Slm, ben Burak. Size ÖSS telaşıyla geçirdiğim bir anımı anlatacağım. Liseden mezun olduğum ilk sene ÖSS’yi kazanamamıştım. İkinci yıl de denemek istemiştim. O sene yan komuşumuzun kızı Melisa da ÖSS’ye girecekti. Melisa dünya güzeli değilse de, yine de oldukça güzel bir kızdı. Özellikle onun güzel göğüsleri beni çıldırtıyordu. Ellettirmiş herhalde Orospu, göğüsleri öteki kızların göğüslerinden oldukça büyüktü. Annemle onun anası çok sıkı-fıkı arkadaşlardı, nerdeyse hergün bize gelirdi. Son zamanlarda benle beraber Öss Hazırlık soruları çözsün diye kızını da getirmeye başlamıştı. Annemler salonda sohbet ederken, biz de kızı Melisayla beraber odamda soru çözüyorduk. Ben bildiğim konularda ona yardım ediyordum, o da bildiği konularda bana yardım ediyordu.

Bir gün yine ben odamda sual çözüyordum, bunlar yine bizlere geldiler. Melisa direk odama geldi ve tam yanıma oturdu, bana iyice yaklaştı. Melisanın devasa göğüsleri koluma değdikçe ben tahrik oluyordum ve soru çözecek dikkat kalmıyordu. Kasıtlı olarak onun bilmiş olduğu konulara geçtim, Melisa, “Şu soruları bana anlatırmısın?” dedim. O da, “Tabiki…” diyerek soruları söylemeye başladı. Bense onun göğüslerine bakmaktan dinliyormuş benzer biçimde yapmış olup, dinlemiyordum bile. Bu birkaç soru çözdü ve bana, “Anladın mı?” diye sordu. Ben anlamadığım biçimde, “Evet anladım, fakat şu soruları da bilmiyorum, onları da anlat.” dedim ve birkaç soru daha gösterdim. Bu anlatıyordu, fakat ben yine göğüslerine dalmıştım. Birden anlatmayı bıraktı ve, “Sen benim göğüslerime mi bakıyorsun?” dedi. Ben, “Yok canım nerden çıkardın?” desem de, O ısrar etti, “Hadi hadi, bal şeklinde de bakıyordun, itiraf et!” dedi.

Ben yakalandığım için utanmıştım ve daha önemlisi içimi bir vehamet kapladı, ya masraf de annemlere söylerse diye. Hemen özür diledim, “Ya kusura bakma istemeden oldu, laf birdaha yapmam…” diye kıvırmaya başladım. Gidip söylemesin diye ne yapacağımı bilmiyordum, korkudan altıma edecektim valla. Fakat asla beklemediğim birşey oldu ve Melisa bana, “Göğüslerim hoşuna gidiyor değil mi?” dedi. Melisanın bu soruyu sormasına ben fazlaca şaşırdım, ama işime de geliyordu. Bütün cesaretimi toplayıp, “Evet, oldukça güzel göğüslerin var!” diyebildim. Melisa, gülümseyerek, “Biliyorum!” dedi ve göğüslerini koluma yapıştırdı, iyice sürtmeye başladı. “Başka neremi beğeniyorsun?” dedi. Artık tüm korkularım kaybolmuş, cesaretlenmiştim, “Her yerini beğeniyorum, fazlaca güzelsin, seni seviyorum!” dedim. O da benden fazlaca hoşlandığını söyleyince, ben iyice rahatlamıştım. O gün öylece hepimiz ÖSS sorularını bir kenara bıraktık ve cinsellikle alakalı konulardan konuştuk hep. Annem ve Melisanın annesi salondan sohbet ederek çıkarken, biz de muhabbeti kestik ve gittiler. O gece yatarken, Melisayı düşünerek tam 3 kez 31 çektim.

Artık nezaman bizlere gelseler, biz odamda ÖSS soruları çözüyoruz diye, hep seksle ilgili konulardan konuşuyorduk. Ve üstelik işi birazcık ilerletmiş, artık öpüşmeye de başlamıştık. Öpüşürken göğüslerini de okşuyordum ve sikim kazık benzer biçimde oluyordu her seferinde. Fırsatını bulsam Melisayı sikecektim, ama annem ve anası devamlı salonda oturuyorlardı. Her seferinde ancak öpüşüp elleşmekten öteye gidemiyorduk. Bir gün artık canıma tak etti ve bunlar gelmeden altıma külot giymeden ancak şort giydim, böylece şortumu hemen indirip kaldırabilecektim. Yani aklımda kıza Saxofon çektirmek vardı. Bunlar geldiler, annesi annemle salona, Melisa da herzamanki gibi, beraber ÖSS soruları çözmek için direk odama tabi. Biraz öpüşmeden sonra yarrağım dikleşmişti. Melisanın elini tutup şortumun içine soktum ve okşattım birazcık. Sonra sessizce yarrağımı yalamasını söyledim. O da sükunet içinde, “Olmaz, görürler!” dedi.

Şortu onun için giydiğimi, annemlerin bizi salondan görmelerinin imkansız bulunduğunu, salondan çıkarlarsa kapı sesini duyunca şortumu derhal çekeceğimi söyleyerek, ikna ettim ve şortumu indirip yarrağımı çıkardım. Melisa eğildi, yarağımı ağzına aldı ve başladı yalamaya, emmeye. Çok güzel yalıyordu. Ben de elimi onun tişörtünden içeri sokup göğüslerini elliyordum. İkimiz de acayip azmıştık. Göğüslerini bırakıp elimi eteğinin dibine sokup, külodunu ellediğimde, külodu sırılsıklamdı. Külodunu kenara sıyırıp amcığını okşamaya başladığımda, Melisa titreyerek orgazm oluyordu. O heyecanla yarrağımı öyleki bir emmeye başladı ki, benim de boşalmam an meselesiydi. Yanıma tedbiri almıştım (Peçete)! Yarrağımı kızın ağzından zor kurtardım ve Peçeteye boşaldım. Sonra derhal şortumu çektim yukarı. Kendimize çeki düzen verdik ve annemler salondan çıkana kadar soru çözüyor şeklinde yaptık. (Bu arada, annemler hergün hergün bu kadar ne konuşuyorlar anlamıyorum!)

İleriki günlerde bu olayı bu şekilde birkaç defa tekrarladık. Her seferinde fazlaca heyecanlı ve zevkli oluyordu. Ama ben Melisayı sikmeyi düşünüyordum ve “Aşkım seni sikmek isterim!” diye buna açıldım. O tekrar derhal, “Olmaz!” diye itiraz etti doğal olarak. Ama ben emin ve ısrarlıydım. Fakat bütün ısrarlarıma rağmen kabul etmiyor, “Saçmalama ya, bakireyim!” diyordu. Baktım amdan siktirmeyecek, son umar olarak, “Götten sikeyim ozaman!” dedim. Bu sefer, “Götten de acıyormuş.” dedi. Ben kudurmanın eşiğine gelmiştim, “Meraklanma 1-2 acır, sonrasında sende müthiş zevk alırsın.” dedim. Biraz konuştuktan sonrasında, götten vermeye ikna oldu. Ama bu sefer de, “Kesinlikle burda olmaz! Annemler salondayken yapmam!” demeye başaldı. Aslında benim odamda ben de tırsıyordum, “Tamam, yer mevzusunda başka bir çözüm bulalım!” dedim. Ama sonraki günlerde de kızı götten sikebileceğim başka bir yer bulamadığım için mecburen Saksofon çektirmekle yönetim ettim…

Aradan bir hafta falan geçmişti, okuldan oldukca samimi bir arkadaşın annesi babası yazlığa tatile gitmişti. Arkadaşla konuştum, evine kız atacağımı söyledim. Arkadaş kabul etti. Sıra şimdi Melisaya gelmişti. Melisaya, annesine, “Bugün bir arkaşın evinde 6-7 şahıs grup olarak çalışacağız ve ÖSS deneme testi çözeceğiz, Burak ta katılıyor.” dedirttirdim. Annesi benim de olacağımı duyunca hemen izin vermiş. Melisayı evlerinden aldım, arkadaşın evine götürdüm. Arkadaş bizi içeri aldı ve evi bizlere bıraktı, “İşiniz bitince telefon açarsınız, gelirim.” diyerek gitti. Biz kapıyı arkasından kilitleyip, perdeleri çektik hemen. Heyecandan kalbimiz duracaktı nerdeyse. Hemen öpüşmeye başladık. Kız korkudan iyi mi titriyordu ama. Kızı ürkütmemek ve son anda vazgeçmesini önlemek için biraz ağırdan almaya başladım. Yavaş yavaş öpüyor, onu sikişe iyice hazırlamak için nazikçe davranıyordum. Hiç acele etmeden, bunu öyle bir azdırdım ki, bu kendiliğinden soyunmaya başladı…

Ben de ağır ağır soyundum ve nihayet ikimiz de çırılçıplak kaldık. Önce salonun ortasında bir müddet daha öpüştük, sonra arkadaşın döşek odasına gittik. Yatağa uzanıp biraz daha öpüştükten sonrasında, kızın amı götü ağzıma gelecek biçimde üzerime aldım ve 69 pozisyonuna geçtik. Ben, kızın, bugün için hususi olarak traş etmiş olduğu kaymak şeklinde amcığını yalarken, o da benim kazık benzer biçimde olmuş yarrağımı çılgınlar benzer biçimde yalıyordu. Arasıra belimi yükseltip, yarrağımı ta gırtlağına kadar sokuyordum. Amını yalarken de, arda sırada dilimi amının içine sokuyordum. Amını dillerken, bir taraftan da götünü parmaklayınca, kız zevkten kuduruyor, ağzıma seller sular şeklinde boşalıyordu. Ben de fazla dayanamadım ve kızın ağzına boşaldım! Kız spermlerimi (tiksindi herhalde) yutamadı, kusacak şeklinde oldu ve yarısını yarrağımın üzerine akıttı ağzından. Hemen kalktık, doğruca banyoya gittik. Kız ağzını yüzünü yıkadı, ben de sikimi suya tuttum, spermleri yıkadım. Sonra yine yatağa döndük.

Bunu sırt üstü yatırıp, biraz daha öpüştükten sonrasında, o beni hasta eden devasa göğüslerini emdim yaladım bir müddet. Sonra bunu yüzüstü döndürüp yatırdım. Götünün yanaklarını ayırıp, götünün o minnacık deliğini yalamaya başladım. Götünü biraz da parmaklayınca, benim yarrak yine kazık benzer biçimde olmuştu. Bunun belinden tutup kaldırarak, dört ayak üzerine domalttım. Kıza elleriyle götünün yanaklarını ayırmasını söyledim, yapmış oldu. Ortaya çıkan götünün deliği okadar görkemli görünüyordu ki, fazla dayanamadım ve götünün deliğine bolca oranda tükürüp, yarağımın kafasını götünün deliğine dayadım. Biraz ittirdim, fakat girmiyordu. Götü çok dardı ve nasılsa ilk kere alacaktı götten, ve üstelik kız kendini kasıyordu. Kendisini kasmamasını, serbest bırakmasını söyledim ve yüklendim. Biraz zorladıktan sonra kafası girdiğinde, bu bir feryat attı! “Amına koyum, ne oldu?” dedim. Bu, “Çok acıdı! Yapmayalım!” dedi. “Amına koyum, buraya özellikle bunun için geldik! Götünü sikmeden bırakmam Melisa!” deyip, yüklenmeye devam ettim…

Bu, “Acıyor! Acıyor!” diye debelene debelene, yavaş yavas yarağımı soktum tümden. Kız acıdan bayılacaktı. Biraz hareketsiz bekledikten sonrasında, gidip gelmeye başladım. 15-20 dakika zorla bunun götünü siktim. Artık yarağım götüne oldukca huzurlu girip çıkıyordu. 10 dakika daha pompaladıktan sonra, artık bu da götünü oynatmaya başladı. Belli ki artık acımıyordu ve götünün sikilmesinden zevk alıyordu. Zevkten inleyerek, “Hızlı! Daha süratli sik aşkım!” diyordu. “Amına koduğumun Osrospusu! Ne oldu? Az önce yok mok diyordun, yapmayalım diyordun!” diyerek iyice hızlandım ve sert sert sokup çıkarıyordum artık. Bu herhalde Orospu dediğime alındı, fakat kimin umurunda, ben pompalamaya devam ettim. Sonunda boşalacağımı anladım ve son bir kez abanarak götüne boşaldım. Az sonrasında yarrağımı çıkardığımda götü kanamıştı. Kız oldukca korktu, fakat ben, “İlk seferinde olur, normaldir!” diyerek teselli ettim.

Birden saate baktığımızda eve oldukca geç kaldığımızı farkettik. Meraklanmasınlar diye hemen duş alıp giyindik. Ben arkadaşa telefon açtım, “İşimiz sonlandı!” diye. O da, “Tamam, kapıyı çekin sessiz bir şekilde çıkın, ben birazdan gelirim.” dedi. Kapıyı çekip çıktık ve doğruca evin yolunu tuttuk. Eve varınca bu beni annesine övmüş, “Burak iyi çalıştırdı beni, iyi söyledi, tecrübe etme testinde soruların hepsini Burak yardımıyla çözdüm. Haftaya birdaha beraber çalışmaya gidecez…” demiş. Annesi de, “Aferin Burağa, zeki çocukmuş, gidin gidin tabii!” demiş.

Böylelikle ÖSS sınavına girene kadar, Melisayı her fırsatta götten siktim dostlar! Ve o sene ÖSS’yi kazandım. Zekiyiz ya nasılsa 🙂 Üniversiteyi okumak için başka şehre gittiğim için, ve Melisa da başka bir Üniversiteyi kazanıp başka bir şehre gittiği için, birbirimizi birdaha görmedik. Şu anda ise bambaşka bir şehirde Kimya Ögretmenliği yapıyorum. Ama birzamanlar ÖSS imtihanı telaşıyla, Melisanın siktiğim o görkemli götünü asla unutamadım…