Karım da, ben de çalıştığımdan dolayı, kızımız olunca bakıcıya güvenemedik, oldukça minik olan bebeğimize bakması için karımın dul teyzesine rica ettik. O da çocuk Kreşe verilebilecek yaşa gelene kadar bakabileceğini söylemiş oldu. Bu arada ben Emre, 30 yaşındayım, karım da 28 yaşlarında. Çok dolu bir seks yaşantımız var. Ama evli birçok erkek gibi ben de sınırlar dahilinde bir sex yaşamı yaşıyorum. Karımın dul teyzesi ise 36 yaşlarında, geniş kalçalı, iri göğüslü, tam bir ev kadını tipinde, türbanlı bir kadın. Güzel bir kadın da değildi, fakat onun dul olması, ve yarrağa hasret olduğu fikri beni deli ediyordu. Bir vakit sonrasında gelip bizde kalmaya başladı.

Sabahları karım işe benden önce gidiyor, ben bir saat fazla uyuyordum. Giderken de evladı teyzesinin odasına bırakıp gidiyordu. Çocuk uyumadığı için teyzesi çocukla oyalanıyor, ben uyuyordum. 3 gün 5 gün derken, benim teyzesine karşı olan duygularım had safhaya varmıştı. Sabahları karım işe gittikten sonra ben uyurken artık kapıyı kapatmıyor, yorganı üstümden atıyordum. Banyoya geçen koridordan yattığım odanın içerisi gözüküyordu. Beyaz külodumda patlaycak benzer biçimde olan yarrağımı boylu süresince uzatıp, teyzesinin bir ara görmesi için hayaller kuruyordum. Bunları düşündükçe de sikim Ereksiyondan yanıyor ve ben oracıkta kapıyı kapatıp, 31 çekerek boşalıyordum.

Yine bir sabah teyzesinin sesini duydum, banyoya gidiyordu. Kapım aslına bakarsanız açıktı, üstümden yorganı kenara ittim, bacaklarımı iyice açarak, ona oldukca hoş bir görüntü bırakmaya çalıştım. Gözlerimi iyice kısıp, uyuyormuşum şeklinde yaparak kapıyı izlemeye başladım. Banyoya girerken kafasını çevirip odadan içeri baktı, öyle girdi banyoya. Sonra derhal geri çıktı, yavaşça kapımın pervazına yaslandı ve beni izlemeye başladı. Benim uyuduğumu sanıyordu. Korktuğunu tahmin edebiliyordum, fakat yine de gözlerini alamıyordu. Hiç gözünü kaçırmadan sikime bakıyordu. Ya bilerek yaptığımı anlarsa diye ilk başta korkan ben, sikim yavaş yavaş heyecandan inerken, onun gözünü ayırmadan bakması yeniden sikimi kaldırmaya başlamıştı. Sikim külodumu delecek gibi olmuştu, fakat gözümü açamazdım ve ‘Gel yanıma, ağzına al!’ diyemezdim.

Bacağımı kaşır benzer biçimde yapıp sol bacağımı sola doğru çekip, bacaklarımı iyice ayırdım. Elimle de taşaklarımı ilkin kaşır şeklinde yapıp sonra sıvazladım. Sonra da yavaşça sikimin kökünden tutup sıktım. Kadın donup kalmıştı, sadece bakıyordu, ve bu da beni deli ediyordu. Az sonrasında külodumun üzerinden sikimi iyice avuçladım. Sikim çok kalın ve iri olduğundan elimin içine zor sığıyordu. Derken iyi mi yaptım bilmiyorum fakat, birden külodumu indirdim ve 31 çekmeye başladım. Ondan haberim yokmuş, uykumda oynuyormuş benzer biçimde yapıyordum. 31 çekmeye başladığımı görmesiyle beraber, ses çıkarmadan derhal odasına gitti.

Ben ise teşhirciliğin vermiş olduğu dayanılmaz zevkle daha da kudurmuştum. Sikim patlayacakmış benzer biçimde sertleşmişti, kafası ağrıyordu, patlamam lazımdı. Gözüm kararmıştı, herşeyi göze almıştım, kalktım odasına gittim. Kapısı aralıydı. Baktım yüzüstü yatmış. Geldiğimi duyunca uyuma taklidi yaptı. Üstünde beyaz bir body, altında ince bir eşofman vardı, bacakları ayrık yatıyordu ve geniş kalçaları o denli güzel gözüküyordu ki, iyi mi yaptım bilmiyorum fakat derhal içeri girdim ve üzerine uzandım. Birden irkildi, yüzünü çevirip, “Napıyorsun?” dedi. Bunu sırtüstü çevirip bacaklarını ayırdım ve arasına uzandım, dudaklarını topyekün ağzıma aldım öyleki emiyordum ki, bir şeyler anlatmaya çalışıyor ama söyleyemiyordu. Ona, “Senin am deliğini götünü yerim, beni çılgın ediyorsun!” dedim. Ama o, “Yapma! İstemiyorum!” diyor, hep direniyordu. Saçlarını iki elimle sıkıca kavrayıp, zorla yüzünün her yerini yalıyor öpüyordum. Yalama sırası kulaklarına gelince, amcığını sıkıca bacağıma bastırmaya ve titremeye başladı. Anladım ki kıvama gelmişti. 10 dakika sadece dilllerimiz birbirimizin ağzında öpüştük. Salyalarımızı bile yutuyorduk.

Derken bacaklarını birleştirip, eşofmanını küloduyla birlikte çekip bacağından zorla çıkardım. 10 senedir yarrak yememiş am deliğini görür görmez, bacaklarını ayırıp amını ağzıma doldurdum, yalamıyor, yiyor emiyordum. Amı vıcık vıcık olmuştu, kafamı deli şeklinde amına bastırmaya başladı. Ağzım burnum am suyu olmuştu. Bir anda beni kenara itti, üzerime ters uzandı, 69 pozisyonuna geçtik. Bunları yaparken biz de hiç konuşmuyorduk, ancak sevişiyorduk. Ben am deliğini yalarken o da sikimi ısırarak emmeye başladı. Bir oyuncakla oynar gibi sağa yaslıyor emiyor, sola yaslıyor emiyordu. Dişleri sikimin her tarafını acıtıyordu, ama bu acı bana zevk veriyordu. Artık dayanamıyordum, bunu yine sırtüstü uzatıp üzerine uzandım ve aniden sikimi köküne kadar amına soktum. O anda ağzından, Ahhhh’la Ooohhhhh karışımı bir haykırış çıktı. Biryandan dudaklarını emiyor, bir taraftan köküne kadar sokuyordum. Sikim amına girerken kökü yaklaştıkça iyice almakta zorlanıyor, bu ona daha fazlaca zevk veriyordu. Birden dudaklarını ısırıp, kuvvetli nefesler alıp vererek boşalmaya başladı. Onun boşalması bitmeden ben de böğürerek amına boşaldım.

Ömrümde hiç bu şekilde bir deşarj yaşamamıştım, üstüne yığıldım kaldım. Birkaç dakika kadar öyleki kaldık. İkimiz de konuşmuyorduk. Sonra beni üstünden iterek kalktı, üstünü giyindi, eşyalarını topladı, benim kadını arayıp, “Emre çocuk yüzünden bana bağırdı, ben burda duramam artık, kusura bakma!” dedi ve arkasına bile bakmadan çıkıp gitti. Şimdi bazen aile toplantılarında görüşüyoruz. Tabi konuşmuyoruz.