Selam arkadaşlar, ben Kölnden katılıyorum. Adım Tijen, 24 yaşındayım. 4 senelik evliyim ve sevinçli bir evliliğim var. Kocam Cenk 28 yaşında. İkimiz de Üniversite mezunuyuz. Çocuğumuz yok, biz de çalıştığımız için şimdilik çocuk yapmayı düşünmüyoruz, kısmetse 4-5 sene sonrasında.

Kocamla süper denecek seks hayatımız var, sikişmediğimiz gün yok nerdeyse (Adetli olduğum günler hariç doğal). Kocamla, Anal hariç (kısaca götten hariç) hemem hemen her türlü pozisyonda sikişiyoruz. Kocamla Pornofilimleri falan birlikte seyrederiz. Sikişmeye başlamadan ilkin kesinlikle yarım saat birbirimize oral seks yaparız. Ben kocamın yarağını yalarım, o da benim amımı yalar, sonra da çılgınca sikişiriz. Sikişirken küfürlü konuşmayı kocam da sever, ben de. Bilmiyorum neden ama yatakta küfürlü konuşmak fazlaca hoşumuza gidiyor. Kocam bana ‘Orospu, Kahpe, Kaltak, Sürtük, Fahişe’ şeklinde kelimeler kullanır, ben de kocama ‘Yavşak, İbne, Pezevenk, Gavat’ derim. İkimize de her türlü Fantazi özgür. Kocam beni sikerken bazen, “Ananı sikiyim, Bacını sikeyim…” bile der. Sadece Fantazide kalacağını bildiğim için kocama kızmam. Yani sikişirken tüm frenleri bırakırız anlayacağınız. Ve ne olursa olsun birbirmizi orgazma ulaştırmadan sikişmeyi bitirmeyiz.

Yine aybaşım olduğu bir gece, kocamla girdik yatağa ve yiyişmeye başladık. Biraz öpüştükten sonra kocamın siki kalktı derhal. “Kocacığım Halam geldi…” dedim. (Aybaşım geldiği zaman hep Halam geldi derim. Bu, taa Türkiyedeyken kız arkadaşlarımla aramızda kullandığımız bir şifreydi.) Kocam bozuldu doğal, “Lanet olsun, ne güzel sikecektim am deliğini. Oldu mu şimdi bu yaptığın Orospu!” dedi. “Napıyım? Elimde değil ya! Merak etme Saxofon çekerim kocacığım…” dedim ve sikini yalamaya başladım. Kocamı memnun etmek için elimden geleni yapıyordum. Saxofon çekerken de fazlaca hoşuna giden şeyler söylüyordum, “Şu anda sikin annemin amına giriyor kocacığım, annemi sikiyorsun… Sikini bacım yalıyor şu anda!” benzer biçimde. Bu sefer Kocam nedense oldukça çabuk boşaldı ağzıma. Kafamı yarağına bastırdı, “Yut döllerimi anasını siktiğimin orospusu! Hepsini yut kaltak!” dedi. Seve seve yuttum erkeğimin döllerini. Onun sikini yalamayı ve döllerini yutmayı oldukça severim.

Kocam boşalmanın, ben de kocamı boşaltmanın verdiği huzurla sarıldık, birbirimizi okşuyoruz. Kocamın eli durmadan arkama, götüme kayıyor. Elini yakalayıp getiriyorum göğüslerime koyuyorum okşasın diye, iki dakika göğüslerimi okşuyor, sonra eli yine götüme kayıyor. Ben de aybaşım olduğu zamanlar biraz sinirli olurum, “Çek elini ordan, tekrar başlamayalım aynı konuyu münakaşaya!” dedim ve elini yakaladım ve götümden uzaklaştırdım. Kocam dayanamadı, “Ne var amına koyum, sanki bir defa götten versen ne olacak! Amma da kıymetli götün varmış!” dedi. “Çok acıyormuş aşkım!” dedim. “Yaa, ne acıyacak, alt tarafı göt bu, alışır!” dedi. Kocama kızdım, “Tamam, sana götten verecem! Ama bir şartla!” dedim. Kocamın hemen gözleri ışıldadı, “Valla mı? Neyse şartın, kabul!” dedi ve elini götüme attı tekrar. “Dur bakalım, ağır ol! Şartımı duymadın daha!” dedim. “Söyle şartını, yerine getirecem!” dedi. Kocama, “Önce ben senin götünü sikecem!” dedim. Kocam, “Saçmalama be! Nasıl olacak o söylediğin?” dedi. “Nasıl olacağı falan yok, benim götümü sikmek istiyorsan, ilkin sen bana götünü siktireceksin! İşine gelirse…” dedim.

Kocam, “Söyle bakıyım, nasıl sikecekmişsin götümü?” diye sordu. “Belden bağlamalı plastik yarakla!” dedim. Kocam böyle bir cevap ve çözüm beklemediği için, dut yemiş Bülbül’e döndü. Sonar, “Yaa saçmalıyorsun, olmaz o dediğin…” dedi. “Niye saçmalıyormuşum? Benimki alt tarafı göt oluyor da, seninki göt değil mi?” dedim. Kocam kıvırmaya başladı, “Yaa, fakat ben erkeğim, olmaz…” falan dedi. “Valla sen bilirsin, birdaha da benim götüme sulanma…” dedim. “Yaa, şimdi belden bağlamalı plastik siki nerden bulacağız…” dedi. Ben de, “Mutlaka satılan bir yer vardır. Olmadı, Buzdolabında Salatalık’tan bol ne var?” dedim. “Demek öyleki…” dedi, sinirlendi, yataktan çıktı, balkona sigara içmeye gitti. İki dakika sonra üstüme geceliğimi alıp, ben de balkona gittim. Sigaralarımızı içtikten sonra, balkon kapısını kapattık, yatağa dönüyoruz, “Hadi Buzdolabına bir bakalım…” dedi, beni mutfağa götürdü. Buzdolabının sebze bölümünü çıkardı, Salatalıkları döktü masaya, ciddi ciddi salatalık bakıyor! Tabii uyanık ya, gitti en minik olanını seçti. “Haksızlık yok!” dedim ve kocamın sikinin ölçülerine en benzeyenini aldık, gittik yatağa…

Kocam, “Eee, iyi mi olcak şimdi? Bu çok soğuk!” dedi. Salatalığı aldım, biraz avucumda ısıttım, ağzıma soktum, yarak yalıyormuşum benzer biçimde yaptım, ağzıma soktum çıkardım. Bu arada erkeğimin yarağı kalkmış, taş benzer biçimde sertleşmişti. Sırayla bir erkeğimin yarağını yalıyordum, bir Salatalığı. Salatalık normal sıcaklığa ulaşınca kocama, “Domal ibne kocam!” dedim. Kocam önümde dört ayak pozisyonu aldı. Önce erkeğimin arkasına geçtim ve külodumu aşağı sıyırarak, amcığımı erkeğimin götüne sürtmeye, amımla götünü sikiyormuşum benzer biçimde hareketler meydana getirmeye başladım. Kocamın oldukca hoşuna gitti bu hareketlerim ve şaka yollu, “Sik götümü erkeğim, geçir yarağını götüme!” gibi şeyler demeye başladı. Şaka benzer biçimde söylüyordu, ama sanki gerçekten götünden sikilmek istiyor gibi bir hali vardı. Az sonra, elleriyle kalçalarını ayırdı ve “Hadi Salatalığı sok götüme artık karıcığım…” dedi. Külodumu tekrar yukarı çektim, Salatalığı elime aldım. Salatalığın ucunu erkeğimin göt deliğine değdirdiğimde, kocam önce bir irkildi, sonrasında hareket etmeden bekledi. Ben Salatalığı erkeğimin götüne ittiriyorum, fakat sokamıyordum. Kocam, “Götümün deliğine ve Salatalığın ucuna tükür de öyleki sok!” dedi. Tükürdüm, yine denedim. Evet birazını sokabildim, fakat böyle olmayacaktı…

Aklıma bebeyağı geldi. Kocama, “Dur bir saniye, bebeyağı dökeyim biraz!” dedim. Çekmeceden bebeyağını aldım, kocamın götüne ve Salatalığa bolca döktüm, yağladım. Sonra yine denedim. Evet, Salatalık bu sefer erkeğimin götüne fazlaca daha huzurlu giriyordu. Birkaç denemeden sonrasında, kocam artık hiç zorlanmadan Salatalığın nerdeyse tamamını götüne alabiliyordu. Ben de artık Salatalığı daha süratli süratli sokup çıkarıyordum, ve arada sırada, sanki tornavidayla vida söküp takar gibi, Salatalğı erkeğimin götü arasında sağa sola çeviriyordum. Dikkatimi çekti, kocamdan asla bağırtı falan gelmiyordu, “Hiç mi acımıyor kocacığım?” diye sordum. Kocam, “Manyakmısın, ne acıması? Aksine çoook zevkli, devam et, durma, daha süratli sok çıkar karıcığım!” dedi. Nerdeyse zevkten mutluluktan inleyecek! Doğrusu erkeğimin bu kadar çok zevk almasına şaşırmıştım. Bileğim yorulana kadar salatalığı soktum çıkardım erkeğimin götüne. Sonra yatağın başucundan bir yaprak kağıt havlu koparıp, Salatalığı içerisine sarıp sehpaya bıraktım…

Kocam dörtayak pozisyonundan doğruldu ve sanki bir Kaplanın avına yaklaşır gibi arkama geçti, belimden bastırarak, bu sefer o beni dörtayak domalttı önüne. Sonra külodumu (kanlı Pedimle beraber) çıkardı bacaklarımdan. Sonra da kalçalarımı bir eliyle ayırarak, götümü, götümün deliğini incelemeye, kurcalamaya başladı. Kocam bir çocuk benzer biçimde seviniyordu. İlk kez sesimi çıkarmıyordum, erkeğimin götümle bukadar haşır neşir olmasına müsade ediyordum. Eee, kocam sözünü tutmuş, Salatalıkla da dahi olsa, götünü bana siktirmişti. Artık kaytaracak durumum kalmamış, mecburen erkeğimin götümü sikmesine izin verecektim. Kocam da yıllardır arzuladığı götümü sikme emeline kavuşacağı için, sanki Ameliyat yapacak Operatör Doktor edalarıyla, bebe yağını, kağıt havluyu ve Salatalığı yanıbaşına hazırladı. Sonra aynı benim ona yaptığım gibi, o da aynısını yapmış oldu, götümün deliğine ve Salatalığa bebeyağını sürdü. “Hazır ol Orospu!” dedi ve Salatalığı yavaş yavaş götüme sokmaya başladı…

Salatalık götüme ilk girerken birazcık acı duydum ve (biraz da abartarak) “Ayyyyyyy! Anaaaammm!” diye bağırdım. Kocam, “Sus anasını siktiğimin orospusu, bağırma, sike sike dayanacan, ben iyi mi aldımsa, sen de alacan!” dedi ve Salatalığı götüme sokmaya devam etti. İnanırmısınız, azca sonrasında hoşuma bile masraf oldu. Kocam Salatalıkla götümü biraz alıştırdıktan sonra, Salatalığı bıraktı ve “Şimdi götün reel yarak görsün orospu!” dedi. Sikine (ve götümün deliğine tekrar) bebeyağı döktü, arkamda pozisyonunu aldı, sikinin kafasını soktu götüme. Belimden tutarak beni kendine doğru çekerek, yarağını bastırdı götüme. Yavaş yavaş hepsini soktu. İnsanın götüne Salatalık girmesine falan benzemiyordu, götüne gerçek sikin girmesi oldukça daha güzel, oldukça daha zevk vericiydi. Hele kocam götüme seri birşekilde gidip gelmeye başlayınca, nerdeyse zevkten uçacaktım. “Bastır! Daha süratli sok! Daha süratli!” diye bağırıyordum. Kocam, “Vay amına koduğumun Fahişesi, vay Kaltak vay, demek hoşuna gidiyor ha! Orospu, senelerce yalvarttın beni, siktirmedin götünü, şimdi (Daha süratli sok!) diye bağırıyorsun! Ananı bacını sikeyim senin!” diye iyice hızlandı. Saçlarımdan asılarak, götüme şaplaklar atarak düdüklüyordu götümü.

Sikişmekten asla bukadar zevk aldığımı hatırlamıyordum. Kendime inanamıyordum, götten sikilirken amımdan orgazm oluyordum, hemde adetliyken, aybaşılı aybaşılı! Sonunda kocam da orgazm oldu ve götüme boşaldı. Sikini götümden çıkardıktan sonrasında döndüm, yaladım kocamın yarağını. İkimiz de yorulmuştuk. Gidip balkonda birer orgazm sonrası sigarası içtikten sonra, birlikte duş alıp girdik yine yatağa. Birbirimize sarıldık, uzun bir müddet bu yeni göt sikme tecrübemiz ile alakalı konuştuk. Kocam sordu, “Nasıldı, oldukça farkı varmıydı, götten salatalıkla sikilmekle gerçek sikle sikilmenin içinde?” diye. “Sorduğun şeye bak! Tabii ki götüne gerçek sikin girmesi daha zevkli. Fakat ben ne desem boş, aslına bakarsak senin götüne de salatalık yerine reel bir sik girse anlarsın…” dedim. Bunun üstüne kocam bana şöyle ters ters bir baktı, “Ne demek istiyorsun?” diye sordu. “Hiiç… Düşünsene, sen benim götümü sikerken, aynı anda birisi de senin götünü sikse? Nasıl Fantazi fakat? Ne dersin?” dedim. Kocam da, “Valla Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürdün şimdi…” dedi. Biraz daha bu Fantaziyi konuştuk, sonra birimize sarılarak uyukuya daldık…