Slm ben Volkan, 29 yaşındayım. 1.80 uzunlukta, ela gözlü, atletik yapılı ve sikişmeye çok meraklı biriyim. Size bir itirafta bulunmak ve bundan bir yıl ilkin başımdan gecen bir vakası sizlerle paylaşmak istiyorum.

Cep telefonumu değişiklik yapmak için şans eseri bir telefoncuya girdim ve telefonumu değişiklik yapmak istediğimi söyledim. Dükkanın sahibi bana yardımcı olacağını, elinde oldukça ucuza bir telefon olduğunu, bana vereceğini söyledi. Girdim oturdum, çay ısmarladı. Çaylarımız geldi fakat çaycı bana öyle bir baktı ki, sanki bir an önce onu sikmemi istermiş benzer biçimde bakıyordu. Çaycı çayları bırakıp gittikten sonra, telefoncu bana, “Sana bir telefon armağan etmek istesem ne yaparsın?” diye bir sordu. Ben şaşırdım tabi ve “Karşılıksız olmaz, kabul etmem!” dedim. O da bana, “Sen beni bir kez sik, istediğin telefonu al git!” dedi. O ara çaycı tekrar geldi. Telefoncu devam etti, “İstersen çaycıyı da sikebilirsin!” dedi bana. Tamamen şok olmuş, ikisinin birden gözlerine baka kalmışım.

Tekrar aynı sorular sorulunca, bu tekliflerinde oldukça ciddi olduklarını düşündüm. Çaycı da, “Önce götümü sikersin, sonrasında ağzıma boşalırsın, ne dersin?” diye ekledi. O anda ağzımdan, “Olur!” sözü çıktı. O şaşkınkıkla üçümüz otomobile bindik ve telefoncunun evine gittik. Eve girer girmez kapıyı kilitleyip, çaycı benim dudaklarıma yapıştı. Telefoncu da, “Sikini görmek isterim!” dedi, pantolonumu çıkararak önüme çömeldi, sikimi ağzına aldı ve emmeye, yalamaya başladı. Ben resmen aldığım zevkten kudurmuşum, olası olsa sikimi iki parça yapmış olup aynı anda ikisine birden sokmak istiyordum. Telefoncu o an kalktı, kendi sikini çıkardı ve bana doğru uzatarak, “Yalama sırası şimdi sende!” dedi. Ben şaşkın bir vaziyette, “Ne oluyor ya? Ben sikiciyim!” dedim, ama işe yaramadı, telefoncu bana zorla yarağını yalatmayı başardı. İlk defa bir adamın sikini ağzıma almıştım, hani hoşuma da gitmedi değil kısaca…

Ben sikini yalarken, telefoncu çaycıya, “Sen de Volkanın götünü yala da, herkes zevke gelsin!” dedi. Çaycı arkama geçip benim götümü yalamaya başladı. Ben bir yandan ağzımda sik, bir taraftan da götümde dil, sanki zevkten ölüyorum sandım. Ben sik yalamaya öyleki bir dalmışım ki, çaycı götümü yalama işini bırakmış, sikini götüme dayamış. Götüme sokmak için uğraşıyor. Telefoncunun yarağını ağzımdan çıkarırken, telefoncu karşı koyacağımı anlamış oldu ve kafama bastırdı, yarağı ağzımdan çıkmıyordu. Ben tam bu işten iyi mi kurtulacağımı düşünürken, çaycı sikinin hepsini bir hamlede götüme soktu. İnanılmaz bir halde canım yanıyordu, fakat ağzımdaki sikten dolayı sesim çıkmıyordu.

Anlamıştım, bunlar beni iki kişi çatır çatır sikecekti. Yapabileceğim birşey yoktu. Telefoncuya işaret ederek, yarağını çekmesini, bir şey söylemek istediğimi anlattım. Telefoncu artık anlayışlı bir şekilde sikini çıkarmıştı ağzımdan. Çaycıya, “Canım oldukca yandı, çek şu sikini götümden, sonrasında yine sik, fakat şimdi çek!” diyince, çaycı yarağını götümden çıkardı. Hemen wcye koştum, zor yetiştim. Elimi götüme attığımda kan geldi elime. Götümün deliği yırtılmış kanıyordu. Temizlenip yanlarına gittiğimde, çaycı bu seferde telefoncuyu domaltmış, götünü düdüklüyordu, telefoncu da zevk çığlıkları atıyordu. Oha lan, o ne biçim yaraktı o şekilde!Çaycının az ilkin benim götümü parçalayan yarrağı en az 25 santim vardı! Ağzım aleni baka kalmışım! Çaycı telefoncuyu sikmeyi derhal bırakıp, benim götümü sikmeye devam etti. Ardından telefoncu sikti beni. Bana, “Sen bizim karımız oldun artık!” deyip sabaha kadar sırayla siktiler götümü…

O gün sikilmekten ne kadar zevk aldıysam, şimdi yeminliyim, beni sikmeyeni sikmiyorum artık!