Slm ben Mert, sanayide oto tamircisiyim. O zamanlar Köyde bir dostum vardı onunla bizim eve gittik. Eve girdiğimizde bizimkiler yoktu, amcamlara gittiklerini belirten bir not bırakmışlar. Neyse, arkadaşımla söyleşi ederken, o, “Benim yarak büyük!”, ben, “Yok benim yarak daha büyük!” derken, iddalaştık çıkardık sikleri. Birbirimizin yaraklarına bakıp karşılaştırırken başladık 31 çekmeye. Zevklerimiz iyce artıyordu, iyice soyunduk. Derken ilk hamle ondan geldi, “Birbirimizin götüne sürtelim mi?” diye sordu. Ben cevap olarak hemen yüz üzeri yattım. Arkadaş arkamdan üstüme uzandı ve yarağını götüme sürttürmeye başladı. Götümün yanakları içinde gidip geliyordu.

Bir süre sonrasında bana, “Sokayım mı?” dedi. Aslında canım fazlaca vurdurmak istiyordu, ama sok diyemedim. Arkadaşım biraz daha sürtündükten sonra iyice kalkan yarağı artık içimde sezmek istiyordum. “Sok, ama az az sok!” dedim. “Tamam!” dedi. Evde nede olsa kimse yoktu, beni saatlerce sikebilirdi. Derken götüme ağır ağır girmeye başladı. Aynı zamanda götüm de acımaya başladı, fakat çok zevkliydi. Yarrağı götüme girdikçe ben zevkten çıldırıyordum. Sonunda o an geldi, yarrağını tamamen sokmuştu götüme. Ben götümü biraz kaldırdım ve domaldım. Elimi arkaya atıp sikini tutuyordum zaman zaman hepsini sokmasın diye, ara sıra çok acıyordu. Arkadaşım gidip gelmeye başladığında iyice koyverdim, beni bir güzel sikmesi için elimi yarağından çekmiştim artık. Aldığım zevkten dolayı acı falan umrumda değildi. Canım iyice sikilmek istiyordu (şimdi olduğu benzer biçimde). Arkadaşımın da artık iyice zevke geldiğini hissettim. Biraz daha götümü siktikten sonrasında, büyük bir coşkuyla, “Geliyorum!” diye bağırıyordu. Nihayet o tatlı an geldi ve içime boşaldı.

Benim ise halen sert olan yarağım telefon direği gibi ayaktaydı. Arkadaşım, “Sıra sende!” dedi, yarağımı ağzına aldı ve emmeye başladı. Emdikce ben de azıyordum ve sabırsızlıkla ben de onu domaltıp götünü sikmeyi bekliyordum. Arkadaşım yarağımı öyle bir yalıyordu ki nerdeyse ağzına boşalacaktım. Sonra kendiliğinden domaldı, yarağımı eliyle götünün tam orta noktasına dayadı, “Hadi sok!” dedi. Ben de azar azar bastırmaya aşladım. Kafasını soktum tam, minik bir feryat atarak gerisini de içerisine almaya başladı. Hepsi içine girdiğinde tamamen elini çekti. Ben artık ağır ağır gidip gelmeye başladım. O da muhteşem zevk alıyordu, ben de. Biraz hızlandım ve içine boşaldım. Duş aldık, duş alırken bile birbirimizi bırakamıyorduk. Arkadaşım beni birkez daha sikmek istiyordu. Tabi, daracık, kılsız, kaymak gibi, tazecik bir götü kimsikmek istemez ki. Banyoda birer defa daha şikiştik.

Arkadaşımla tam 2 sene boyunca ancak birbirimizi siktik. O sonra yatılı okula gidince götüm yaraksız kaldı. Canım vurdurmak istiyor, fakat beni sikecek yarak yok. Genellikle parmağımla avutuyordum kendimi, parmağımı götüme soksamda gerçek yarağın tadını vermiyordu. Kimseylede bu konuyu paylaşamıyordum, güvenemiyordum kimseye. Sonunda askerlik tarihi geldi, askerlik dönemi süresince yaraksız kaldım, hiç yarak yemedim. Askerden sonrasında İzmire gittim çalışmaya, oradada kendimi kimseye siktiremedim, doğrusu kimselerle olamıyordum, korkuyordum tanıdık olmayınca. Daha sonraları Pınarbaşındaki travestilerle düşüp kalkmaya başladım. Elimle travestinin sikini kaldırıyordum, kaldırınca arkamı dönüp sikini sokuyordum götüme. Travesti yarağı da olsa, iyice özlemiştim yarak yemeyi. Bazen bir travestiye kendimi siktirirken başka bir travesti daha geliyordu. Hiç istifimizi bozmadan sikişiyorduk, öteki travestinin yarağını da kaldırıp sokso çekiyordum. Bir yıl böyle geçti, bir daha travestilerle görüşmedim. Köyde ilk sikildiğimin tadını birdaha hiç bulamadım.

En son Bornova’da 18-19 yaşında, Burak isminde yakışıklı bir gençle tanıştım. Akşam vaktiydi, küçük parkta oturup muhabbet ederken, bana, “Bira içermisin?” dedi. Ben, “İçerim.” deyince, büfeden 8 tane bira aldı. İkişer tanesini parkta içtikten sonrasında evine gittik, evde kimse yokmuş. Biralar sonuna gelmişti kafalar güzelleşti. Burak bana, “Beni sikermisin?” dedi. Ben daha olur demeden soyunmaya başladı. Burağa, “Daha ilkin hiç siktirdin mı?” diye sordum. Burak da, “Tadına bakınca anlarsın!” dedi, birazcık sakso çekti ve götünü bana döndü. Alkolünde etkisiyle o gece Burağı siktim. Burak pasifmiş, o beni sikmedi. Oysa müthiş vurdurmak istiyordum. Anlayacağınız götüm tekrar yaraksız kaldı…