Selamlar götünü siktirebilmiş ve zevkin doruğuna ulaşabilmiş arkadaşlara. Ben de başımdan geçmiş kısa bir başarısız olayı yazmayı uygun gördüm. Bundan birkaç ay önceden tatile (Thailand) Pukhet adasına gittim. Pukhet adası, ‘Ladyboy’ denen Travesti veya halk dili ile ibnelerin bol olduğu bir yer. Orada bir kadınla tanıştım ve kaldığım pansiyona götürdüm, 5 gün boyunca sikişip durduk. Fakat kadın benden çok genç olmasına rağmen istediğim zevki tam alamıyordum. Hatta son günde sikişirken, daha boşalmadan sikim inmişti. Ertesi gün tatilim bitecek, pansiyonu terk edip ülkeden çıkacaktım. O siktiğim hanım o geceyi evinde geçirmek istedi. Belki de fazlaca haklı idi, onu istediği şekilde sikemiyordum.

Moralim bozulmuş, iktidarsızlık korkusu içime kurşun gibi çökmüştü. Kara kara düşünürken, bir yandan da pis çamaşırlarımı temizlemeciye götürmek için hazırlanıyordum. Pansiyonun önüne çıktım, yolun karşısında uzun boylu, ince yapılı bir bayan bana bakıp, ellerini yarı beline bir iki çekerek, ‘Sikişelim mi?’ işareti yapıyor ve yeniden elini ağzına götürüp, ‘Yalarım, emerim!’ işareti veriyordu. Benim de aklım iktidarsızlığımla meşgul, kafa işareti ile ‘Hayır istemiyorum!’ dedim. Ve yoluma devam ederek temizlemeciye gittim. Dönüşte yeniden aynı bayan tekrar aynı işareti verince, gelmesini işaret ettim. Yanıma geldi ve anlaştık, yukarı odaya çıktık.

Ben içeride dudaklarından öpmeye başladım. O ise, beni istemiyormuş şeklinde, yarı gönülsüz geri itiyordu. Ben de biraz kızmaya hazır bir halde geri çekildim. Aslında çekilmek istemiyordum, şu sebeple sikim nedense kazık benzer biçimde oldu. Ben hiç tepki göstermeme fırsat olmadan, bana açıklaması ihtiyaç duyulan bir şey olduğunu söyledi. “Buyur, nelerdir?” dedim. Bana kendisinin ‘Ladyboy’ (Travesti, ibne) olduğunu söylediğinde sinirden kudurmuştum. Onu o anda ordan kovmak, hatta dövmek geçti içimden. Ama aynı anda bir erkekle olmanın iyi mi bir şey bulunduğunu da oldukça merak ediyordum. Ve üstelik o diğeri kadının amcığını sikerken inen sikim şimdi patlayacak gibi idi. “Tamam, mühim değil, beraber olalım!” dedim ve yeniden yiyişmeye başladık…

Ayakta karşılıklı soyunmaya başladık. ‘Ladyboy’ bana arkasını dönerek soyundu, sonrasında iki eliyle sikini kapatarak döndü. Sikini görmek istediğimi söyleyerek, ellerini tuttum kenara çektim. Siki kalkmış, fakat ufak bir siki vardı. Sikinin kafası aşağı doğru eğik bir tipi vardı. Sikini yalamak için inanılmaz bir arzu belirdi içimde ve o eğri yarağı ile beni sikmesini dilek ettim. (Ben daha minik yaşlarda iken tecrübesizce yeniden aynı yaş gurubu arkadaşlarla sözüm ona sikişiyorduk, şu demek oluyor ki benim götüme 3-5 sik girdi ama ne işe yaradığını bilmeden, biri sokup çıkarıyor, sonrasında öteki sokuyordu) Galiba bu sebepten ötürü şimdi de siktirmek istiyordum. Eğildim, ‘Ladyboy’un yarağını ağzıma aldım. Kendimin hoşuna gidecek biçimde itina ile yalıyor ve emiyordum. Eee, senelerce iyi kötü sikim yalandı, emildi. O kadar hoşuma gitti ki yalamak, yarağı ile birlikte taşşaklarını da kolaylıkla emiyor ve yalıyordum. Siki tam dilimin üstünde iken, dilimi uzatıp taşşak torbalarını da yalıyordum.

Aldığım zevkten kendimden geçmiştim. Sikinin erkeksi kokusu ve keyfi öyleki güzeldi ki, anlatacak kelimeler bulmak oldukca zor, tek kelime ile muhteşem bir duygu! Sikini asla ağzımdan çıkartmak istemiyor, kendimden geçmis bir halde yaladıkça yalıyordum. Sadece, keşke ağzımdaki sik biraz daha büyük olsaydı diye şansıma nalet okuyordum. Birden omzumdan geri itildim, ‘Ladyboy’ “Dur, yoksa geliyorum!” diyerek yarağını ağzımdan çıkardı. Ağzımın suları ile kayganlaşmış sikinin götüme girmesinin ne hoş olacağını düşünüp, arkamı döndüm, domalıp beni sikmesini istedim. Elime bol tükürük alıp götüme sürdüm ve kocam olmasını istediğim ‘Ladyboy’un bana haiz olmasını bekledim. Sikini götüme değdirdiğinde zevkten çıldıracak gibiydim. Benim taşşaklarım normalin on kat fazlası çalışıp, menileri sikimin ucuna taşıyor ve hiç ellemeden boşalmak üzere idim.

Ama ‘Ladyboy’ bir türlü götüme sokamıyor, beni sikemiyordu. Birkaç denemeden sonrasında erkeğim olsun diye arzuladığım bireyin niçin ‘Ladyboy’sevinç yaptığını anladım. Daha götüme sokamadan boşaldı ve benim götüm halen bakire!

Yarraklarınızı öperek iyi günler arzuluyorum.