Slm arkadaşlar. Ben Nihal, şimdiye kadar, seks öykü sitesinin, pasif okuyucularından birisi idim, ta ki Rabia isimli arkadaşın kayınbabası ile yaşadıklarının hikayesini okuyana kadar. Bu, benim de herkesten gizlediğim ve halen devam eden, kayınbabamla ilişkimi anlatmama vesile oldu.

Aslen Zonguldaklıyım. 22 yaşımda evlendirildim ve Almanyaya gönderildim. Benim isteğimi soran olmadı. Zonguldakta maddi durumu iyi olmayan bir ailemiz vardı. Babam da beni şu anki kocama verdi, 2 yıl önce Zonguldakta düğün yaptık. Ben 1,69 uzunlukta, kumral ve fiziği düzgün bir bayanım. Aslında fena da sayılmam, fazlaca cazibeli göğüslerim, kalça ve dudaklarım var. Gerdek gecesine kadar hiç dostum olmadı, babam ve abim çok üzerime düşer ve öyleki şeylere izin vermezlerdi. Gerdek gecesi baştan sona bir travma idi. Düğün bitti odamıza çekildik, ne bir nazik hareket, ne bir duygusal davranış, kocam olacak odun resmen Tecavüz eder benzer biçimde sahip oldu bana. Herşey 10 dakika sürmedi. Gerdekten sonrasında da birşey değişmedi. Canı çekti mi, hiç bana istiyormuyum diye sormadan yatırır beni, yeniden 10 dakika sürmez işini bitirir, asla benim zevkimi düşünmezdi. Bir sene hep böyle gitti. Kocam şu anda Taxi şöförü ve geceleri vardiyeye menfaat. Evde birde bizimle yaşayan Kaynanam ve Kayınbabam var. Kaynanam suratsız ve geçimsiz bir kadın, bana ve evde yaşayan her insana zulüm eder.

Kaynanam, emeklilik işlerini halletmek için Türkiyeye gitmiş, kayınbabam burda kalmıştı. Geceleri sürekli oturup sohbet ederdik kayınbabamla. Kendisi oldukca yakışıkı, karizmatik ve kadın ruhundan anlayan bir insan. Yaşını hiç belli etmez, sürekli spor yapar ve kendisine oldukça iyi bakar. Yani anlayacağınız oğlu ile tam ters. Bir gece tekrar kocam geldi ve acil odaya çağırdı beni. İsviçreye çok paralı bir yolcusu varmış, acele gitmesi gerekiyormuş ve 3 gece kalacakmış. Benden, derhal soyunup altına yatmamı istedi. Ben de canıma tak etmiş olduğu için yapmadım. Çok sinirlendi, bana tokat attı ve anama sövgü ederek gitti. Ben ağlarken, kayınbabam, “Vay hayvan herif vay!” diyerek odama geldi ve beni teselli etmeye çalıştı. Sonra, “Kızım üzülme, kalk bu gece seninle gezmeye çıkalım, biraz ruhun açılsın, neşen yerine gelsin.” dedi. Kocam olacak odun beni daha bir gece bile eğlenceye götürmemişti, evde hapis gibiydim. Kendimi toparladım, giyindim, makyajimi yaptım ve kayınbabamla dışarı attık kendimizi. Beni Dortmund’ta Türklere ilişkin müzikli güzel bir Gece kulübüne, kısaca Türkü Bar şeklinde bir yere götürdü.

Gece kulübünün sahibi bizi kapıda karşıladı ve kayınbabamla sohbet ettiler. Bize oturmamız için yer gösterdikten 10 dakika sonra, inanın masamızda yalnız kuş sütü eksikti. Kayınbabamla sohbete başladık, o kaynanamı bense kocamı şikayet ettim. Kayınbabam Wiski içiyordu, bir duble de bana verdi. Gece ilerledikçe açıldık ve birazda olsa içkinin verdiği kolaylıkla, konu döndü dolaştı Seks’e geldi. Meğersem kaynanam da aynı kocam şeklinde ruhsuzun teki imiş. Slow parçalar çalmaya başlayınca, kayınbabam beni dansa kaldırdı. Biraz başım dönüyordu fakat gecenin bitmesini hiç istemiyordum. Dans ederken sağ eli kalçamın birazcık üzerinde, fakat vücutlarımız birbirine temas eder şekilde idi. Kayınbabamın parfümü bile beni etkilemiş, içimde tanımadığım duygular ortaya çıkarmıştı. Bacak aramın birazcık üzerine dokunan bir sertlik hissetmeye başladım. Gittikçe sertleşen ve büyüyen bu şey kayınbabamın yarağından başka birşey olamazdı. Ve çok büyük bir yarak olması lazımdı bu. Heyecandan bacaklarım titremeye başladı. Ben de kendimi kayınbabama bastırmaya başladım, hem göğüslerimi, hem bacak aramı. Kayınbabam da anlamış olmalı ki, kalçamın üstünde duran sağ elinin parmakları ile kalçamı okşamaya başladı. Müthiş tahrik oluyordum.

Gece ilerlemişti iyice, son sanatçı da sahneyi terkedince, kayınbabam hesabı ödedi ve bir Taxi çağırttı. Taxide ikimiz de arkaya oturduk. Kayınbabam elini omzuma koydu, ben de ona yaslandım, eve kadar bu şekilde sanki rüyalar alemindeymişiz gibi gittik. Eve varınca, gerçekler sanki bizi geri uyandırdı. Nedense eve girince, evde yalnız olmamıza rağmen biraz çekindik birbirimizden. Birbirimize iyi geceler diledikten sonra, ben odama geçtim kayınbabam da kendi odasına.

Aradan bir saat gibi geçmişti ki, kayınbabam bana seslendi ve beni odasına çağırdı. “Kızım ben uyuyamıyorum, senin de uykun yoksa birer kahve yap getir de içelim.” dedi. Kahveyi öyleki çabuk yaptım ki anlatamam. Kayınbabam yatağında uzanarak, ben de yatağın ayakucuna oturarak kahvelerimizi içtik. Kayınbabam bir ara, “Kızım gel sen de yanıma uzan, sabaha kadar söyleşi edelim.” dedi. Üzerimde ince bir gecelik, kayınbabamın üstünde ise kısa bir şort ve atlet vardı. Biraz çekinerek de olsa, kayınbabamın yanına uzandım. Teni ve kokusu beni resmen kudurtuyordu. Sohbet ilerledikçe, kayınbabamın göğsüne yattım. Kayınbabam konuşurken biryandan da saçlarımı okşuyordu. Ben de konuşmasını dinlerken başka başka dünyalara gidiyordum. Kayınbabamın önüne baktığımda, siki öyle bir kalkmıştı ki, şortunu zorluyordu.

Dayanamadım elime aşağı doğru, şortuna uzattım. Şortunun üzerinden kayınbabamın sikini az az okşarken, kayınbabam ansızın doğruldu ve beni bir çırpıda çırılçıplak soyuverdi. Beni yatağa sırtüstü yatırıp, iki bacağımın arasına yerleşti ve göğüslerimi yalayarak aşağı indi. Ve am deliğimi yalamaya başladı. Kocam asla yapmadığından çok şaşırdım, bir garip oldum. İki dakika yalamadan titreye titreye kayınbabamın ağzına boşaldım. Kayınbabam damla bırakmadı yuttu sularımı. Zevkten iyi mi inliyorum fakat! Yarım saate yakın daha yaladı amımı. Tanrım, ne görkemli bir şeymiş insanın amının yalanması! Sonra, “Şimdi sıra sende…” söylediğinde, kayınbabamın suratına saf saf baktım. Kayınbabam gülümsedi ve, “Anladım bizim oğlan da salakmış. İn, sen de benimkini yala…” diyerek, nazik fakat ne istediğini bilir hareketlerle kafamı aşağı, yarağına bastırdı. Kayınbabamın şortunu çıkarıp, yarağını görünce ben iyice şoke oldum. Büyük olduğunu tahmin ediyordum, fakat bu kadar büyük beklemiyordum. Keser sapı şeklinde up uzun bir yarak, üstelik çok ta kalındı. Başını ağzıma almaya çalıştım, fakat sığmadı. Dilimle sağını solunu yaladım elimden geldiği kadar.

Yarağını 10 dakika kadar yaladıktan sonrasında, kayınbabam gülümseyerek, “Nihal kızım gel bakalım, benim salak oğlanın kızlığını bozmasından birşey anlamamışsın, şu kızlığını erkekçe bir bozalım!” dedi. Ben yalvarmaya başladım, “Ne olur birden sokma baba!” diye. Oğlunun yaptığı şeklinde yapsa resmen amımı yırtar diye korkuyordum. “Korkma kızım, sen kendini bana bırak!” dedi. Yarağının kafasını amımın ağzına dayadığında korkudan nerdeyse kalbim duracaktı, fakat amımın suları da resmen akıyordu. Kayınbabam bir taraftan dudaklarımı ve dilimi öperken, diğer taraftan o keser sapı benzer biçimde hayvansı sikini az az am deliğime ittiriyordu. Başı güç bela girdi, ama ben de o esnada duyduğum acıyla kayınbabamın sırtına tırnaklarımı geçirmiş, yırtmış, kanatmıştım. En nihayetinde köküne kadar sokunca, siki sanki mideme kadar girdi sandım…

Amım kayınbabamın yarağının çapına alışıp, duyduğum acı azaldıkça, ben de kendimden geçiyor, boşaldıkça boşalıyordum. Kayınbabam da bana kökledikçe köklüyordu. ‘Şak Şak Şak’ sesleri resmen odayı inletiyor, kayınbabam bana orgazm üstüne orgazm yaşatıyordu. İnanın bir saate yakın beni siktikten sonrasında, “Gelinim, ben dayanamıyorum artık, geliyorum!” demesi ile patladı. Ama ne patlama! İçim dışım döl oldu. Kayınbabamın dölleri am deliğime öyleki sıcak sıcak aktıkça, ben bir kere daha geldim. O gece kayınbabam beni sabaha kadar kaç defa sikti bilmiyorum, fakat sabah uyandığımda yatak göle dönmüştü. Diğer iki gün de, kocam dönene kadar, evden çıkmadık ve kayınbabamla sikiştik!

Kaynanam da Türkiyeden dönünce artık kayınbabamla sikişmek için çok fazla fırsatımız olmuyor, oldukça nadiren sikişiyoruz. Şimdilerde kayınbabam tutturdu, “Gelinim, bir defa da götünden sikeyim!” diye yalvarıyor bana, ama ben çok korkuyorum. Kayınbabamı fazlaca seviyorum, ve o koca yarağı olmadan yaşayamıyacağıma gore, zannedersem eninde sonunda benim göte kayınbabamın keser sapı şeklinde yarağı girecek, bunun çıkar yolu yok şeklinde görünüyor…