Karımla seks konusunda aklımızdaki her türlü fantaziyi birbirimize anlatıp, benim seçtiğim pornofilmleri izleyerek çılgınlar benzer biçimde sikişiyorduk. İzlediğimiz filmlerde genel anlamda 2 adamın 1 kadınla sikişiyor olmasının tesirinin yanısıra, benim de, “Karıcığım, sen de iki tane erkek tarafınca sikilmek istemezmiydin?” diye telkinlerimle, karımda da böyle bir arzu meydana çıkmış oldu. Bu filmlerden karımın etkilendiğini görmem beni daha da azgınlaştırıyor, karımın da istekli olması daha oldukça hoşuma gidiyordu. Onlarca film getiriyordum ve tamamı de 2 erkeğin bir hanımı siktiği filmler oluyordu. Karım böylesi birşey hem merak edip, hem alabileceği zevki düşünürken, ben de karımı başkasıyla sikerek karımın çığlık çığlığa orgazmlar yaşadığını hayal ederek ve beraberce muhtelif fantaziler üretmeye devam ediyorduk. Ama böyle birşeyi gerçekleştirecek ne cesaretimiz, ne de ortamımız oluyordu.

Bir gün bir düğüne çayır edilmiştik. Düğün karımın yakın arkadaşlarından birinindi. Bu sebeble karım erkenden düğün evine gitmişti, ben de akşam gidip karımı alacaktım. Düğün evinde karımı diğer misafirlerle tanıştırmışlar. Karım, içlerinden ismi Burak olan, oldukca kibar, nazik ve beyefendi birisinin kendisine kaçamak bakışlarla baktığını fark etmiş ve içi bir tuhaf olmuş. Burak bir fırsatını bulup karıma yaklaşmış ve söyleşi etmeye başlamışlar. Ben gidene kadar da sohbeti koyulaştırmışlar. Akşam üstü vardığımda karım hemen beni Burakla tanıştırdı ve Burağın daha önceleri bulunduğumuz bir şehirde çalıştığını söyledi. Düğün içkili idi, erkeklere alkollü içki, hanımefendilere ise gazoz ve içecek servisi başlamıştı. Ben Burakla muhabbet edip alkol alırken, karım kulağıma, “Ben de içki isterim!” diye mırıldandı. Ancak, “Erkeklerin içinde içki alıp içmen hoş karşılanmaz aşkım, birazdan sana bir şeyler ayarlarım!” diyerek karımın bu isteğini geri çevirmiştim.

Derken dans ve oyunhavaları, peşinden halay başladı. Halaya bay ve hanımefendiler karışık katılmışlardı. Düğün sahibi bizi de halaya kaldırmıştı. Karımın bir yanında ben diğer tarafta Burak vardı. Bu karımı baya bir heyecanlandırmış, bir o kadar da germişti. Ben karımın heycanına ve gerginliğine bir anlam veremezken, karım bana, “Nasılsa senin kafan güzel, ben de birşeyler içip rahat olmak isterim!” dedi. Bu konuşmalarımızı Burak ta duymuştu. Halay bitip yerimize oturduğumuzda Burak içerden meşrubat bardağı dolu bir sini getirdi. Bardakların bir tanesini karıma kendi elleriyle vererek diğerlerini hanımefendilere dağıttıktan sonrasında ban, “Eşinize Vodkalı meşrubat verdim, ümit ederim sakıncası yoktur?” dedi. Ben de sorun olmayacağını belirttim. Karım ilk yudumda içinde Vodka olduğunu anlar anlamaz, Burağa ‘teşekkür ederim’ işareti yaptı. Biz Burakla hem içip hem muhabbeti koyulaştırmıştık. Karım da bu arada 3-4 bardak Vodkalı meşrubatı bitirmiş ve birazcık çakırkeyf olmuştu. Sanırım alkolün tesiri ile cesaretlenmişti, halaya kalkıyor, Burakla beni de kaldırıp aramızda oynuyordu.

Gece ilerleyip düğün sonlanmış olan, eve dönme vakti gelmişti. Burak, düğüne gelen yatılı misafirlere ayarlanmış bir yerde diğer misafirlerle kalacağını söyleyince, karım da bana, “Orası çok kalabalık olur, rahat edemez, istersen Burak beyi bizlere götürelim misafirimiz olsun?” diye bir teklifte bulundu. Ben de olur deyince, karım heyecanını gizleyemeyerek, “Hadi ozaman biran önce eve gidelim!” dedi. Düğün evinden ayrılarak evimizin yolunu tuttuk. Eve varınca, huzurlu olmamız için ben Burağa benim tişört ve şortlardan verdim ve kendim de üzerimi değiştirdim ve salona oturduk. Karım da mutfakta hazırladığı mezeleri getirip, ortaya iki şişe Vodkayı da koyunca bizler Burakla şaşkın bir biçimde karıma bakakaldık. Karım da gülerek, “Düğün evinin hediyesi, almasaydım ayıp olurdu! Hadi buyrun!” diyerek bizlere içki servisi yapmış oldu.

Birer kadehten içtikten sonra karım, “Ben de üzerime rahat bir şeyler giyeyim!” diyerek kalktı ve yatak odasına gitti. Karımda bir tuhaflık bulunduğunun farkındaydım fakat bir anlam verememiştim. Bir iki dakika sonra ben wcye gitmek için kalktım. Geçerken döşek odasının kapısının aleni olduğunu ve karımın üzerini çıkarmaya başladığını gördüm. Seslenmeden tuvalete girdim. Çıkıp salona geri dönerken, karım yatak odasında çırılçıplak bir biçimde iç çamaşırı beğeniyordu. Artık kafamda şimşek çakmış ve karımın bu gece bir şeylerin peşinde bulunduğunu anlamıştım. Salona geldiğimde Burak da wcye gitmek için kalktı. Ve tabii ki wcye giderken döşek odasının önünden geçeceği için Burak da karımı çırılçıplak görecekti. Ben meraklanarak çaktırmadan peşinden baktım, tam düşündüğüm şeklinde olmuştu, döşek odasının önünden geçerken karımı görmüş oldu ve 1-2 dakika izledikten sonrasında wcye girdi. Çıkınca yine yatakodasına bakarak salona geldi.

Az sonra karım yanımıza askılı bir badi ve kısa bir mini etek giymiş biçimde vardığında küçük dilimi yutacaktım adeta. Karım tam bir seks bombası olmuştu. Göz ucuyla Burağa baktığımda, Burağın gözleri yuvasından çıkacak gibi olmuş, ağzı aleni bir halde karıma bakıyordu. Karım içkileri tazeleyip karşımızdaki koltuğa eli açık bir biçimde oturduğunda dantelli külotu bütün güzelliği ile görünüyordu. Karımın bu hareketine şok olmakla beraber, hem de da müthiş tahrik olmuştum. Burak, “Bu güzelliğe içilir!” diyerek kadehini kaldırdı. Bardakları fondip yapmıştık. Karım bana, “Aşkım, canım dans etmek istiyor!” deyip kalktı, müzik setine slow bir parça koyarak beni dansa kaldırdı. Biraz dans ettikten sonra, “Beni öpsene!” dedi. Ben de, “Karıcığım misafirimiz var!” diyince, karım, “Sen öpmezsen ben öperim!” dedi ve benim dudaklarımdan öpmeye başladı. Karım dans ederken hafiften benimle sevişiyordu ve Burak şaşkın şaşkın bizi izliyordu. Ben de heycandan ne yapacağımı şaşırmış bir halde karıma mukabil vermeye çalışıyordum.

İkinci parça başlayınca karım, “Misafirimize ayıp olmasın, birazcık da Burakla dans edeyim!” diyerek beni koltuğa oturtup Burağı dansa kaldırdı. Dansa başlar başlamaz karım derhal vücudunu Burağın vücuduna yapıştırdı, kollarını boynuna doladı. Artık ok yaydan çıkmıştı, karım iki adamın arasına bir an ilkin girmek istediğini her haliyle belli ediyordu. Karım Burağın boynunu okşamaya başlayınca, Burak biraz tedirgin olarak geri çekilir gibi oldu ve bana baktı. Benim kafamla onayladığımı görünce, dans etmeyi bıraktılar ve salonun ortasında ayakta çılgınlar gibi sevişmeye başladılar. Burak karımın dudaklarını öpüyor, kulaklarını, boynunu yalıyordu. Karım badisini çıkarıp benim üzerime fırlatınca, ben de yerimden kalkım ve onlar yiyişirken karımın sütyenini çıkartıp, o iri ve diri göğüslerini özgürlüğüne kavuşturuverdim. Karımın memeleri Burağın kolları içinde kalın Burak hemen onlara yumuldu. Öpüp emiyor, adeta aç kurtlar gibi karımın memelerini kemirip ısırıyordu…

Burak karımın memeleriyle ilgilenirken ben de karımın götünü okşayarak, sırtını, omuzbaşlarını ve ensesini öpüp yalıyordum. Nihayet vaka karımın da benim de epeydir arzuladığımız şeye, karımı bir başka erkekle beraber sikmeye doğru gidiyordu. Karım, “Hadi aşkım parçalayın beni bu gece, yarağa doyurun beni, aranızda tost yapın!” deyince hemen götüne sarıldım ve eteğini çıkarıp atarak, arkadan külodunun içince sırıl sıklam vıcık vıcık olmuş götünü ve amını yalamaya başladım. Karım da hemen Burağın önüne eğilerek şortunu indirdi ve Burağa sakso çekmeye başladı. Ben karımın külodunu çıkarınca, Burak yere sırt üstü yattı ve karımı üzerine çekerek yarağının üzerine oturttu ve alttan amına geçirmeye başladı. Ben de soyunup sikimi karımın ağzına verdim. Karım yarağımı çılgın şeklinde emiyordu, sanki daha ilkin hiç yarrak görmemiş gibiydi. Sonra yarağımı bırakıp Burağın dudaklarına yumuldu. Burak da karımın memelerini avuçluyor, bir yandan da bana, “Çok hoş ve inanılmaz bir çiftsiniz, mükemmel süper bir karın var!” diyordu…

Karım, “Hadi aşkım sen de arkama gir!” diyince, ben de yarağımı karımın götüne yerleştirdim ve öyleki bir bastırdım ki, karım almış olduğu zevkle karışık acıdan çığlık atarak Burağın dudaklarını ısırıyor, kesik kesik soluyup, hırıltılı seslerle çığlıklar atıyor, inliyordu. Alttan Burak karımın amına sokmuş, gerisinde ben karımın daracık götüne sokmuşum, biz de tarifsiz bir zevk arasında pompalıyorduk. Karımı hiç bu şekilde istekli ve arzulu, kendimi ise asla bu kadar azmış görmemiştim. Karım kendini iyice salmış ve çılgınlar gibi bağırıyordu, “Parçalayın beni!” diye. İkimiz de boş durmuyor karımın amına götüne çalışıyorduk. Bir süre devam ettikten sonrasında herkes soluk nefese kalmıştık. Burak, “Ben gelmek üzereyim!” dedi. Karımın, “Ağzıma boşalın!” demesiyle, biz de karımın içerisinden çıkarak yaraklarımızı karımın ağzına verdik. Sonra da sıra ile karımın ağzına yüzüne ve göğüslerine boşaldık.

Biz Burakla banyoya gidip siklerimizi temizleyip gelince karım banyoya gitti, amcığını götünü ve ağzındaki yüzündeki döllerimizi temizleyip geldi ve aramıza oturdu. Hep beraber birer sigara ve birer kadeh daha içtikten sonra karım Burağın elinden tutarak onu sırt üzeri yatırıp yüzüne oturarak Burağa am deliğini ve götünü yalatmaya ve yarağının üstüne eğilerek onu emmeye başladı. Tam 69 olmuştular. Müthiş bir manzara idi. Ben de oturduğum koltuktan onları izlerken tekrar canlanan sikimle oyunuyordum. Sonra Burak karımı kaldırıp kucağına aldı. Karımın dudaklarını öpüp göğüslerini yalarken, götüne de tokat atıyordu. Sonra karımı kalçalarından kaldırıp amına süratle girdi ve hızlı süratli pompalamaya başladı. Pompalarken çıkan şap şap sesler eşliğinde karım zevkten adeta çıldırmış şeklinde hareket ediyordu. Burak sonra karımı tekrar kaldırıp ters döndürdü, kucağına tersten oturtup bu sefer karımın götüne girdi. Hızlı süratli karımın götünü sikerken, bir eliyle göğüslerini sıkıyor, diğer eliyle de am deliğini okşuyordu. Karım transa girmiş benzer biçimde gözlerini kapatmış, almış olduğu zevkle inliyordu ancak.

Bu arada ben de karımın sikildiğini seyrederken iyice tahrik olmuştum, yarağım müthiş sertleşmişti. Yanlarına gidip, Burağın yarağı karımın götündeyken, karımın sırtını Burağın göğsüne yasladım, karımın bacaklarını iyice açıp yarağımı amına yerleştirdim. Bir taraftan da karımın göğüslerini öpüp dudaklarını emiyordum. Karım Burakla aramızda çığlık çığlığa defalarca orgazm olmuştu. Karımı beraber bu pozisyonda bir süre siktikten sonra, Burak hırıltılar çıkartarak, “Geliyorum!” dedi ve karım üstünden kalkamadan karımın götüne patladı. Ben halen karımın am deliğini sikmeye devam ediyordum. Burağın siki küçülüp karımın götünden çıkmıştı. Biz pozisyon değiştirken, Burak geçmiş koltuğa oturmuştu. Ben de karımı yüzü Burağın önüne gelecek halde domaltmış, arkadan bir amına bir götüne giriyordum. Bu arada karım Burağın aletini ağzına almış onu yine uyandırmaya çalışıyordu. Harika bir görünüm idi, fazlaca geçmeden ben de hırıltılar çıkararak karımın amına boşaldım…

Karım biraz soluklandıktan sonra duşa gitmişti. Biraz sonra ardından ikimiz de duşa geçtik. Burak karımın önüne geçti suyun altında ayakta yiyişmeye başladılar. Ben de arkan karıma sarılıp, karımın ensesini, boynunu, kulaklarını öpüyor, kalçalarını sıktırıyordum. Burak karımın dudaklarından göğüslerine, oradan da amına inmiş, am deliğini diliyle dolduruyordu. Karım götünü bana yaslamış sikime sürtünüyordu. Sonra Burak karımı kucakladı ve amının içine güzelce yerleştirdi. Karım bacaklarını Burağın beline dolamış, küçük küçük hareket ediyorlardı. Ben de arkasından usulca karımın götüne girdim. Duşun altında karım Burakla ikimizin kucağında, karımın pestilini çıkarıyorduk. Üçümüz de boşalana kadar karımı siktik ve yıkanarak duştan çıktık. Salonda birer yorgunluk sigarası daha içip döşek odasına geçtik. Uyuyacaktık, fakat karımın bizi huzurlu bırakmaya niyeti yoktu, sağında ve solunda yatan iki tane ufalmış aletle oynamaya başlamıştı bile. Artık sabahın ilk ışıklarına kadar, farklı pozisyonlarda karımı birkaç defa daha siktik ve uyuduk.

Öğleye doğru karımın iniltileriyle uyandığımda, karım Burağın kucağında zıplıyordu. Uyandığımı gören karım elini sikime atarak sikimi de uyandırmıştı. Burakla beraber karımı son bir defa tost yaparak siktik ve bu maceramızı bitirdik. Güzel bir duş ve kahvaltıdan sonra Burağı uğurladık. Burak gittikten sonra karım beni öperek, “Aşkım, yatağımda 2 çıplak erkeğin arasında uyandığımda bu görüntünün beni ne kadar azdırdığını anlatamam! Bana yaşattığınız gece inanılmaz derecede güzeldi!” diyerek onlarca defa teşekkür etti. Ben de, “Aşkım asıl senin bana yaşattığın zevkler için ben sana teşekkür ederim, harikasın karıcığım!” deyip, karımı kucaklayarak yatağa götürdüm. Bir güzel öpüşüp seviştikten sonra yaşadığımız gecenin yorgunluğu ve mutluluğu ile birbirimize sarılarak derin bir uykuya daldık.