Selam herkese. Bu siteyi açanları tebrik ediyorum. Gerçekten çok mükemmel ve nefis şeyler var. Hani benim gibi içine kapanık ve kimseyle birşey paylaşmayan insanların okuyacağı ve deşarj olacağı bir site. Ben de seneler önce başımdan geçen reel fakat hemen hemen günyüzüne çıkmamış güzel bir anımı bahsetmek istiyorum.

Yıllar önce (ozaman daha 16 yaşındaydım) evimiz köyde olduğundan babam beni şehirde okutmak istedi. Ama duracak yerimiz olmadığı için bir yurda vermek için inceleme yaptı. Bir erkek yurduna beni yerleştirdi. Burası güvenilir ve güzel bir yerdi. Ancak maddi durumumuz fazlaca iyi değildi. Babam ödemeleri takside bağladı ve beni teslim ederek gitti. Uzun vakit burada kaldım. Arkadaşlarla ve burdaki yetkili müdür ve öğretmenlerle sıradan samimi olduk. Zaman arasında gözümüz açıldı ve basit şehiri, arkadaşları, kızlarla olan diyaloglarımız artarak devam etti. Gençliğin verdiği aşk ve heyecan ile kızlarla aşk yaşamayı oldukça istiyordum. Ama bir türlü elimize bir fırsat geçmiyordu. Fiziğim ve boyumla da dikkat çekiyordum. Çok parlak bir vücudum vardı. Bazı erkek arkadaşlar takılmak istiyorlardı. Fakat ben asla erkeklerle ilişki yaşamadığım için pek önemsemiyordum.

Zaman içinde bir arkadaşla bayağı samimi olduk. Beraber oturur ve birlikte ders çalışırdık. Ara sıra el esprisi yapar birbirimize sulanırdık. Ama daha çok ileriye gitmezdik. Bir Cumartesi hafta sonu evi olanlar evlerine masraf banyo ve çamaşır işlerini görürlerdi. Bizimde evlerimiz uzak olduğundan bizler yurttaki banyolarda işlerimizi ve temizliklerimizi yapardık. Arkadaşla ben banyoda çamaşır yıkadık sonrasında bayağı bir sexten ve kızlardan, am göt sikmekten konuştuk. İkimizin de yarrağı kazık benzer biçimde olmuştu, ama birbirimize birşey diyemiyorduk. Bir ara arkadaş elini benim yarrağıma attı. “Ooo bune Hamit, At yarrağı mı besliyorsun?” diye latife yaptı. Benimkini birazcık sıvazladı ve ben geri çekince bıraktı. Fakat içimde bir his acaba arkadaşa teklif etsem birbirimizi sikerek rahatlasak diye düşünürken, dost lafa girdi, “Hamit istermisin birbirimizi sikip rahatlayalım? Nasılsa kimse de yok!” dedi.

Birden aradığım ve söyleyemediğim istek ve isteğim kendiliğinden olmuştu. Ben de derhal kabul ettim fakat içimde bir tedirginlik vardı. Neyse, birbirimizin dudağına yapıştık ve karı koca gibi sevişerek siklerimizi birazcık sıvazladık. Sonra banyonun birine geçtik. Kapıyı kilitledikten sonra suyu hafif aleni bırakarak dikkatçekmemek için akar vaziyette bıraktık. İkimiz de soyunduk ve başladık öpüşmeye. Arkadaş fazlaca tecrübeli birine benziyordu. Önce o benim sikimi ağzına alarak 10 dakika kadar yaladı. Sonra ben onunkini birazcık yaladım. Hayatımda ilk kez bir erkeğin yarağı ağzımdaydı. Önce biraz garipsedim. Ama sonra oldukca hoşuma gitmeye başladı. Sonra arkadaş ayakta domaldı ve “Önce sen benim götümü sik. Canım çok siktirmek istiyor. İçime boşal erkeğim!” dedi. Ben kazık gibi olan sikimi biraz tükürükleyerek arkadaşın göt deliğinde biraz gezdirdikten sonrasında yavaşça götüne sokmaya çalışırken benim yarak birden ‘Cup!’ diye girdi.

İkimizde sıcağın verdiği heyecan ve şehvetle ter içerisindeydik. Götü oldukça güzeldi ve benimki içinde bayram ediyordu. 15 dakika Git-Gel’den sonra içerisine boşaldım. Çok güzel bir duyguydu. İlk kez bir adamın götünü sikiyordum. Gerçekten fazlaca hoştu. Sonra arkadaş benim arkama geçti. O fazlaca tecrübeliydi. Meğerse yurtta birçok arkadaşıyla müsait buldukları her fırsatı değerlendirerek sikişiyorlarmış. Böylece benide bu kervana katmış oldu. Önce göt deliğimi güzelce yaladı. Yalamayı oldukça seviyormuş. Benim de hoşuma gidince, ortalama 10 dakika yaladı. Biraz endişeliydim. İlk kere götüme yarak girecekti. Hem istiyordum, hem heyecanlıydım ve hemde korkuyordum. Sonunda birazcık kısa ama fazlaca kalınca kol gibi yarrağını göt deliğime bir fişek gibi hizaladı. Hiç çabuk etmiyordu. Alıştıra alıştıra azar azar sokuyordu. Önce biraz acıdı ama santim santim sokunca bana oldukça büyük zevk verdi.

Sonunda o koca yarak içimdeydi. Götümde hiç boşluk bırakmamıştı. Biraz yavaş Gel-Git’ten sonrasında arkadaş yaklaşık 15 dakika götümü sikerek içime boşaldı. Sanki içimde sıcak su musluğu vardı. Müthiş zevk almıştım. Niçin bu güne kadar bu zevki tatmamıştım diye hep hayıflandım kendi kendime. İşimiz bitmek üzere iken birden yurt görevlisinin sesi geldi. Çok korktuk. “Kim var orada?” diye seslendi. Korkudan dizlerimizin bağı çözüldü. Meğerse epey bir zaman önce içeri girmiş ve seslerimizi, iniltilerimizi duymuş olacak ki, çıkmamızı istedi. Çıktık, ama bize, “Sizi fırlamalar, demek sikişiyordunuz içeride. Öyle mi?” dedi. Yok falan dediysek de inandıramadık. Bizi hemen yurttan atacağını ve ailelerimize bilgi vereceğini söyleyince aslına bakarsanız o anda bitmiştik. Hayatımız karardı diye ağlamaya başladık. Arkadaş, “Hocam ne olur, ailemize söyleme, ne istersen yaparız!” dedi.

Görevli de, “Öyle mi, ne istersem yaparmısınız?” dedi. Biz de, “Evet yaparız!” diyince, bizi birazcık süzdükten sonrasında, “Öyleyse siz ne yaptıysanız ben de size yapmak istiyorum!” dedi. Adam kudurmuş, bizi sikmek istediğini söylüyordu. Bizde çaresiz boyun eğmek zorunda kaldık. Arkadaş, “Ama burda olmaz, başka bir yer seçelim!” diyince, sorumlu, “Giyinin ve sessiz bir şekilde arka depoya gelin, sizi orada bekliyorum!” dedi. Çaresiz giyindik ve arka depoya dittik. Oranın anahtarı sadece kendisinde vardı. Biz içeri girince kapıyı arkadan kilitledi ve soyunmamızı istedi. Meğerse onursuz herşeye hazırlıklıymış. Depoda iki sünger yatak yanyana koydu. Üzerine battaniye açtı ve kendisi de soyundu. Üfff bu ne yarrak, At yarrağı benzer biçimde. Önce korktuk sonrasında baktım arkadaş birden erkeğin yarrağını iştahla yalamaya başlayınca ben de eşlik ettim.

Görevlinin yarrağını 10 dakika yalayıp kıvama getirdikten sonra önce arkadaşı yüzüstü uzatıp göt deliğini biraz yaladı ve o koca yarrağı bir defada soktu. Arkadaş hiçbir şey yokmuş şeklinde zevkin doruklarındaydı. 20 dakika siktikten sonra içine hırlayarak öyle bir boşaldı ki sanki aslan kükrüyordu. Üzerine yığıldı kaldı. Sonra bana, “Koçum sen bakiresin galiba, sıra sende, beni kendi ellerinle hazırla bakalım!” dedi. Başladım koca yarrağı yalayıp tekrar yapmaya. Çok geçmeden boru şeklinde sertleşti. Arkamı dönmemi istedi. Fakat oldukca korkuyordum. Arkadaş bana yardım etti. Önce götümü bir güzel yaladı. Parmaklarıyla birazcık genişlettikten sonrasında o koca yarrağı deliğime dayadı ve yavaş yavaş soktu. Acıdan ölüyordum ama adam işi biliyor, fazla ürkütmeden sokuyordu. Sonunda inanamadığım o koca yarak içimdeydi. Şimdi yavaş yavaş girip çıkıyordu. Tam 20 dakika sikti beni ama zevkten uçurdu beni. Sonunda benimde içime bir volkan benzer biçimde boşaldı. Öyle bir sevinçli oldum ki, kendi kendime (İyi ki yakalanmışız!) dedim. Üzerime yığılıp bir süre öylece kaldı. Daha sonra biz de arkadaşla birbirimizi birer posta siktikten sonrasında oradan aydıldık.

Artık o görevlinin karıları olmuştuk. Her canımız istediğinde başvuru edip gidip depoda o görkemli yarağa doyuncaya kadar siktiriyorduk. Okul bitinceye kadar bu bu şekilde devam etti. Daha sonrasında birçok arkadaşlada grupsex yaptık. Valla ne diyeyim, erkek adama sikişmek kadar güzel bir duygu yok. Hepinizin tatmasını isterdim. Yurda tertemiz girdik, fakat yarrak delisi olarak çıktık. Şimdi o günleri halen arıyorum, ama bulamıyorum. Yurtta kalan öğrencilerin bu şeklinde oldukça maceraları olur. Hepside güzel ve çekicidir. Bu benim yaşadığım bunlardan bir tanesi. Pişman değilim! Hepinizin yaraklarını öpüyorum!