Slm, netteki en güzel cinsellik hikayeleri sitesi olan müdavimi arkadaşlar. Buradaki bütün hikayeleri okudum ve sonucunda ben de bir hikayemi sizlerele paylaşmak istedim. Öncelikle kendimi özetlemek gerekirse tanıtayım. Adım Şehmuz, 38 yaşındayım, Adanalıyım, evli biriyim. Karım Berrin, 36 yaşında, o da Adanalı, ince ve zarif fiziğe haiz olan, esmer ve çekici bir hanımdır. Onunla 10 yıldır fazlaca mutluyum. Seks yaşamımız ise mükemmelden de öte. Sebebine erişince: Benim yarrağımın oldukca büyük olması.

Karımla tanıştığımda (Karım sekse doymaz bir hanım), onu bu büyük yarağımla öylesine becerdim ki, bir daha beni bırakmadı ve benimle evlenmeye karar verdi. Daha önceleri beraber olduğum hiçbir hanım (ancak yarağımın büyüklüğü yüzünden) bana bağlanamadı veya tekrar benimle sikişmek istemedi. Psikolojik olarak bu konu yüzünden fazlaca problemli bir dönem geçirdim. Hatta karımla evlenmeden önce yarağımı ameliyatla küçülttürmeyi düşünmedim değil.

Şu anda bu hikayeyi karımla birlikte yazıyoruz: Bundan 2 ay kadar ilkin karımla sikişirken (Karım beni şakayla “At yaraklım!” diye sever) aklımıza bir düşünce geldi. Bu lafı hep kullandığından, bigün bana demez mi: “Kocacığım, eskiden köyde görmüştüm, At yada Eşeklerin yarakları da seninki kadar var, hatta daha uzun. Hep ilgimi çekmiştir ve hemen amım ıslanırdı. Zaten ben de büyük yaraklı bir koca arzulamıştım, istediğim oldu sonunda. Ama asla Atların yada Eşeklerin sikiştiklerini görmedim!” dedi. Ben de şaşırarak, “Yoksa görmek mi istiyorsun?” diye sordum. “Evet, niçin olmasın? Bir defa takip etmek isterim. Merak ediyorum, acaba hayvanlar iyi mi sikişiyorlar?” dedi.

Karımın bu fikrine çok şaşırdım, ama bir hayvanın bir hayvanla sikişmesini izlemeyi düşünmek bile heycanlandırmıştı beni. Karımı o anda dörtayak üzerine getirip, birden hayvancasına ve yırtıcı bir biçimde sikmeye başladım. İkimiz de bir dakika sürmeden oldukça şiddetli bir şekilde boşaldık. Bitkin bir şekilde yığılıp kaldık. Birer Votka ve birer sigaradan sonrasında, karım yine bu konuyu açtı, “Kırsal bir yerde, herhangi bir köyde sikişen havyan arayalım mı?” dedi. “Sen harbiden ciddisin galiba?” diye sordum. “Evet ciddiyim! İki Atın veya Eşek’in birbirini sikmesini görmek isterim. Sen de görmek istemezmisin?” dedi. Aklıma hemen yakındaki Tatar köyü geldi. Orda bol çiftlikler vardı ve fazlaca At yetiştiriyorlardı. Karıma bunu anlattım ve derhal kararlaştırdık. Ertesi gün o köye gidip sikişen hayvanlar arayacaktık.

Ertesi gün oldu. Köye vardık. Etrafı çitle çevrilmis bir arazide bolca Atlar vardı. Havyanların başında bekleyen kimse göremedik. Yaklaştık ve şansımıza güzel bir arap Atına benzer bir At gördük, Atın yarağı kalkıktı ve abartısız yarım metre vardı ve karnına değiyordu. Havyan dişi bir Atın boynunu kemiriyordu. Yüzde yüz sikecekti onu. Yaklaşık 20 dakika kadar Atların kur yapmalarına bakarak bekledik. Sonunda beklediğimiz an geldi, hayvan şaha kalkarak Dişi Ata yarağını geçirdi ve sikmeye başladı. Karım büyük bir merakla izliyordu Atların sikişmesini. Ve bu arada, “Harika, Muhteşem!” diyerek kendi amını okşuyordu. Benim de yarak kazık gibi oldu. O an çıkardım kendi yarağımı ve 31 çekmeye başladım. Karıma şöyleki bir baktım ve “Biz de sikişelim mi karıcığım?” dedim. Karımın zaten külodu yoktu altında ve ancak etek giymişti. Etrafa baktı, kimseler yoktu, eteğini yukarı topladı ve çite yaslanarak, “Hadi sik beni At yaraklım!” dedi. Yarağımı arkadan karımın amına geçirdim ve sikmeye başladım…

Aynı zamanda da sikişen Atları seyrediyorduk. Atın nefesi gittikçe hızlanıyordu. Görüntü süperdi. Kocaman bir At, Dişi At altında, simsiyah uzun bir yarrak amına girip çıkıyordu. Etrafı kollayarak, bir yandanda korkarak, aynı zamanda bu süper görüntü eşliğinde karımı sikiyordum. Karımın zevk inlemeleri gittikçe artıyordu. O ara havyan boşalmış olması gerek, şundan dolayı Dişi Atın amından beyaz bir sıvı artarak yere akıyordu. “Aşkım At boşalıyor galiba!” dedim. O anda karım da boşaldı ve böğürmeye başladı. At boşaldıkça boşalıyordu. Doluymuş hayvan demek ki. Bu arada ben de boşalmak üzereydim, ben de karım benzer biçimde böğürerek karımın amına boşaldım. Okadar oldukca boşalıyordum ki, karımın üstü başı iyice iğrenç oldu. “Olsun, araba yedek kıyafetim var!” dedi gülümseyerek.

Çabucak toparlandık, bu sebeple her an biri gelebilirdi. Toparlandıktan sonrasında yaktım bir sigara. Karım otomobilde bulunan Pet şişeki suyla am deliğini yıkadı temizledi. Karıma sormuş oldum: “Atların sikişmesi nasıldı? Bizim sikişimize benziyor mu, yoksa daha mi güzeldi?” dedim. “Farklı bir duygu, güzeldi, fakat ben seninle sikişmeyi tercih ediyorum, At Yaraklım!” dedi gülümseyerek. “Hadi o zaman evimize gidelim, ben bu maceradan sonrasında seni daha oldukça özledim!” dedim. Arabaya atladık evin yolunu tuttuk. Arabada giderken karım tekrar azdı ve yarağıma sarıldı. Önce yarı kalkık yarağımı sıvazladı, sonra eğilip ağzına aldı ve emmeye başladı. Dikkatli bir halde arabayı kullanmaya çalışıyordum, fakat karım beni çıldırtıyordu. Arabayı zar zor kenara çektim ve bir Orman yoluna girdim. Arabadan indik. Etrafa bakındım kimse yoktu.

“Gel seni Motorkapağının üzerinde sikeyim, aşkım!” dedim. Eteğini kaldırıp yumuldum karımın amına, güzelce bir yaladım ilkin. İyice azdırdıktan sonrasında, geçirdim kalkık yarağımı amına. Bir kere boşaldıktan sonrasında, rahat basit boşalmıyacaktım esasen. Çok sert vuruyordum, karımın kasıkları sızlıyordu her vuruşumda. Gözlerini kapatmış bir biçimde karım herhalde beni bir At olarak hayal ediyordu. Ben de hayvanca sikiyordum onu aslına bakarsan. Karımın inlemeleri bağırmaya dönüştü ve çığlık atarak onlarca kere ard arda boşalıyordu. Artık ben üç defa boşaldığını hissedebildim, gerçekten ne kadardı bilmem. Bunun hepsi 10 dakika gibi bir dönemin içerisinde oldu. Fazla hali kalmamıştı aşkımın.

Çevirdim, arkası bana doğru domalttım karımı. Memeleri sıcak Motorkapağına sürtüyordu her vuruşumda. Baş parmağımı tükürükle ıslatarak karımın göt deliğini parmaklamaya başladım. Bu ara amından ağır ağır sikiyorum halen. Karımın götünü hazırladıktan sonrasında (üç parmağım girdikten sonrasında) yarağımı yavaşça amından çıkardım ve götüne dayadım. Karımın bu huyunu çok severim, götünden sikerken yok “Acıdı!”, yok, “Yavaş!” falan demez, “Ne bekliyorsun, At yaraklım, siksene götümü!” der nispet yaparcasına. Ben de acımadan bir defada yüklenirim. Bu kezde öyle oldu, yarrağımın başını dayadım karımın götüne, fakat birden hepsini soktum. “Ohhhh!” diye derince içini çekti aşkım.

Tabi ben de götünü sikmeden hep iyice alıştırırım evvel. Bu oldukça mühim! Çünkü bazı itiraflarda bayanlar götten sikişirken acıdığını söylüyorlar. Bilmeyenlere söylüyorum burdan, karınızı yada sikiş partnerinizi götünden sikmeden önce, huzurlu bir 5 dakika iyice alıştırın. Varsa Krem yada Kaydırıcı kullanın, yoksa bolca tükürükleyin! Önce bir parmak, sonrasında iki parmak, daha sonra üç… Yalnız acele etmeyin, bunları yaparken. En az iki parmağınızı soktuktan sonrasında genişletmeye çalışın göt deliğini. Tabiki bunlar pak şartlar altında olmalı. Götün nezaman sikilmeye hazır bulunduğunu her erkek aşağı yukarı tahmin edebilir. Sonra birden kökleseniz bile hanım fazla acı duymaz (Bu yöntem adam götü sikerken de geçerlidir!). Bu yaşıma kadar belki 20 kadından fazlasını götünden sikmişimdir ve tüm bunlar bundan zevk almıştır, bundan dolayı götten her zaman istemişlerdir benden. Karım bile onu götten sikerken farklı bir zevk aldığını söylüyor. Eğer karımın götünü sikerken bir elimlede amıyla oynarsam, zevkten çıldırıyor, en fazlaca delirdiği vakit o zaman oluyormuş.

Bu kısa ‘Bilmeyenler için, Göt nasıl sikilir?’ açıklamasından sonrasında kaldığım yerden hikayemi anlatmaya devam edeyim. Karımı aynı amını siktiğim şiddetle hayvancasına götünden sikmeye başladım. Karım taşaklarımı avuçlamaya başladı bir taraftan. Karımın götünü yarım saate yakın siktikten sonrasında dayanamadım boşaldım götünün en derin köşelerine.

Akşam eve geldiğimizde, birlikte tertemiz banyomuzu yaptıktan sonrasında (banyoda yine azdırdı beni), yatak odamıza geçtik ve öpüşmeye başladık. Karımın Portakal memelerini yalayarak başladım bu kez onu zevke getirmeye. Bir elim amına doğru gezerek iniyor, Bızırını daireler şeklinde okşuyorum. Karımın eli benim yarağımı sarmış, arada bir taşaklarımla oynuyor. Yarağım yine demir benzer biçimde olduğunda geçtim Birtanemin üzerine ve memelerinin arasını sikmeye başladım. Bir süre sonrasında karımın terlemiş koltuk altlarını da siktim. Ardından ayağa kalktım, karımı hamuda kalkık biçimde 69 yaptık. Karımın amına ısırıklar atıyorum, yırtıcı şeklide çıldırtmaya çalışmam onu mest ediyor. Arada bir göt deliğinin etrafını dilimin ucuyla darbeliyorum.

Yarrağımın yarıdan fazlasını gırtlağına kadar sokmuştu karım, delirtmeye başlamıştı beni. Öyle bir kıvama getirmesini biliyor ki, hiçbir adam böyle bir durumda dayanamaz boşalır. Ben de buna dahilim. Boşalmaya azca kalmıştı, çektim sikimi ağzından ve domaltım karımı önüme. Dörtayak pozisyona getirip arkasına geçtim ve götünün deliğini iyice ıslattım. Parmaklarımla alıştırıyorum. Diğer elimle am deliğini okşuyorum. Daha sonrasında aynı anda iki parmağımla götünü, iki parmağımla da am deliğini sikiyorum. Karımın amının aşırı bir şekilde ıslandığını ayrım ettim. Boşalıyordu tekrar aşkım. “Şimdi yarağımı bir amına, bir götüne, bir amına bir götüne… halde sikeceğim seni karıcığım!” dedim. “Aslanım, At yaraklım! Tüm deliklerimi dilediğin benzer biçimde sikebilirsin!” diye cevap verdi karım.

Yarağımın ucunu amına soktum yavaşça, birazcık alıştırıp gitgelden sonrasında, dikkatlice götüne girdim. Ordada birkaç gitgelden sonrasında, yeniden amına. Daha sonra bir amına, bir götüne sokuyordum. Derken öyle bir doruğa geldim ki, “Berrin gel ağzına akıtacağım!” dedim. Karım hemen döndü, açtı ağzını ve direk bir çizgi halinde nişan alırcasına fışkırttım karımın ağzının içerisine büyük bir bölümünü. Öyle siddetli fışkırdı ki, genzine firar etti aşkımın. Bir kısmı de gözlerine, burnuna muadil geldi. Boşaldıktan sonra, döllerimin hepsini yuttu. Yüzünü parmaklarıyla temizleyerek onları da yuttu. Yarağım halen tam inmemişti, ucundaki ve çevresinde kalan dölleride diliyle ustaca bir şekilde temizledi.

İşte böyle dostlar. Tecrübeler yaşadıkça oluyor. Karımla bugüne kadar sikişmediğimiz gün olmuyor. Son 10 yılın arasında karımın hergün muhakkak minimum bir deliğini sikmişimdir. Karımla artık tecrübelerimizi ilerletmeye karar verdik. Bu arada ben onu, oda beni kıskanmamak şartıyla, her türlü yeni fantazileri denemeye karar verdik. İlerde sikişmek için başka kişiler arayacağız, hem ben, hem karım. Grup seksini de tecrübe etmek istiyoruz. Bunda oldukca erkekli olarak, karımı başkalarıyla birlikte sikmek ve cinsellik mevzusunda tatmin etmek istiyorum. Ardından ben kendim karımın gözü öünde başka karıları sikmek istiyorum. Ve daha sonraları ise onunla birlikte dört kadınla beraber bir harem ziyafeti yaşamak isterim. Daha sonraları ‘İdrar Oyunlarını’ bile düşünüyoruz. Hatta birbirimizi bağlayıp, en uç noktalarımızı aramaya çıkacağız…