Herkese Merhaba, ben Işıl, 19 yaşındayım ve Almanyanın Frankfurt şehrinde yaşıyorum. Bir işyerinde Ausbildung doğrusu Çıraklık yapıyorum. Patronum Serdar Bey 37 yaşında, çok yakışıklı ve karizmatik bir insan. Daha işe ilk başladığım gün oldukca etkilendim kendisinden. Kendisi öyleki iyi bir insan ki, bahsetmek mümkün değil. Sabah işe vardığında bütün çalışanlarla tokalaşır, hal hatır sorar ve bizlere kıymet verdiğini gösterir. İşyerinde çalışanların çoğu bayan, hepsinin patronuma bakışından ve peşinden konuşmalarından öğrendim ki, eğer Patronum istese, hanımefendilerin tamamı altına yatacak gibiydiler.

İşyerinde altı ayımı doldurmuştum. Çoğu zaman sabah beni Annem işe bırakır ve çıkışta da gelir alırdı. Son günlerde fark ettim ki, Annem beni işe bırakınca Patronumla devamlı söyleşi etmeye başlamıştı ve zaman zaman de beraber birer kahve içiyorlardı. Annem 38 yaşında, 1.70 uzunluğunda, siyah saçlı ve oldukca güzel bir vücuda haiz, oldukça güzel bir hanım. Babam ise sürekli geceleri çalıştığını bahane ederek dışarı çıkan ve öğleye kadar yatıp kimse ile ilgilenmeyen bir insan. Bir gün tekrar işe geldim fakat Patronum yoktu. Onun kokusu olmadan o işyerinde çalışmak bile zevk vermiyordu. Üstelik o gün Aybaşım olduğu için karnım çok ağrıyordu. Adet günlerim oldukca sancılı oluyor. Sancıya dayanamayıp, Patronun yerine bakan hanımdan mazeretimi söyleyerek eve gitmek için izin istedim. Moralim bozuk bir şekilde eve döndüm.

Kapıyı açıp içeri girdiğimde bir garip oldum, şundan dolayı evimize Patronumun kullandığı Armani marka parfüm kokusu yayılmıştı ve içerden müzik sesi geliyordu. Birden ne yapacağımı şaşırdım, koridorda kala kaldım. Evde o gün kimse olmaması lazımdı, Babam bir haftalığına Türkiyeye gitmişti ve Annem de normalinde çalışıyordu. Yavaşça Oturma odasına yaklaştım, sesler geliyordu. Geriden baktığımda ne göreyim, Annem ve Patronum oturma odasında yan yana oturuyorlar ve Çay içiyorlar. O an Anneme fazlaca kızdım, ama ne konuştuklarını merak ettim ve içeri girmeyip sükunet içinde geriden seyrettim. Sohbetleri oldukca samimi idi. Birden Annem kalktı Patronum Serkan beyin kucağına oturdu ve öyleki yakıcı yiyişmeye başladılar ki, sanki Annem Serkan Beyi yiyecek gibiydi, boynunu boğazını öpüp yalıyor, adamı adeta kemiriyordu.

Annem sonra Serkan Beyin gömleğini açtı ve aşağılara doğru öperek indi, Serdar Beyin pantolonunu açıp, külodunu indirdi. Aman Tanrım, o da ne idi. Serkan Beyde bir yarak vardı ki, nerdeyse bileğim kadar. Hem uzun, hem kalın bir yarak. Annemin gözü faltaşı şeklinde açıldı ve “Serkan bu ne? Ben bu siki yerim!” diyerek, yarağı manyak şeklinde yalamaya başladı. Üstelik yarağın kafası bile ağzına sığmıyordu. Annem kendinden geçmiş ve “Kurban olurum ben bu şekilde yarağa! Ama ne olur, beni fazlaca dikkatli ve alıştıra alıştıra sik, yoksa amcığımı yırtar bu yarak!” diyordu. Patronum da hınzır hınzır gülüp, “Eğer korkuyorsan, alamam bunun hepsini diyorsan, ancak yalayarak boşalt beni de ben gideyim!” diyordu. Annem ise, “Ben bu siki yemek için aylardır ardından dolanıyorum, ne olursa olsun ben bunu yiyeceğim!” diyordu.

Annem siki bir süre yaladıktan sonra, “Hadi yatakodasına geçelim!” diyerek Serkan beyin elinden tutup kalktılar, ben de derhal odama kaçıp saklandım. Odamda saklandığım yerden Annemin yatakodasını huzurlu görebiliyordum. Bunlar döşek odasına geçtiler, evde kimse yok nede olsa diye kapıyı kapamadılar bile. İkisi de soyunup yatağa geçtiler. Annem Serkan Beyin yarağından ağzını alamıyordu. Serkan Bey Annemi sırtüstü yatırıp bacakları arasına yumuldu ve Annemin amını yalamaya başladı. Koskoca Patronum, o kadar saygı duyduğum, uğruna öleceğim insan, annemin am deliğini yalıyordu. Ve inanamadım, yarım saatten fazla yaladı Annemin amcığını. Annem, bilmem ama, minimum 4-5 kez orgazm oldu ve sürekli “Serkan yeter artık, gir icime, sik amımı!” diye bağırıyordu. En sonucunda Serkan bey, “Kalk bakalım amına koyduğumun Kaltağı, sen çık üstüme de, yarağımı kafana bakılırsa amına al!” diyince, şok oldum. Düşündüm ki Annem her an bir tane tokat patlatacak Patronuma diye, fakat Patronum öyleki küfürlü konuştukça Annem daha çok kuduruyordu…

İnternette fazlaca Pornofilm seyrettim, fakat öyle bir yarak görmedim. Sanki uçuşa hazır bir Roket şeklinde, dimdik duruyordu. Serkan Bey sırtüstü yattı. Annemin bacakları titreye titreye Patronumun üstüne çıktı ve siki amının ağzına sürtmeye başladı. Anladığım kadarıyla o kadar da korkuyordu. Serkan Bey, “Orosbu otur artık yarağımın üstüne!” demesi ile Annemin kalçasından tutup Annemi yarağının üstüne çekti. Annem az az Serkan beyin sikine oturmaya başladı. Yarrağın kafası az az Annemin amına giriyordu. Ama yarak amına girerken öyle bir bağırıyordu ki, sanki biri Anneme işkence yapıyordu. Gözlerime inanmak bile istemiyordum, Annem hem bağırıyor, hem yalvarıyor, bununla birlikte o koca yarağın yarısını içine alıyordu…

Serkan Bey de bir taraftan Annemin memelerini emiyor, bir yandan da parmağını Annemin götüne sokuyor, Anneme, “Vay Orosbu vay, banamısın demedin, yarısını aldın derhal!” diyordu. İnanamadım ama, sonucunda Annem o koca siki köküne kadar almıştı. Almıştı almasına, ama öyle bir bağırıyordu ki, bütün mahalleyi ayağa kaldıracaktı. Yarak köküne kadar amına girmiş, Annem asla kımıldamadan oturup kalmıştı. Patronum Annemim kalçalarından tutup, Annemi kaldırıp oturtmaya çalışınca, Annem, “Serkan, kurban olurum senin yarağına, ama bırak ta şu Orosbun birazcık nefes alsın! Ne olur kızma ama, biraz alışayım bu yarağa!” dedi. Ama Serkan Bey durmak istemiyordu, alttan vurdurmaya başladı. Annem, “Geberdim, yapma! Bekle birazcık!” diye bağırıyor, Patronum ise durmadan vurduyordu. Az sonrasında Annemin bağırmaları yavaş yavaş kesildi ve oturup kalkmaya başladı. Ama her yarağın başına kadar çıkıp geri oturduğunda Annemin amından öyle sıvılar akıyordu ki, sormayın…

Patronum Annemi yarım saate yakın sikti, hem de her pozisyonda. Annem en az 4-5 kere de sikilirken Orgazm oldu. İçeriye dalmamak için kendimi zor tuttum, Annemi o yarağın üstünden indirip, ben oturacaktım nerdeyse. Ama Annemden oldukca çekindim ve yapmadım. Annem Patronuma yalvarıyordu, “Serkanım öldüm geberdim, gel artık sikine kurban olduğum!” diyordu, ama Patronumun aldırış etmiyor ve Annemi sikmeye devam ediyordu. Serkan Bey yarrağını Annemin amından çıkardı ve Annemi birden çevirerek domalttı ve arkasına yanaştı. Annem birden çırpınarak bağırmaya başladı, “Serkan kurban olayım sakın ordan sokma!” diyordu. Ama Serkan bey annemin götüne yarağının başını sokmuştu bile. Annem ağlayarak yalvarıyordu, “Serkan lütfen çıkar! Yırttın götümü!” diyordu. Serkan Bey ise kudurmuş şeklinde yükleniyordu. Gözlerime inanamadım yine, sonunda Annemin götüne o devasa sikini köküne kadar soktu. Annemin birden sesi soluğu kesilmiş, ölü benzer biçimde yatıyordu, sanki bayılmıştı…

Patronum 20 dakikaya yakın da Annemin götünü sikip dağıttıktan sonra, birden hırlar benzer biçimde bağırarak durdu ve titremeye başladı. Sanırım Annemin götüne boşalmıştı. Sonra da Annemin üstüne yığılıp kaldı. 3-4 dakika sonrasında Annemin götünden sikini çıkarırken, sanki Annemin götünden bir ölü yılan çıkıyordu. Sonra ikisi de duşa geçtiler, Annem çok zor yürüyebiliyordu. Ben ise saklandığım yerde kıskançlıktan ölebilirdim. Onları sikişirken seyrederken kaç kez Orgazm olduğumu hatırlamıyorum bile. Ama o saat kendime yemin ettim, mutlaka Patronumun o sikini ben de yiyeceğim diye!

İlerleyen günlerde Annem devamlı luktan uçuyordu. Patronum ise bana karşı birazcık daha mesafeli davranıyordu, ne de olsa Annemi sikiyordu!