Merhaba arkadaşlar, sex hikayeleri okuduktan sonra, ben de yaşadığım birtakım olayları yazmak istedim. Bu yazım ilk defa eşeysel tabularımı yıkan ve bana cinselliğin farklı taraflarını açan vakalar zincirinin başlangıcıdır. Ben 28 yaşında 1.93 uzunlukta atletik yapılı yakışıklı bir gencim. Lise döneminde başlayan cinsi yaşantım, çevremde çok fazla kız arkadaşım olmasından ötürü, hayatımın her döneminde oldukca renkli ve heyecanlı olmuştur. Cinsel hayatımda dönüm noktası olarak kabul ettiğim bazı olaylar Üniversite’yi kazanıp İstanbul’a yerleşmemle başladı.

O döneme ilişkin sosyal paylaşım sitelerinden birinde, oldukca sevdiğim bir kız arkadaşım yerine yanlışlıkla tanımadığım bir bayana çok laubali bir ileti attım. Her ne kadar yanlışlıkla atmış olsam da oldukca sert karşılık vermişti. Zaman içerisinde karşılıklı bu mesajlaşmalarda bana hakaret küfür içeren mesajlar da attı. Ben de kendisini daha çok kızdırmak için sövgü etmesi hoşuma gidiyormuş gibi davranıp ona yönelik mesajlar ile karşılık verdim. Aslına bakarsanız yıllar arasında kızlar tarafınca pohpohlanan ve etrafında genel anlamda kolay elde edilmiş kızlar bulunan ben, birinin bana sanalda da olsa bu biçimde davranması hoşuma gitmişti. Uzun süren bu tartışmalı mesajlar sonucunda dost olup, birbirimize Msn’lerimizi verdik.

Ben o vakit 21 yaşındaydım, Buse kadın 34 yaşındaydı. Msn’de konuşurken dahi bana aşağılayıcı kelimelerle hitap ediyordu. Ben, “Günaydın Buse Hanım!” derken, o bana “Günaydın Salak!” ya da “Günaydın Köpek!” şeklinde kelimeler kullanıyordu. Bu oyun hoşuma gitmeye başlamıştı, o beni aşağıladıkça ben ona saygı göstermeye başlamıştım. Yıllardır peşinden kızlar koşan ben, çokta güzel olmayan bu hanımefendi ile konuşabilmek için akşamları sabırsızlıkla bekler hale gelmiştim. O devre İstanbul’u iyi bilmediğim için, bir gün buluşup beni gezdirebileceğini söyledi. Çok sevinmiştim. İkimize de yakın olduğu için Taksim’de buluştuk. Buse hanım, balık etli, 1.70 boyunda, iyi bir eğitim almış, oldukca sevinçli hoş bir bayandı. Dışarıdan bayan şeklinde gözüken bu hanımefendi, konuşmalarımızda, MSN’deki kadar olmasada, sert söylemlerine, aşağılamalarına devam etti. Onun yanında, geçmişten gelen o şımarık tavrım, kendini sözünüzü dinleyen bir köleye dönüştürmüştü. İstanbul’un gezinsel ve zamanı yerlerinde geçirdiğimiz güzel bir gün olmuştu.

Akşam olup eve döndüğümde, MSN’i açıp kendisine beni gezdirdiği için teşekkür ettim. Buse kadın da “Sorun değil, köpeğimi de her gün gezdiriyorum, en azından sen onun şeklinde sokağa işemiyorsun!” dedi. O an artık benim de boynumda bir tasma var şeklinde hissettim. Birkaç gün sonrasında okulda telefonuma, “Bu akşam 9’da hazır ol!” diye bir bildiri geldi. Neye hazır olacağımı bilmesi imkansız biçimde eve gidip duşumu alıp giyindim. Tekrar bir ileti attı ve belirttiği adresteki Bar’a gittim. Buse kadın çok sexy giyinmiş, etrafındaki erkekler kendisine yemek gibi bakıyordu. Ben gelmeden önce Bar’da tanıştığı bir erkekle beni tanıştırdı. Benim yanımda başka erkeklere kur yapması garibime gitmiş, ama aynı zamanda beni sallamaz tavrından da hoşlanmıştım. O gece Buse hanım benim yanımda 2-3 erkekle tanıştı, beni onlara kuzenim diye tanıştırdı ve bir tanesi ile gece boyu yanımda seviştiler. Öpüşüp kahkahalar atıp eğlenirken benimle de sanki kırk yıllık kankası gibi, tanıştığı erkeğin fazlaca tatlı olduğu için, oldukça iyi öpüştüğünden ve çocuğun sikinin sertleştiğinden filan söz etti. Ben olayın akışına bırakmış, içip eğleniyordum. Gecenin sonucunda Buse hanım ile birlikte Bar’dan ayrıldık ve evine doğru yola çıktık.

İstanbul’un iyi bir semtinde güzel bir evi vardı. Eşinden ayrıldığı için bir tek yaşıyordu. Eve girer girmez ilkin çizmelerini bana çıkarttı. Ardından salona geçip birer kadeh daha şarap koyduk. Bana halen Bar’da tanıştığı çocuktan bahsediyordu, benimle sanki bir kızla sohbet eder gibi, bana adam değilmişim gibi davranması garibime gidiyordu. “Adam beni orada sikecekti, sende salak salak yanımda oturuyorsun!” deyip kahkaha attı ve “Aslında seni kuzenim değil de köpeğim diye tanıştırcaktım!” diye de ekledi. Ben de “Tanıştırsaydınız o zaman!” diyerek güldüm. “Daha köpeğim olmadın!” diyerek ayağını yüzüme doğru uzattı. O an içimdeki itaat duygusu kabardı ve ayağını koklamaya başladım. Ayağını indirerek yere doğru uzattı, ben de ardından köpek gibi dört ayak üzerinde yerde ayağını koklamaya başladım. “Aferim köpek, senin boyun çok uzun ve büyüksün, ama senin adın Fino olsun bundan sonra!” dedi. Şarabını içerken dakikalarca ayaklarını koklalatıp yalattı. Saçlarımdan çekerek yanağımı hafifçe sertlikte tokat atar şeklinde okşadı ve “Uslu bir köpek olmazsan yanağını kızartmak zorunda kalırım, o yüzden iyi hizmet et, tamam mı!” dedi. Sadece, “Evet Buse kadın!” diyebildim. Ben ayağını yalarken bana hakaret ediyor, sövgü ediyordu. “Siz erkekleri köle, köpek yapmak lazım, yoksa götünüz kalkıyor kendinizi bir şey sanıyorsunuz!” dediğinde, ayrılmış olduğu eşinin intikamını benden mi alacak diye düşündüm.

“Aferin pezevenk köpek, iyi yalarsan belki götümü de yalatırım sana!” dedi. O an buna fazlaca sevinmiştim, ayağını daha isterik bir halde yalamaya devam ettim. Buse hanım bunu hissedince güldü ve üzerimdekileri çıkarıp sadece Boxer ile kalmamı emretti. Bunun için ayağa kalkmaya çalışırken yanağıma sert bir tokat yedim. Eliyle yeri gösterip, “Sen asla iki ayaklı köpek gördün mü?” dedi. Dediğini yaptım ve tekrar ayaklarını koklamaya başladım. “Sen bekle!” deyip içeriden tasma getirip boynuma taktı, “Bunları senin için aldım!” dedi, ben de ayağını öpüp teşekkür ettim. Beni tasma ile evin içinde bir müddet gezdirdi. Tuvalete giderken bile beni yanında götürdü. O çişini yaparken bana ayaklarını yalattı. Kafamı kaldırmama izin vermediği için am deliğini göremedim bile. O gece beni köpek benzer biçimde kullandı, kalçamı ve sırtımı kızarana kadar kırbaçladı, hakaret etti ve tokatladı. Salonda hazırladığı yer yatağını göstererek, “Burası senin yuvan!” dedi. Bir kasenin içerisine su doldurup yatağın başına koydu, “Suyunu da burdan içersin!” diyerek kahkahalarla güldü. Amacı beni aşağılayıp daha sadık hale getirmekti.

“Ama bu gün için ödülünü unutmadım!” diyerek, yer yatağına sırt üstü uzanıp ayaklarını yukarıya kaldırdı ve göt deliğini açarak, “Hadi kokla!” dedi. Ben yaklaşıp göt deliğini koklamaya başladım. Birkaç dakika sonrasında, “Tamam yeter, yala ve temizle şimdi!” dedi. Ben bu ödülün tadını çıkartıyor, teşekkür etmek için göt deliğini daha bir iştahla yalıyordum. Diğer taraftan, kadınlığının kokusunu hissedip yalayamamakta beni çıldırtmıştı. Cesaret edip kadınlığını yaladığımda, saçımdan çekip tokadı yapıştırdı, “Sana götümü yala dediysem, götümü yalayacaksın! Daha orasını haketmedin!” dedi. Onun da çok istediğini biliyorudum, fakat bir köpeğin eğitilmesi kolay değildi. Gece boyu sertleşmiş sikimle öylece yatakta uyudum. Anlaşılan erkeklere ve bilhassa eski eşine olan bu kızgınlığını, beni iyi bir köpek yaparak üstünden atacaktı.

Sabah Buse hanımın tekmesi ile uyandım. “Uyan köpek! Seninle işimiz var bu gün!” diyerek boynumdaki tasmayı çekip wcye götürdü. Klozete oturup işemeye başladı. Bu sırada bu gün neler yapacağımızın planını anlatıyordu, “Önce sana birkaç kıyafet almalıyız. Akşam sana biraz bakım yapıcam. Misafirlerimizin yanında köpeğim bakımlı olmalı!” diyordu. İşemesi bitmişti. Beni başkalarının yanında bu biçimde kullanacağı için tedirgin olmuştum. Ama içimdeki merak duygusuna mağlup düşmüş, itiraz edemiyordum. “Şimdi ayağa kalkıp duş al hazırlan! Bu iki gün misafirlerimiz gelecek, onların yanında sevgilim olacaksın!” dediğinde içim rahatlamıştı. Hazırlandım giyindim. Ben kendisinden izin isteyip evime eşyalarımı almaya giderken, Buse hanım da benim için alışverişe çıkmıştı. Saat 4 şeklinde Levent Metro çıkışında buluşuk. Elindeki poşetleri alıp evine doğru yola çıktık.

Evde yine çizmelerini çıkarttım. Salonda kanepenin önüne dört ayak pozisyonunda durdum. Ayaklarını uzatıp dinleniyordu. “Sana fazlaca güzel şeyler aldım. Arkadaşlarımın yanında beni rezil etme. Yoksa yarın sana yapacağımı bilirim. Ne dersem yapacaksın, itiraz etmeye kalkma!” dedi. Ben de, “Emredersiniz Buse Hanım!” diyebildim. Buse hanım eski kocasının kendisini gelen dostlarının yanında dövdüğünden söz etti. Bu vakadan sonrasında derhal mahkemeye başvurmuş ayrılmış. Anlaşılan şimdi bir adama egemenlik kurduğunu dostlarının yanında kanıtlama etmek istiyordu. Bu sırada sert bir tokat yedim, “Ben peşinen vurayım da, sonra beni zor durumda bırakma!” deyip tasmamdan çekti. Önce banyoya geçtik, aslına bakarsanız az olan vücudumdaki kılları aldık. Göğsümden göt deliğime kadar her yerim parlamıştı. Yatak odasına geçtiğimizde bana aldıklarını gösterdi. 2 adet Hizmetçi önlüğü, 2 adet erkek G-String Tanga, göğsü yarıya kadar açık beyaz bir Body, file benzer biçimde askılı siyah bir Body ve bir Fular.

Ben inanılmaz şaşırmıştım, “Bunlar nedir?” dediğimde, “Eski eşim moçonun, hayvanın tekiydi, bu gün yanımda yumuşaklar şeklinde davranacaksın, seni onların yanında ezecem bana itaat edeceksin! Tamam mı ibne?” dedi. Ben şok olmuştum, bunu yapamazdım, itiraz ettim, ilk defa karşı gelmiştim. Tokat atıp, “O vakit siktir git evimden! Bir daha arama!” dedi. O an duraksadım, beni etkileyen bu hanımı silip atamazdım. Hiç bir şey söylemedim, başımı önüme eğdiğimde anlamıştı, yanıma gelip yanağımı sıktı, “Aferim ibne, şimdi bu tarz şeyleri giy!” dedi. Altıma kırmızı G-String Tangayı giyip, üstüne düşük bel kotumu giydim, üzerime de yeni aldığı beyaz Bodyi. Arkama geçip G-Stringimi iyice yukarı çekti. İçimde ilginç duygular oluşmuştu. Yıllardır birlikte olduğum kızlar beni bu şekilde görseler sanırım şok olurlardı.

Saat 8 benzer biçimde Buse hanımın arkadaşları geldi. Gelen 3 kadın olduğundan sevinmiştim. En azından bir erkeğin yanında aşağılanmayacaktım. İçeri girdiklerinde bir bir tanıştık. Buse hanım beni sevgilisi olarak takdim etti. Yan yana oturmuş sarmaş dolaştık. Buse hanım beni şarap koymam için içeri yolladı. Bu sırada bayanlar, “Nerden buldun bu çıtırı, oldukça tatlıymış!” filan diye konuşuyorlardı. İçeri girip bir bir şaraplarını dağıttım. Ardından Buse kadın misafirlere terlik getirmemi istedi. Terlikleri almak için yere eğilirkin arkamdan giydiğim tanga meydana çıktı. O sırada bir gülüşme oldu. Arkama bakamadım. Terlikleri verdiğimde misafirlerimizin bakışlarının değiştiğini farkettim. “Ay ben çok sevdim bu çocuğu!” dedi bir tanesi.

Gün boyu onlara hizmet ettim. Çok keyifli geçiyordu, benim yanımda her mevzuda konuşuyorlardı, cinsellikten, erkeklerden… İyice sarhoş olmuşlardı. Buse hanım kızıp, “Böyle hizmet mi edilir? Git Hizmetçi kıyafetlerini giy gel!” dedi. İçeri geçip pantolonumu çıkarttım üstüme almış olduğu siyah fileli Body’i giydim, bununla birlikte Hizmetçi önlüğünü taktım. Buse hanım “Bunlara böyle ibne, köpek muamelesi yapacaksın, ezeceksin ki senin kölen olsunlar!” diye anlatıyordu arkadaşlarına. Kıçım açıkta, ancak G-String vardı. İçeri girdiğimde bir feryat attılar. Kahkahalarla gülüyorlardı. Erkeksi tavırlarımın yanında bu şekilde giyinmiş olmam Buse kadını memnun etmişti. Ben de eğlenceye ayak uydurdum. Gece boyu onları eğlendirdim. Kah dans ettim, kah hizmet ettim. İçtiklerine masa bile oldum.

Gece misafirlerimiz evlerine giderken Buse hanımın yüzündeki memnuniyet gecenin güzel geçtiğinin bir ifadesiydi. Buse kadın yanağımı sıkarak, “Aferim ibne, 5 dakika sonrasında odamda ol!” diyerek yatak odasına geçti. İçeri girdiğimde sexy iççamaşırlarıyla yatakta uzandığını gördüm. Yanına yaklaştım saçlarımdan tutarak amına doğru yaklaştırdı, “Kokla!” dedi. Amının kokusunu içime çekiyor, yalamak için can atıyordum. Kafamı iyice bastırınca amını doyasıya yalamaya başladım. Delirmiş gibiydi, yaladıkça kıvaranıyordu. Kalçalarını sıkıyor, amını götünü her yerini yalıyordum. “Gir içime derhal!” söylediğinde amı sırılsıklam olmuştu. Sikimi amına yerleştirdim, yavaş yavaş içerisine tamamını soktuğumda dudaklarımız birleşti. Deli gibi öpüşüyorduk. Bu gün ona arkadaşlarının yanında yaşattığım haz, yatakta bizi doruk noktasına ulaştırdı. Onun titremesini bekledim, onu hissettiğim an içerisine boşalmaya başladım. Delirmiştik biz de. Öpüşerek içinde gidip gelmeye devam ettim. Sonra öylece dudak dudağa bekledik. İkimizin de nefes alıp verişleri hızlıydı.

Masum bir öpücük verip teşekkür ettim. Arkasından sarılıp yanına uzandım. Halen sikim kalçalarının arasından amına değiyordu. O sırada arkadan omuzlarını boynunu öptüm, o da kalçalarını oynatmaya başladı. Sikim yeniden sertleşmişti, fakat derhal girmek istemiyordum. Boynunu, sırtını, peşinden yorganın dibine girerek, göt deliğini, amcığını yalamaya başladım. Az önce sikip içine boşaldığım amını yalıyordum. Tekrar yanına geçip, ardından amına girdim. O an kıçını iyice yukarı dikti. Sikerken kalçasına vurmaya başlayınca, beni döndürüp, “Orospu evladı, ibne!” deyip tokadı yapıştırdı. Ben sırt üzeri uzandım, o üzerime çıktı. Üzerimde her zıplattığımda tokadı vuruyor, küfrediyordu. Boşaldığını anladığımda, ben de hemen boşaldım. Tekrar yanıma uzandı. Sonra salondaki yer yatağını kastederek, “Şimdi siktir git kulübene, veya istersen bütün gece göt deliğimi koklayarak uyursun!” dediğinde, onun yanında kalmayı tercih ettim. O uyuyana kadar götünü kokladım. Sabah ta onu yalayarak uyandırdım. Sanırım Buse hanım gerçekten sevgilim olmaya başlamıştı.