Merhabalar, adım Neşet, 48 yaşındayım. Aşağıda anlatacaklarımı geçen yıl yaşadım. Hem de evvelde planlamadığım, aklımdan geçirmediğim biçimde…

Otelin barında, hemen yanı başımda oturan, genç insanla hemen hemen dirsek temasıyla dikiliyor ve içkilerimizi yudumluyorduk. Otel ve bundan dolayı de bar çok kalabalıkdı. Gelen bara takılıyor, insanlar yığıldıkça yığılıyordu. Masalar da doluydu. Bara gelen her yeni bir şahışla, hafif bir kıpırdanma başlıyor, hepimiz yeni gelene de yer açma kaygısına kapılıyordu. Bu nedenle yanımdaki genç erkek de bana doğru yaklaştıkça yaklaşıyordu. Artık o hale gelmiştik ki, hemen hemen ten tene dikilecektik. Bir yandan da söyleşi ediyorduk.

O bana doğru sokuldukça içimde birşeyler kıpırdamaya başladı. Bana neler oluyordu bilmiyordum. Ama bildiğim bir şey varsa, o da bu genç insanla alakalı olarak aklımda canlanan fantaziler olmuştu. O’nu istiyordum. Öyle yada bu şekilde onu istiyordum. Sanki onun da beni istediğine dair bir duyguya kapılmıştım. Yer açma bahanesiyle bana yaklaştıkça yaklaşan erkeğin sıcaklığını algılar bir haldeyken, o sağa veya sola doğru yaptığı hareketlerde, usul usul orama burama dokunuyordu. Bir bana bir diğerlerine söz yetiştirmeyi de dikkatsizlik etmiyordu. Öbür yanındaki insanla sohbet ederken tuhaf bir halde onu kıskanmaya başlıyordum. Sanki oyuncağım elimden alınacak şeklinde geliyordu. Usulca cebimden oda anahtarımı çıkararak, bir süre elimde tuttum. Bir ara onunda görebileceği bir biçimde bardakların yanına bir yere koydum. Oda numaramı farkettiğinde bana hafifçe gülümsedi. Mesajımı almıştı.

Bir bardak içki söyleyip beraberimde yukarı çıkaracaktım. Oradan ayrılırken kasıtlı bir biçimde, düşündüklerimden dolayı zaten önümde sertleşmiş olan yarrağımı o genç adama sürterek yukarıya yönlendim. Ama O da boş durmamış, hiç kimseye hissettirmeden götümü hafif okşamıştı. Bu durum tarifsiz bir seviyede hoşuma gitti. Kısa bir süre sonra yukarıda beni çoktan kollarına almış, oda kapısının hemen yanında sırtımı duvara dayamış, kendisi de tüm vücudunu bana yapıştırmıştı. Hem de içeri girer girmez, hiç konuşmadan. Dudaklarıyla dudaklarımı, yarrağı ile yarrağımı, gövdesiyle de duvara dayalı gövdemi eziyordu. Her iki eliyle de, suratımı, baldırlarımı, kıçımı kısaca dek getirdiği her yerimi okşuyordu. Anlamıştım. Beni karısı yapacaktı.

Bu yaşımda, hayatımda ilk defa bir erkekle sevişiyordum. Bu garip bir vakaydı. Ama dahi garibi ise korkunç bir zevk almam, onun aktif sevişkenliği neticesinde de karısı olmayı baştan kabul etmemdi. Ohalde bana düşen onu mutlu etmekti. Kendimi duygularıma ve onun isteklerine bıraktım. Hiçbir şekilde direnmiyordum. O’da bunu hissettikçe coşuyordu. Dilimi, dudaklarımı emiyor, boynumu yalıyor, her tarafımı okşuyordu. Ne vakit soyunmuştuk, beni nasıl soymuştu. Hiçbir şeyi hatırlamıyorum. Sadece bulutların üzerinde gibiydim. Yatağa doğru yöneldik. Sırt üzeri uzandı yatağa. “Yala beni, aşkım. Bitir beni!” diye inliyordu. Üzerine uzandım. Ellerim vücudunda gezinirken, dudaklarım, nefesim ve dilimle her tarafında dolaşıyorduk. Sonsuz bir isteriklikle hızlı hızlı seviyordum onu. Benden menun kalmalıydı. Tahmin edemiyeceği kadar azdırmalıydım onu. Oohhh, yarrağı ağzımdaydı. Onun o kalın, dipdiri yarrağını boğazıma kadar yerleştirip çıkarıyordum.

Ne kadar vakit geçti bilmem, ama yarrağı sertliğe iyice kilitlenmiş ve hem benim yalayışımdan, bununla birlikte akan suyundan ötürü kayganlaşmıştı. Artık içimi yarrağıyla doldurabilirdim. Acıyacaktı fakat ilk seferde normaldı. Elimle yarrağını diktim ve göt deliğime sürtmeye başladım. Bir taraftan da onu süzüyordum. Zevkten gözleri kısılmış, burun delikleri irileşek açılmış, sanki körük şeklinde soluyordu. Sürekli “Ooooh, aşkım, harikasın.” diye inliyordu. Artık içime almalıydım, o muteşem erkekliği. Yarrağının o güzel başını göt deliğime dayadım. Üstüne oturdum. Zaten zevkten upuzun bir süredir seyirmekte olan göt deliğim yarrağının kafasını kertiğine kadar almıştı bile. Ben yarrağının, hayır artık benim olan yarrağın üstüne oturup kalkıyor, her oturuşta da götümü daha sertçe bastırıyor, ve birazcık daha fazlasını alıyordum içime. Santim santim daha derinlerime kayıyordu. O ne muhteşem bir acıydı. O ne muhteşem bir hazdı. Göt deliğim onun yarrağını yutmak istercesine kendiliğinden açılıp kapanıyordu. Böylelikle köküne kadar aldım içime. İçim dolu dolu olmuştu. Önce birazcık öylece bu güzel yarrağın üstünde oturdum.

İçimdeki yarrak ta bir kalp şeklinde seyiriyodu. Yavaş yavaş hareket etmeye başladım. Ben oturup kalkıyordum. O da benim ritmime uyarak içime girip girip çıkıyordu. İniltilerimiz, seslerimiz birbirine karışıyordu. Yatakta oldukca güçlüydü genç kocacığım. Sanırım otuz dakika kadar beni sikti bu pozisyonda. Birden bire bir volkan şeklinde patladı içimde. Döllerinin ılıklığı aklımı başımdan alıp götürdü. Ben deliğimi sıktıkça sıkıyor, onun dışarı kaymasını önlemeye çalışıyordum. Doyamamıştım. Daha da içimde kalmasını istiyordum. Ama olmadı. Yarrağı ufaldı, ufaldı ve çıktı. Şimdi ben sert bir haldeydim. Kilitlenmiştim öylece. Boşalamamıştım. İsterikbir zevkle kıvranıp duruyordum. Oooh, yakışıklı genç sevgilim kayarak altımdan kalktı. Yarrağıma yöneldi. Kertiğine kadar aldı ağzına. Hafif hafif dişlerken, diliyle başını yalıyordu. Bunu birkaç kere takrarlıyor, sonra da bütün yarrağımı köküne kadar ağzına alıyordu. Dakikalarca yaladı yarrağımı, emdi. Sonra da birden domaldı önümde. Uysal bir kadın benzer biçimde. Parmaklarıyla yarrağımı götünün deliğine dayadı.

Hafif bir zorlamamla yarısına kadar girdi. İkinci zorlamamda ise tamamı. Alev alev yanıyordu içi. Benim sikmem onunki kadar sürmedi, ama fazlaca büyük bir zevk almıştım. O da. Hem beni sikerken, bununla beraber bana siktirirken. Sikmesini ve sikilmesini çok iyi biliyordu. İlk sikişmemizin ardından yan yana uzandık. Dudak dudağa öpüşüyorduk. Yarrağını elime almış vaziyette uyuya kalmışım. Bir veya iki saat sonra avucumda bir sertlikle uyandım. Dudaklarımı öperken fısıldıyordu. “Biliyor musun, uyurken yarrağımı elinden asla bırakmadın.” dedi. Utanmıştım. O ise bana, “Ben aradığım kişiyi buldum. Sen benim hem karım, bununla birlikte kocam oldun. Ben bu şekilde bir adam arıyordum. Sen ayrılmayı istemediğin sürece seni terk etmem!” diye fısıldıyordu.

Ayrılmayı istemediğim sürece mi? Ondan ayrılmayı niye isteyecektim ki? Ben aradığım yarrağı bulmuştum. Hem onunla sikiştikten sonra, karımı sikmek artık daha ayrı bir haz veriyor bana…