Kocam rahatsız olduğundan tatile gelememişti. Yazlıkta, kocası askerde olan (komşum ve dostum olan) Nurgül, ben ve kayınbabam beraber kalıyorduk. Bir akşam kayınbabam içkiyi fazla kaçırıp, erken yattı. Biz arkadaşımla içmeye devam ettik. Fazla içmiş olmalıyız ki, biz de bayağı hoş olduk. Aklıma kayınbabamın seks kasetleri geldi. Kocamla sadece geldiğimizde seyreder, uçardık. Seyretmeye başladık, sırılsıklam olduk, hoşumuza gitti. Birden Nurgül, “Ben kayınbabanın yanına gidiyorum, sen gelme!” dedi. “Deli misin? Olmaz!” dedim. “Ne olur gideyim, biliyorsun aylardır erkeksizim, canıma tak etti, bir de bunları görür görmez, artık dayanamıyorum. Mutlaka kendimi siktirmem lazım. Sen de istersen bizi gizlice seyredersin. Kayınbaban olgun bir şahıs, sır meblağ.” dedi. Heyecanlandım, ben de ıslandım. İster istemez razı oldum.

Arkadaşım kayınbabamın odasına gitti, ben de kapı aralığından gizlice seyrediyorum. Kayınbabamda sadece şort vardı. Arkadaşım kayınbabamın yarağını okşamaya başladı, siki kalkmıştı ki birden uyandı, arkadaşıma baktı, sesini çıkarmadı. Arkadaşım kayınbabamın şortundan yarağını çıkardı, devasa birşeydi, yalamaya başladı. Kayınbabam da eliyle arkadaşımın saçlarını okşamaya başlayınca, dostum rahatladı ve badisini çıkardı. Sütyen yoktu, memeleri ufacıktı, kayınbabamın ağzına layıktı. Kayın babam arkadaşımın memelerini emmeye başladı. Yalaya yalaya aşağılara indi. İzerken ben kuduruyordum. Kayın babam arkadaşımın ayağından şortunu ve külotunu çıkardı, tüysüz, kaymak gibi amcığını yalamaya başladı. Kayınbabam arkadaşımın amını yaladıkça dostum yerinde duramıyor, kayın babamın başını sıkıyor, kalçalarını devamlı bir oraya bir buraya sallıyordu zevkten. İniltilerini duyacaklar diye korkuyordum, ama onlar durumlarından memnun, kendilerinden geçmişti.

Nurgül birden inleyerek titremeye başladı ve az sonra kendini iyice salıverdi. Amından sular akıyordu. Bir de beni görecektiniz, benim amım da sular içindeydi. Kayınbabam da şortunu çıkardı, soyundu. Benim seyrettiğimi görmüş olmalı ki, “Kızım ordan gizlice seyretme, sen de gel!” dedi, utandım kaçtım. Kayın babam yarağını sallaya sallaya yanıma geldi, beni bağrına bastı, arkadaşımın yanına getirdi ve yatırdı. Önce dudaklarımdan öptü, utanıyordum, mukabil veremedim, ama istiyordum. Sonra boynumu öpmeye, yalamaya başladı. İçim birhoş oluyordu. Üstümden badimi çıkardı, boynuma ve memelerime dil atıp, emmeye başladı. Benim de ufacık olan memelerim kayın babamın ağzındaydı. Her tarafım diken diken olmaya başladı ve ben de kayın babamın sırtlarını okşamaya başladım.

Kayınbabam göbeğime ve aşağılara doğru yalaya yalaya indi, ayağımdan şortumu ve dostum benzer biçimde külotumu çıkardı. Amımı, amımın sarı sarı tüylerini yalamaya başladı. Arkadaşım kendine geldi, kayın babam ona da yarağını uzatıp, yalamasını söyledi. Arkadaşım da ikiletmeden kayın babamın yarağını yalamaya başladı. Kayınbabamın dili am deliğime girdikçe kalçalarımla kayın babamın kafasını sıkıyor, anlatılmayacak kadar zevk alıyordum. Utanmayı unuttuk, kendimizden geçmiştik. Kayınbabam amımı yaladıkça ben çıldırıyordum. O an gelmişti ki, ayaklarım tir tir titremeye başladı, amımın içine sımsıcak bir akıntı oldu, o zevki anlatamam. Kocamda bile görmediğim, ilk kere bu zevki ve seksi bana ve arkadaşıma kayınbabam tattırdı. Daha sora arkadaşımı yanıma yatırdı, yarağını okşaya okşaya, sıvazlaya sıvazlaya döllerini memelerimize ve yüzümüze akıttı. Yetmedi, döllerini parmaklayıp, bir benim ağzıma, bir arkadaşımın ağzına sürüyor ve yalatıyordu.

Daha sonra birlikte duş alıp, kayınbabam ortamızda, yatakta anadan doğma yattık. Kayınbabam aramızda yatarken memelerimizin uçlarını okşuyor ve ovalıyordu. Tekrar içimde kıpırtılar başladı, başımı kaldırdığımda kayınbabamın yarağı yine dimdik dikilmişti. Hemen eğilip yalamaya başladım. Ağzıma sokarken kayın babam da zevk alıyordu ki, kıçını kaldırdığında yarağı tamamen ağzıma, gırtlağıma kadar giriyor, boğulacak benzer biçimde oluyordum. Arkadaşım da amcığını kayınbabamın ağzına vermiş yalatıyordu. Canım birden kayınbabamın sikinin am deliğimde olmasını istedi, kayın babamın yarağını avuçladım ve sikinin üstüne oturur gibi yapıp, yarağını amıma sürtmeye başladım. O kadar kocamandı ki kafası, amımın deliğinden bile büyüktü, o kadar zevk alıyordum. Amım su benzer biçimde oldu.

Kayın babamın yarağı tam amımın deliğine gelince, kayın babam da zevkten yükleniyordu. Siki am deliğimden kayıp, amcığımın dudaklarına sertçe sürterken zevkten çıldırıyordum. Amım iyice kaşınmaya, daha çok zevk almaya başlamıştım. Kayınbabamın sikiyle amcığıma sertçe badana fırça yaparken, kayganlaşan amıma kayınbabamın sikinin kafası azca da olsa girince, sanki daha önce asla sikilmemiş, yarak yememiş gibi oldum, kendimi tutamadım, ayaklarım hareketsiz ve halsiz kaldı ve babamın siki sert şekilde amıma gömüldü. Önce feci şekilde canım yandı, kayınbabam daha da alttan darbelerle yarağını am deliğime gömdükçe gömdü. Beni iyice kendine çekip, dudaklarımı vantuz şeklinde emmeye başladı. Emiyor, emiyordu. Sanki bir zevk denizinde boğulur gibiydim, sarsıla sarsıla, inleye inleye kayınbabamın üstüne yığıldım kaldım. Kayınbabam sikini am deliğimden asla çıkarmamış, mükemmel ritmik hareketlerle, o kadar tatlı zevk veren pompalamalarla beni tekrar uyardı.

İnanılmazdı, tekrar yeniden canım sevişmek, vurdurmak istiyordu. Deli gibi sevişmeye devam ettik. Kayınbabamın sikinin üstünde hop hop inip kalkarken, kayın babamın yarağı am deliğimin kenarlarını sanki yırtarak, sürterek amcığıma girip çıkıyordu. Bu da beni deli ediyordu. Kısa vakit sonra kayınbabamın am deliğime girip çıkması hızlandı, ben de kayın babamın sikinin üstüne daha süratli oturup kalkmaya başladım. Kayın babamın yarağı amımın deriliklerinde kayboluyordu. Ben daha derine girmesini sağlamak için kayınbabamın sikinin üzerine oturdukça, babamın omuzlarımdan sıkması ve alttan amcığımı delercesine darbeleri de artmıştı. Bir anda nefesi değişti ve sırt üzeri hareketsiz kaldı. Ben kayınbabamın sikinin üstüne oturup kalkmaya devam ediyordum. Bombardıman başladı, amcığımın içi sımsıcak döllerle doldu, kayınbabam amımım içerisine boşalmıştı. Amımdaki kayınbabamın sikinin sıvısı ve sıcaklığı beni daha da ateşledi, sikini daha hızlı amıma yerleştirip çıkarmaya başladım, ayaklarım titremeye tüm vücudum sarsılmaya başladı ve benim de amımım suyu kayınbabamın sımsıcak dölleriyle karıştı. Üstüne yattım ve öylece kaldım.

Kayınbabam beni kaldırdı ve banyoya götürürken baktım yataktaki çarşaf kayınbabamın dölleri ve benim amımım sularıyla sırılsıklam batmıştı. Arkadaşım, kayınbabam ve ben beraber duş aldık ve yine odaya geldik. Çarşafı değiştirdik. Kayınbabam çekmecesinden bir hap çıkardı yuttu. “Nedir o? Viag.. Mı?” dedim. “Tam da o şekilde benim güzel gelinim, sizin bu amınıza götünüze ancak bu şekilde yetişebilirim, kaç posta oldu biliyor musun?” dedi. Arkadaşıma yöneldi, “Seni unuttum sanma güzelim…” dedi, arkadaşımın kulaklarından, boynundan, memelerinden, göbekdeliğinden yalaya yalaya amına geldi. Arkadaşım kayınbabamın dil darbeleri karşısında yerinde duramıyor, kalçalarını bir sağa bir sola kıvırıp çalkalıyordu. Bir süre sonrasında arkadaşım kayınbabamın kafasını sıkmaya, am deliğini kayınbabamın ağzının içine kadar sokarcasına bastırmaya başladı. Kayınbabam arkadaşımın am deliğini yaladıkça arkadaşımın amından sular taşmaya başladı…

Kayınbabamın da yarağı tekrar doğruldu ve yarağını arkadaşımın amının kenarlarında dolaştırmaya, sürtmeye, fırçalamaya başladı. Kayınbabam yarağını amının kenarında dolaştırdıkça arkadaşım am deliğini babamın kafasına doğru itiyor illaki amına almak istiyordu. “Hadi, ne olur amca, ben de istiyorum!” diye nefes soluğa inliyordu. Arkadaşımın amı benim am deliğimden büyük ve genişti. Kayın babam sikini arkadaşımın amının suyuyla ıslattıktan sonrasında, amının içerisine hafifçe değdirip sallarken arkadaşım artık dayanamadı, alttan bir hareketle kayınbabamın sikinin kafasını amının içerisine alıverdi. Önce azca da olsa bir Ahhh sesi geldi. Kayınbabam derhal arkadaşımın dudaklarına yapıştı ve yarağını amına az az sokmaya başladı. Arkadaşım kayınbabamın altında biraz kıvrandı, sonra kayınbabamın yarağı arkadaşımın amına anında gömüldü. Arkadaşım alttan, kayın babam üstten birbirlerine destek olarak, kayın babamın yarağı arkadaşımın amının içinde bir kayboluyor bir çıkıyordu. İkisinin de nefesleri hızlandı, hareketleri değişti, kendilerini kaybettiler…

Birlikte o kadar güzel hareket ediyorlardı ki, arkadaşım inleyerek hızlandı, kayınbabam da hızlanmaya başladı. Ve ikisi de birbirlerinin saçlarına koparırcasına asılarak, ansızın hareketsiz yattılar. Arkadaşım kasıldı kaldı ve ansızın sarsıla sarsıla boşaldı. Arkadaşıma, “Kız canın yanmadı mı? Hiç sesin çıkmadı!” dedim. “Çok azca acıdı fakat derhal unuttum, fazlaca harika!” dedi. İkimiz de kayınbabamın dudaklarından aşkla şevkle ve zevkle öptük. Kayınbabamı bir ben, bir dostum, yataktan kaldırmadan öpe öpe nerede ise yiyip bitirecektik. Artık çarşafın sularımızla ıslanıp battığına aldırdığımız falan yoktu. Üçümüz sarılarak zevkle seviştik. Kayınbabama “Sikin ne kadar dev gibi!” dedim. Kayın babam da, “Bu sik değil, sik diye ufakken denir, bu yarak, ikiniz de evlisiniz güya fakat, halen sikle yarağın ne olduğunu bilmiyorsunuz. Sayemde siki da tanıdınız, siki da yediniz. Elbette bu aramızda kalacak, arzu ettiğiniz zaman birlikte oluruz!” dedi. Kayınbabamın o devasa yarağını yalayıp yutup kaldırarak, sabaha kadar sikiştik.

Ertesi gün öğleye kadar yatmışız. Öğlen denize bile gitmedik. Tatilimiz bitene kadar dostum, ben ve kayınbabam her gün sikiştik. Kayınbabam bizim artık ikinci kocamız oldu. Hele hem arkadaşımın hem benim götten öyle bir sikilişimiz var ki, anlatılmaz güzel. Arkadaşım da ben de o güne kadar asla götten sikilmemişiz, sikişmemişiz. İlginçtir, kocalarımız da asla götten sikmek istemedi. Aptallar diyoruz hepimiz onlara.

Tatilden sonrasında İstanbula döndük, ama kayın babamla sikişmelerimiz devam etti. Kocam esasen haftanın birkaç günü ya asla gelmez, iş gezisine masraf, veya oldukca geç gelip, genellikle de içkili olup, sızar kalır. Kayınbabamla her fırsatta sikişiyoruz. Üstelik, dostum da çoğunlukla bizlere katılıyor, tam bir cinsellik fırtınası içindeyiz. Öyle mükemmel oluyor ki, ne dedikodu ne korku, huzurlu rahat kayınbabama kendimizi siktiriyoruz, amımızdan, götümüzden zevkimizi alıyoruz. Kayınbabamdan daha emin, usta ve becerikli bir başka sikici, aşık, sevgili nerede bulacağız ki ?!?