Kocam kamyonşöförü olarak Berlinde bir nakliyat şirketinde çalışıyor. Uluslararası çalıştığı için her zaman evde olamıyor. Geçen sene yazın dinlence yapmak istediğimizde, kocama işyerini yeni değiştirdiği için izin vermediler. Kocam da, “Sen evlatları al, Türkiyeye babamın yanına git, tatilini yap, dinlen…” deyip bizi Türkiyeye gönderdi. İlk başta ben gitmek istemedim, bu sebeple kayınbabam (kaynanam öleliden beri) sakin bir balıkçı köyündeki yazlığında kalıyor, ne bir eğlence yeri, ne de alış veriş yeri var. Kocam, “Nazan, dönüş biletini açık tarihli alırız, beğenmezsen erken dönersin, beğenirsen istediğin kadar kal…” deyip beni ikna etti.

Çocuklarla (biri 3, biri 4 yaşında) İstanbula uçtum. Havaalanından kayınbabam aldı, hususi otosu ile gelmiş. 4 saat yolculuktan sonrasında kayınbabamın kasabadaki evine vardık. Kayınbabam, “Kızım burada bir kaç gün dinlenip alış veriş yaparsın, sonra yazlığa gideriz.” dedi, ben de kabul ettim. İki gün kasabanın altını üzerine getirdik, kendime çok seksi iç çamaşırları, bikini, gecelik gibi şeyler aldım. Alış veriş yaparken kayınbabam hep benimle geldi, çocuklarla ilgilendi. İki gün sonrasında yazlığa gittik. Yazlık zeytin ağaçları arasında, denize oldukça yakın bir yerde idi. Haftasonu kalabalık olmasına karşın, haftaiçi kumsal bom boş oluyordu, ancak yakında yazlıkları olanlar geliyordu.

Tatilimizin 4. Günü idi. Kayınbabam sabah kalkmış, duş alıyordu. Ben salona geçerken tesadüfen gördüm, banyonun kapısı aralık kalmış, içerisi gözüküyordu. Elimde olmadan gözüm içeri kaydı. Kayınbabamı ilk kere çıplak olarak görüyordum, daha ilkin kendisini mayo ile bile görmemiştim. Kayınbabamın siki sönük hali ile bile etkileyici büyüklükte idi. İçim bir hoş oldu, o anda içimden kayınbabamla sikişmek düşüncesi geçti. Acaba kayınbabam beni sikmek istermiydi? (Kayınbabam ilk yabancı erkeğim olmayacaktı, daha öncede kocamı onlarca kere boynuzladım) ama bu sefer konum başkaydı, sikişmeyi düşündüğüm erkek kocamın babası idi. Yinede şansımı denemeye karar verdim. Kasabadan aldığım bikinimi giyip, banyodaki aynanın karşısında süslenmeye başladım. Bikinimin üzeri memelerimin uçlarını anca kapatıyordu, alt bölümü ise Tanga, sırf amımı kapatıyor, arkadan ise ipi götümde kayboluyordu.

Kayınbabam çırılçıplak, sikini sallaya sallaya duştan çıkıp beni aynanın karşısında o şekilde görünce, hemen asılı duran havluya uzanarak, beline doladı, “Ne yapıyorsun kızım banyoda, hemde bu kılıkla?” diye sordu. Ben de, “Çocuklarla fazla sıcak olmadan denize gitmek istiyorum, çok sıcak olunca çocukları çarpar baba…” dedim. Kayınbabam arkamda dikilmiş, hiçbirşey söylemeden beni süzüyordu. Elimdeki tarağı kasıtlı olarak yere düşürdüm ve kayınbabamın önünde domalarak aldım. Kayınbabam arkamdan huzurlu amımı görmüştür, bundan dolayı Tangamın ipini iyice götümün arasına sokmuştum. Hiç arkama bakmadan belime bir Pareo sararak banyodan çıktım. Çocukları da alıp sahile indim.

Çocuklar kumsalda rollendirirken kayınbabam da geldi. İkimiz denize girip biraz yüzdükten sonrasında çıkıp havlunun üstünde güneşlenmeye başladık. Kayınbabam, “Kızım kavrulacaksın bu şekilde, arkana güneş yağı sürmemi istermisin?” dedi. Ben de hemen arkamı döndüm, yüzüstü uzandım havluya. Kayınbabam sırtıma güneşyağı sürerken, ben kollarımı yastık benzer biçimde yüzümün dibine birleştirdim. Böylelikle yanlardan göğüslerimi de görmesini sağladım, sanki bilincinde olmadan frikik vermişim gibi. Kayınbabam koltuk altımdan memelerime ellemeye çalışıyordu. İçimden (Evet balık yemi yuttu, bu erkek beni kati siker!) diye düşündüm. Kayınbabam ondan sonra belimden aşağıya da güneşyağı sürmeye başladı. Oralar elimin ereceği bölgeler bulunmasına karşın asla itiraz etmedim, bacaklarımı, götümü, kalçalarımı, heryerimi güzelce yağlattırdım. Ben de sonra göğsüme ve memelerime sürdüm, kayınbabama doğru dönerek bacak aramı yağlamaya başladım. Sahilde kimse olmadığı için huzurlu hareket edebiliyorduk…

Yaklaşık 2 saat sonra kayınbabam, “Hadi kızım eve gidip birşeyler yiyelim.” dedi ve eve gittik. Ben çocuklarla duşa girdim. Ben çocukları yıkarken kayınbabam yemek birşeyler hazırlamış, yedikten sonrasında ufaklıklara, “Hadi bakalım siz yukarı çıkıp yatın, öğlen uyku saatiniz geldi, uyuyun dinlenin, şayet uyumazsanız sizi birdaha denize götürmem!” dedim. Çocuklar yukarı çıktılar, bizde kayınbabamla denize bakan balkona oturup birer bira açtık. Biralarımızı yudumlarken kayınbabamla biran göz göze geldik, fakat ne tarz oldum, resmen bakışlarla sikişiyor gibiydik. Kayınbabam, “Bak Nazan, istersen asla zaman kaybetmeyelim!” dedi. Ben sadece kafamı sallayarak onayladım. Kayınbabam sanki bu hareketimi bekliyormuş benzer biçimde derhal önüme diz çöküp bacaklarımı ayırdı. Nasılsa denizden bizi kimse göremezdi. Tangamı kenara çekerek sulanmış amımı yalamaya başladı. Çok geçmeden ben sarsılarak kayınbabamın ağzına boşaldım. Kayınbabamı balkonda yere yatırıp, ben de onun yarağını emmeye başladım. Kayınbabamın da boşalması uzun sürmedi. Ayağa kalkıp, “Hadi babacığım yatak odasına geçelim!” dedim. Doğru yatak odasına gittik…

Kayınbabamın siki sertliğinden bir şey kaybetmemişti. Bacaklarımı omuzuna alıp, “Benim orospu gelinim, tatil boyunca seni bu yarağın müptelası yapacağım, o sünepe kocan seni bu şekilde asla sikmemiştir!” deyip yarağını amımın derinliklerine soktu. Kayınbabamın siki am deliğimin içinde asla kıpırdamadan öpüşüyorduk. Kayınbabam, “Söyle bana orospu gelinim, seni kocandan başkası da sikiyor mu, bu tatlı amcık başka yarakların dibine da yatıyor mu?” diye sorular soruyor, ara sıra da yarrağını çıkartıp tekrar köklüyordu amcığıma. “Ne yapayım baba, oğlun beni yeterince sikmiyor, ben de başka erkeklere veriyorum!” dedim. Kayınbabam am deliğimi bu halde otuz dakika siktikten sonrasında, döllerini amcığımın en derin yerine boşalttı. Birlikte duş alıp, çocukları test ettik, ikiside daha uyuyordu. Oturma odasına geçtik. Ben üzerime ince bir bluz, altımada geniş bir etek giymiştim (altıma kilot giymediğimi yazmama gerek varmı?), kayınbabam ise sadece şortlaydı.

Gittim kayınbabamın şortunu hafifçe sıyırıp kucağına oturdum. Kayınbabamın yarı inik yarağı amcığımın dudakları arasında duruyordu. O sırada kocamdan telefon geldi. Kayınbabama ‘Sus’ diye işaret edip, telefonda kocamla konuşmaya başladım. Kocam babasını sordu, “Kahveye gitti…” dedim. “Ya çocuklar?” diye sordu, “Yukarıda uyuyorlar…” dedim. “Yani yalnızsın?” dedi, “Evet…” dedim. Yalnız olduğumuz zamanlar erkeğimin saplantısı benimle telefonda cinsellik yapmak. Bana fantazilerini anlatıyor, “Ah karıcığım şuanda yanında olsam seni iyi mi sikerdim…” falan diyordu. Ben de, “Aşkım yarak yemeyi fazlaca özledim, bak seni başka erkeklerle boynuzlamamak için kedimi zor tutuyorum, şimdi yanımda olsaydın sulanmış amıma sokardın…” dedim. Bu arada konuşmalarımızı duyan kayınbabamın siki altımda yine canlandı ve amcığıma girmeye başladı. Kocama telefonda, “Amcığım yanıyor şuanda, sen yoksun diye şimdi amcığıma salatalık sokacağım, patlıcan sokacağım, havuç sokacağım, kabak sokacağım, amcığım manav dükkanına dönecek bu gidişle, ne olur müsade ver de kendimi başka ekeklere siktireyim!” dedim.

Kocam olacak avanak ta, am deliğimdeki babasının yarağından habersiz, “Hayır, hayatta müsade etmem, senin o am deliğini benden başka kimse sikemez!” diye inliyordu. Kocamın birden sesi kısıldı, belliki yeniden avcunun içine boşaldı. Kocamla telefonda vedalaştık, kapattık. Kayınbabam da, “Nazan helal olsun, sen büyük bir orospusun, bayıldım sana!” diyerek, alttan süratli bir biçimde amımı sikmeye başladı ve döllerini yine amcığımın derinliklerine fışkırttı. 6 hafta dinlence işte bu şekilde kayınbabamla sikişmekle geçti.

Şimdi kocama (Babam rahatsız diye) mazeret uydurarak, yine Türkiyeye, kayınbabama kendimi siktirmeye gidiyorum.