Selamlar, size hikayemi, İstanbulda çalıştığım Randevu evinden, mola verdiğim bir saatte yazıyorum. Adım Kübra, aslına bakarsak Konyalıyım. 18 yaşında, masmavi gözleri olan, 1.78 boyunda, 61 kiloda, aşırı sex düşkünü bir genç kızım. Sikişmeye 16 yaşımda başladım. Sınıf arkadaşlarımın henüz yeni kalkmaya süregelen siklerini kaç kere indirdiğimi bilmem. 16 yaşımda mahallenin çoğu üstümden geçti. Sike doymuyor, hep siktirmek istiyordum. Bu bende bağımlılık yapmıştı. Güzel bir kız olduğum için yaraksız kalmıyordum, fakat yinede yetmiyordu bana. Hoyratça kullanılmak, aç adamların kadınsızlıktan çatlayan siklerini tüm deliklerimde istiyordum.

Eski kocası yüzünden Pavyona düşmüş eski komşumuz Neriman abla, annemi ziyarete geldi. Konya gibi mutahassıp bir yerde oturduğumuz için Neriman ablayı herkes yadırgıyordu. Annem öğretmen olduğu için uygar görüşlüydü ve Neriman ablayı birkaç günlüğüne konuk etti. Daha sonrasında annemle gizli gizli saklı konuşurlarken kulak misafiri olmuştum. Neriman ablanın anneme söylediği, “Pavyon fazlaca iyi, sike sike yaşatıyorlar, inan sperme, erkeğe doydum, hele götüm siksiz duramaz oldu, ayrıcada paraya para demiyorsun!” lafları beni iyice tahrik etti. Akşam bankacı babam, anneme, “Vay be! Nerimana helal olsun valla! Bügün bize hesap açtırdı, 50.000 Dolar para yapmış 1 yılda. Otobüs gibi çalışmış karı!” dedi. Annem de, “Eee, öğretmenlikten gelen paradan ne olacak! Al kendine Neriman şeklinde karı, paraya para deme! Yada bırak ben de sikişeyim, seni zengin edeyim!” diye babamı azarladı.

Bir fırsatını bulup, Neriman ablayla bir tek konuştum. Ona merakla pavyon yaşamını sorunca, bana, “Her işin iyi yanı da vardır, kötü yanı da! Hem niye bu kadar merak ediyorsun?” dedi. “Hiiç, acaba fazlaca azgın adam geliyor mu, seks yapmak istiyorlar mı? Diye merak ediyorum!” dedim. Neriman abla güldü, “Sürüsüne bolluk!” dedi. Ben pavyona gelen erkeklerle ilgili birkaç soru daha sorunca, Neriman abla, “Bak Kübra kızım, sözü dolaştırmayacam. Bu bir iki gündür gezdiğim yerlerde oldukça ilgi çekici şeyler duydum senin hakkında. Adın çıkmış buralarda. Senin için Nerimandan sonraki en esaslı kaltak diyorlar! Gel burda harcanma, Üniversitede okumaya diye yanıma gel, hem bir sürü kocan olur, yaraksız kalmazsın, hemde bol paran!” dedi. Neriman abla Konyadan ayrılmadan, bana gizlice, İstanbulda yeni bir pavyona başlıyacağını söyleyip, telefonunu verdi.

O sene İstanbulda bir Üniversitenin Su Ürünleri bölümünü kazanmış, ama beğenmediğim için gitmeyi düşünmüyordum. Ama Neriman ablayla konuştuklarımızdan sonrasında gitmeyi kafaya koymuştum. Hem her tür sike doyacak, aynı zamanda para kazanacaktım. Aileme, “Hem okuyup hem çalışacağım.” diye gerçek dışı söyleyip doğru İstanbula Neriman ablanın yanına gittim. 3-5 günlük misafirlik sonrası Neriman abla, “Aynı gençliğime benziyorsun Kübracım, fakat sen oldukça çok daha güzelsin, kararını verdin mi?” dedi. Ben de, “Neriman ablacım, sike doyamıyorum, 16 yaşımdan beri hep sikiştim. Para kazanmayı da isterim, ama sikilmem ve tatmin olmam da önemli!” dedim. “Kızım günde kaç sik seni doygunluk eder?” diyince, “Ablacım günde en az 9-10 yarrak olsun, hoyratça sikileyim, acıtsınlar, acımasınlar!” dedim. “Haklısın Kübracım, 16 yaşlarında almışsın tadını, artık düzgüsel sikler seni doygunluk etmez. Pavyonda iyi kazanırsın, ama günde en çok 2 sik görürsün. Gel seni Randevu evine vereyim, sike sike kudurturlar, hem vizite tutarı düşük te olsa sürümden kazanırsın!” diyerek, beni Pezevenk Ökkeşle tanıştırdı. Ökkeş benim dostum olacak, sikişten kazandığım parayı o yönetecekti. Severek kabul ettim ve Randevu evi maceram böylece başladı.

Her gün, her türlü sikiliyorum. Geçenlerde yaşlı bir erkek geldi, torunu yaşlarında olan beni, o şekilde bir sikti ki anlatamam! Her gün am deliğime götüme giren yarrakları sayamıyorum. Aç herifler 50-100 lira Vizite ödeyip, karşılığında beni istedikleri şeklinde, bütün döllerini vücuduma yayarak sikiyorlar. Hele 4 posta ve üstü atanların yaraklarının kölesi oluyor, para falan da istemiyorum. Sikiş yatağımın çarşafları sperm lekesiyle dolu. Yanlış anlamayın, hep içime attırtıyorum, fakat göt deliğimden sızan, am deliğimden taşan spermler çarşafı kirletiyor. İki paralık Orospu muamelesi görüp siktirmek apayrı bir haz veriyor bana. Bu arada arkadaşım Ökkeş te sikişten kazandığım paralarımın çoğunu kumara yatırıyor. Siki sağolsun, yeniden de iyi para biriktirdim. Ökkeşim zaman zaman, “Bugün benimsin!” diye, kanırta kanırta siker beni, tüm gün kocam olur. Ökkeş 55 yaşlarında ama iyi sikiyor. Ara sıra beni sikmeye gelen gençlere aşık oluyorum, ama bir çok evlilik provası için gelip, sonradan yine namuslu taze karılarına gidiyorlar. Ben de köküne kadar sikilmekle kalıyorum. Neriman abla bana, “Sakın aşık olma Kübracım, ye siklerini otur aşşağıya! Zaten bizim benzer biçimde kaşarlanmış karılara bir koca yetmez!” diyor.

Evet arkadaşlar, yazımı burda sonlandırıp, artık gitmem gerekiyor. Ökkeşim kapıya vuruyor. Eee, namımı duyan tüm abaza erkekler çalıştığım Randevu evine koşuyor. Sıradaki kalkmış yarakları çatlamadan indirmem lazım. Tüm sikici adamların yaraklarından öpüyorum! Hoşçakalın!