Selam ben Rabia, 28 yaşındayım. Kocamla görücü usulu ile evlenip, Belçikaya gelin olarak geldim. Kısa bir müddet sonra, kocam petrol arama platformunda çalışmak suretiyle, uzun süreliğine Bolivya’ya gitti. Ve ben dul olan kayınpederimle beraber kalmaya başladım. Muhafazakar yetiştirilmeme karşın zaman zaman masturbasyon yapıyordum. Bir gece tekrar oldukca azmıştım. Yatağımın üzerinde pijamamın altını ve külotumu çıkarmış kendi kendimle oynuyordum. Tam orgazm olmak üzereyken, birden odamın kapısı açıldı ve kayınpederim ansızın içeri giriverdi. Ben yarı çıplak bir vaziyette ne yapacağımı bilmesi imkansız bir biçimde toparlanmaya çalıştım, fakat kayınpederim çoktan göreceğini görmüştü. Üstelik ancak bacaklarımı birleştirerek amcığımı kapatabildim. Kayınpederim yerdeki pijamamın altını ve külodumu alarak bana verdi. Niyetinin ancak (Yarın ne yiyelim?) diye sormak olduğunu ve odama habersiz girdiğinden dolayı özür diledi ve “Biraz sonra yine gelirim.” diyerek çıktı. Nasıl utanmıştım. Sesim soluğum çıkmamıştı. Yerin altına girmiştim resmen!

Kayınpederim odamdan çıktıktan sonrasında ben hemen külodumu ve pijamamı giydim. Fakat öyleki utanıyordum ki, ne yapacağımı bilmiyordum. Az sonra kayınpederim odamın kapısını çaldı ve “Müsait misin kızım, gelebilirmiyim?” diye sordu. Yutkunarak, “Gir!” diyebildim zorla. Kayınpederim, “Korkma kızım, bunda utanacak bir şey yok!” dedi ve yatağımın kenarına oturdu. “İstersen birazcık konuşalım?” dedi. Ben doğal asla konuşmuyor, halen utanıyordum. Bu eve gelin geleli hemen hemen 3 ay kadar olmuştu. Kayınpederim yüzüme dökülen saçlarımı nazikçe geriye attıktan sonrasında, “Utanmana gerek yok kızım, bak bu yaşımda ben bile masturbasyon yapıyorum. Bunlar normal şeyler. Üstelik seni kendinle canlandırırken görmek beni çok etkiledi!” dedi. O gece kayınpederimle iki saate yakın, yalnızlıktan, erkeksizlikten, kadınsızlıktan, seksten ve kendi haline tatmin olayından konuştuk. Aslında kayınpederim isteseydi, o gece bana istediğini yapardı, okadar azmıştım ve canım siktirmek istiyordu o gece! Ama saçlarımı okşamaktan başka bir şey yapmadı.

Kayınpederim yatmaya gittikten sonrasında, oldukca düşündüm. Kafamda hep, (keşke şöyleki olsaydı, keşke böyle olsaydı, keşke şöyleki yapsaydım, keşke kayınpederim bu şekilde yapsaydı) ile başlamış olan düşünceler huzurlu bırakmadı beni ve saatlerce uyutmadı. Sürekli kayınpederimin nekadar oldukca anlayışlı, sıcakkanlı ve nekadar etkisinde bırakan bir adam bulunduğunu düşünmekten kendimi alamıyordum. Sonunda, aslen kendimi kayınpederimin kollarına atmak ve kayınpederimle çılgınlar benzer biçimde sevişmek istediğimi, kendi kendime itiraf ettim. Kendi kendime hayret ediyordum, böylesi birşey düşünmek bile amcığımın sulanmasına sebep olmuştu. Kyınpederimin benimle seviştiğini fantazileyerek, elim kendiliğinden amıma gitti ve yarım kalan masturbasyonuma devam ettim. O anda kayınpederimin altında zevkten kıvrandığım fantazisiyle, müthiş bir orgazm yaşadım ve boşaldım…

Ertesi gün uyandığımda öğlen olmuştu. Kayınpederim her sabah işe giderken beni uyandırıp gitmesine rağmen, o sabah uyandırmadan gitmişti. Önce banyoya girdim duşumu aldım. Evin günlük işlerini yaptıktan sonra, akşama kayınpederimin en oldukca sevilmiş olduğu yiyecek olan Karnıyarık meydana getirmeye karar verdim. Kayınpederim Mercimek çorbasını da çok seviyordu, Mercimek çorbası da pişirdim. Yanına da Çoban salata hazırladım. Ben içmiyordum, ama kayınpederimin arada sırada Rakı içmekten hoşlandığını bildiğim için, soğuması için buzdolabına bir küçük Rakı koydum. Masaya tabakları ve mumları koydum, sonra saçlarımı ve makyajımı yapmış olup, güzel bir giysi giydim ve kayınpederimin akşama dönüşünü bekledim. Beklerken de bu gecenin akışının iyi mi olacağını düşünüyordum. Ne de olsa dünkü olanlar ve konuştuklarımız bizi birbirimize biraz da olsa yakınlaştırmıştı.

Kayınpederim akşam eve erişince kapıda karşıladım ve “Hoşgeldin babacığım!” diyerek yanağına bir öpücük kondurdum. Kayınpederimin bu hareketime şaşırdığını görebiliyordum, şu sebeple daha önce onu hiç bu biçimde karşılamamıştım. Herzaman üzerimde eşofmanlarla, sadece kuru bir “Hoşgeldin Baba!” ile karşılıyordum. Kayınpederim, “Hoşbulduk kızım! Çok güzel görünüyorsun bugün!” dedi. Gülümseyerek, “Aşk olsun babacığım, ancak bugün mü güzelim?” dedim. Kayınpederim saçlarımı okşayarak, alnıma bir öpücük kondurdu ve, “Güzel gelinim benim, herzaman güzelsin, bugün daha da güzelleşmişsin demek istedim!” dedi. Kayınpederimin yanağına bir öpücük daha kondurduktan sonra, “Canım babacığım öyleki demek istediğini biliyorum! Hadi hemen duşunu al, ben yemekleri getireyim, bugün senin en oldukça sevdiğin yemeği yaptım!” dedim. Kayınpederim büyük bir sevinçle, “Karnıyarık mı?” diye sordu. “Evet!” dedim. Kayınpederim busefer bana sarılarak, her iki yanağımdan öptü ve “Hemen duş alıp çıkıyorum!” dedi.

Kayınpederim duşunu alana kadar ben sofraya yemekleri ve Rakısını getirdim, mumları yaktım. Duştan çıktı, masaya oturduk. Karnıyarığın yanısıra, Mercimek çorbasını, Çoban salatasını ve Rakı yı görünce çocuklar benzer biçimde sevindi. Eee boşuna dememişler, ‘Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer!’ diye. Kayınpederimle mum ışığı eşliğinde akşam yemeğimize başladık. Kayınpederim, “Kızım biliyorum içmiyorsun, fakat bugünlük bir duble sen de iç benimle.” dedi. Gülerek, “Peki, sarhoş olursam avutacakmısın beni?” dedim. “Güzel gelinime bak, avutmazmıyım hiç?” dedi. Gittim bir bardak ta kendime aldım geldim. Kayınpederim bardakları doldurdu, şerefe kaldırdık, tokuşturduk. Ağzıma ilk kez Rakı denen meret değiyordu. Kokusu berbat, keyfi berbat birşeydi. İnsanlar bunu nasıl içebiliyorlar diye düşündüm. Fakat aradan 15-20 dakika geçtikten ve bardağım boşaldıktan sonra, kendimi hiç hissetmediğim kadar huzurlu hissetmeye başladım. İkinci dubleyi kendi isteğimle doldurttum kayınpederime…

Yemeğimizi yedikten ve minik Rakıyı beraber bitirdikten sonra, utangaçlığım biraz kaybolmuş, dilim çözülmüştü. Kayınpederime dans etmek istediğimi söyledim. Kayınpederim müziksetine duygusal bir CD koydu ve beni dansa kaldırdı. Hafif hafif dönen kafam, dans ederken daha da hoş olmuştu. Ellerimi kayınpederimin boynuna halka yapmış, başımı boynuna yaslamış dans ediyordum. O da ellerini belime atmış, popomun hafif üstünde birleştirmişti. Kayınpederimin sıcak nefesini boynumda ve kulaklarımda hissediyordum. Salınırken hissettiğim başka birşey de göbeğime değen siki idi. Kayınpederimin siki göbeğime değdikçe pantolonunda büyüyor, siki büyüdükçe de, arkamdaki elleri belimden popoma doğru iniyordu. Bunun hoşuma gittiğini ve zevk aldığımı belirtmek için, ben de nefesimi kayınpederimin boynuna ve kulağına üfürmeye başladım. Az sonrasında kayınpederimin güçlü elleri popomu okşuyordu. Kayınpederimin kulağına, “Bu gece yalnız uyumak istemiyorum, aynı yatakta yatalım mı?” dedim. Kayınpederim boynumu öperek, “Olur kızım! Olur güzel gelinim!” dedi.

Kafam dönüyordu, sanki iki adım yürüsem düşecekmişim benzer biçimde hissediyordum kendimi, “Beni kucağında götür yatağına.” dedim. Kayınpederim beni kucakladı ve yatağına götürdü. Beni elbisemle yatağa nazikçe uzattıktan sonrasında, salonun lambasını ve mumları söndürmeye, müziksetini kapatmaya gitti. Geri vardığında ben elbisemi soyunmuş, sadece külot ve süytenimleydim. Kayınpederim de soyundu ve sadece külotu ile kaldı, lambayı söndürdü ve girdi yatağa. Öyle heyecanlıydım ki, kayınpederime arkamı döndüm yanaştım, O da beni kucakladı ve sarıldı. Kayınpederimin yarağı yeniden sertleşmişti ve arkamdan popoma değiyordu. Fakat biz de nefesimizi tutmuş, asla konuşmadan, asla hareket etmeden yatıyorduk. Sanki biz de yangın çıkması için bir kıvılcım bekliyor gibiydik. İçim içimi yiyordu, dayanamadım ilk hareketi ben yaptım, popomu yavaş yavaş oynatmaya ve kayınpederimin sikine bastırmaya başladım. Kayınpederim de sanki benden bunu bekliyormuş, o da başladı sikiyle popoma sürtünmeye…

Daha sonra boynumu öperek, kulağıma, “Külotlarımızı çıkaralım mı kızım?” diye sordu. Ben kafamı sallayarak, “Evet!” dedim. Kayınpederim hem kendi külotunu, hemde benim ıslanmış külotumu çıkardı. Ve bana yine arkadan sarıldığında, sert yarağı ıslanmış am deliğime kendiliğinden kayarak girdi. Heyecandan kalbim duracaktı nerdeyse. Ay günah da bu kadar mı zevk verirmiş insana! Daha kayınpederim yarağını çekip ikinci kez amıma soktuğunda, ben orgazm olmuş, boşalmıştım bile. Bilseydim kayınpederimle bunu yaşayabileceğimi, asla boşuna masturbasyon yapmış olup, kendi kendimi doyum edermiydim? Kayınpederimin amıma giriş çıkışları hızlandıkça, Klitorisimi okşayan eli de hızlanıyor ve ben inleyerek ard arda orgazm oluyordum. Kayınpederim iyice hızlanıp, sonrasında da bana sıkıca kenetlenip, omuzbaşımı ısırıp, hareketsiz kalın, spermleri de fışkırmaya ve am deliğimi doldurmaya başladı. Kayınpederimin spermlerleri benim am sularımla birleşip amımdan dışarı aktığında, sanki altıma işemişim şeklinde hissetim kendimi.

Kayınpederimin siki küçülüp amcığımdan çıktıktan sonrasında, sütyenimin kopçasını açarak sütyenimi çıkardı ve beni sırtüstü çevirdi. Önce dudaklarımdan öperek, boynuma, omuzlarıma ve sonunda göğüslerime geldi ve göğüslerimi öpmeye, yalamaya, göğüsuçlarımı emmeye başladı. Kayınpederimin bunu yapmasına nekadar sevindiğimi anlatamam! Az kalsın, Göğüslerimi beğenmiyor, onları yeterince güzel bulmuyor, onlarla neden ilgilenmiyor? Diye, komplekse giriyordum! Fakat kayınpederimin gerçekten tecrübeli bir erkek bulunduğunu birkez daha anladım. Bir kadını nasıl memnun edeceğini oldukça iyi biliyordu. Göğüslerimi en az yarım saat emdi yaladı ve böylelikle beni iki defa daha orgazma ulaştırdı.

İkimiz de terden yapış yapış olmuştuk. Kayınpederimle birlikte banyoya girip duş aldık, birbirimizi yıkadık. Çarşafları tazeledik ve yine sevişmeye başladık. Busefer ikimizde de en ufacık tutukluk ve utanmanın kırıntısı bile kalmamış, yatakta biz de istediğimiz şeklinde organik davranıyorduk. Sabaha kadar ben kayınpederime onun istediği her pozisyonda verdim, kayınpederim de beni, benim istediğim pozisyonlarda sikti. Birbirimize Oral yapmaktan, 69’dan tutun da, bacak omuza, Misyoner pozisyonu, Jokey pozisyonu, domaltıp Köpekleme’ye kadar, kayınpederimle her tür pozisyonda sikiştik. Çok istememe rağmen, kayınpederim beni birtek Anal sikmedi, daha önceden hiç Anal yapmadığım için ve hemen hemen hazır değilim diye…

Fakat ertesi günü ne yapacağımı biliyordum. Kayınpederim işe gider gitmez, ben de özel olarak alışverişe gidecem. Anal kaydırıcı ve farklı Anal oyuncaklar alıp, akşama da kayınpederime Analdan verecem. Beni sabaha kadar siken ve mutlu eden kayınpederime götten de vermek, yapabileceğim en güzel Jest olur diye düşünüyorum, ne dersiniz?

Öptüm hepinizi!