalışıyor ve hergün karşı karşıya bakacağız!” dedim. Ama karım Yakupu kafasına koymuştu bir kez. Bana, Yakupla yapacaklarını anlatarak, beni iyice tahrik etti. Ve bunca yıllık evliliğimizde asla yapmadığı birşeyi yapmış oldu, o gece bana ilk kere götten verdi! Karım beni götüyle ödüllendirip ikna etmişti!

Karımın planına bakılırsa, bir Cumartesi günü çocukları kaynanama götürdük, bizim gezip tozacağımızı ve geç geleceğimizi söyledik, çocuklarında rezil olmaması için orda kalmalarını rica ettik. Ve kaynanam da kabul etti, çocukları bıraktık. Planın bir parçası olarak ben Yakup ile sinemaya gidecektim ve Yakup’a, (karımda gelmek isteyince kıramadığımı ve mecburen karımı da getirdiğimi) söyleyecektim. Akşam saat 9 da karımla beraber beyaz perde önünde Yakup ile buluştuk. Durumu anlattıktan sonra, Yakup’un da anlayışı ile girdik beyazperdeye ve yerlerimize oturduk. Plan gereği karım ikimizin ortasına oturdu. Film başladığında ise, duygusal sahnelerin olduğu bölümlerde karım Yakup’a iyice yaklaşıp, o muhteşem parfümü ve cilveli hareketleri ile Yakup’u baştan çıkarmıştı bile. Ama Yakup benim bildiğimden habersiz halde, biraz da rahatsız olmuştu. Karımı fazlaca iyi tanırım, kafasına koymuştu bir kere, o gece ne yapmış olup edip kendini Yakup’a siktirecekti. Ve bunu da yavaş yavaş başarıyordu.

Ben filmi izliyor gibi yaparak, çaktırmadan yan gözle de onları izliyordum. Filmin sonlarına doğru, karım elini Yakup’un pantolonunun önüne atınca, Yakup iyice kendinden geçmişti. Karım Yakupun yarağını okşayarak kazık şeklinde yapmış ama boşaltmadan bırakmıştı. Derken film sonlanmış oldu ve çıktık. Karım Yakupa illede hep beraber bizim eve gidip birşeyler içmeyi önerdi. Yakup da bunu beklermiş benzer biçimde derhal kabul etti. Derken eve gelmiştik. Karım bize, “Siz bahçede havuzun yanında oturun, ben üstümü değiştirip, meşrubat getireyim.” diye hemen içeriye girdi. Aradan 10-15 dakika geçmemişti ki, karım elinde içecekler ve üzerinde de oldukça seksi şort ve tişört giymiş bir halde geldi. İçeceklerimizi içmeye başladık. Aradan otuz dakika, kırkbeş dakika geçtikten sonra karım bana işareti verdi ve “Haydin havuza girelim, yüzelim birazcık.” dedi. Ben plan gereği, “Benim çok uykum geldi, içerde biraz kestireyim, sen Yakupla gir havuza.” dedim ve içeri girdim.

Işığı yakmadan havuza bakan pencereden onları rahatlıkla görüp duyabiliyordum. Karım şortunu ve tişörtünü çıkarıp bikini ile kaldı. Yakup, “Yenge benim içimde külottan başka birşey yok.” falan dediyse de, karım, “Yabancı mı var aramızda.” diyerek, elinden tutup ayağa kaldırdı ve bir çırpıda Yakupu soydu. Yakup sadece külotla kalmıştı. Yakup, sinemada karımın yaptıklarından sonrasında rahat davranıyordu. Karımla birlikte havuza girdiler. Karım havuzda çocuklar gibi su ve Yakup ile oynuyordu. Yakup da benim görmem korkusu ile birazda olsa çekingen, ama fırsatını buldukça da karıma sikini sürtüyordu. Derken sudan çıktılar. Havuzda oynaşmaların yerini, havuz kenarında karımın götünü Yakupun sikine sürtünerek dansı ile iyice yakıcı dakikaların başlaması aldı. Yakup ben uyanır da gelirmiyim diye birazcık tedirgindi ve devamlı eve bakıyordu. Karım, “Kocamı merak etme, uyumuştur o, top patlatsalar uyanmaz, rahat ol!” diyince, artık Yakup da korkmadan karımı okşuyor, sikini iyice karımın götüne bastırarak, bir yandan da karımın boynunu öpüp, iki eli ile de göğüslerini sıkıyordu.

Karım birden dönerek Yakup’un külodunu indirince, benim gözlerim (ve karımın gözleri) fal taşı şeklinde açıldı, nerdeyse yuvalarında fırlayacaktı. O anda bir erkek olarak kendi sikimden utandım. Yakup’un siki, abartısız 24-25 cm uzunlukta ve oldukça kalın bir sikti. Karım derhal bu şoku atlatıp, “Ben bunu yalar yutarım!” diyerek ağzına aldı ve deliler gibi somurmaya başladı. Ben ise, karımı bu yarağı ağzına zor alıyor, amına iyi mi alacak diye düşünüyordum. Ama karım bunu sıkıntı etmeden Yakupun yarağını somura somura ağzına, yüzüne boşalttı. Döllerini de güzelce yalayıp yuttuktan sonra, bikinisi çıkararak, Yakupa ‘Sıra sende!’ der şeklinde, çırılçıplak birşekilde çimlerin üstüne sırtüstü uzandı. Yakup büyük bir ustalıkla karımın amını, göğüslerini ve dudaklarını parçalarcasına yalıyor, emiyordu. Çok geçmeden karım orgazm olup boşalmış ve aldığı büyük zevkle iniltilerini artırarak, “Hadi sok şu yarağını amcığıma! O kalınca sikini amcığımın içinde hissedip, onu içimde yitirmek isterim!” diyordu. Yakup karımın yalvarmalarına asla aldırış etmeden, dilini ve ellerini kullanmaya devam ediyordu. Karım bu sırada ikinci defa boşalmış ve iyice delirmişti, “Sik beni Yakup’um! Sik, döle doyur beni!” diyordu.

Sonunda Yakup karımın bacaklarını iyice ayırıp, yavaş yavaş karımın amına o koca yarağını sokmaya başladığında, karımın yüz ifadesi birden değişmişti. Karım galiba alacağı zevki düşünerek olsa gerek, o acıya katlanıyordu. Yakup artık iyice karımın amında o kalın yarağı ile gidip gelmelere başlamış, temposunu gittikçe artırarak, karımı gözümün önünde düdüklüyordu. Yakup yaklaşık yarım saat kadar karımı sikti ve sonunda koca sikini karımın amından çıkarıp, göbeğine ve göğüslerine boşaldı. Bu müddette tahminimce karım minimum 3-4 kere daha orgazm olmuştu. Yakup dinlene dinlene, 3 saate yakın sikti karımı. Bu 3 saate denemedikleri, yapmadıkları pozisyon kalmamıştı. Karım birtek götünden sikmesine müsade etmedi, galiba oldukca korkmuştu. Zaten o kalın siki mutlaka götüne alamazdı.

Sonra havuzun kenarındaki duşun altında yıkandılar ve giyindiler ve beni (sözde) uyandırmaya geldiler. Onlara, ben uyurken iyi zaman geçirip geçirmediklerini sorduğumda, Yakup birazcık mahçup bir biçimde, “Yengemle yüzdük biraz, sonrasında oturduk söyleşi ettik.” dedi. Tabii karımı deliler gibi siktiğini bildiğimi ve gördüğümü bilmiyordu. Yakup, “Ben gideyim artık…” diye müsade istedi. “Bu saate nereye gideceksin, evlatların odasında yat.” dediysek te, ısrarla, “Yok yok ben gideyim!” dedi. Galiba benden çekiniyordu. Nitekim ona karımın otomobilini verdik ve gitti…

Yakup gittikten sonra karım boynuma sarıldı, teşekkür etti ve öpüştük. Karım oldukca mutlu fakat bir okadar da yorgun bir haldeydi. Eee, 3 saat devam eden yakıcı sikişmelerden sonra düzgüsel bir vaziyet. Ama ben de enaz karım kadar bitkindim, o gece ancak karım sikilirken 5-6 kere orgazm olmadı, ben de onları izlerken 31 çektim ve 4 kere boşaldım. Çok bitap ve bitkin bulunmasına rağmen, yatakodamıza gidince, karım mutluluktan sikimi taşaklarımı yaladı, ne yapmış olup etti sikimi kaldırdı ve bana yine götünü vererek, beni fazlası ile ödüllendirdi. Alan memnun, veren memnun, ben memnundum…

O günden sonra, derhal derhal her ay enaz 3-4 kez, çocukların okulda olduğu saatlerde, Yakup’u bir bahane ile eve gönderip, saatlerce karımı sikmesini sağlıyorum. Tabi ben de bunun karşılığını akşam evde karımdan fazlası ile alıyorum. Evet, Kaymak Gibi Sikilen Amların kıymetli itirafçı ve okuyucu dostları, bu yazıyı karımla beraber yazıp sizlerle paylaştık. Tüm karısını siktiren ve başkasının karısını siken tüm sikici erkeklere Avusturyadan merhabalar!