Merhaba seks hikaye sitesinin seks sevenleri. Ben Banu. İzmirliyim. 38 yaşlarında, sigortacı bir bayanım. 16 yaşında Liseye giden fazlaca hoş, çok tatlı bir kızımla, benden 15 yaş büyük, Banka Müdürü bir kocam var. Kusura bakmasın ama, muhtelif kereler kocamı aldattım. Sebebine ulaşınca, kocam sekse pek düşkün olmayan, ayda bir siki kalkınca üstüme çıkıp, 2 dakikada boşalan, bitik bir erkek. Oysa ben sikilmeye doymayan, döle, sperme aç, hoyratça vurdurmak, siktirmek isteyen bir kadınım. İzmirde en fazlaca Sigorta Poliçesini ben pazarlar, hep ödüller alırım. Çünkü bir oldukça malı, mülkü, yatı, arabası olan olgun adamların, zevk için çoook fahişeliğini yapmışımdır. Ama fantazilerimde hep, ilk ergenliğe geçen bir delikanlıya kendimi çatır çatır siktirmek istemiş, ama bunu uygulamaya cesaret edememişimdir.

Bundan 6 ay öncesinden, öğlen saatlerinde, unuttuğum bir evrakı almaya eve gittiğimde, evden gelen kızımın çığlık sesleriyle karşılaştım. Paniklemiştim, kızım o saatte okulda olmalıydı! Tam o sırada kızımın odasından, “Ohh aşşkıım, ohh…” diye inlemeleri geliyor, birkaç saniye sonrada tekrar çığlık seslerine karışıyordu. Usulca kızımın odasına doğru gittim. Anahtar deliğinden baktığımda, daha ilkin evimize defalarca ders çalışmaya gelen, Canan hanımın oğlu Alper, kızımın götünü sikmeye çalışıyordu! Alper kızıma yalvarıyordu, “Aşkım tamam, ilk olduğu için birazcık acıyacak, ama bakiresin diye amını da sikemiyorum, 31 çekmekten bıktım valla! Nolur katlan birazcık da, sikeyim şu götünü!” diyordu. Kızımı öyleki görünce kendi gençliğim aklıma geldi, ben de Kız iken ilk götten vermiştim. Halen o ilk götten yediğim sikin tadı götümün en derinlerinde tatlı bir sızı olarak kalmıştır. Kızım da bu götten yediği siki, bu sızıyı hiç unutmayacaktır. Bir zaman daha izlediğimde, Alper sikini nihayetinde kızımın götüne sokmayı başardığını, ama tecrübesizliğinden ötürü kızımın götünü iyi sikemediğini farkettim. Zaten fazla da dayanamadı, 5 dakika sonrasında, taze döllerini kızımın ilk kere sikilen götünün derinliklerine boşalttı. Sikini çıkardığında, kızımın götünden sızan hafifçe kan yarağına bulaşmıştı…

Korkunç tahrik olmuştum, o anda içeriye dalıp, Alperin sikini yiyip bitirebilirdim, okadar yani. Bunu yaparsam en büyük fantazim gerçekleşebilir, yada elimden yitik gidebilirdi. Derhal karar verip odaya daldım. İkisi de ürkü halinde yorganın dibine saklanmaya çalıştılar. Yorganı üstlerinden birazcık çekip, “Kızım nelerdir bu yaptığın?” diye sormuş oldum. Kızım, “Anne ne olur kızma, okulun tek bakire kızı benim, ama canım oldukça sevişmek istiyordu. Alper okulun en yakışıklı öğrencisi, daha ilkin birkaç kez ağzıma verdi, ama eğer götümü sikmezse benden ayrılmakla tehdit etti!” dedi. Kızıma, “Götün iyi mi?” diye sormuş oldum, “Biraz canım yandı ve kanadı, o denli.” dedi. Kızıma, “Giyin ve evden çık, ben çağırıncaya kadar da gelme, Alperle konuşacaklarım var!” dedim. Kızım apar topar üstünü başını giydi ve çıktı.

Kızım gidince Alpere, “Utanmıyormusun kızımı seni bırakırım diye tehditle götünü sikmeye! Seni annene babana söyleyeceğim!” diye fırça attım. “Banu abla inan kızınızı çok seviyorum, fakat 31 çekmekten bıktım, bütün arkadaşlarım bir kızla sikişti, sikişmeyen bir ben kaldım, benle dalga geçiyorlar!” dedi. Yüzü kıpkırmızıydı. “Ne olur anneme babama birşey söyleme, ne istersen yaparım!” dedi. Alperin artık hiç kaçarı yoktu, ne istesem sike sike yapacaktı. Ogün de tesadüfen herzamankinden daha dekolte giyinmiştim. Dudaklarımı hafif ıslatarak, mini eteğimle frikik verip, Alperle gözgöze geldim. Alpere şuh bir sesle, “Günde kaç kez 31 çekiyorsun?” diye sormuş oldum. Alper sorduğum soruya iyice şaşırmıştı, gözü bacak arama, mini eteğimden gözüken küloduma takılmıştı. Gülümseyerek, “Hayrola Alper, 31 çekmeye malzeme mi topluyorsun?” dedim. Alpere iyice cesaret gelmişti, “Banu abla aslına bakarsanız seni az düşünüp 31 çekmedim, çarşaflara, banyonun fayanslarına az attırmadım.” dedi…

Ben Alpere daha da cesaret vermek için, “Yaa, öyleki mi? Peki en oldukça neremi sikmeyi hayal ettin? Amımı mı, götümü mü?” diyerek, bacaklarımı biraz daha ayırdım. Alper yutkunarak bakışlarını küloduma kenetlemişti. Alper cevap veremeyince, elimi yorganın altına sokarak yarağını yokladım. Siki kalkmıştı. Sikini birazcık okşadım ve yeniden sordum, “Haa? Amımı mı sikmek isterdin, götümü mü?” dedim. Alper bütün cesaretini topladı ve “İkisini de, hem amınızı hem götünüzü sikmek arzu ederdim!” dedi. “Sik ozaman, daha ne duruyorsun!” dedim. “Ama kızınıza söylemeyeceksiniz, değil mi? Kızınızı gerçekten fazlaca seviyorum! Kızınızı amından da sikmeme izin verecekmisiniz?” dedi. “Bak Alpercim, tamam kızımı sikmene izin veriyorum, fakat amından sikince içine kesinlikle boşalma, tamam mı? Onun dışında izin var!” dedim. Fırlama derhal, “Banu abla tamam da, senin içerisine boşalmaya izin var mı?” dedi. “Var var, hadi gel seni 31 çekmekten kurtarayım!” diyerek dudaklarına yapıştım. Alper acemice öpüyor, boynumu göğüslerimi okşuyor, arada da bacaklarımı, amımı külodumun üstünden avuçluyor, mıncıklıyordu. O kadar toy ve tecrübesizdi ki, yanındaki herşeye hazır karıyı doğru dürüst sikemeycek kadar acemice davranıyordu.

Fazla uzatmadan yorganı üstünden tamamen çektim, kasıkları ve taşakları yeni kıllanmaya başlamış dipdiri yarağını ağzıma aldım. Siki tazecikti, taşaklarını ısırıyor, Alpere saksonun her türlüsünü çalıyordum. Alper 2-3 dakika sonrasında heyecandan titreyerek, mis gibi spermlerini gırtlağımın duvarına fışkırtarak ağzıma boşaldı. Ben yarağını emmeye devam ettim, yarağını yiyecekmişim şeklinde hırsla emiyordum. Alper nerdeyse zevkten bayılıyordu. Menilerini son damlasına kadar emdim. Boşalmış, fakat siki inmemişti, yarağını yeniden ağzıma sokmaya çalışıyordu. “Şşşt… Acele etme!” diyerek dudaklarından öptüm ve derhal soyundum. Alpere ilkin arkamı döndüm götümü gösterdim, sonra yine yüzümü dönerek, bir ayağımı yatağa koyarak, parmaklarımla amcığımın dudaklarını ayırdım ve “Göt mü? Am mı? Önce hangisini sikmek istersin?” dedim. Artık iyice kendine itimatı gelmiş, bana ismimle hitap ediyor, gol atmanın rahatlığıyla, “Banu üstüme çık, amınla sikime otur ve zıpla!” diyordu. Dediğini yaptım. İnanın tam 15 dakika am deliğimi o pozisyonda sikti. Elleriyle götümü avuçlayarak, beni kucağında hoplata hoplata, yaşam dolu döllerini amımın içerisine fışkırttı! Bu sefer de ben zevkten bayılıyordum, üstüne yığılıp kaldım…

Alperin tazecik dudaklarını ve dilini öpe öpe, yalaya yalaya doyamıyordum. “Artık milli de oldun…” diye biraz şakalaştıktan ve dinlendikten sonra, sikine elimi attım, tazecik yarağı tekrar canlanmıştı. Eee olacak okadar, 17 yaşlarında gencecik delikanlı, onun siki günde 5-6 sefer kalkmayacak da, kocamın siki mi kalkacak. Alper kalktı ve derhal arkama geçti. Beni yatakta domalttı. Artık sıra götüme gelmişti. Abaza soytarı (sanki bana ‘Götünde gösteri yapacam, kızından daha oldukca inletecem!’ der gibi), bu güne kadar onlarca yarağı rahatlatmış götüme hırsla soktu taze yarağını. 2 saat ilkin kızımın götünü delen çivi gibi sik, şimdi benim götümü çatır çatır düdüklüyordu. Alper, “Banu, bundan sonrasında hep, hem seni sikecem, hem kızını! Artık ikiniz de benimsiniz!” diyerek, işini sağlama almak için de, biryandan Cep telefonuna beni götten siktiğini çekiyordu. Aklınca ben yokuş yaparsam beni onla tehdit edecekti. Beni hep sikmek istemesi hoşuma gitmişti, kameraya, “Canım Alperim, erkeğim benim, hem kızımı hem beni hep sik, hiç bırakma beni, yarağını esirgeme benden ne olur!” diye cilveler yapıyordum. İyice kuduran Alper götümün içine son 20 yılımın en körpe spermlerini akıttı.

“Canım benim, götümün deliğini döllerinle yıkadın, sağol erkeğim!” diye götümden çıkardığı yarağını öpmeye, yalamaya, emmeye doyamadım. Fakat çalan telefonumun sesiyle kendime geldim. Arayan kızımdı, “Anne yaa, ne konuşuyorsunuz iki saatir? Geleyim mi?” diye sordu. Kızıma, “Tamam kızım konuşmamız bitti, yarım saat sonra gel!” deyip kapattım. İkimiz de acele giyindik. Bir vakit birbirimize sarıldık, öpüştük. Alper, “Banu seni sikmeye doyamadım, ne olur bana hep ver!” dedi. “Tamam aşkım sana hep verecem, ama kızımın bundan haberi olmayacak!” dedim. “Ayıpsın Banu, ben çocukmuyum, elbette söylemem!” diye söz verdi. Ve sözünü de tuttu, ben de tuttum doğal olarak.

17 yaşındaki fırlama, 6 aydan beri kızımın haberi olmaksızın, hem beni hem kızımı sikiyor! Kızım ayrıca kızlığını yitirdi ve mutluluktan uçuyor, amdan sikişmesine izin verdim diye. Kızıma, “Alper içine boşalıyor mu?” diye sormuş oldum. “Asla boşalmıyor anne, hemde o kadar, boşal içime aşkım söylediğim biçimde yinede yapmıyor. Ama götümü affetmiyor, en az 2 posta götümü suluyor dölleriyle!” dedi.

Benim benzer biçimde hayatı dolu dolu yaşayan tüm olgun bayanlar, etrafınızdaki Alper benzer biçimde gençleri kaçırmayın! İnanın tonlarca para verdiğiniz güzellik kremleri vitaminleri yerine, ergen gençlerin spermlerini yalayın, yutun, yüzünüze sürün, amınızı götünüzü fışkırta fışkırta siktirin, bakın iyi mi dirileşiyorsunuz!

Tüm gençlerin tazecik yaraklarından öpüyorum! Hoşçakalın!